ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 01-05-2009, 19:30   #31
devojcica.sa.sibicama
Švrća

devojcica.sa.sibicama's Avatar

devojcica.sa.sibicama je offline
Registrovan: Apr 2009
devojcica.sa.sibicama je na dobrom putu
Standardno

Hehe hvala puno najverovatnije da ce biti tako-mislila sam u junu ali po svemu sudeci bice septembar. Ispite sam na svu srecu polozila,aj bar tu muku sam skinula s vrata. Isto posle sto godina, sve si u pravu. A i jos pored toga radim. Hvala puno!!!
Submit to Digg   Pitanja o obrazovanju Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-05-2009, 00:20   #32
nina4
Švrća

nina4 je offline
Registrovan: Apr 2008
nina4 je na dobrom putu
Standardno

Da vidimo ~ ona je predstvaljena retro Saturnom u Devici u horarnom XII polju, a to je njeno VIII polje ~ jako je zabrinuta za celu situaciju, a njen ispit/posao je predstavljen horarnim I poljem [10p od 5 p.] koje je u Vagi, sa retro Venerom na kraju znaka Riba. Venera i Saturn nemaju aplikacija iako su medjusobno povezani preko Ptolomejeve tabele. Samim tim, ispit će proći, ali verovatno od posla neće biti [za sadg ništa. Ali se nadam da sam pogrešila...

Draga Shmisho,hvala na odgovoru.Bilo je malo greske ....,jer je kcerka prije par dana dobila odgovor da je dobila taj posao,a rezultate za ispit ce saznati tek 8.maja,pa cu javiti.U svakom slucaju puno ti hvala.

pitanje
Old 02-05-2009, 10:30   #33
Ramona
Druid

Ramona's Avatar

Ramona je offline
Registrovan: Jan 2009
Ramona je na dobrom putu
Question pitanje

Da li cu sljedece (akademske) godine upisati zeljeni postdiplomski studij? (ciljam na jedan odredjeni u odredjenom mjestu)

p.s. uh ne stavih vrijeme oooo danas sam smusena..
02.05.2009. u 10:22, Sarajevo

Last edited by Ramona; 02-05-2009 at 17:12..

Old 05-05-2009, 18:26   #34
julijasd
Švrća

julijasd's Avatar

julijasd je offline
Registrovan: Oct 2008
julijasd je na dobrom putu
Standardno

Da li cu upisati zeljeni fakultet ove godine?
18:24h
05.05.2009.
Smederevo

Old 05-05-2009, 22:13   #35
*Invisibleshadow*
Obično gatalo

*Invisibleshadow*'s Avatar

*Invisibleshadow* je offline
Registrovan: Jul 2008
*Invisibleshadow* je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
A za drugo pitanje ~ da li ćeš položiti ispit : ti si stacionarna Venera u Ribama na 29° a ispit je X polje na 28° Raka [kraj znaka] sa Mesecom na 29° Jarca. Mesec i Venera imaju medjusobnu aplikaciju tako da je odgovor potvrdan, ali samim tim što se 60° odigrava na 29° imam utisak da ćeš uskoro da imaš još nekakvo petljanje sa istim ispitom [drugi deo, usmeni ili šta već]

[/FONT][/COLOR]
nažalost nisam prošla,tj. dobila pozitivnu ocjenu ,možda zato jer sam pitala za onaj utorak prije kao ali svejedno ispit bi bio jednak
sljedeći tjedan ponovo pišem test nadam se da ću ispravit

Old 05-05-2009, 22:19   #36
Ramona
Druid

Ramona's Avatar

Ramona je offline
Ramona je na dobrom putu
Wink

Quote:
A za drugo pitanje ~ da li ćeš položiti ispit : ti si stacionarna Venera u Ribama na 29° a ispit je X polje na 28° Raka [kraj znaka] sa Mesecom na 29° Jarca. Mesec i Venera imaju medjusobnu aplikaciju tako da je odgovor potvrdan, ali samim tim što se 60° odigrava na 29° imam utisak da ćeš uskoro da imaš još nekakvo petljanje sa istim ispitom [drugi deo, usmeni ili šta već]
Quote:
Originally Posted by *Invisibleshadow* VIdi Poruku
nažalost nisam prošla,tj. dobila pozitivnu ocjenu ,možda zato jer sam pitala za onaj utorak prije kao ali svejedno ispit bi bio jednak
sljedeći tjedan ponovo pišem test nadam se da ću ispravit

E pa mozda je to to sto kaze "nekakvo petljanje s istim ispitom".. pisat ces ga ponovo pa mozda tek onda poloziti

Hoce neko pogledati moj horarac iz prethodnog posta.. nije da mi se zuri (vidi se po samnom pitanju) ali eto..

Old 05-05-2009, 23:41   #37
*Invisibleshadow*
Obično gatalo

*Invisibleshadow*'s Avatar

*Invisibleshadow* je offline
Registrovan: Jul 2008
*Invisibleshadow* je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by n.gemini VIdi Poruku

E pa mozda je to to sto kaze "nekakvo petljanje s istim ispitom".. pisat ces ga ponovo pa mozda tek onda poloziti

iskreno se nadam

Old 06-05-2009, 01:10   #38
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
Registrovan: Oct 2007
mikica je na dobrom putu
Standardno

moje pitance na ovu temu bi bilo da li cu uspjeti diplomirati,zavrsti fakultet prije jeseni,prije ulaska saturna u 9kucu? 06.05,2009 01:11 sarajevo
hvaja))

da vidimo ...
Old 06-05-2009, 10:23   #39
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by n.gemini VIdi Poruku
Da li cu sljedece (akademske) godine upisati zeljeni postdiplomski studij? (ciljam na jedan odredjeni u odredjenom mjestu)

p.s. uh ne stavih vrijeme oooo danas sam smusena..
02.05.2009. u 10:22, Sarajevo
Da vidimo ~ ti si Mesec na 18° Lava u II polju, fakultet je Jupiter na 24° Vodolije u VIII polju, a ispiti su Mars 07° Ovna O° X polje.

Ovde imamo opciju da ti kao Mesec si povezana sa Jupiterom preko lica ~ dok sa Marsom nemaš konekcije uopšte.

Dodatno, Mesec i Jupiter imaju aplikacionu 180°, što nam daje dve solucije ~ ili će ti se studiranje produžiti, ili ćeš otići u to mesto gde planiraš da daš postdiplomske studije, ali ćeš kasnije zažaliti što si to mesto izabrala.

180° nam daje te dve solucije :
a) "uzimala - davala" ili pak
b)"ostvarila ti se želja ai to nije ono u stvari što si htela, al' nema natrag".

Quote:
Originally Posted by julijasd VIdi Poruku
Da li cu upisati zeljeni fakultet ove godine?
18:24h
05.05.2009.
Smederevo
Da vidimo ~ ti si Mars 10° Ovna u VI polju i Mesec 03° Vage na kraju XI polja. Fakultet je Merkur 01° Blizanaca u VIII polju.

Izmedju njih nema povezivanja, a dodatno, sam Merkur uskoro postaje retrogradan, pa je moguće da će doći do promene, jer ne samo što on kreće retrogradno i menja znak [vraća se u Bika] već i sam vrh IX polja je na 28° Blizanaca, pa samim tim će se vladar promeniti i umesto Merkura biće Mesec. Dodatno, nema povezivanja izmedju Marsa i Merkura, ali ima izmedju Marsa i Meseca ~ to nam daje odgovor da će prvo nešto u vezi samog polaganja na fakultetu da se promeni, što će malo da ti poremeti planove, ali da ćeš ipak na kraju upisati ono što želiš. Jedini je problem što se izmedju Marsa i Meseca javlja 180° koji kao i gore što sam navela često može da ti donese kasnije probleme tipa "možda ipak nisam trebala ovaj fax da upisujem" jer se možda nećeš snaći.

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)
Naši sponzori
Advertisement

da vidimo ...
Old 06-05-2009, 10:51   #40
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by mikica VIdi Poruku
moje pitance na ovu temu bi bilo da li cu uspjeti diplomirati,zavrsti fakultet prije jeseni,prije ulaska saturna u 9kucu? 06.05,2009 01:11 sarajevo
hvaja))
Da vidimo ~ ti si Mesec 07° Vage u VIII polju i retrogradni Saturn 15° Device u O° sa vrhom VIII polja. Fakultet je Venera 04° Ovna u II polju, završni ispit je Mars 10° Ovna u II polju.

Saturn nema nikakvu poveznost sa Marsom, dok sve vezano za Veneru je lice i pad.
Mesec s druge strane je pod vladavinom Venere i u njenom terminu, ali sve vezano za Mars je izgon.

Ovde vidimo veliku kontradiktornost ~ ti bi htela da požuriš, ali opet znaš da "sve što je brzo, to je i kuso", ti taj fakultet voliš, ali nisi spremna, ili ne želiš još uvek da se baciš na završno učenje i završiš studije.

E, sad, Saturn nema povezanosti preko aspekata ni sa Marsom, ni sa Venerom, dok ih s druge strane Mesec spaja ~ Mesec je imao separacionu 180° sa Venerom, a ima aplikacionu 180° sa Marsom.

Odgovor bi bio ~ s obzirom da je u igri 180° ~ na žalost nećeš, biće nekoliko prilika ali ćeš ih ti ili propustiti ili nećeš na pravi način da ih iskoristiš.

p.s.
Tr. Satrun u IX može da ti pomogne, ne da ti odmogne ako ga pravilno iskoristiš

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

Old 06-05-2009, 10:58   #41
Ramona
Druid

Ramona's Avatar

Ramona je offline
Ramona je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Da vidimo ~ ti si Mesec na 18° Lava u II polju, fakultet je Jupiter na 24° Vodolije u VIII polju, a ispiti su Mars 07° Ovna O° X polje.

Ovde imamo opciju da ti kao Mesec si povezana sa Jupiterom preko lica ~ dok sa Marsom nemaš konekcije uopšte.

Dodatno, Mesec i Jupiter imaju aplikacionu 180°, što nam daje dve solucije ~ ili će ti se studiranje produžiti, ili ćeš otići u to mesto gde planiraš da daš postdiplomske studije, ali ćeš kasnije zažaliti što si to mesto izabrala.

180° nam daje te dve solucije :
a) "uzimala - davala" ili pak
b)"ostvarila ti se želja ai to nije ono u stvari što si htela, al' nema natrag".

uh...
a ja se tako radujem svemu tome i nadam najboljem..
hajde polako ako dodje do toga i kad dodje mozda se stvari promjene na bolje.

Hvala Shmile!

a
Old 06-05-2009, 13:44   #42
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
Registrovan: Oct 2007
mikica je na dobrom putu
Standardno a

Quote:
Da vidimo ~ ti si Mesec 07° Vage u VIII polju i retrogradni Saturn 15° Device u O° sa vrhom VIII polja. Fakultet je Venera 04° Ovna u II polju, završni ispit je Mars 10° Ovna u II polju.

Saturn nema nikakvu poveznost sa Marsom, dok sve vezano za Veneru je lice i pad.
Mesec s druge strane je pod vladavinom Venere i u njenom terminu, ali sve vezano za Mars je izgon.

Ovde vidimo veliku kontradiktornost ~ ti bi htela da požuriš, ali opet znaš da "sve što je brzo, to je i kuso", ti taj fakultet voliš, ali nisi spremna, ili ne želiš još uvek da se baciš na završno učenje i završiš studije.

E, sad, Saturn nema povezanosti preko aspekata ni sa Marsom, ni sa Venerom, dok ih s druge strane Mesec spaja ~ Mesec je imao separacionu 180° sa Venerom, a ima aplikacionu 180° sa Marsom.

Odgovor bi bio ~ s obzirom da je u igri 180° ~ na žalost nećeš, biće nekoliko prilika ali ćeš ih ti ili propustiti ili nećeš na pravi način da ih iskoristiš.

p.s.
Tr. Satrun u IX može da ti pomogne, ne da ti odmogne ako ga pravilno iskoristiš
aauuuu Smis...bas me krenulo zadnju godinu sve,pa eto i fakultet
hvala ti...a kako mislis pravilno da ga iskoristim?zar sa u 9 ne znaci da ce da zakoci fakultet?

Old 07-05-2009, 11:36   #43
Marsovka
Obično gatalo

Marsovka's Avatar

Marsovka je offline
Registrovan: Apr 2008
Marsovka je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mikica VIdi Poruku
aauuuu Smis...bas me krenulo zadnju godinu sve,pa eto i fakultet
hvala ti...a kako mislis pravilno da ga iskoristim?zar sa u 9 ne znaci da ce da zakoci fakultet?
Saturn nije uvek "negativac". On daje odgovornost, vredan rad, ucenje...znaci, ako "zagrejes" stolicu - on ce biti od pomoci

da se dodam ako treba...
Old 07-05-2009, 15:10   #44
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Thumbs up da se dodam ako treba...

Quote:
Originally Posted by Marsovka VIdi Poruku
Saturn nije uvek "negativac". On daje odgovornost, vredan rad, ucenje...znaci, ako "zagrejes" stolicu - on ce biti od pomoci
Ne treba da se dodam

Old 09-05-2009, 11:09   #45
mija
Obično gatalo

mija je offline
Registrovan: Mar 2009
mija je na dobrom putu
Standardno

Da li da upisem fakultet ove godine i koji? Sto se tice mjesta da li u Gracu ili u Becu?
9.5.2009,11.11 Kapfenberg,Austria
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules