ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

da vidim[o]...
Old 29-04-2009, 10:30   #31
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow da vidim[o]...

Quote:
Originally Posted by marry VIdi Poruku
<15 april 2009, u 8.46 am. Bitola (21e 20) (41n 01) MKD
pliz, pogledajte i moje pitanje:Predstoji mi operativna histeroskopija zbog odstranjivanja priraslica uterusa.
" Da li cu ovim putem konacno resiti stanje uterusa koje mi uzrokuje neplodnost????"
Da vidimo : ti si predstavljena Asc' u Blizancima, sa Merkurom na 10° Bika u O° sa vrhom horarnog XII polja. Takodje si i Mesec na 00° Jarca u horarnom VII polju.

Sama postavka Meseca u Jarcu nam pokazuje trenutnu situaciju vezanu za neplodnost ~ Mesec je u znaku svog izgona u O° sa teškom fixnom zvezdom Spiculum koja donosi depresiju i osećanje prokletstva i pod vladavinom je Mesec/Mars [a to donosi upravo hirurške intervencije na ženskim polnim organima]

VI polje je u Škorpionu sa Marsom na 24° Riba u O° sa horarnim XI poljem. I iz ovoga se vidi da je zdravstveni problem vezan za repr.organe i da je potrebna horurška intervencija. U VI polju se nalazi i arapska tačka operacije na 10° Strelca [dispozitor Jupiter na 21° Vodolije u IX polju i "ide" ka vrhu X polja = IX polje ~ lekar specijalista, X polje ~ lek]

Da bi dobili odgovor ~ posmatramo aplikacije koje imaju Merkur/Mesec/Mars =>
  • Mesec 1. aplikacija 120° Merkur
  • Merkur 1. aplikacija 120° Mesec
  • Mars 1. aplikacija 60° Mesec [a to je odmah 2. aplikacija Meseca posle njegovog aspekta sa Merkurom]
  • iz ovoga vidimo da će do operacije doći
Dalje ~ ono što je najbitnije ~ Mesec ~ on je trenutno u znaku svog izgona i to nam ukazuje na trenutnu situaciju ~ da je loša, ali Mesec egzaltira Marsa [operaciju] a Mars se nalazi na stepenu kojim vlada Mesec, pa samim tim nam to kaže da će operacija proći uspešno

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)
Submit to Digg   Pitanja o zdravlju &amp; bolestima Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-04-2009, 11:00   #32
VIDANA
Obično gatalo

VIDANA's Avatar

VIDANA je offline
Registrovan: Jul 2007
VIDANA je na dobrom putu
Standardno

shmiso ako mi zdravlje popusti ja odoh kod laze lazarevica...,
pa ti pisem odande- ako budu imali comp...
-kada cu ja ozdraviti?29.04.2009,Bgd,10.58h

da vidim...
Old 29-04-2009, 12:44   #33
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Arrow da vidim...

Quote:
Originally Posted by VIDANA VIdi Poruku
shmiso ako mi zdravlje popusti ja odoh kod laze lazarevica...,
pa ti pisem odande- ako budu imali comp...
-kada cu ja ozdraviti?29.04.2009,Bgd,10.58h
Aj' nemoj tako... da vidimo :

~ ti si Asc' u Lavu, sa Suncem u Biku na 09° u 10 polju.

~ takodje si i Mesec na 06° Raka u XII polju.

VI polje je u Jarcu, sa retrogradnim Saturnom na 15° Device u O° sa vrhom III polja.

X polje je LEK ~ nalazi se u Ovnu, sa Marsom na 05° Ovna u IX polju, koji "ide" ka vrhu X polja.

○•○ iz ovoga svega se vidi da ti već duže vreme tražiš "lek" za sebe zbog psihičke i emotivne potištenosti.

•○• da bi videli u čemu je problem analiziraćemo Sunce/Mesec/Saturn/Mars preko tabele :

Sunce : pod vladavimo Venere i u njenom je triplicitetu, egzaltira Mesec i na njegovom je stepenu, u Merkurovom je terminu u licu, sve vezano za Mars za Sunce je izgon. Nema pad.

•○• Mesec : u svom sedištu, egzaltira Jupitera i u njegovom je terminu, u triplicitetu je Marsa i sve vezano za njega je pad, u licu Venere, sve vezano za Saturn je izgon a i nalazi se na Saturnovom stepenu.

○•○ Saturn : pod vladavinom Markura i egzaltira ga, u triplicitetu je Venere, u njenom je licu i sve vezano za nju je pad, u Jupiterovom je terminu i sve vezano za njega je izgon, na Mesečevom stepenu.

•○• Mars : u svom sedištu i u svom licu, egzaltira Sunce i u njegovom je triplicitetu, u Jupiter terminu, na Saturnovom stepenu i sve vezano za Saturn za Mars je u izgou, a sve vezano za Veneru za Marsa je pad.

○•○ iz ovoga imamo sledeće : ti za sad ne veruješ da bilo kakav lek može da ti pomogne, a lek BAŠ može da ti pomogne jer je jak i ne voli tvoj zdravstveni problem [koji je inače depresija ~ koja je nastala usled preteranog iscrpljivanja na poslu, previše briga i obaveza je dovelo do toga da si jednoatvno istrošila sve (ne)moguće baterije] Usled toga došlo je do poremećaja u ishrani, nesanica i depresivnost.

•○• Mesec i Mars imaju prvu medjusobnu aplikaciju, posle će Mesec da spoji Sunce i Mars i posle toga Mesec ima aplikaciju sa Saturnom. Iz ovoga vidimo da ćeš ti za jedno -/+ 3 nedelje naći rešenje za tvoju psihičku iscrpljenost koja je i dovela do pada imuno sistema. Lek : Mars u Ovnu u IX polju = idi na godišnji odmor sa Andjelom [i Andjela ti je predstavljena upravo tim Marsom u Ovnu ~ Mars vlada horarnim V poljem] i bavi se UŽIVANJEM i OPUŠTANJEM !

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

Old 29-04-2009, 17:07   #34
Acting_Me
Obično gatalo

Acting_Me's Avatar

Acting_Me je offline
Registrovan: Apr 2009
Acting_Me je na dobrom putu
Standardno

Da li mogu da postavim pitanje kad cu se izlijeciti ako en objasnim o cemu se radi?

da se dodam ...
Old 29-04-2009, 17:38   #35
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Smile da se dodam ...

Quote:
Originally Posted by Acting_Me VIdi Poruku
Da li mogu da postavim pitanje kad cu se izlijeciti ako en objasnim o cemu se radi?
Pa ne moraš sve u detalje, ali makar postavi neku orijentaciju i naravno ~ vreme/mesto/datum postavljanja pitanja

Old 29-04-2009, 17:42   #36
Acting_Me
Obično gatalo

Acting_Me's Avatar

Acting_Me je offline
Standardno

Vrijeme pocetka-dijagnoze bolesti?
Mart 2008
Napisala bih ja sta je problem da mi nije svaki doktor rekao drugacije
Problem sa vratnim dijelom i misicima ruku i nogu.

da se dodam ...
Old 29-04-2009, 17:46   #37
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Question da se dodam ...

Quote:
Vrijeme pocetka-dijagnoze bolesti?
Mart 2008
Napisala bih ja sta je problem da mi nije svaki doktor rekao drugacije
Problem sa vratnim dijelom i misicima ruku i nogu.
Uh, mogu da zamislim kako to smeta i boli

A podaci za horarno pitanje ~ kada si i gde i u koliko sati postavila pitanje?

Old 29-04-2009, 17:50   #38
Acting_Me
Obično gatalo

Acting_Me's Avatar

Acting_Me je offline
Standardno

29.04.2009 17:50 Niksic
Prvo su mi uspostavili dijagnozu upale tetiva zbog sviranja violine po 5 sati Pa kao to rijesila, i sad mi kao neki tamo nerv pritiska vratni prsljen...I tako svako nesto razlicito kaze, da ne davim sa tim. Voljela bih znati kad cu se izlijeciti.

Old 29-04-2009, 20:38   #39
rachica
Obično gatalo

rachica's Avatar

rachica je offline
rachica je na dobrom putu
Standardno

da li je nadutost i zeludacni bol na nervoj bazi ili sta vec?
(u mom slucaju)
29.04.2009 20.37h ko
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-04-2009, 22:21   #40
carobnica
Obično gatalo

carobnica's Avatar

carobnica je offline
Registrovan: Mar 2007
carobnica je na dobrom putu
Standardno

Pitanje:
Kada ce pronaci vakcinu za svinjski grip?
Postavljeno u 22:20 Bg

Molila bih nekog vestijeg da okaci, pa se ja prikljucujem u tumacenju!

Old 06-05-2009, 11:12   #41
Vanesa
Obično gatalo

Vanesa je offline
Vanesa je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

htela bi da pitam nesto u vezi mog zdravlja, nemogu da kazem da bolujem od neke bolesti hvala bogu ali moje psihicko stanje me dosta zabrinjava vec godinama osecam neki nemir u sebi (kao da cu da dobijem nervni slom) i nemogu sebi da objasnim zasto zbog cega i kad ce to da prestane sta treba da uradim ili ce me to pratiti ceo zivot? bec 06.05.09 11 i 11 minuta ...
hvala onima koji pomazu svojim znanjem i savetima ovakvima kao sto sam ja

Old 06-05-2009, 17:25   #42
ninja
Početnik

ninja's Avatar

ninja je offline
Registrovan: Sep 2007
ninja je na dobrom putu
Standardno

Izvinjavam se ako pitanje nije za ovu temu ali moram ga postaviti komp mi ne funkcionise najbolje. Stutra imam malu intervenciju ali po totalnom anestezijom pa me interesuje hoce li proci sve kako treba?
Bg.6.5.09 u 17.23 Hvala vam puno !!!

da vidimo ...
Old 07-05-2009, 17:25   #43
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
29.04.2009 17:50 Niksic
Prvo su mi uspostavili dijagnozu upale tetiva zbog sviranja violine po 5 sati Pa kao to rijesila, i sad mi kao neki tamo nerv pritiska vratni prsljen...I tako svako nesto razlicito kaze, da ne davim sa tim. Voljela bih znati kad cu se izlijeciti.
Da vidimo ~ Asc' u Vagi, sa Venerom na 01° Ovna u VI polju + Mesec 10° Raka u IX polju + vl. VI polja Jupiter na 23° Vodolije na samom kraju IV polju.

Ovde nam prvenstveno Venera ukazuje na problem koji je upalne prirode i vezuje se za vratne pršljene.

Dodatno, sam Mesec "ne voli" Saturna ~ koji inače vlada kostima, a Mesec i Venera su imali 90° što nam ukazuje na tvoj problem.

Sama arapska tačka "bolesti" se nalazi na 09° Bika koji nas opet navodi da je problem negde u vratu ~ a dispozitor je opet ~ Venera u izgonu.

Lek će biti predstavljen X poljem ~ Rak sa Mesecom u Raku ~ koji je u svom sedištu i egzaltira Jupitera i u njegovom je terminu ~ on se nalazi skoro na vrhu V polja = sportske aktivnosti, pa bi trebalo probati sa nekom sportskom aktivnošću kao na primer ~ plivanje ili šetanje/trčanje.

Venera dok ne izadje iz Ovna neće sklapati ni jedan direktni aspekt, sem O° antiscije sa Satrunom a i Mesec ima direktni 60° sa Saturnom ~ iz ovoga vidimo da će se za -/+ 2 ipo meseca stanje stabilizovati.

Quote:
Originally Posted by rachica VIdi Poruku
da li je nadutost i zeludacni bol na nervoj bazi ili sta vec?
(u mom slucaju)
29.04.2009 20.37h ko
Da vidimo ~ ti si Asc' u Škorpionu sa Marsom u Ovnu na samom vrhu V polja [koji se u medicinskoj astologiji često u šali zove "kotao koji ključa" ~ tj. simbolično i slikovito predstavljen ~ želudac] Mesec je u Raku u VIII polju ~ ovo nam opet ukazuje na probavne smetnje a i usporeni metabolizam izbacivanja štetnih materija iz tela.

Izmedju Meseca i Marsa postoji i 90°. VI polje je na krajnjem stepenu Ovna, pa samim tim vladar je Mars, a suvladar Venera u Ovnu na kraju IV polja.

Separacije nam pokazuju uzrok zašto se nešto desilo pa je osoba i postavila pitanje ~ ovde vidimo da Mesec ima separaciju i sa Marsom i sa Venerom ~ što nam ukazuje i na nepravilnu i neredovnu ishranu i na neki stres koji se desio u privatnom životu koji je uticao na poremećaj u organizmu.

Stabilizacija se može očekivati -/+ 3 nedelje.

Old 08-05-2009, 12:29   #44
rachica
Obično gatalo

rachica's Avatar

rachica je offline
rachica je na dobrom putu
Standardno

opet nervoza, dosla sam kuci, i cujem lose vijesto od tate....doktorove rijeci- "odmaraj, lezi, spavaj...." opet problemi sa njim pluca su mu jako losa i sad se odrazilo na srce.... sta da radim s njim?
jel to toliko opasno?
08.05.2009. 12.28h ko

da vidimo ...
Old 09-05-2009, 10:30   #45
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by rachica VIdi Poruku
opet nervoza, dosla sam kuci, i cujem lose vijesti od od tate....doktorove rijeci- "odmaraj, lezi, spavaj...." opet problemi sa njim pluca su mu jako losa i sad se odrazilo na srce.... sta da radim s njim?
jel to toliko opasno?
08.05.2009. 12.28h ko
Da vidimo ~ on je ovde predstavljen IV poljem, koje se nalazi u Škorpionu [vrh IV je izašao sa spaljenog puta] a dispozitor mu je Mars na 12° Ovna na samom vrhu horarnog IX polja, koje je VI polje tvog tate. Kao što vidimo i VI polje je pod vladavinom Marsa. I sam Mesec je u Škorpionu, na spaljenom putu, što dodtano ukazuje na srčane probleme.

Mars je ovde u znaku svog sedišta što nam ukazuje da je jak i da situacija jeste malo problematična. Egzaltira Sunce, u njegovom je triplicitetu i licu ~ ovo nam kaže da zaista jeste akcenat na srcu ~ jaki otkucaji srca, aritmija, bolovi, čak i malo više povišena telesna temperatura, praćena glavoboljama i nesvesticom.

Sve vezano za Veneru je za Mars u izgonu, iako se nalazi u njenom terminu ~ ovde vidimo da tvoj tata poštuje ali ne previše odluke svog lekara, već voli da malo ide "na svoju ruku". Sve vezano za Saturn je za Marsa u padu iako se nalazi i na njegovom stepenu.

Ovde vidimo da tvoj tata takodje muku muči i sa plućima, disanjem, ali i sa probavom, ali je to kod njega na nervnoj bazi [i trebalo bi uskoro da se ti problemi smire]

Arapska tačka bolesti je na 20° Riba na samom vrhu tatinog V polja ~ srce. S obzirom da je u Ribama, a njima ovde vlada Jupiter na 24° Vodolije koji je u O° sa tatinim IV poljem, vidimo opet da je zdravstveni problem dugotrajan, hroničan, nasledan.

X polje je lek ~ horarno I polje ~ koje se nalazi u Lavu sa Suncem u Biku u O° sa horarnim X poljem, tatinim VII poljem ~ lični lekar. Ovde vidimo kardiologa koji se zaista trudi da pomogne tvom tati, ali je sama Venera u znaku svog izgona, pa samim tim, lekar je "slab" da bi imao jačeg uticaja na tvog tatu i uspeo da ga nagovori da se pridržava propisane terapije i saveta.

Aplikacije će nam dati moguću sliku šta će se dalje desiti :

• Mars sklapa preko antiscije O° sa retro Saturnom
• Mesec sklapa prvi aspekt 60° sa retro Saturnom
○ ovde vidimo da će retro Saturn da spoji Mesec i Mars. Iz ovoga vidimo da tvoj tata treba da se pridržava saeta lekara i da miruje, da malo uspori tempo života [a i ponašanja i razmišljanja] i da povede računa o svojoj ishrani. Situacija nije kritična [jer Mars, a ni Mesec, nemaju povezanost sa Merkurom koji vlada VIII poljem] pa samim tim za sad ako se pridržava lekarskih saveta i terapije, sve će da se vrati u normalu. NEmaš razloga da brineš, već da pokušaš da utičaš na njega ~ a to ćeš lako da uradiš jer si ti ovde Sunce ~ koje on egzaltira

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules