ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

da vdimo šta kažu hoarci...
Old 22-04-2009, 19:32   #16
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow da vdimo šta kažu hoarci...

Quote:
Originally Posted by selena VIdi Poruku
hoće li se moje zdravlje popraviti
cakovec ,14.4.2009,19.53

http://i43.tinypic.com/2usbrye.gif

as je na 28 vage-vladar venera je retro na 29 ribe
moje zdravlje je šesta kuća i vladar mars na 23 ribe
mjesec -moje smotane misli je na 24 strijelca
e sad mars ima prvu aplikaciju sa mjesecem-dakle mogla bih uspjet...
Da vidimo ~ s obzirom da vladar VI polja kao Mars u Ribama uskoro prelazi iz tog znaka u znak svog sedišta ~ odgovor je potvrdan

Quote:
Originally Posted by marry VIdi Poruku
Draga Shmish i ostali poznavaci horarne, molim vas, pogledajte:
Predstoji mi operativna histeroskopija zbog odstranjivanja priraslica uterusa. Problem je ozbiljan, a ja se pitam:
" Dali cu ovim putem konacno resiti stanje uterusa koje mi uzrokuje neplodnost????"
http://tinypic.com/view.php?pic=6f3udj&s=5
Probala sam sama da nesto uradim pomocu vasih analiza, ali sam previse uznemirena i cim stignem do jedne ideje, mislim da sam pogresila.
Hvala unapred
Draga nikako ne mogu da otvorim čart, katastrofalna mi je konekcija, molim te mi napiši podatke, drugalije nikako ne mogu da odradim pitanje

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)
Submit to Digg   Pitanja o zdravlju & bolestima Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-04-2009, 19:43   #17
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

punoooo hvala draga shmile -otac otišao raditi-kao što si rekla....
a ja se sad nadam poboljšanju zdravlja.....
pusa tebi i tvom malo anđelu!!!

da vdimo šta kažu hoarci...
Old 22-04-2009, 21:48   #18
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Arrow da vdimo šta kažu hoarci...

Quote:
Originally Posted by vikica VIdi Poruku
Draga Shmishonja,ako bi mogla kad budes imala vremena da mi odgovoris na sledece pitanje,
Imam agorafobiju,da li cu se osloboditi od te fobije?Da li je terapija na koju idem odgovarajuca za mene?
Veliko hvala
20:56 Beograd 17.4.2009

Da vidimo ~ prvo : agorofobija je strah od otvorenog prostora.
Drugo ~ ti si Asc' u Škoprionu sa Marsom u Ribama na kraju IV polja i uskoro menja znak i ulazi u svoje sedište ~ Ovna = nalaziš se fizički u kući, ali si spremna da izadješ napolje i da se promeniš. VI polje je takodje pod vladavimom Marsa.

Takodje si i Mesec u Vodoliji u III polju ~ tvoje srce želi da se kreće, da uživa u promenama, da doživi drugačiju svakodnevnicu nego što je to do sada bilo.
Lek je predstavljen X poljem koje je u Lavu, na stepenu koji je u O° sa fixnom zvezdom Regulus. Sunce je na samom kraju znaka Ovna u O° sa vrhom VI polja. Ovde se vidi povezanost zdravstvenog problema i leka.

Ono što i tebe i nas interesuje je ~ da li lek "voli" tebe, tj. tvoj zdravstveni problem, tj. da li je po dostojanstvima jači od vladara VI polja : lek je Sunce u Ovnu ~ on je pod vladavimom Marsa ~ ovo nam pokazuje da bolest vlada lekom. Uskoro će ti se ta terapija menjati ~ vrh X polja iz Lava prelazi u Devicu i tako lek prelazi iz simbolike Sunca u simboliku Merkura u Biku ~ a tu imamo da sve vezano za Mars je za Merkur u izgonu ~ a to nam govori da bolest neće voleti taj lek.

A ono što je najbitnije ~ ti kao Mars uskoro menjaš sebe ~ Mars iz Riba ulazi u znak Ovna ~ samim tim, boljitak je siguran, ali uz dosta muke i truda, a i trebaće još izvesno vreme da prodje da bi donekle sve došlo u normalu i tebi bilo dobro.

Quote:
Originally Posted by nina4 VIdi Poruku
Moja kcerka u posljedanja dva dana osjeca se uzasno psihickI.Ima jak napade panike i straha i jednostavno kaze da ne moze izdrzati vise.Imala ja nekih stresnih situacija,ali ne za ovako jake napade.Preklinjem vas da mi pomognete s odgovorom,dali se radi o psihickom oboljenju ili je ovo nesto prolazno,Veoma sam zabrinuta.Hvala od srca unaprijed.Landskrona 01.09. Svedska
Da vidimo ~ ona je predstavljena V poljem koje je u Biku, sa Venerom na 29° Riba. Njeno VI polje je horarno IX polje, koje je takodje pod vladavinom Venere. Venera se nalazi u horarnom II polju, njenom X polju [lek] Lek u ovom slučaju je retrogradni Saturn u Devici koji se nalazi umetnut u horarnom VIII polju, koje je njeno IV polje. Ovo nam ukazuje na potrebu za odmorom, pravilnom ishranom ~ jer : Venera u Ribama ne voli UPŠTE upravo ono što Saturn jako voli ~ Merkura, koji je u Biku u horarnom V polju ~ njenom I polju ~ nervna napetost u kombinaciji sa neredovnom ishranom dovela je do poremećaja nervnog sistema ~ samim tim, nije ništa strašno ~ jednostavno treba samo da USPORI i da se ODMORI od SVEGA. Uskoro će i sama Venera da udje u znak Ovna i samim tim će se stvari odvijati brže, a i Merkur menja znak i ulazi u svoje drugo sedište, pa nam i to "kaže" da će biti bolje. Predstoji joj težak period prihvatanja činjenice da MORA da uspori u životu i da samo uz odmor i pravilnu ishranu (redovnu ishranu ~ da ne brine o kilogramima ) će se sve dovesti u normalu.

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

*~ nov domaći ~*
Old 22-04-2009, 22:18   #19
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Question *~ nov domaći ~*

Današnji dan mi je od rane zore bio vrlo dinamičan ~ tata otišao da se istušira i ... skliznuo iz kade i pošteno se "oplavio". Odmah je prebačen na Urgentni ~ sve je dobro, za sad, nema preloma, ali ima jako puno podliva.

Ovo mu je već drugi put za poslednjih 5 godina da pada, tj. da "pošteno" sklizne u kupatilu [prvi put se nagnuo nad kadom i skliznuo i na česmu isekao kapak levog oka, a da pri tom uopšte nije povredio oko ~ sreća u nesreći]

Horarac :
kako će se odvijati oporavak mog oca?
Datum :
22.04.2009.
Vreme : 12h05 [podne]
Mesto : Bgd
Sistem kuća : Regiomontanus

Konekcija mi ne dozvoljava da postavim i čart, tako da će za sad samo ovi podaci da budu ovde. Ko želi ~ izvol'te u analizu

On je ovde IV polje u Vagi, sa Venerom na 29° Riba u horarnom IX polju ~ njegovom VI polju... lek je predstvaljen horarnim I poljem, u Lavu, sa Suncem na 02° Bika u horarnom X polju ~ njegovom VII polju... Mesec je na 27° Riba odmah tu pored Venere... šta će se dalje dešavati... šta će biti sa njim ?

Old 23-04-2009, 08:50   #20
marry
Početnik

marry's Avatar

marry je offline
Registrovan: May 2007
marry je na dobrom putu
Standardno

Jao, ispricavam se.
Evo ponovicu link:
http://i39.tinypic.com/6f3udj.jpg
Hvala, unapred

Opet ja.. Ne znam zasto ali nemam opciju EDIT, pa napisacu podatke o pitanju u novi post: 15 april 2009, u 8.46 am. Bitola (21e 20) (41n 01) MKD
Pozdrav, i lak oporavak tvom ocu..

Last edited by Shmishonja; 23-04-2009 at 09:10.. Reason: 2 u 1

Old 23-04-2009, 12:36   #21
Marsovka
Obično gatalo

Marsovka's Avatar

Marsovka je offline
Registrovan: Apr 2008
Marsovka je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
Današnji dan mi je od rane zore bio vrlo dinamičan ~ tata otišao da se istušira i ... skliznuo iz kade i pošteno se "oplavio". Odmah je prebačen na Urgentni ~ sve je dobro, za sad, nema preloma, ali ima jako puno podliva.

Ovo mu je već drugi put za poslednjih 5 godina da pada, tj. da "pošteno" sklizne u kupatilu [prvi put se nagnuo nad kadom i skliznuo i na česmu isekao kapak levog oka, a da pri tom uopšte nije povredio oko ~ sreća u nesreći]

Horarac :
kako će se odvijati oporavak mog oca?
Datum :
22.04.2009.
Vreme : 12h05 [podne]
Mesto : Bgd
Sistem kuća : Regiomontanus

Konekcija mi ne dozvoljava da postavim i čart, tako da će za sad samo ovi podaci da budu ovde. Ko želi ~ izvol'te u analizu

On je ovde IV polje u Vagi, sa Venerom na 29° Riba u horarnom IX polju ~ njegovom VI polju... lek je predstvaljen horarnim I poljem, u Lavu, sa Suncem na 02° Bika u horarnom X polju ~ njegovom VII polju... Mesec je na 27° Riba odmah tu pored Venere... šta će se dalje dešavati... šta će biti sa njim ?
Mislim da nemas razloga za brigu
Doduse Venera iz egzaltacije prelazi u pad , ali njena prva aplikacija je s Marsom (7.polje - licni lekar), pa sa Suncem (lek). Sunce voli Veneru, pa ce zeleti da pomogne
Meseceva prva aplikacija sa Venerom po meni govori da ce se on brzo oporaviti.

Old 24-04-2009, 13:03   #22
emiliema
Početnik

emiliema je offline
Registrovan: Apr 2009
emiliema je na dobrom putu
Standardno

Quote:

Da vidimo : ti si Asc' u Lavu sa Suncem u Ovnu i Mesec u Strelcu. Na prvi pogled deluješ vrlo jako i zdravo, a u suštini ni malo nije tako ~ Sunce ne voli ni Saturna [pad] ni Veneru [izgon] što je ovde upravo simbolika tvojih zdravstvenih problema.

Tvoj zdravstveni problem je VI polje u Jarcu, sa retrogradnim Saturnom u Devici = hronični zdravstveni problemi koji se duže vremena već ponavljaju, akoji se mogu regulisati pravilnim stavom o sopstvenim vrednostima ali i ishranom.

Da vidimo ~ tvoj zdravstveni problem ~ Saturn u Devici je orijentisan najviše na Merkura [pod njegovim je vladarstvom, egzaltira ga] Vezan je i za Veneru [unjenom je triplicitetu, licu i sve vezano za nju je za njega u padu] U terminu je Jupitera, na stepenu je Sunca, a sve vezano za Jupiter je izgon za Saturn.

Iz ovoga vidimo da je na prvi pogled situacija ozbiljna, ali s druge strane, prvo Mesec [kao simbolika grudi] ima 60° Jupiter što je dobro, jer je Jupiter benefik. Sam Saturn ima prvu aplikaciju upravo sa Merkurom ~ bolest će da dodje u kontakt sa onim što najviše voli ~ u prevodu ~ sledi "zenit" zdravstvenih problema ~ vrlo težak period za tebe, ali s obzirom da i sam Saturn uskoro kreće direktno a i Sunce izlazi iz Ovna ~ situacija se menja ~ na bolje. Kada se to bude desilo ~ upravo Sunce i Saturn će sklopiti 120° što donosi poboljšanje i stabilizaciju situacije [u medjuvremenu, Venera i Mars iz VIII polja će sklopiti O° )oboje su imali separacioni 180° sa Saturnom) što nam i daje tu manju horiršku intervenciju ~ a s obzirom da su oboje na 29° kada se O° desi, oboje menjaju znak i Venera i Mars ulaze u Ovna ~ Venera slabi, a Mars jača = Mars je i tvoj lekar, pa samim tim tvoj lekar će uspeti da definiše tvoj zdravstveni problem i da ga reši] jer dodatno i ti [vladar Asc'] i lek [vladar X polja] je Venera koja ulazi u Ovna i pada podapsolutni uticaj snažnog Marsa u svom sedištu. U medjuvremenu, kao što sam rekla, Saturn [bolest] kreće direktno pa samim tim više neće biti zdravstvenih problema koji su te do sad mučili
Hvala za tumacenje, dala si mi nadu i bolji pogled na zivot.
Tvoj savet bi bio mozda da se pozabavim ishranom, ako sam dobro razumela?
Stvarno sam se bila uplasila za svoje zdravlje i umorna sam od lekara, vise mi je dosta tih pregleda i bolnica. Uradila sam analize krvi koje su sasvim u redu, i isla na ultrazvuk i lekar mi je rekao da nije opasno i da cu za sigurno znati kada se uradi operacija i tkivo se odnese na patologiju i tako biti sigurna sta je i o cemu se zapravo radi.
Hvala jos jednom, stvarno si predobra.....
Emma

Old 24-04-2009, 13:12   #23
emiliema
Početnik

emiliema je offline
Registrovan: Apr 2009
emiliema je na dobrom putu
Standardno

Quote:

Da vidimo : ti si Asc' u Lavu sa Suncem u Ovnu i Mesec u Strelcu. Na prvi pogled deluješ vrlo jako i zdravo, a u suštini ni malo nije tako ~ Sunce ne voli ni Saturna [pad] ni Veneru [izgon] što je ovde upravo simbolika tvojih zdravstvenih problema.

Tvoj zdravstveni problem je VI polje u Jarcu, sa retrogradnim Saturnom u Devici = hronični zdravstveni problemi koji se duže vremena već ponavljaju, akoji se mogu regulisati pravilnim stavom o sopstvenim vrednostima ali i ishranom.

Da vidimo ~ tvoj zdravstveni problem ~ Saturn u Devici je orijentisan najviše na Merkura [pod njegovim je vladarstvom, egzaltira ga] Vezan je i za Veneru [unjenom je triplicitetu, licu i sve vezano za nju je za njega u padu] U terminu je Jupitera, na stepenu je Sunca, a sve vezano za Jupiter je izgon za Saturn.

Iz ovoga vidimo da je na prvi pogled situacija ozbiljna, ali s druge strane, prvo Mesec [kao simbolika grudi] ima 60° Jupiter što je dobro, jer je Jupiter benefik. Sam Saturn ima prvu aplikaciju upravo sa Merkurom ~ bolest će da dodje u kontakt sa onim što najviše voli ~ u prevodu ~ sledi "zenit" zdravstvenih problema ~ vrlo težak period za tebe, ali s obzirom da i sam Saturn uskoro kreće direktno a i Sunce izlazi iz Ovna ~ situacija se menja ~ na bolje. Kada se to bude desilo ~ upravo Sunce i Saturn će sklopiti 120° što donosi poboljšanje i stabilizaciju situacije [u medjuvremenu, Venera i Mars iz VIII polja će sklopiti O° )oboje su imali separacioni 180° sa Saturnom) što nam i daje tu manju horiršku intervenciju ~ a s obzirom da su oboje na 29° kada se O° desi, oboje menjaju znak i Venera i Mars ulaze u Ovna ~ Venera slabi, a Mars jača = Mars je i tvoj lekar, pa samim tim tvoj lekar će uspeti da definiše tvoj zdravstveni problem i da ga reši] jer dodatno i ti [vladar Asc'] i lek [vladar X polja] je Venera koja ulazi u Ovna i pada podapsolutni uticaj snažnog Marsa u svom sedištu. U medjuvremenu, kao što sam rekla, Saturn [bolest] kreće direktno pa samim tim više neće biti zdravstvenih problema koji su te do sad mučili
Ali ovo je od moje drugarice natal!!!!
Tek sam sada ukopcala da se o njoj radi, a ne o meni saljem moj link
http://i43.tinypic.com/2zq67te.jpg
Emma
Sorry
Imala sam problema sa postavljenjem linka, ali sa ipak uspela da se snadjem uz pomoc moje drugarice snowhite.
Ako ti nije problem samo da se ponovo pozabavis sa mojim natalom.
Unapred hvala, Emma.

Old 27-04-2009, 11:32   #24
s_ana_dra
Obično gatalo

s_ana_dra's Avatar

s_ana_dra je offline
Registrovan: Jul 2007
s_ana_dra je na dobrom putu
Standardno

pitanje je Da li je doktorka kod koje sam jutros bila uspostavila dobru dijagnozu? rec je o ginekologu, cudno mi je jer nisam bila samo kod nje, jer sam skoro radial svakakve analize i bila kod raznih ginekologa, i nijedan mi nije spomenuo tos to mi je ona jutros rekla. cak i ginekolog kod koga sam bila prosle nedelje i radila briseve, jer rekao da on kod mene ne vidi nikakav problem, da je tu sve kako treba.
pitanje sam postavila danas, 27.04.2009. u bgd-u, u 11:10

e ovako Ac je u lavu na 2,05 a sunce je u biku na 7,15 stepeni, to sam ja.
6 polje, koje predstavlja bolest, je u jarcu a saturn je u devici i to jos retrogradan. bolje ja da nista ne komentarisem, jer mi je dovoljno sto vidim da je signifikator bolesti uporan saturn, pa jos retrogradan, a ovu bolest bar meni je ova dr prvi put spomenula, do sad je niko nije pomenuo.
i polje lekara je 9, 9 polje pocinje u ribama, jupiter je u 8 polju u vodoliji, malo cudan polozaj.
necu nista da komentarisem, jer mogu da pogresim.
pozdrav

Old 27-04-2009, 21:43   #25
VIDANA
Obično gatalo

VIDANA's Avatar

VIDANA je offline
Registrovan: Jul 2007
VIDANA je na dobrom putu
Standardno

ne znam kako da pomognem sopstvenoj majci koja vec dugo vremena ima problema sa zdravljem i to na skoro svim poljima - citav lanac kojekakvih.....?!?
-od cega ona boluje najozbiljnije i ima li joj poboljsanja??
27.04.2009. 21.43h u Beogradu
inace je 1949 godiste i 16.maja puni 60 godina

Old 27-04-2009, 23:27   #26
jupiter u raku
Obično gatalo

jupiter u raku's Avatar

jupiter u raku je offline
Registrovan: Dec 2007
jupiter u raku je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by s_ana_dra VIdi Poruku
pitanje je Da li je doktorka kod koje sam jutros bila uspostavila dobru dijagnozu? rec je o ginekologu, cudno mi je jer nisam bila samo kod nje, jer sam skoro radial svakakve analize i bila kod raznih ginekologa, i nijedan mi nije spomenuo tos to mi je ona jutros rekla. cak i ginekolog kod koga sam bila prosle nedelje i radila briseve, jer rekao da on kod mene ne vidi nikakav problem, da je tu sve kako treba.

6 polje, koje predstavlja bolest, je u jarcu a saturn je u devici i to jos retrogradan. bolje ja da nista ne komentarisem, jer mi je dovoljno sto vidim da je signifikator bolesti uporan saturn, pa jos retrogradan, a ovu bolest bar meni je ova dr prvi put spomenula, do sad je niko nije pomenuo.
i polje lekara je 9, 9 polje pocinje u ribama, jupiter je u 8 polju u vodoliji, malo cudan polozaj.
pozdrav
draga sandra,

asc na početku znaka, ukazuje da je možda prerano za pitanje, i da će se stvari ,već same po sebi srediti i izaći na čistac, šta je istina..

gledaću prvenstveno jupitera, kao signifikatora tvoje doktorke specijaliste.....kakav odnos po Ptolomeju, ima njen signifikator- jupiter ,prema tebi- suncu i mesecu, pa i prema r.satrnu -bolesti..

jupiter je sam po sebi peregrin i postavljen u malefičnu kuću, što još pojačava njegovu sklonost ka lošem i greškama...
jupiter je pod vladavinom i u tripliciteti r.saturna-doktor je znači, pod uticajem i misli, da je to baš ta bolest..
zatim, jupiter je u svom terminu- poštuje sam sebe,u lici meseca-ravnodušan je prema tebi i u izgonu sunca..čak tebe i ne voli..
što sve može da ukaže, da je ovaj lekar ,sklon da pogreši u tvom slučaju

mesec je takođe, u licu i izgonu jupitera, pa i ti ne voliš doktorku..niste se našle, pa i tada je moguća greška..
sama bolest je u kardinalnom znaku, proći će brzo, a dispozitor r.saturn znači, može se ponavljati ,a u promenljivom znaku ,zalečiti se, pa se opet povratiti...
ovde je dobro, što je signifikator 10 kuće- terapije- mars u ovnu u svom znaku vrlo jak i dobar i egzaltira sunce i u tripliciretu sunca ,što znači lek te voli i pomoći će ti,a u padu je saturna, ne podnosi bolest, pa će se boriti protiv nje i pobediti.

imamo separaciju- mesec 60 mars
prva aplikacija je- mesec 90 saturn, pa posle- mesec120 jupiter

interesantno je, da su sva tri signifikatora povezana preko meseca, lek sa bolešću, a bolest sa lekarom..što je dobro..
ma šta da je prava , ili pogrešna dijagnoza,biće bolest izlečena i dobro će sve biti... a to je naj, najvažnije..
Naši sponzori
Advertisement

re:
Old 28-04-2009, 09:41   #27
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow re:

Quote:
Originally Posted by emiliema VIdi Poruku
Ali ovo je od moje drugarice natal!!!!
Tek sam sada ukopcala da se o njoj radi, a ne o meni saljem moj link
http://i43.tinypic.com/2zq67te.jpg
Emma
Sorry
Imala sam problema sa postavljenjem linka, ali sa ipak uspela da se snadjem uz pomoc moje drugarice snowhite.
Ako ti nije problem samo da se ponovo pozabavis sa mojim natalom.
Unapred hvala, Emma.
Ali draga moja, tvoja drugarica je postavila horarni link, koji je i trebalo da se postavi, a analiza natalnog čarta je na drugom topiku

da vidimo ...
Old 28-04-2009, 11:07   #28
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by VIDANA VIdi Poruku
ne znam kako da pomognem sopstvenoj majci koja vec dugo vremena ima problema sa zdravljem i to na skoro svim poljima - citav lanac kojekakvih.....?!?
-od cega ona boluje najozbiljnije i ima li joj poboljsanja??
27.04.2009. 21.43h u Beogradu
inace je 1949 godiste i 16.maja puni 60 godina
Da vidimo : Asc' u Strelcu, sa Jupiterom u Vodoliji u III polju, Mesec u Blizancima u VII, X polje je u Devici, sa Merkurom u Biku u horarnom VI polju [mamino IX polje ~ lekar specijalista] i "ide" ka vrhu horarnog VII ~ mamino X polje [lek]

Kao što vidimo ~ Merkur je na 27° Bika O° Algol ~ ni malo srećna postavka ~ takodje, Merkur je pod vladavinom Venere koja je u izgonu [sve vezano za simboliku Venere je oslabljeno u njenom organizmu], egzaltira i u triplicitetu je Meseca koji je peregniran [sve vezano za Mesečevu simboliku je ostalo bez snage u njenom organizmu], u terminu je Marsa koji je u svom sedištu i sve vezano za njega je za Merkur u izgonu [jak uticaj Marsa ~ upala ~ štetno deluje na njen organizam], na stepenu je Sunca [ponovljena opomena o narušenoj vitalnosti celog organizma], u licu je Satruna [sve vezano za simboliku Saturna je ovde opet na žalost oslabljeno ~ kosti, zubi, sklet, koža, kosa...]

Dodatno, Merkur je u praznom hodu i biće još neko vreme takav, a kasnije će i krenuti retrogradno. Poslednji aspekt koji je Merkur imao je 90° sa Jupiterom, koji ovde vlada maminim IV i VII poljem ~ vrlo je moguće da je prošla dijagnoza njenog lekara bila pogrešna [Jupiter nema nikakvu konekciju sa Merkurom preko tabele, pa samim tim nam ukazuje na činjenicu da se njen lični lekar uopšte nije potrudio da ispita kako treba njeno zdravstveno stanje]

Prva aplikacija Merkura ~ taman kad pomislimo da će da promeni znak i udje u znak svog sedišta ~ u znak Blizanaca ~ on kreće retrogradno i idalje ostaje u Biku ~ tada će da sklopi O° sa Suncem ~ moguće je ponovno pogoršanje zdravlja ~ naročito u simbolici Sunca u Biku ~ srce, oči, grlo, hormoni, a s obzirom da je Sunce vladar njenog XII polja i nalazi se u njenom VIII polju ~ moguće je da će i donji organi kao i organi za varenje i izbacivanje štetnih materija da ponovo oslabe.

Volela bih da imam bolju prognozu ~ ali na žalost, prognoza jeste loša ~ jako dugo će se na žalost tvoja mama još imati zdravstvenih problema koji dugo traju i koji su hronične prirode. Ali na sreću, za jedno -/+ 5° meseci nova lekarska terapija koju bude dobila daće dobre razultate.

da vidimo ...
Old 28-04-2009, 11:17   #29
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by s_ana_dra_

pozdrav
Quote:
Originally Posted by jupiter u raku
draga sandra,

asc na početku znaka, ukazuje da je možda prerano za pitanje, i da će se stvari ,već same po sebi srediti i izaći na čistac, šta je istina..

gledaću prvenstveno jupitera, kao signifikatora tvoje doktorke specijaliste.....kakav odnos po Ptolomeju, ima njen signifikator- jupiter ,prema tebi- suncu i mesecu, pa i prema r.satrnu -bolesti..

jupiter je sam po sebi peregrin i postavljen u malefičnu kuću, što još pojačava njegovu sklonost ka lošem i greškama...
jupiter je pod vladavinom i u tripliciteti r.saturna-doktor je znači, pod uticajem i misli, da je to baš ta bolest..
zatim, jupiter je u svom terminu- poštuje sam sebe,u lici meseca-ravnodušan je prema tebi i u izgonu sunca..čak tebe i ne voli..
što sve može da ukaže, da je ovaj lekar ,sklon da pogreši u tvom slučaju

mesec je takođe, u licu i izgonu jupitera, pa i ti ne voliš doktorku..niste se našle, pa i tada je moguća greška..
sama bolest je u kardinalnom znaku, proći će brzo, a dispozitor r.saturn znači, može se ponavljati ,a u promenljivom znaku ,zalečiti se, pa se opet povratiti...
ovde je dobro, što je signifikator 10 kuće- terapije- mars u ovnu u svom znaku vrlo jak i dobar i egzaltira sunce i u tripliciretu sunca ,što znači lek te voli i pomoći će ti,a u padu je saturna, ne podnosi bolest, pa će se boriti protiv nje i pobediti.

imamo separaciju- mesec 60 mars
prva aplikacija je- mesec 90 saturn, pa posle- mesec120 jupiter

interesantno je, da su sva tri signifikatora povezana preko meseca, lek sa bolešću, a bolest sa lekarom..što je dobro..
ma šta da je prava , ili pogrešna dijagnoza,biće bolest izlečena i dobro će sve biti... a to je naj, najvažnije
Nema šta da dodam

Old 28-04-2009, 15:03   #30
marry
Početnik

marry's Avatar

marry je offline
Registrovan: May 2007
marry je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by marry VIdi Poruku
Jao, ispricavam se.
Evo ponovicu link:
http://i39.tinypic.com/6f3udj.jpg
Hvala, unapred

Opet ja: 15 april 2009, u 8.46 am. Bitola (21e 20) (41n 01) MKD
Pozdrav,

<pliz, pogledajte i moje pitanje:Predstoji mi operativna histeroskopija zbog odstranjivanja priraslica uterusa.
" Dali cu ovim putem konacno resiti stanje uterusa koje mi uzrokuje neplodnost????"
Submit to Digg   Pitanja o zdravlju &amp; bolestima Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules