ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

da probam
Old 07-12-2009, 20:41   #16
Kora
Veštac

Kora's Avatar

Kora je offline
Registrovan: Oct 2007
Kora je na dobrom putu
Standardno da probam

Quote:
Originally Posted by mari VIdi Poruku
Dragi moji, molim vas da pogledate moje pitanje koje mi je vrlo vazno:
Hocu li i kada ipak dobiti nasljedstvo, uprkos mnogo protivljenja od jako bliskih osoba?????
Evo link do karte:
http://img37.imageshack.us/i/astro2g...chr475711.gif/

Nasljedstvo treba da ide preko majke, ali ima jako mnogo uticaja drugih ljudi.
Hvala mnogo!
Ti si u ovom čartu predstavljena Ma na 16* Lava u V horarnom polju, a tvoja majka je Sa na 2* Vage u VI horarnom polju. Njeno nasledstvo je predstavljeno VIII poljem od X, tj. vladarom V horarnog polja i to je Mo na 18*Ovna u XII horarnom polju, tj. III polju maminom. To bi moglo da znači da njena braća/sestre 'upravljaju' trenutno tom imovinom.

Malo me zbunjuje ovo horarno pitanje, ali ću pokušati dati odgovor.

Tvoja imovina je predstavljena tvojim II poljem, tj. Merkurom u na 19* Strelca u VIII polju, tj polju nasleđa. Ono je predstavljeno Ju u XI polju, tj. u polju koje prestavlja svu imovinu koju poseduje tvoja mama

Mo ima prvu aplikaciju sa Me, a i Ju ima aplikaciju sa Mo pa onda sa Ma, i rekla bih da ćeh dobiti to nasledtvo.

Što se tiče vremena, Mo i Me prave aplikaciju za neku 1 jedinicu vremena, koju ne bih znala.
Submit to Digg   Pitanja o nasledju Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-12-2009, 15:53   #17
mari
Obično gatalo

mari's Avatar

mari je offline
Registrovan: May 2008
mari je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Kora VIdi Poruku
Ti si u ovom čartu predstavljena Ma na 16* Lava u V horarnom polju, a tvoja majka je Sa na 2* Vage u VI horarnom polju. Njeno nasledstvo je predstavljeno VIII poljem od X, tj. vladarom V horarnog polja i to je Mo na 18*Ovna u XII horarnom polju, tj. III polju maminom. To bi moglo da znači da njena braća/sestre 'upravljaju' trenutno tom imovinom.

Malo me zbunjuje ovo horarno pitanje, ali ću pokušati dati odgovor.

Tvoja imovina je predstavljena tvojim II poljem, tj. Merkurom u na 19* Strelca u VIII polju, tj polju nasleđa. Ono je predstavljeno Ju u XI polju, tj. u polju koje prestavlja svu imovinu koju poseduje tvoja mama

Mo ima prvu aplikaciju sa Me, a i Ju ima aplikaciju sa Mo pa onda sa Ma, i rekla bih da ćeh dobiti to nasledtvo.

Što se tiče vremena, Mo i Me prave aplikaciju za neku 1 jedinicu vremena, koju ne bih znala.
Hvala Kora!
Da, mamine sestre upravljaju trenutno cijelom imovinom. Nadam se da je jedan mjesec a ne jedna godina )).
Hvala jos jednom
Pusa

da vidimo...
Old 09-12-2009, 16:40   #18
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow da vidimo...

Quote:
Originally Posted by nina4 VIdi Poruku
Da li ce moj muz dobiti nasljedstvo iza svojih roditelja-narocito oca ,jer je majka sve svoje prepisala kcerki?
13.06.2009. 13.21. Landskrona Svedska
Roditelji su mu bili dugo rastavljeni,otac je zivio u Zadru i umro prije vise od 5 godina.Nikakvih podataka o njegovoj imovini nemamo sem sto nam je sam rekao da je napravio kucu.Muz je par puta kontaktirao opstinu Zadar ,ali nije nikad dobo odgovor.
Hvala unaprijed.

Nekako se malo zaboravilo na naslijedje ,pa da malo podsjetim.Ne znam da li opet da postavim pitanje,samo da ne napravim opet istu gresku sa ponavljanjem.Nadam se da se na ovo gore pitanje moze dati odgovor.Hvala od srca unaprijed.Pozzzz.
Da vidimo :

■ tvoj suprug je Desc' u Ribama, sa Jupiterom na 27° Vodolije u horarnom VI polju, njegovom XII polju.
■ Mesec je 24° Vodolije isto u tom polju.
■ nasledje je radikalno VIII polje u Ovnu, sa Marsom na 09° Bika u tom polju i derivantno VIII polje je u Vagi sa Venerom na 07° Bika, odmah iza Marsa.

» da bi dibili potvrdan odgovor treba nam povezivanje izmedju suprugovog vladara ~ Jupitera i Venere, ili pak Marsa i Venere ili pak Meseca i Jupitera, ili pak da ih neka druga planeta spaja.

» Mesec ima prvu aplikaciju upravo sa Jupiterom i to O° i obrnuto
» Mars i Venera imaju medjusobno aplikacionu O°
» Jupiter nema direktno povezivanje ni sa Venerom ni sa Marsom [tek tamo dosta kasnije sa oboje sklapa 90°]

○•○ iz ovoga imamo potvrdan odgovor ~ suprug će dobiti nasledje. Vremenski interval : naglašenost fixnih znakova -/+ 3 godine

~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Forum » Dnevnik Jednog Astrologa «
Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231 ili +381 677 014 817

da vidimo...
Old 09-12-2009, 16:56   #19
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo...

Quote:
Originally Posted by cmokic78 VIdi Poruku
kada cu ja dobiti nasledstvo.

3.7.2009, 3.39 Beograd
Da vidimo :

■ ti si Mesec na 24° Škorpiona umetnut u V polju.
■ nasledje je pod vladavinom Saturna na 16° Device u IV polju [apl. O° sa samim vrhim IV polja]

» izmedju Meseca i Saturna postoji separacioni 60°, pa nam da bi dobili potvrdan odgovor treba da ih neka treća planeta spaja ~ Mesec ima prvu aplikaciju sa Jupiterom, dok Saturn ima prvu aplikaciju sa Suncem.

•○• e, sad, s obzirom da sam Saturn [nasledje, ali i kraj, smrt] ide ka vrhu IV polja [koje je pod vladavinom Merkura na 28° Blizanaca koji se "sprema" da promeni znak i udje u znak Raka i tako dodje pod vladavinu Meseca, možemo ipak zaključiti da ~ u odnosu na ono gore i ovo sada, s obzirom da [nemoj se ljutiti na izboru reči] još niko nije umro da bi od njega / nje nasledila nešto, za sad je odgovor negativan, ali čim se [na žalost] to desi, ti ćeš zasigurno dobiti sve ono što pripada toj osobi.

Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231 ili +381 677 014 817

da vidimo...
Old 09-12-2009, 17:16   #20
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo...

Quote:
Originally Posted by anemona VIdi Poruku
dali cu i kada dobiti neko nasledstvo???
03.07 2009 17.35 linköping(svedska)
Da vidimo :

■ ti si Mars na 23° Bika na samom Desc'
■ Mesec je 00° Strelca u I polju
■ nasledje je Merkur na 29° Blizanaca u praznom hodu

» Mars nema povezivanja sa Merkurom, ali zato Mesec preko antiscije ima apl. 180° sa Merkurom.

•○• iz ovoga dobijamo delimično potvrdan odgovor, jer je najverovatnije da će postojati mogućnost nekog nasledja, ali će dosta dugo morati da se "boriš" za njega [prazan hod Merkura]

da vidimo...
Old 09-12-2009, 17:32   #21
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo...

Quote:
Originally Posted by kupusić VIdi Poruku
Da li ću dobiti u nasledstvo stan od bake , za uzvrat bi je čuvala 3.7. 22.30 Kg?
Da vidimo :

■ ti si Saturn na 16° Device umetnut u VII polju
■ Mesec je na 03° Strelca u IX polju
■ baka je Sunce na 12° Raka na kraju V polja
■ njen novac [tvoje potencijalno] nasledje je pod vladavinom Venere na 28° Bika u III polju

» Sunce i Saturn imaju direktnu aplikacionu 60°. Sunce je preko pada povezano sa Saturnom, dok sam Saturn nema povezivanje preko tabele sa Suncem. Dodatno, Saturn i Venera nemaju aplikacija, niti ih druga neka planeta spaja.

•○• iz ovoga imamo na žalost negativan odgovor, jer baka [Sunce] ne želi da joj ti pomažeš niti najverovatnije tebi direktno da prepiše nasledje [Sunce je preko pada povezano sa Saturnom] Sunce je pod vladvinom Meseca, pa najverovatnije će u stvari tvoji roditelji naslediti bakinu imovinu.

da vidimo...
Old 09-12-2009, 20:25   #22
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo...

Quote:
Originally Posted by mari VIdi Poruku
Dragi moji, molim vas da pogledate moje pitanje koje mi je vrlo vazno:
Hocu li i kada ipak dobiti nasljedstvo, uprkos mnogo protivljenja od jako bliskih osoba?????
Evo link do karte:
http://img37.imageshack.us/i/astro2g...chr475711.gif/

Nasljedstvo treba da ide preko majke, ali ima jako mnogo uticaja drugih ljudi.
Hvala mnogo!
Da vidimo :

■ ti si Mars 16° Lava i Mesec 18° Ovna
■ nasledje je pod vladavinom Jupitera na 20° Vodolije

» da bi dobili potvrdan odgovor treba da se spoje ili Mars i Jupiter, ili pak Mars i Mesec. Mars i Jupiter idu jedan drugome u susret, ali na žalost, Mars ima aplikaciju sa Suncem, pa prekida tu aplikaciju. Mesec ima prvu aplikaciju sa Merkurom pa ondak sa Jupiterom. Jupiter ima i taj aspekt sa Mesecom i posle toga aspekt sa Merkurom. Kasnije, dodatno, Mars kreće retrogradno i uopšte ne sklapa aspekt sa Jupiterom

•○• iz cele ove kombinacije aspekata, imamo sledeće : postupak će biti pokrenut [Mesec spaja Merkur i Jupiter ~ papiri oko nasledstva] ali će se u isto vreme umešati Sunce, prekidajući direktno spajanje Marsa i Jupitera, a Sunce je vladar VI polja ~ javni "neprijatelji" ali i rodjaci, pa ćeš na kraju najverovatnije da "digneš ruke" od cele situacije dok se sve ne primiri i vrati u "normalu" s obzirom da će se emocije ozbiljno "uzburkati" oko cele priče [naglašeni vatreni znaci]

Old 09-12-2009, 21:36   #23
Kora
Veštac

Kora's Avatar

Kora je offline
Registrovan: Oct 2007
Kora je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
Da vidimo :

■ ti si Mars 16° Lava i Mesec 18° Ovna
■ nasledje je pod vladavinom Jupitera na 20° Vodolije

» da bi dobili potvrdan odgovor treba da se spoje ili Mars i Jupiter, ili pak Mars i Mesec. Mars i Jupiter idu jedan drugome u susret, ali na žalost, Mars ima aplikaciju sa Suncem, pa prekida tu aplikaciju. Mesec ima prvu aplikaciju sa Merkurom pa ondak sa Jupiterom. Jupiter ima i taj aspekt sa Mesecom i posle toga aspekt sa Merkurom. Kasnije, dodatno, Mars kreće retrogradno i uopšte ne sklapa aspekt sa Jupiterom

•○• iz cele ove kombinacije aspekata, imamo sledeće : postupak će biti pokrenut [Mesec spaja Merkur i Jupiter ~ papiri oko nasledstva] ali će se u isto vreme umešati Sunce, prekidajući direktno spajanje Marsa i Jupitera, a Sunce je vladar VI polja ~ javni "neprijatelji" ali i rodjaci, pa ćeš na kraju najverovatnije da "digneš ruke" od cele situacije dok se sve ne primiri i vrati u "normalu" s obzirom da će se emocije ozbiljno "uzburkati" oko cele priče [naglašeni vatreni znaci]
Mari, ipak sam ja početnik i treba još da učim. Izvini, malo sam požurila sa odgovorom, tj. sa zaključkom, a nisam gledala da li neka planeta ometa aspekt Ju i Ma. Šmišo, hvala što nas ispravljaš, jedino tako i možemo uočiti gde to grešimo. Početnici uvek žure, pa prave greške u koracima

Old 09-12-2009, 22:21   #24
mari
Obično gatalo

mari's Avatar

mari je offline
Registrovan: May 2008
mari je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Mari, ipak sam ja početnik i treba još da učim. Izvini, malo sam požurila sa odgovorom, tj. sa zaključkom, a nisam gledala da li neka planeta ometa aspekt Ju i Ma. Šmišo, hvala što nas ispravljaš, jedino tako i možemo uočiti gde to grešimo. Početnici uvek žure, pa prave greške u koracima
Nema veze duso! Ja sam ionako grozno, jedan poraz vise ili manje (((

re :
Old 09-12-2009, 22:39   #25
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Red face re :

Quote:
Nije mi namera bila da ispavljam ~ nisam videla da si već odgovorila

p.s.
Moram da postavim horarno gde su mi naočare... ovo već postaje sramota koliko sam ćorava

Old 08-01-2010, 14:42   #26
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

da li cu ja dobiti ista od nasledstva svoga oca jednog dana ili ce ipak tatin sin dobiti sve
8.1.2010.
14 i 42h
banja luka
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-01-2010, 09:27   #27
jupiter 66
Obično gatalo

jupiter 66 je offline
Registrovan: Nov 2009
jupiter 66 je na dobrom putu
Standardno

Nasledje u mom slucaju?
vreme 18:24
mesto Sunshine Coast Australia
datum 9/1/2010

Hvala

Old 09-01-2010, 11:44   #28
Miraceti
Obično gatalo

Miraceti's Avatar

Miraceti je offline
Registrovan: Mar 2008
Miraceti je na dobrom putu
Standardno

Kako da postupim sa delom nasledstav od oca koji sam dobila prosle godine. U pitanju je deo placa, deo kuce i deo zemlje u dvoristu.

Skoplje, 9.1.2010 godine, 11.44.

Thanks.

Old 09-01-2010, 11:48   #29
Miraceti
Obično gatalo

Miraceti's Avatar

Miraceti je offline
Registrovan: Mar 2008
Miraceti je na dobrom putu
Standardno

evo karte pitanja:
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...fix=1&ast=3811

Old 19-01-2010, 12:55   #30
gagilica
Obično gatalo

gagilica's Avatar

gagilica je offline
Registrovan: Dec 2009
gagilica je na dobrom putu
Standardno

Ovako, da li ce se resiti pitanje nasledstva koje je papiroloski jako zapetljano i traje vec godinama. Pojavila se zena koja bi, navodno, mogla da resi tu komplikovanu situaciju bez sudskog spora. Inace, to je nasledje moje majke.
Pitanje postavljeno 19.1. u 12.55 Beograd
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules