ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 28-12-2011, 22:49   #31
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoroBojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

Prvo po meni ne postoji bela i crna magija,magija sama po sebi je uvek loša jer ne daje čoveku mogućnost izbora.

Elem meni sve smrdi da ja imam neko porodično prokletstvo ali sva sreća za mene pa ide uglavnom po muškoj liniji.Ja sam imala iskustva ne bi rekla s magijom više mi ličilo na paranormalno.
A što se tiče veštičarenja mislim da bi bila dobra veštica
Nit ne verujem nit verujem u nju za sve postoji mogućnost.
Submit to Digg   -Crna i Bela magija- Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-12-2011, 23:09   #32
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Registrovan: Nov 2011
nymeria je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Quote:
Originally Posted by bojana_ns VIdi Poruku
Prvo po meni ne postoji bela i crna magija,magija sama po sebi je uvek loša jer ne daje čoveku mogućnost izbora.

Elem meni sve smrdi da ja imam neko porodično prokletstvo ali sva sreća za mene pa ide uglavnom po muškoj liniji.Ja sam imala iskustva ne bi rekla s magijom više mi ličilo na paranormalno.
A što se tiče veštičarenja mislim da bi bila dobra veštica
Nit ne verujem nit verujem u nju za sve postoji mogućnost.
A ja bas nekako smatram da magija (kada kazem magija mislim na bavljenje hermetizmom i psihickom magijom, a ne na ove babe ) daje coveku slobodu i moc da upravlja svojim zivotom i da unapredi volju, psihicku snagu i zdravlje (ja bi je prvenstveno za to koristila, za isceljivanje...) bavim se jogom i meditacijom, ali nisam uletela u neke "ozbiljnije" ezotericne vode a za ovo bapsko madjijanje, vlaske i seoske varijante stvarno nemam reci, svaki put se najezim kada cujem da se ljudi bave i opterecuju takvim stvarima...
Btw, i ja mislim da bi bila dobra vestica, bas ti je zanimljiv natal...

Old 28-12-2011, 23:23   #33
gagonija
Veštac

gagonija's Avatar

gagonija je offline
Registrovan: Feb 2011
gagonija je na dobrom putu
Standardno

Citam ovu temu....ni ja ne verujem u magiju,nekako mi je to primitivno..postoje samo losi ljudi...
nedavno sam radila horoskop..i taj astrolog mi je rekao da imam neko porodicno prokletstvo...isto sa muske strane kao i kod Bojane..
sada sta to konkretno znaci?
Citala sam ove postove,i ja imam kontakt meseca i saturna..

Old 29-12-2011, 03:33   #34
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Standardno

gagonija kod mene je porodično prokletstvo zato što su moji preci radili razna sra.nja što u bližoj što u dalekoj prošlosti kod nas to znači da muški članovi brzo odu na onaj svet,a ima nekih koji nemaju decu ili imaju samo žensku decu rekla bih još svašta al nije za javnost

nymeria ima da ti bajem

Old 04-01-2012, 04:02   #35
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Standardno

Ma ne bojim se magije,nit mogu da se bojim nje.....
Vrlo sam zahvalna sto nisam musko

Old 04-01-2012, 12:37   #36
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
Registrovan: Jan 2010
mirab je na dobrom putu
Standardno

Obicni ljudi uglavnom ne znaju da prepoznaju magijski napad. Kada osetimo da se nesto cudno desava, mracne sile su nas vec uzele pod svoje i tada je teze da se izvucemo iz kandzi zla jer najcesce nemamo snage da se borimo sa tako destruktivnom silom.Iskustva ljudi koji su bili na pragu smrti govore o moci crnomagijskog napada. Oni shvataju sta to znaci jer su prosli kroz paklena iskustva koja ce pamtiti do kraja zivota. Pogresno je verovanje da u magiju veruju samo primitivni i neobrazovani ljudi. Informacije o magijskom napadu traze se krisom, jer jedino ciscenje neutralise zle sile.U slucajevima kad nista ne poboljsava stanje napadnute osobe, cak su i psihologija i psihijatrija - iako uspesne u lecenju poremecaja licnosti - ostajale nemocne, jer te sile nisu iz domena nauke.S obzirom da ih ne moze dokazati, nauka ih najcesce opovrgava.Medjutim oni koji su prosli kroz dramaticna stanja shvataju da postoje sile koje su toliko razorne da upropascavaju neciji zivot.
Mrznja drugih ume da bude toliko jaka da nam moze blokirati mogucnost bilo kakvog prosperiteta. Iako mnogi ne veruju u moc negativnih misli, treba ih se cuvati jer, ako neko intezivno lose misli o nama, navlaci nam nevolju slicnu crnoj magiji.Tacno je da negativne misli ne uticu isto na svakog. Postoje osobe koje imaju izuzetno dobar horoskop i negativne misli im- ne mogu nista! U njihovim horoskopima nema teskih aspekata, a cesto postoji i zastita koja onemogucava da im se bilo sta lose desi. Takvi aspekti su astrolozima dobro poznati. Ta zastita se obicno dobija zbog zasluga iz proslih zivota. Takvi ljudi, cak i ako se nadju u opasnim okolnostima, bivaju spaseni, bez ikakvih posledica. Ali postoje i osobe na ciju se auru prosto lepe tudje negativne misli a onda preko nje ulaze u podsvest. time se povecava mogucnost da se lose misli manifestuju kao stvarni dogadjaji. Kod ovih osoba obicno se u horoskopu nalaze teski aspekti, npr.losa pozicija Marsa i Saturna, Marsa i Plutona, Saturna i Sunca...idr. Medjutim, polozaj Meseca je najvazniji za prenos negativne energije. Ukoliko neko ima lose postavljen Mesec u horoskopu, to je siguran znak da ce na njega sve delovati i lako ce privuci sve negativne misli i druge teske energije. Najlosija pozicija je kada neko u horoskopu ima mlad Mesec, pomracen Mesec, "spaljen" Mesec ili Mesec u fazi opadanja, narocito ako se nalazi u Jarcu, Ribama, Raku ili Skorpiji, sa teskim aspektima. Tada je aura ostecena i mogucnost losih dogadjaja je mnogo veca.Ukoliko zivite sa nekim ko je stalno neraspolozen, tezak i mracan, on svojom negativnom energijom privlaci lose dogadjaje celoj porodici.Dovoljno je da samo jedna osoba u porodici ima teske i mracne misli tokom duzeg vremenskog perioda - ona siri odredjenu vibraciju oko sebe i time privlaci negativne dogadjaje.Zato je vazno sa kakvim mislima zivimo.
Mogu samo da kazem da je Crna magija najgori i najpodmukliji oblik napada, jer se tesko otkriva, obicno kad je vec kasno. Zamka magije je sto mnogi u nju ne veruju, a to je njeno najajace oruzje. Kad u nju niko ne sumnja, ona moze nesmetano da deluje i tako postaje najopasniji neprijatelj koji napada iz senke, a u stanju je da izazove velike nesrece,bolest, siromastvo, razvode, ludilo, pa cak i smrt.

Old 04-01-2012, 13:15   #37
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mirab VIdi Poruku
Obicni ljudi uglavnom ne znaju da prepoznaju magijski napad. Kada osetimo da se nesto cudno desava, mracne sile su nas vec uzele pod svoje i tada je teze da se izvucemo iz kandzi zla jer najcesce nemamo snage da se borimo sa tako destruktivnom silom.Iskustva ljudi koji su bili na pragu smrti govore o moci crnomagijskog napada. Oni shvataju sta to znaci jer su prosli kroz paklena iskustva koja ce pamtiti do kraja zivota. Pogresno je verovanje da u magiju veruju samo primitivni i neobrazovani ljudi. Informacije o magijskom napadu traze se krisom, jer jedino ciscenje neutralise zle sile.U slucajevima kad nista ne poboljsava stanje napadnute osobe, cak su i psihologija i psihijatrija - iako uspesne u lecenju poremecaja licnosti - ostajale nemocne, jer te sile nisu iz domena nauke.S obzirom da ih ne moze dokazati, nauka ih najcesce opovrgava.Medjutim oni koji su prosli kroz dramaticna stanja shvataju da postoje sile koje su toliko razorne da upropascavaju neciji zivot.
Mrznja drugih ume da bude toliko jaka da nam moze blokirati mogucnost bilo kakvog prosperiteta. Iako mnogi ne veruju u moc negativnih misli, treba ih se cuvati jer, ako neko intezivno lose misli o nama, navlaci nam nevolju slicnu crnoj magiji.Tacno je da negativne misli ne uticu isto na svakog. Postoje osobe koje imaju izuzetno dobar horoskop i negativne misli im- ne mogu nista! U njihovim horoskopima nema teskih aspekata, a cesto postoji i zastita koja onemogucava da im se bilo sta lose desi. Takvi aspekti su astrolozima dobro poznati. Ta zastita se obicno dobija zbog zasluga iz proslih zivota. Takvi ljudi, cak i ako se nadju u opasnim okolnostima, bivaju spaseni, bez ikakvih posledica. Ali postoje i osobe na ciju se auru prosto lepe tudje negativne misli a onda preko nje ulaze u podsvest. time se povecava mogucnost da se lose misli manifestuju kao stvarni dogadjaji. Kod ovih osoba obicno se u horoskopu nalaze teski aspekti, npr.losa pozicija Marsa i Saturna, Marsa i Plutona, Saturna i Sunca...idr. Medjutim, polozaj Meseca je najvazniji za prenos negativne energije. Ukoliko neko ima lose postavljen Mesec u horoskopu, to je siguran znak da ce na njega sve delovati i lako ce privuci sve negativne misli i druge teske energije. Najlosija pozicija je kada neko u horoskopu ima mlad Mesec, pomracen Mesec, "spaljen" Mesec ili Mesec u fazi opadanja, narocito ako se nalazi u Jarcu, Ribama, Raku ili Skorpiji, sa teskim aspektima. Tada je aura ostecena i mogucnost losih dogadjaja je mnogo veca.Ukoliko zivite sa nekim ko je stalno neraspolozen, tezak i mracan, on svojom negativnom energijom privlaci lose dogadjaje celoj porodici.Dovoljno je da samo jedna osoba u porodici ima teske i mracne misli tokom duzeg vremenskog perioda - ona siri odredjenu vibraciju oko sebe i time privlaci negativne dogadjaje.Zato je vazno sa kakvim mislima zivimo.
Mogu samo da kazem da je Crna magija najgori i najpodmukliji oblik napada, jer se tesko otkriva, obicno kad je vec kasno. Zamka magije je sto mnogi u nju ne veruju, a to je njeno najajace oruzje. Kad u nju niko ne sumnja, ona moze nesmetano da deluje i tako postaje najopasniji neprijatelj koji napada iz senke, a u stanju je da izazove velike nesrece,bolest, siromastvo, razvode, ludilo, pa cak i smrt.
Mirab nije tesko razumeti ovakav oblik pakosti,kad si se uverio iz bliskog iskustva ...Tuzno je kad neko propada od ovakvih demona... samo sreca moze da mu pomogne da se spase,oni sto kazu se ne moze naskoditi drugome na ovaj nacin su srecni ljudi..."oni se ne plase" ,mislim da foliraju,imaju dobru masku, a itekako su oprezni samo to ne pokazuju...

Old 20-06-2012, 23:24   #38
puslica 88
Švrća

puslica 88's Avatar

puslica 88 je offline
Registrovan: Aug 2010
puslica 88 je na dobrom putu
Standardno

Ne znam kako ovo da napisem , ali mislim da moja karta nosi mnogo tog magijskog potencijala, i to crne magije.Prvo da kazem, da sam ja osoba koja se uopse nesto nije zamarala tim stvarima, a i nesto ne verujem u njih(nju).

Ali kako citam svakave astroloske tekstove pa i na ovu temu, stalno
pronalazim vise aspekata potvrde u mojoj karti.Od stvari koje bih pomenula to su: pluton u skorpiji u IV kuci, koji je u kvadratu sa vladarem X kuce-marsom u VII.Sunce, koje je vladar asc i JU mi se nalaze u X kuci, i cine fiksni T-kvadrat: Pl-Ma-Ju(i Su).

Samo da napomenem da sam ja iz manjeg mesta, a da sada studiram u gradu...i generalno nesto ne volim da odem kuci- jednostavno se ne osecam bas prijatno tamo...
A ima jedna prica koje se generalno ni ne volim da secam...
Moja mama kada je dosla i udala se za mog tatu, dosla je u porodicu koja je nije bas volela i prihvatala, i bilo je svakavih prepirki,nekima sam i sama prisustvovala...I pre nekoliko godina, kada se jedan momak iz oceve familije ozenio i dobio dete, imali su problema sa zdravljem deteta( neka bolest kad detetu raste glava, a telo ne, jezivo), koje je posle odredjenog vremena umrlo.Oceva familija( a pogotovo jedna baba, koja ima velikog uticaja na njih) je krivila moju mamu, tj, moja je mama nesto ugatala da to dete umre!U svakom slucaju, prosle je mnogo vremena od toga, oni su prema mojoj mami omeksali, ali ne i ona prema njima, i generalno, u nasoj porodici( ukljucujuci i mog tatu) nema nekog odnosa prisnog izmedju nas i njih, iako zivimo svi u istoj ulici.

Zanima me sada kao biste vi sve ovo komentarisali, da li biste povezivali sa astrologijom? Da li ja imam potencijala da meni neko nesto "nabaci"?

Old 14-10-2012, 20:05   #39
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

imam jednu veliku molbu -svekrva mi godinama izgleda postavlja uroke i bajanja -evo sad sam nedavno našla vodu u bočici i zapise -mali i veliki-kako sam ja iz hrvatske i kršćanin strana mi je magija od hodže a to je napravljeno u Bosni!
ja molim koga znate a da je pouzdan da to otpravi!!!

Naši sponzori
Advertisement

Old 14-10-2012, 20:14   #40
Garak
Švrća

Garak's Avatar

Garak je offline
Registrovan: Aug 2012
Garak je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by selena VIdi Poruku
imam jednu veliku molbu -svekrva mi godinama izgleda postavlja uroke i bajanja -evo sad sam nedavno našla vodu u bočici i zapise -mali i veliki-kako sam ja iz hrvatske i kršćanin strana mi je magija od hodže a to je napravljeno u Bosni!
ja molim koga znate a da je pouzdan da to otpravi!!!

Nije to ''hodzina magija'' jer ako su zapisi ne mora znaciti da ih je hodza, tj. vjerski sluzbenik napravio.

Old 14-10-2012, 20:25   #41
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

ja ne razumijem što je ali znam da nije baš nešto dobra
evo uz oo ide voda i uputstva veliki zapis sakriti u kući ,a mali zakopati ispred ulaznih vrata

http://i47.tinypic.com/rcvqx1.jpg- veliki zapis
http://i50.tinypic.com/2e3wtjk.jpg

Old 05-12-2013, 18:41   #42
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by specijalizant VIdi Poruku
Ja iskreno ne verujem u crnu magiju ali me zanima bas to sto imas da kazes...
Niti treba da veruješ
Ja obožavam te kvazi magove koji upotrebljavaju česte situacije koje se dešavaju svaki dan.

Kada kažu energija je sve i ona se prenosi ,ma nemoj?
Po toj logici da bi ostali energetsko čisti treba da živimo u 4 zida,a ni tamo ko je pravio ta četri zida?Ko je sve dirao pre nas taj novac?
Da ne nabrajam dalje suština je jasna.
Poenta je da bi ti neko preneo energiju i da bi istu neko osetio potrebna je velika snaga ili velika slabost pojedinca.

Old 05-12-2013, 18:54   #43
specijalizant
Obično gatalo

specijalizant's Avatar

specijalizant je offline
Registrovan: Jul 2013
specijalizant je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Bojana_NS VIdi Poruku
Niti treba da veruješ
Ja obožavam te kvazi magove koji upotrebljavaju česte situacije koje se dešavaju svaki dan.

Kada kažu energija je sve i ona se prenosi ,ma nemoj?
Po toj logici da bi ostali energetsko čisti treba da živimo u 4 zida,a ni tamo ko je pravio ta četri zida?Ko je sve dirao pre nas taj novac?
Da ne nabrajam dalje suština je jasna.
Poenta je da bi ti neko preneo energiju i da bi istu neko osetio potrebna je velika snaga ili velika slabost pojedinca.

Slazem se...ta primitivna tumacenja su toliko rasirena da je to strasno.I ljudi u njih veruju....

Old 06-12-2013, 01:30   #44
DraganaPe
Obično gatalo

DraganaPe's Avatar

DraganaPe je offline
Registrovan: Mar 2012
DraganaPe je na dobrom putu
Standardno

Tek sada vidim ovu temu i Selenin post... Zna neko šta je to?

Old 06-12-2013, 02:29   #45
plutonac
Veštac

plutonac's Avatar

plutonac je offline
Registrovan: Mar 2011
plutonac je na dobrom putu
Standardno

ja takodje mislim da mi je nesto radjeno, pre par godina i da mi je natal podlozan takvim stvarima, da mi ljudi jako lako ubace tu negativnu energiju, a ja sa svojim crnim mislima sve to jos lakse primam.. onome ko u ovo ne veruje zvucace cudno, ali ni ja nisam berovao dok nisam jezive stvari poceo da nalazim.. recimo nalazio sam zube ispod kreveta, sedu kosu umotanu na neki stapic, razne konce i vrhunac je bila majica isecena, crne boje, stavljena na dno zamrzivaca.. ja zivim sam, to da naglasim, a kljuc imaju samo moji najblizi-tata, mama i baba.Dalje, kosmari su bili takvi u tom periodu da sam svake noci sanjao neku staricu koja me gusi, koja kaomda hoce da me zadavi, nemam pojma.Elem, kako ja u to sve ne verujem, ignorisao sam, pobacao sve te predmete iz stana i posle nekog vremena je prestalo.Tetka moje ortakinje prica sa mrtvima, i kako sam ja ubedjen da ta zena nije prevarant, potrazio sam pomoc od nje.Ona je uspostavila kontakt sa mojim pokojnim dedom,jer sam ja sumnjao na babu, ispostavilo se da to i jeste radila baba, ali da je sa tim prestala i da navodno te vradzbine nisu namenjene meni.Takodje se ispostavilo da je deda jako ljut na sve nas i da se neke cudne stvari odvijaju u kuci, zbog te njegove nesmirene energije.Ja sam u sustini jako zbunjen ovom temom, ne znam sta da mislim, ovo je sve proslo, ali da je bilo raznih problema bilo je.Posebno je mamu strefilo, a zajedno smo doziveli saobracajnu nesrecu, srecom bez vecih povreda.Ukoliko neko nesto zna od ovih pojava koje sam opisao, neka odg ostali neka se ne rugaju, molim vas, nije nista za zezanje sa ovakvim stvarima.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules