ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

da vidimo ...
Old 05-05-2009, 12:51   #16
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by Miraceti VIdi Poruku
Smiso molim te za odgovor na jedno pitanje moga supruga. On je nasledio pola stana od oca a drugu polovinu majka. On ne moze da koristi svoju polovinu pa je odlucio da podnese sudu predlog da se stan proda i da se novac podeli na dve polovine .
Pitanje ( od mog supruga): Da li ce postupak zavrsiti u njegovu korist ili ce biti problema da se postupak zavrsi i stan sudski proda.

Skoplje, 04.05.2009 godine u 16,35 minuta.
Hvala unapred.
Da vidimo ~ on je Asc' u Vagi, sa Venerom na 04° Ovna na samom kraju VI polja O° vrh VII polja.

Suprotna strana je Desc' sa Marsom na 09° Ovna na samom Desc'.

Sudija je Mc' u Raku, sa Mesecom na 19° Device u O° sa vrhom XII polja. Mesec je u praznom hodu...

Presuda je Ic' u Jarcu, sa [još samo malo] retrogradnim Saturnom na 15° Device isto O° vrh XII polja.

S obzirom da i Mesec i Saturn preko tabele ~ su pod vladavinom Merkura i egzaltiraju ga, u triplicitetu, licu i padu Venere, Mesec je u terminu Saturna, a saturn je u terminu Jupitera, ovde vidimo da ni sudija ni presuda nisu mnogo zainteresovani za Veneru, a uopšte nisu zainteresovani za Marsa.

Venera ne voli Saturna, a ni Mars ne voli Saturna ~ ni tvoj suprug ni suprotna strana nisu oduševljeni sa izborom sudije...

Presuda će vrlo verovatno na neki način biti u korist tvog supruga, ali je vrlo verovatno da će upravo ova druga tvoja opcija da bude u pitanju ~ biće potvrdno, ali će se sve jako dugo razvlačiti i namučićete se i vi i oni oko tog stana i same prodaje.

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)
Submit to Digg   Pitanja o sudskim sporovima Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-05-2009, 12:56   #17
Miraceti
Obično gatalo

Miraceti's Avatar

Miraceti je offline
Registrovan: Mar 2008
Miraceti je na dobrom putu
Standardno

Hvala Ti Od Srca Za Odgovor.

da vidimo ...
Old 05-05-2009, 18:57   #18
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by rachica
imala sam udes za Bozic prosle god...interesuje me da li cu imati sudjenje povodom toga?
hvala

26.04.2009.
12.47h
Quote:
Originally Posted by rachica
da li sam dobro postavila pitanje, jedino sto za sad tacno znam jeste da je podnio tuzbu (momak cije je auto bilo) i da treba da se zakaze rociste...

udes je bio 08.01.2008 mislim oko 2h poslije ponoci...
imala sam udes tudjim autom, i sad ocekujem sudjenje...interesuje me da li ce presuda biti u moju korist...ili...?

28.04.2009
11.14h

Da vidimo ~ prvo pitanje isto kao i drugo pitanje ~ gledaćemo samo prvo postavljeno horarno pitanje ~ 26.04.2009. u 12h47 :

○ ti si Asc' u Lavu, sa Suncem u Biku na kraju IX polja i Mesec u Biku u X polju.
• suprotna strana je Desc' sa retro Satrunom u Devici u horarnom II polju.
○ Sudija je X polje sa Venerom u Ovnu u VIII polju.
• Presuda je IV polje sa Marsom u Ovnu u VIII polju.
○ II polje je tvoj advokat koji te brani ~ Merkur na Algolu u X polju.
• VIII polje je advokat koji te tuži ~ Jupiter u Vodoliji u O° sa Desc'.

~ ono što nas, tj. tebe najviše interesuje je PRESUDA => Mars u Ovnu u VIII polju [u svom sedištu, duplom, pravedna presuda u skladu sa onim što je tužilac tražio]

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

da podsetim...
Old 11-06-2009, 18:47   #19
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lightbulb da podsetim...

Nadam se da ste pročitali moju molbu ~ počnite da pored vašeg [novog] pitanja ostavljate podatke od vašeg poslednjeg horarca na ovoj temi, da bi lakše pratili razvoj dogadjaja ~ kao dopuna na temi vezana za temu feedback-a

Old 15-06-2009, 21:35   #20
Nale73
Početnik

Nale73's Avatar

Nale73 je offline
Registrovan: Jun 2009
Nale73 je na dobrom putu
Standardno

Da li cu dobiti novac od imanja za koji se bori moja rodjaka,koji se deli na nas troje(mene,nju i brata).? hvala
Beograd 15.06.2009. 21.35h

Old 02-07-2009, 18:39   #21
marijana85
Obično gatalo

marijana85's Avatar

marijana85 je offline
Registrovan: Nov 2007
marijana85 je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

5.5. poslednje pitanje

novo pitanje> ukratko: izdali smo stan, stanari su nakon isteka roka otisli, nisu izmirili ugovorene obaveze, neplaceni racuni, ne odgovaraju na pozive, cak su i prijetili... zanima me, kakav ce biti rasplet dogadjaja, sta je najbolje da uradim? da li da se ide na sud?

18.28 h, Podgorica, 2. jul 2009.
Hvala najljepse

tužba
Old 06-07-2009, 13:09   #22
Snowhite
Švrća

Snowhite's Avatar

Snowhite je offline
Registrovan: Dec 2008
Snowhite je na dobrom putu
Standardno tužba

Draga Shmi,
Tužiću bivšeg supruga u vezi sa povećanjem alimentacije za dete.Trebalo bi svakako da ga dobijem, ali bih volela tvoje viđenje: DA LI ĆU USPETI DA DOBIJEM POVEĆANJE ALIMENTACIJE ZA DETE? (prvi put postavljam pitanje na ovoj temi).

Vreme pitanja je: 13:07, Dan: 6 jul '09
Beograd

Unapred mnogo hvala

da vidimo ...
Old 07-07-2009, 12:17   #23
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by Nale73 VIdi Poruku
Da li cu dobiti novac od imanja za koji se bori moja rodjaka,koji se deli na nas troje(mene,nju i brata).? hvala
Beograd 15.06.2009. 21.35h
Da vidimo :

◘ ti si Asc' u Jarcu, tj. Saturn u Devici umetnut u VIII polju.
◘ Mesec je umetnut u Rimama u II polju u praznom hodu.
◘ VIII polje [nasledje] je u Lavu, sa Suncem u Raku [porodica] u VI polju [rodjaci jednog od roditelja]

◘ Saturn je imao 180° sa Mesecom, koji pak ima apl.90° sa Suncem ~ odgovor je POTVRDAN

da vidimo ...
Old 07-07-2009, 12:27   #24
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by marijana85 VIdi Poruku
5.5. poslednje pitanje

novo pitanje> ukratko: izdali smo stan, stanari su nakon isteka roka otisli, nisu izmirili ugovorene obaveze, neplaceni racuni, ne odgovaraju na pozive, cak su i prijetili... zanima me, kakav ce biti rasplet dogadjaja, sta je najbolje da uradim? da li da se ide na sud?

18.28 h, Podgorica, 2. jul 2009.
Hvala najljepse
Da vidimo :

◘ ti si Asc' u Strelcu sa retro Jupiterom u Vodoliji na kraju II polja.
◘ Mesec je u Škorpionu u XI polju.
◘ podstanari su VI polje ~ u Biku ~ sa Venerom na Algolu u tom polju.

◘ Jupiter i Venera imaju sep.90° ~ vaš problem sa njima koji se desio, dok je Mesec imao 180° sa Venerom. Venera je u praznom hodu. Da bi vi došli do njih potrebna bi nam bila aplikacija ili izmedju Jupitera i Venere ili pak izmedju Meseca i Venere ~ ili pak da ih neko drugi od planeta spaja. U ovom horarcu imamo ovo poslednje ~ Mesec je imao sep. sa Venerom, pa kad promeni znak sklapa asp.90°sa Saturnom [vl. II polja ~ advokat] ~ pa u ovom slučaju će ipak sve ići preko advokata i sudjenja

da vidimo ...
Old 07-07-2009, 12:47   #25
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by Snowhite VIdi Poruku
Draga Shmi,
Tužiću bivšeg supruga u vezi sa povećanjem alimentacije za dete.Trebalo bi svakako da ga dobijem, ali bih volela tvoje viđenje: DA LI ĆU USPETI DA DOBIJEM POVEĆANJE ALIMENTACIJE ZA DETE? (prvi put postavljam pitanje na ovoj temi).

Vreme pitanja je: 13:07, Dan: 6 jul '09
Beograd

Unapred mnogo hvala
Da vidimo :

◘ ti si Asc' u Vagi sa Venerom u Blizancima u VIII polju.
◘ Mesec je u Jarcu u III polju.
◘ on je Desc' u Ovnu sa Marsom u Biku u VIII polju.
◘ tvoje € su II polje ~ Mars
◘ njegove € su VIII polje ~ Venera
◘ Veneru i Marsa spaja retro Jupter [koji je inače na vrhu V polja] ~ Venera je imala sep.90° sa Jupiterom, dok Mars ima apl.90° sa Jupiterom ~ odgovor POTVRDAN

Old 16-07-2009, 01:11   #26
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Registrovan: Jan 2009
cokolina je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Veceras sam se cula sa svojim advokatom koji je inace bio umesto mene danas na sudjenju kad mi je palo na pamet pitanje bilo je 16.07.2009 u 00.05 prosla ponoc za pet min. a ja razmisljam dal ce mi se vratiti moje stvari ......jedva cekam a to se nesto oteze i oteze ?
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-07-2009, 11:24   #27
LaLuna
Obično gatalo

LaLuna's Avatar

LaLuna je offline
Registrovan: Mar 2009
LaLuna je na dobrom putu
Thumbs down

U gadnom sam problemu i molim za pomoc....

Da li ce se on mirno povuci ili cemo zavrsiti na sudu, u tom slucaju kakva moze biti presuda? U pitanju je stan koji je po ugovoru na oboje, ali je u realnosti on ulozio svega10-15 %. Ja se sada nadam da ce on prihvatiti neku nagodbu i mirno otici i da do sudjenja ne mora doci.
Beograd, 29.07, 11:19h am

Old 14-09-2009, 18:48   #28
beba74
Početnik

beba74's Avatar

beba74 je offline
Registrovan: Mar 2009
beba74 je na dobrom putu
Standardno

u velikoj sam dilemi pa bih Vas molila da mi pomognete.naime ne znam da li vise verujem svom advokatu..otac moje dece je poginuo 23.2.2009. godine u Italiji u saobracajnom udesu u kome nije kriv i na osnovu toga moja deca imaju pravo na odstetu od italijanskog osiguravajuceg drustva.Sve papire koje su trazili dostavljene su jos u maju.Advokat koji vodi postupak zivi u Rimu nas je covek, tvrdio je da ce biti gotovo sve do ovog meseca, medjutim sad trazi neke dodatne papire i odugovlaci sa nekim nejasnim objasnjenjima.da ne duzim Da li ja mogu da verujem mom advokatu ? pitanje sam postavila u 17:41 u Sapcu danas

Old 14-09-2009, 20:16   #29
vilenija
Obično gatalo

vilenija's Avatar

vilenija je offline
Registrovan: Oct 2007
vilenija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by beba74 VIdi Poruku
u velikoj sam dilemi pa bih Vas molila da mi pomognete.naime ne znam da li vise verujem svom advokatu..otac moje dece je poginuo 23.2.2009. godine u Italiji u saobracajnom udesu u kome nije kriv i na osnovu toga moja deca imaju pravo na odstetu od italijanskog osiguravajuceg drustva.Sve papire koje su trazili dostavljene su jos u maju.Advokat koji vodi postupak zivi u Rimu nas je covek, tvrdio je da ce biti gotovo sve do ovog meseca, medjutim sad trazi neke dodatne papire i odugovlaci sa nekim nejasnim objasnjenjima.da ne duzim Da li ja mogu da verujem mom advokatu ? pitanje sam postavila u 17:41 u Sapcu danas

ti si SA, a osiguravajuce drustvo je SO...krajnji ishod cele situacije je ME...
da ne bih mnogo duzila, moja pretpostavka je da ces na kraju da "izguras" sve to i da ces da dobijes odstetu, mada ona sama nece biti mozda onaolika koliku si ocekivala...

tvoj advokat je prikazan sa MA koji je u svom triplicitetu i padu, sto znaci da nije ni dobar ni los, i moguce da ce zbog njegove nedovoljne sposobnosti ta odsteta biti umanjena u odredjenoj meri...

da se dodam ... da podsetim...
Old 14-09-2009, 20:31   #30
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lightbulb da se dodam ... da podsetim...

Quote:
Originally Posted by vilenija VIdi Poruku
tvoj advokat je prikazan sa MA koji je u svom triplicitetu i padu, sto znaci da nije ni dobar ni los, i moguce da ce zbog njegove nedovoljne sposobnosti ta odsteta biti umanjena u odredjenoj meri...
IX polje : učeni ljudi, advokati uopšteno [zanimanje]
II polje : lični advokat pitača

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules