ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

da se dodam ...
Old 14-04-2009, 08:56   #16
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Talking da se dodam ...

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
Datum : 13.04.2009.
Vreme : 13h10min06sec
Mesto : Bgd
Sistem kuća : Regiomontanus
Pitanje : da li ću imati još dece?
Čart :
http://i421.photobucket.com/albums/p...ng/horarac.jpg

Pitač : Asc' u Lavu sa Suncem na 23° Ovna u IX polju. Mesec 08° Strelca na kraju IV polja. V polje u Strelcu sa Jupiterom na 21° Vodolije O° Desc'... dalje vi...
Prvo ~ nisam ja postavila pitanje, već moja klijentkinja, ona ima dvoje dece i razvedena je [naravno trenutno je i sama] ali je prava domaćica ~ voli dom i decu, zapostavila je svoju karijeru da bi se posvetila odgajanju svoje dečice. Na sreću, pa je € osigurana, tako da i ne mora da se brine za € budućnost.

E, sad : ona je Sunce u Ovnu i Mesec u Strelcu. Potencijalni bebac je Jupiter u Vodoliji. Ovde se vidi da njen racio još uvek nije zainteresovan za još jednog bebca, ali da njeno srce zaista želi još jedno dete. Sunce nema aplikacija, dok Mesec ima prvu aplikaciju sa retro Saturnom, pa onda sa Jupiterom ~ iz ovoga vidimo da će se u njenom privatnom životu pojaviti neko "bivši" i da će sa njim imati bebca ~ u ovom horarcu imamo SAKUPLJANJE svetlosti - sporija planeta ~ Saturn ~ spaja Mesec [nju] sa Jupiterom [bebac]

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)
Submit to Digg   Pitanja u vezi trudnoće i dece Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-04-2009, 22:23   #17
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Da li cu ja postati mama i kada? Bgd, 22.15

Asc 29 stepen Skorpije, Mars na 24.47 Riba, pod vladavinom Jupitera.
Mo je na 7 stepeni Jarca, nema aplikaciju sa Ma, vladarem 5-te.
Ma ima prvu aplikaciju sa Ve.. Joj, ja ne znam dalje..

Old 15-04-2009, 22:39   #18
sahadow452
Obično gatalo

sahadow452's Avatar

sahadow452 je offline
sahadow452 je na dobrom putu
Standardno

hajde i ja da pitam....uskoro ili malo da se saceka...necu vise da cekam...dosta je bilo...

Old 16-04-2009, 01:13   #19
jupiter u raku
Obično gatalo

jupiter u raku's Avatar

jupiter u raku je offline
Registrovan: Dec 2007
jupiter u raku je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
Da li cu ja postati mama i kada? Bgd, 22.15

mesec egzaltira marsa..ti si opsednuta bebom..razmišljaš o mogućnosti da je dobiješ..
mars egzaltira veneru...bebica će obožavati tatu...a i ti kao asc mars takođe ćeš obožavati njenog tatu

ovde imamo separacioni aspekt mesec 90 r.venera,a imamo aplikacioni aspekt r.venera 0 mars..
r.venera sakuplja i vrši prenos svetlosti između meseca-tebe i marsa-potencijalne bebe i tako ih spaja..i daje potvrdan odgovor-da ćeš postati mama..
.r.venera je vladar 7 kuće, dobićeš bebicu sa nekim bivšim sa kojim si bila u vezi,a koji ti se vraća..

vreme--venera i mars se nalaze u ribama-promenjivom znaku i u kardinalnoj 4 kući....a orbis je oko 5-6 stepeni....rekla bih da daje kraće vremenske jedinice oko 5-6 meseci....da dođe do začeća...

Quote:
Originally Posted by sahadow452 VIdi Poruku
hajde i ja da pitam....uskoro ili malo da se saceka...necu vise da cekam...dosta je bilo...

pošto je pitanje postavljeno u približno vreme kao i za viksi i u bliskim mestima,asc i signifikatori su isto -mesec za tebe i mars za potencijalnu bebu..
odgovor je kao u gornjem postu za viksi....imaćeš bebicu.....

Old 16-04-2009, 16:44   #20
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Jupi, bas veceras idem na "pregovore".. E obozavam te, YES, YES, YES

Old 16-04-2009, 20:08   #21
sahadow452
Obično gatalo

sahadow452's Avatar

sahadow452 je offline
sahadow452 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Jupi, bas veceras idem na "pregovore".. E obozavam te, YES, YES, YES
Viksi sta sam rekla...Jupiter u raku...hvala od srca...jes,jes,jes...

da se dodam ako treba...
Old 17-04-2009, 09:52   #22
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Arrow da se dodam ako treba...

Quote:
Da li cu ja postati mama i kada? Bgd, 22.15 15.04.2009.

Da vidimo ~ ti si i Mesec u Jarcu i Mars u Ribama. Bebac je V polje isto Mars u Ribama. Treba nam medjusobna aplikacija da bi dobili potvrdan dogovor. Mesec ima prvu aplikaciju sa Merkurom, dok Mars ima prvu aplikaciju sa Venerom. Ovde imamo samo opciju da ćeš ti uskoro da nadješ "tatu" za bebca, ali nećeš još uskoro imati prilike i da bebca dobiješ.

Quote:
Originally Posted by sahadow452 VIdi Poruku

Da vidimo ~ ista situacija kao i kod Viksi...

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

Old 17-04-2009, 10:19   #23
goga73
Švrća

goga73 je offline
Registrovan: Jun 2008
goga73 je na dobrom putu
Standardno

Hoću li cu ikada postati mama? Vec sam izgubila svaku nadu da ću naći srodnu dušu i roditi.
17.4.2009. 10,17 sati Zagreb

Hvala

da vidim[o]...
Old 17-04-2009, 10:45   #24
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidim[o]...

Quote:
Originally Posted by goga73 VIdi Poruku
Hoću li cu ikada postati mama? Vec sam izgubila svaku nadu da ću naći srodnu dušu i roditi.
17.4.2009. 10,17 sati Zagreb

Hvala
Da vidimo ~ ti si ovde asc' u Raku, sa Mesecom u Jarcu u VII polju ~ vidi se da si na kraj srca i što se tiče pronalaženja partnera [Mesec u VII polju] i što se tiče [Mesec u znaku svog izgona]

E, sad, V polje je u Vagi, sa retrogradnom Venerom na 29° Riba u X polju. Vidi se da već duže vreme želiš da dobiješ bebca [retrogradnost, 29°] i da na taj način promeniš svoj društveni status [X polje]

E, da bi dobili potvrdan odgovor, treba da imamo aplikaciju izmedju Meseca i Venere ili pak da ih neka treća planeta spoji.

Ovde imamo ~ Mesečev prvi aspekt je 60° Mars, pa 90° Sunce, pa tek onda 60° sa Venerom, dok je i Venerin prvi aspekt O° sa Marsom [ne računajući da i sama uskoro ima taj aspekt sa Mesecom]

Ovde vidimo da ćeš prvo upoznati bebicinog tatu i da trudnoće neće doći dok se brak ne sklopi. Moguće je da će te se i preseliti u nov stan, ili drugo mesto, pa će te tek onda imati

Old 17-04-2009, 10:52   #25
goga73
Švrća

goga73 je offline
Registrovan: Jun 2008
goga73 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
Da vidimo ~ ti si ovde asc' u Raku, sa Mesecom u Jarcu u VII polju ~ vidi se da si na kraj srca i što se tiče pronalaženja partnera [Mesec u VII polju] i što se tiče [Mesec u znaku svog izgona]

E, sad, V polje je u Vagi, sa retrogradnom Venerom na 29° Riba u X polju. Vidi se da već duže vreme želiš da dobiješ bebca [retrogradnost, 29°] i da na taj način promeniš svoj društveni status [X polje]

E, da bi dobili potvrdan odgovor, treba da imamo aplikaciju izmedju Meseca i Venere ili pak da ih neka treća planeta spoji.

Ovde imamo ~ Mesečev prvi aspekt je 60° Mars, pa 90° Sunce, pa tek onda 60° sa Venerom, dok je i Venerin prvi aspekt O° sa Marsom [ne računajući da i sama uskoro ima taj aspekt sa Mesecom]

Ovde vidimo da ćeš prvo upoznati bebicinog tatu i da trudnoće neće doći dok se brak ne sklopi. Moguće je da će te se i preseliti u nov stan, ili drugo mesto, pa će te tek onda imati
Super si Shmishonja, puno hvala

Hoće li do toga doći uskoro, odnosno u kojem vremenskom periodu će se to događati (ove godine, iduće godine?)?

Mogu li pitati za prijateljicu, hoće li roditi još jedno dijete, koje žarko želi? Zagreb 17.4.2009. 10,52

Old 17-04-2009, 10:56   #26
Miraceti
Obično gatalo

Miraceti's Avatar

Miraceti je offline
Registrovan: Mar 2008
Miraceti je na dobrom putu
Standardno

Smiso duso moja jedno cudno pitanje: Sta ce mi doneti tranzir saturna niz 12 kucu u sledecem periodu?
Skopje 10,56 casa.

Hvala
Naši sponzori
Advertisement

da vidim[o]...
Old 17-04-2009, 11:17   #27
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidim[o]...

Quote:
Super si Shmishonja, puno hvala

Hoće li do toga doći uskoro, odnosno u kojem vremenskom periodu će se to događati (ove godine, iduće godine?)?
Quote:
Mogu li pitati za prijateljicu, hoće li roditi još jedno dijete, koje žarko želi? Zagreb 17.4.2009. 10,52
Za tebe dodatni odgovor za vreme ~ s obzirom da nema konkretno/direktnih aplikacija izmedju tebe i signifikatora za , ne mogu odrediti vreme, što znači da verovatno do toga neće doći u toku ove godine. A za budućeg supruga vremenski bi moglo da bude -/+ 6 meseci.

Za drugaricu ~ posalh ti pm, jer mi nije jasno da li si ti pitala za nju, ili je ona preko tebe postavila horarno pitanje

da vidim...
Old 17-04-2009, 11:43   #28
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidim...

Quote:
Originally Posted by Miraceti VIdi Poruku
Smiso duso moja jedno cudno pitanje: Sta ce mi doneti tranzir saturna niz 12 kucu u sledecem periodu?
Skopje 10,56 casa.

Hvala
Draga, ja mogu na ovom topiku da ti samo ukažem šta može da ti se desi u narednom periodu, ali za tr. Saturn kroz natalno XII polje ćemo morati da se prebacimo u TA tumačenje natalne karte

Da vidimo ~ ti si Mesec na 25° Jarca u VII polju. Osećaš se slabo i izmučeno, jer je Mesec u znaku svog izgona ~ osećaš se da te je ceo svet izbacio iz šina. Prvi Mesečev aspekt je 60° sa Marsom ~ vladarom V i X polja ~ bavićeš se decom, njihovim zdravljem, ali i odlukom šta ćeš dalje sa poslom. Posle tog aspekta, Mesec ima 90° sa Suncem ~ vladarom II polja ~ rešavanja finansijske situacije, kako tvoje, tako i od tvog supruga, a možda ćeš imati posla i oko školovanja / zaposlenja za jednog od tvojih sinova. Sledeći aspekt koji Mesec ima je 60° retrogradna Venera ~ vladarka IV i XI polja + stacionarna, večeras u 21h25 kreće direktno + 29° ~ ovde vidimo da ćeš rešavati pitanje stambene situacije, kao i realizaciju nekih davnih planova i želja, a takodje, moguće je da ćeš se pozabaviti i suprugovim poslom. U suštini, odgovor bi bio ~ IMAĆEŠ JAKO PUNO OBAVEZA I JAKO PUNO POSLA ~ trebaš da povedeš računa da samo istraješ tih par meseci, jer će nakon toga da usledi poboljšanje sveukupne situacije [Mesec će izaći iz znaka Jarca, znaka svog izgona]

Old 17-04-2009, 14:12   #29
Rivendell
Obično gatalo

Rivendell's Avatar

Rivendell je offline
Registrovan: Apr 2008
Rivendell je na dobrom putu
Standardno

Mene zenima hoću li imati još djece (imam jedno), i ako da hoće li to biit uskoro ili ne?

17.4. '09 14:12 knin

Old 17-04-2009, 16:54   #30
jupiter u raku
Obično gatalo

jupiter u raku's Avatar

jupiter u raku je offline
Registrovan: Dec 2007
jupiter u raku je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by jupiter u raku VIdi Poruku

ovde imamo separacioni aspekt mesec 90 r.venera,a imamo aplikacioni aspekt r.venera 0 mars..
r.venera vrši prenos svetlosti između meseca-tebe i marsa-potencijalne bebe i tako ih spaja..i daje potvrdan odgovor-da ćeš postati mama..
.r.venera je vladar 7 kuće, dobićeš bebicu sa nekim bivšim sa kojim si bila u vezi,a koji ti se vraća..
Prenos svetlosti 3 :

Definicija : treća verzija se dešava kada izmedju dva glavna signifikatora ne postoji ni jedan glavni aspekt . Oni se tadaa mogu povezati dejstvom neke treće planete , obično Meseca , kao planete koja se najbrže kreće ( 1° = 2h ) , koja je u nekom glavnom separacionom aspektu sa prvim signifikatorom i u glavnom aplikacionom aspetku sa drugim signifikatorom .
primer : Venera je na 26° Ovna . Jupiter je na 07° Bika . Mesec je na 27° Lava . On ima sep.120° sa Venerom , a kada udje u znak Device , sklapa 120° sa Jupiterom . Ovo donosi potvrdan odgovor uz odredjene komplikacije ili odlaganja , ali ipak donosi pozitivan ishod .

Shmisho ,opet ja sa pitanjem.

da li se ovaj primer prenosa svetlosti može primeniti na analizu gornjeg horaraca?

u ovoj horararnoj karti, nema glavnog aspekta, između glavnih signifikatora- meseca i marsa ..
ali, mesec ima separaciju sa venerom, a venera ima aplikaciju sa marsom

da li venera može vršiti prenos svetlosti između meseca i marsa ,
iako nije brža od meseca?

znam da je ovde,prvi mesečev aplikacioni aspekt sa merkurom,ali mesec je već predao svoju svetlost veneri, koja je prenosi marsu...da li su ova moja zaključivanja tačna ili nisu?
to pitam, zato što si ti dala drugačiji odgovor, pa me interesuje ,da mi objasniš u čemu sam pogrešila,a sve radi daljeg učenja i uklanjanja nedoumica...
unapred hvala, draga Shmisho
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules