ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 05-11-2015, 19:46   #31
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

evo me
Submit to Digg   Wiccin horarni kutak ( nudjenja tumacenja ) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-11-2015, 19:51   #32
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Hvala ti Wicca!

Kako je to lepo kada neko izadje u susret ljudima na muci.

Imala bih jos jedno pitanje,ali mislim da se pitanja ne smeju postaviti jedno za drugim,a i ima ljudi jos koji trebaju da pitaju,pa cu ja kasnije,drugi neki dan.

Old 05-11-2015, 19:58   #33
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Hvala rejhana. Jedva cekam Wiccin odgovor.

Old 05-11-2015, 20:06   #34
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Hvala ti Wicca!

Kako je to lepo kada neko izadje u susret ljudima na muci.

Imala bih jos jedno pitanje,ali mislim da se pitanja ne smeju postaviti jedno za drugim,a i ima ljudi jos koji trebaju da pitaju,pa cu ja kasnije,drugi neki dan.
Mozes i to pitanje zajedno postaviti sa tim tvojim a cu iz iste karte gledati ta dva pitanja tvoja,iz iste karte se sve vidi.

Old 05-11-2015, 20:33   #35
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Sada vidoh post...Neka bude za sada tako,pitacu za 2.pitanje 2.put.Hvala za ovo pitanje unapred.

...
Old 05-11-2015, 20:39   #36
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Rejhana al Mahmud's Avatar

Rejhana al Mahmud je offline
Registrovan: Feb 2015
Rejhana al Mahmud je na dobrom putu
Standardno ...

Quote:
Originally Posted by Skorpija83 VIdi Poruku
Hvala rejhana. Jedva cekam Wiccin odgovor.
I drugi put
I ,da znas da sam nestrpljiva,a pogotovu kad vidim koliko se ona unese u svu tu pricu,i koliki su joj postovi ...wow

Old 05-11-2015, 21:29   #37
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Toksikologija sad pisem tvoje samo da te pitam jel imas nekog sefa na poslu, muskarca? Jel ti neki muskarac glavni alfa i omega sto se posla tice,sef jedan bas glavni nad svima?

Old 05-11-2015, 22:04   #38
toksikologija
Obično gatalo

toksikologija je offline
Registrovan: Oct 2014
toksikologija je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Jeste, muskarac je u pitanju

Old 05-11-2015, 23:07   #39
Andjelijaa
Obično gatalo

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Registrovan: Nov 2014
Andjelijaa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andjelijaa VIdi Poruku
Evo i mene

Da li cu uci u vezu u skorije vreme? 11:05,Bg
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-11-2015, 23:29   #40
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

TOSKIKOLOGIJA

Uzmi ovo sa velikom rezervom sta cu ti reci jer je pitanje tvoje vrlo ozbljno.

Uglavnom po mome misljenju nekom je ovo:

Akciju zakidanja ili ukidanja ovog tvog ugovora je maslo neke trece osobe.Ja znam da ces reci ako je posao u pitanju da si verovatno ovaj ugovor dobila ranije i da je mozda i trebao da bude ukinut i da nema razloga da ovo bude neka treca licnost al svu ovu stvar ugovora ( a nisi ti mozda jedina koja je ovakav ugovor dobila ) je skovala neka trecalicnost zard njene ili njegove koristi...neko je ovaj ugovor i sve sto se tebi desava sada ovo moguce zakidanje maslo ovog nekog treceg koji je ovaj ugovor tebi skovao,napravio a tako da ide njemu ili njoj na korist a tebi ne bas toliko da izvuces nesto dobro iz svega toga.... neko je ovo ciljano i tako uradio da dodje do ovog da se tebi on ukide a uradio je to zarad svoje koristi....uglavnom neko je ove ugovore sastavljao iz svoje licne koristi i da njemu ide na ruku a vas ko hebe otprilike...e sad takodje razlog za ovo tvoje ukidanje ugovora je sto je ova oosba,a ne mogu proceniti jeli musko ili zensko, bolesno ljubomorno na tebe.Ovo je osoba koju vidjas svakodnevno na poslu moguce ova licnost misli da je tvo tajni neprijatelj i da ti toboze nemas pojma ko je to al moguce da ti jako dobro znas ko je ovo a on ili ona misli da ti nemas pojma da ti je neprijatelj....al neko je koga vijdas svakodnevno ili deo tvoje svaodnevnice poslovne. Dakle svi ste pod vlascu ove jedne licnosti koja je ove ugovore napravila da njoj ili njemu idu na korist i da ima neko koristoljublje i da njegovom ili njenom dupetu bude tu dobro na ustrb vas a ti posebno imas problema jer je ova osoba jako ljubomorna na tebe iz niz razloga....jedan od njih je moguce Boze cak i na tvoj izgled,ili kako obavljas posao jer pazi ova osoba tebe dozivljava kao da ti savrsenoobavljas svoj posao..to i nije bas tako jer tebi fali izazova u svomposlu da bi ga stvarno obavljala onako vrhunski ali ova persona tebe vidi tako- kao da savrseno sve radis u poslu, kao da sve divno radis, ali i neka druga vrste ljubomore je tu pa otuda ovo...moguce cak da je ova osoba htela tebe jos i da ogovara nekom trecem ( tri osobe su tu upletene ) ali ova treca osoba ju je postavila na svoje mesto ividela je da su sve same lazi sto ovaj ili ova pricaju za tebe i lepo je odjebala.
E sad ovu ti drugu osobu dozivljavas nekako pogresno, kao da je zensko ovo...kao da je izgubljena,pogubljena u svemiru previse psetljiva, osetljiva pardon nedovoljno preduzimljiva ali nije to bas tako,ova osoba je samo osetljiva i emotivna ali je jaaaaaaaaaaako dobar covek i lepo je odjebala ovu sto je tracala o tebi i prepoznala ih kao gnusne lazi, moguce ova osetljiva da je nekako vezana za tvoju porodicu ili ima neke veze s tvojm familijom. Od nje nista ne zavisi samo je ova ili ovaj ljubomorni pokusao nesto jos da traca o tebi i ova je odjebala. E sad sam ugovor opet, da ide na korist nekog tog treceg koji ima tu ljubomoru prema tebi i da to sve nekako tebi da ide na stetu, i nisi ti jedina u ovoj situaciji ali sve vase lose situacije idu ovoj lcinosti na korist i ima neko koristoljublje dobro on tu.Tako da ugovor do sada zavisi od ovog ovde makar indirektno jer kontakta sa ugovorom nema a opet osmisljeno tako da njemu na ruku sve ide.
E sad....ti si u svom poslu imala uvek keca u rukavu i to u vidu- tvog sefa. Tvoj sef je uvek barem dosta duze vreme bio kamen i gromada od kojeg tebi niko nista nije mogao, iako ti to nisi primecivala ali celo vreme je tu bio za tebe kao neka planina preko kojeg niko nije mogao da predje da bi ti naudio a razlog tome je pa......voleo te jako. Zato sma te ja pitala jeli bas onaj alfa na sefu musko ili ne.On je tebe jaaaaaaaako voleo i to jako posesivno i ludacki i ljubomorno i besno opsesivno i to jako dugo je trajalo, moguce i godinama, zavisi koliko radis tamo. Jako je opsednut bio tobom, fiksiran na tebe,jako velika strast,pozuda zelja ali i bolsesno luda ljubomora,ali bolesno luda,strastvena.....Ti to nisi mogla da primetis jer jako dobro je krio pred tobom, ali svakako ga vidis kao savrsenog muskarca barem u neku ruku,ako ne onda barem u poslovnom smislu. On je jako jedan fatalan muskarac, jako jako jako je i opasan muskarac, mirise na opasnost nekako, tezak ko crna zemlja svaka zena sa njim lose prodje, zajeban jako ali fatalan, bas fatalan.Veran, ubio bi za zenu koju voli ali opasan ali onako pritajeno...Vrlo ga se ljudi plase iako mu mozda to ne govore ali strahopostovnje a on nekako opasan ali kao led hladan istovremeno, hladnokrvan ali oseca se to nesto mracno iz njega,ali zavodljivo jako. Jako mocan covek, tresu se ljudima gace od njega, barem jesu u proslosti.On je opsesivno bio lud za tobom, bas djavolja ljubomora jako teska ljubomora muska, jako si mu seksualno bila privlacna s tim da je bas teeeesko te voleo ali drzao sve u sebi....ali od njega niko nije tebi tamo mogao u sustini nista, cutao je on ali kao planina, nemoguce od njega je bilo naskoditi tebi nekako....Baj di vej ne bi me cudilo ovaj sef da je ili imao neke veze sa kriminalom ili ima ,doduse sad je presao u strelca mozda vise ne ali bogami ima toga on u svojoj proslosti, nije on postao sef tek tako sto je brao cvece po livadi, vrlo je mracan njegov put do sefovanja bilo kakvog svasta je on radio ali i tamo je glavni bio,uglavnom jako je prljav njegov put do bilo kakvog uspeha i od niceg nije prezao, vrlo je inace on spreman na sve i svasta u zivotu a posebno kada nekog ili nesto hoce, ko na tebe sto je bio fiksiran...tako da je on bio tu nema gromada od koje je tebi nemoguce bilo naskoditi iako je vesto sakrivao to od tebe.No,sad je presao u strelca,pa se vracao u skorpiju opet zapao u ljubav koju oseca prema tebi pa se borio sa tim ,moguce da je neko na poslu to prokljuvio da on u stvari je lud za tobom ali silnog straha od njega nije mu se usudio reci nista....Da je neko izvalio i otvoreno mu rekao da zna naudio bi ovaj sef tom nekom. Uglavnom ovaj ugovor za mesec dana te svakako vidim jako ocajnu,i svakako te vidim da jako se osecas izgubljeno, nikad gore, tesko depresivno i kao sampouzdanje da ce ti tresnuti.

to moze znaciti dve stvari

a) ili ce ti biti prekinut ugovor pa ces jako tesko ocajavati i bice ti nikad gore,dotaci ces dno,ali ces kroz mesec dana tako da se pridignes i bices nikad jca, sve super, tako da ja ne vidim pravi razlog da se ovde ocajava, cak i to ocajanje koje ti se otvara u kome ces biti toje preuvelicavanje i tvoje tripovanje, jer ugovorce biti venera u vagi,to je enmoguce da je nesto lose....dakle ako se i prekine ugovor ti ces to doziveti kao apokalipsu ali u stvari nece biti makar koliko tebitesko bilo da poverujes ali ces izgubiti dosta na samopouzdanju , pazi se da se ne trudis za mesec dana da se doapdas drugima li ulizujes i glumis fnocu u nastojanju da neku svoju poziciju zadrzis, vec trudi se da se na poslu nosis onako kako si se nosila i do sada,odgovorno, sturo , profesionalno, direktno, nemoj ni slucajno da se trudis da budes lazno fina, da glumis nesto da bi nesto zadrzala, mogla bi pasti u ocima nekih ljudi a posebno u oci ovog sefa koji je bio lud za tobom.

b ) ugovor ce ti se produziti ali na nacin na koji tebi uopste nece odgovarati i ocajavaces kao luda nekih dobrih mesec dva u novim uslovima koje ces dobiti ali nakon u vrh glave tri meseca ja ti vidim da si ti naglou najboljem izdanju apsolutno ikada, nikad jaca i nikad bolja, tako da sta god da se desi ja uopste ne vidim ovde razlog za paniku. To svo silno ocajanje kroz koje ces nazalost morati da prodjes uopste nema realnu osnovu,ugovor ce biti Venera u vagi dakle nesto lepo,pravedno,normalno ali ces se ti tako utripovati da je to neka kataklizma da ces tako uleteti u neko jaaaaako tesko i jako duboko tuzno stanje a nema razloga za to. Svakako za tri meseca te vidim mnogo bolju, prema tome, sta god da se desi ti ces biti nikad jaca za 3 meseca i neces ni razmisljati o ovome.

dakle ukratko : odgovor je 50-50, ne usudjujem se reci jer je pola pola, ono sto je sigurno je da ces pasti u jako tesko stanje i jako tezak ocaj koji ce trajati mesec dva, jer ce se ili ukinuti ugovor ili ce se produziti ali na nacin na koji ti mislis da je uzasan,ali kroz tri meseca sve ce ovo biti iza tebe. Sve ovo ti se desava izmedju ostalog mutljavinom trece osobe koja je ljubomorna na tebe i koja je pokusavala jos i da laze i tracara o tebi al treca osoba je odjebala. Ovo ti se takodje desava jer si izgubila zastitu ( a nisi je znala da imas ) sefa.

Old 05-11-2015, 23:49   #41
ordinarygirl
Obično gatalo

ordinarygirl's Avatar

ordinarygirl je offline
Registrovan: Sep 2009
ordinarygirl je na dobrom putu
Standardno

Da li i dalje vazi da mozemo postavljati pitanja? Ja ne znam za koje da se odlucim pitanje posao ili ljubav :/ Kako sad zavrsih faks, ovi tmurne dane bi bilo sta od ta dva popravilo Ajd nek bude onda da li cu uskoro uci u vezi? 23:48 Novi Sad
Hvala

Friends,Family,Faith,Forgiveness and Forever

Old 06-11-2015, 11:42   #42
toksikologija
Obično gatalo

toksikologija je offline
Registrovan: Oct 2014
toksikologija je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Wicco hvala na ovako detaljnom odgovoru. Videcemo sta ce biti, mada vec sam nacula da ce biti produzetka ali videcemo...Sto se ovog sefa tice, ima ih vise- direktor, rukovodilac, sef sluzbe...ne znam na koga tacno mislis jer iskreno nijedan nije bio zastitnicki nastrojen prema meni, sa njima prakticno i nemam mnogo kontakta, jako retko ih vidjam...tako da ne znam...

Old 06-11-2015, 18:11   #43
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by rejhana VIdi Poruku

Skorpija83,evo je kartica tvoja
E pa Skorpija ja mislim da itekako imas dosta sansi.Cudi me iskreno i da jos niste. Slicno dosta sa Paprikashem, vas dvoje ste idealni ljubavnici. Ti si ta koja njega ublazava i cini ga vise drustveno prihvatljivim a on je generalno barem u svojoj proslosti a posebno po prirodi svojoj bio dosta divlji.On je veran kao muskarac ali juri izazove pa veze uglavnom se raskidaju i to on raskida jer juri za novom koju treba osvojiti, voli lov i voli da juri zensku ne voli drugacije on.Voli zene koje su tako malo seljanke, napadne, preglasne ,pune sebe jer on ti nijebas neki covek sa taktom i najvise mu odgovaraju divljakuse tog tipa...e sad sa tobom je malo razlicito jer ti si nekako dama pa mu to dosta tesko pada jer ne zna sta s tobom u sustini da radi jer vidi on da kod tebe treba finoca i kultura i da se grozis seljaka ili nekog seljackog nastupa i njemu to smeta jer najradije bi te spopao a ima osecaj da bi te pridobio da mora da glumi nesto sto nije..... Ja mislim barem od kraja Novembra pa nadalje da ce on sigurno da glumi i da bude malo pretvoran, dosta ce glumiti finocu,kulturu,pazljivost,osecajnost, emotivnost, glumice svim silama nekog dzentlmena ali to ce sve jako biti sa zadnjim namerama, vrlo ce pokvareno on i podlo pokusati da te pridobije glumeci i pretvarajuci se da je on nesto sto on uopste ali uopste nije i to sa vrlo zadnjim namerama, nisko ce se poneti ali ti to uopste neces primetiti i odusevices se kako je on fin, dzentlmen, gospodin cove, ma sva ces biti odusevljena kakav je on zapravo muskarac i sve to, a u stvari to je njemu samo neka maska da bi te pridobio polako sebi i kad te pridobije da se prikaze onakvim kakav jeste zapravo...Nije on nista lose zapravo, nego ste vas dvoje ko lepotica i zver u sustini, razlictie su vam malo prirode i bas je on u sustini ono pravo musko a ti si inace pravo zensko. sada ste trenutno oboje u nekim brigama oko novca koje te vase prirode malo guse ali generalno ste to. Ja vam vidim barem u bliskoj buducnosti to, njegovupretvornost i spremnost da glumi makar sta treba samo da bi te nekako dobio i tvoje padanje na to i odusevljenje kako je on divan i fin...on nece imati samkpouzdanja doduse sa tobom u buducnosti doduse ali ce to jako vesto sakrivati,moguce malo jer nema iskustva kako sa jednom damom jer je navikao na seljanke, nesto u tvom damskom ponasanju ili nacinu na koji se nosis a posebno u buducnosti njega pravi nesigurnim,kao da nije prisao takvoj vrsti zeni pre, pa je sav malo nesiguran kako da pristupi, nekako si drugacija od seljanki sa kakvima on ima posla....Pa ce se truditi najbolje on tebi da ugodi.Vidim ga svakako jako zaljubljenog u tebe ali ocajnog da ti se svidi i da se prema tebi ponasa drugacije i kulturno a opet istovremeno osecace se kao da to nije njegova prava priroda pa ce se osecati malo depresivno i tugaljivo , ali kasnije kroz dva tri meseca vidim obrt,on svoj na svome a ti luda za njim i u njegovim ocima idealna....slicno Paprikashu,mozda ces promeniti nesto na sebi,nacin oblacenja ili sminke,nekako ces delovati vise seksipilnije i on ce poludeti za tim..... Uglavnom ja vama vidim vezu ako vec niste u istoj i cudi me sto niste i svakako barem u narednih par meseci vam vidim tu igru macke i misa....cas ga ti volis i juris a on bezi a cas on tebe volii juri a ti bezis, nekako znas nekad da se osecas da on nije taj za tebe pa bezis od njega a opet imas emocije a on juri za tobom pa onda je on hladniji i misli da ti nisi za njega iako te voli pa bezi od tebe a ti za njim lol...jako vamje dinamicna veza i nece vam nikad biti dosadno, ko neka burna tinejdzerska ljubav gde biste se cas svadjali cas mirili i ne bi vam bilo dosadno, jedino sto ovo vase ima malo elemente ljubav-mrznja, pa zna nekad da bude tako burno, opozitno....ti ces mu svakako dizati ugled i cenu ako to ne radis vec ces aditi,epse on ispada sa tobom nego bez tebe....

dakle zakljucak postoje jako velike sanse s tim da on u pocetku nece imati samkpouzdanja jer nije navikao da bude sa zenom poput tebe. Takodje ima neka bjazan sa tvoje strane da fizicki on vara stalno i da je neki promiskuitetan, lol ali to su neosnovani strahovi jako je veran on ali okrenut malo sebi i svojim interesima.

Izvini sto tvoje nije dugacko,ali svasta mi se desava u privatnom zivotu pa mi je nemoguce danas pisati dugacko

Old 06-11-2015, 18:35   #44
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Hvala ti Wicca od srca. Bas si me obradovala analizom. Javljam cim se smuvamo. Za sad nema nista.

Old 06-11-2015, 18:37   #45
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Rejhana al Mahmud's Avatar

Rejhana al Mahmud je offline
Registrovan: Feb 2015
Rejhana al Mahmud je na dobrom putu
Standardno

Wicca,ne opterecuj se mojom kartom,pa kad budes imala prostora i natenane.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules