ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 17-05-2009, 13:53   #31
rachica
Obično gatalo

rachica's Avatar

rachica je offline
Registrovan: Apr 2009
rachica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by rachica VIdi Poruku
ne bih sad da postavljam pitanje "da li me voli"? vjerujem u pozitivan odgovor, jer se tako i ponasa....
ali me interesuje da li mogu imati potpuno povjerenje u njega, ne znam da li prethodno iskustvo ili sta vec uticu na to da tesko imam u koga povjerenja...malo kome vjerujem, ponekad to boli ...
znaci- pitanje, da li mogu u potpunosti da mu vjerujem, barem kad smo nas dvoje u pitanju?
29.04.2009. 13.49 ko
da ponovim pitanje s tim sto se naravno mijenja vrijeme...

17.05.2009.
12.53 Pg
Submit to Digg   Pitanja o istini & traču Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-05-2009, 02:41   #32
aplazinic
Švrća

aplazinic's Avatar

aplazinic je offline
Registrovan: Dec 2008
aplazinic je na dobrom putu
Standardno

da li je on gej?
1:40 am Beograd

da vidimo ...
Old 18-05-2009, 10:29   #33
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by rachica VIdi Poruku
ne bih sad da postavljam pitanje "da li me voli"? vjerujem u pozitivan odgovor, jer se tako i ponasa....
ali me interesuje da li mogu imati potpuno povjerenje u njega, ne znam da li prethodno iskustvo ili sta vec uticu na to da tesko imam u koga povjerenja...malo kome vjerujem, ponekad to boli ...
znaci- pitanje, da li mogu u potpunosti da mu vjerujem, barem kad smo nas dvoje u pitanju?
29.04.2009. 13.49 ko

*** da ponovim pitanje s tim sto se naravno mijenja vrijeme...

17.05.2009.
12.53 Pg
Vreme i datum pitanja se ne menja, samim tim, analizira se PRVO postavljeno pitanje.

Ako pak na pitanje nije odmah odgovoreno, ja sam rekla 10000 puta da me podsetite na PM, a ne ovako da ponavljate postove... [
!]

Odgovor na horarno pitanje od 29.04. ~ ti si Mesec na 07° u Raku u XI polju i Merkur na 29° Bika u X polju. On je Jupiter na 23° Vodolije u VI polju, njegovom XII polju.

Da bi videli koliko je osoba od poverenja, ona mora da na neki način ima odnos sa Merkurom preko tabele dostojanstava. Jupiter ovde nema povezanost sa Merkurom [koji se vezuje za "istine i laži"], niti je u lošoj poziciji za sebe, ali na žalost baš zato što nema povezanosti sa Merkurom, koji ovde takodje predsatvlja tebe, kao racionalni deo tvoje ličnosti, ti upravo zato i misliš da on nešto prećutkuje. Ali s obzirom da se Jupiter preko lica vezuje za Mesec, on tebi deluje kao da je ne zainteresovan za tvoje emocije, pa zato se i javlja sumnja u njegovu iskrenost prema tebi. Da krije nešto, krije, jer se vladar VII nalazi u 12p. od VII polja, ali to nisu emocije, niti neka druga osoba, moguće je da se radi o nekom neuspehu ili jako lošem emotivno iskustvu koji je imao pre nego što ste se vas dvoje upoznali.

Quote:
Originally Posted by aplazinic VIdi Poruku
da li je on gej?
1:40 am Beograd
Ovo je vrlo interesantno pitanje ~ jer uključuje posebnu simboliku Saturna ~ on se vezuje za "stege u društvu", "osnovna pravila ponašanja", ali i kondome i kontraceptivne pilule [jer je njegova simbilika da brani, štiti...]

Takodje, planeta koja simboliše osobu za koju se pita, obično treba da ima jaku povezanost sa Venerom i vladarom V i XII polja [V = ono što osoba voli da radi u ljubavnim odnosima, XII polje = nešto što se ne uklapa u "regularne" stavove društva ~ ili kako to društvo ume da okarakteriše ~ kao greške koje osoba pravi] i takodje, Venera nije pod jakim uticajem Saturna niti ima aspekte sa njim.

Da bi videli kakvu naklonost ima taj čovek, posmatramo vladara VII polja ~ on je ovde predstavljen Suncem u Biku u horarnom III polju. Sunce je pod vladavinom Venere, egzaltira Mesec i u njegovom je triplicitetu. U terminu je Marsa, ali i u njegovom je izgonu, na svom je stepenu, nema pad. Njegovo V polje je na krajnjim stepenima Strelca, sa Jupiterom u Vodoliji u O° sa Asc'[njegovim VII poljem]

Ovde imamo da je Sunce pod jakim uticajem ne samo Venere, već i Meseca [koji vlada njegovim XII poljem] Ovde se vidi da lik voli da experimentiše u ljubavnim odnosima, ali V poljem vlada Jupiter koji je pod vladavinom Saturna ~ iz ovoga vidimo da lik jeste malo "neobičan", ali ne bih rekla da je gej. Više da je "mix" opcija ~ ima naklonosti i prema jednom i prema drugom polu, iako mu je ipak, zbog jako naglašenih Venere i Meseca, ipak draži suprotan pol.

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

Old 26-05-2009, 02:26   #34
malomace
Obično gatalo

malomace's Avatar

malomace je offline
Registrovan: Jan 2008
malomace je na dobrom putu
Standardno

palo mi je jedno pitanje napamet,nadam se da sam ga na pravo mesto postavila,a pitanje glasi :
Da li moj bivsi decko posecuje moj profil i cita moje privatne poruke?
(01:08h,Novi Sad,26.05.2009)

http://de.tinypic.com/r/10zo1lk/5

ako sam na dobro mesto postavila pitanje,trebalo bi da gledam povezanost asc,meseca i vladara treceg polja,kao i povezanost vladara sedmog polja(partner)?!

ja sam ovde predstavljena saturom u 7 polju devic(merkur) i mesecom u 4 polju blizanca(merkur),ako za ovo pitanje gledam trece polje,vladar treceg polja je venera,venera u 2 polju ovna(mars),i on suncem u trecem polju blizanca,posto postoje aspekti izmedju venere i sunca,satura i merkura,venere i meseca,marsa i venere,odgovor bi treba da bude pozitivan,tako da moj bivsi decko posecuje moj profil!????volela bih da cujem i vase misljenje,unapred hvala ))

Old 26-05-2009, 07:40   #35
mashaa
Početnik

mashaa's Avatar

mashaa je offline
Registrovan: Mar 2008
mashaa je na dobrom putu
Standardno

Da li ova kriza trenutna (umisljam li je) ili nagovjestava kraj
Doboj 26.05 2009. u 06 i 39
veliiiki pozzz i hvala

Old 30-05-2009, 00:27   #36
*Invisibleshadow*
Obično gatalo

*Invisibleshadow*'s Avatar

*Invisibleshadow* je offline
Registrovan: Jul 2008
*Invisibleshadow* je na dobrom putu
Standardno

da li te slike koje sam vidjela imaju značenje koje se čini da imaju ?23.25 ,29.05.split
možda bolje ovako:

da li te slike istinito prikazuju stvarnost?-vezano za ljubav je

Old 03-06-2009, 04:18   #37
devojcica.sa.sibicama
Švrća

devojcica.sa.sibicama's Avatar

devojcica.sa.sibicama je offline
Registrovan: Apr 2009
devojcica.sa.sibicama je na dobrom putu
Standardno

Da li se promenio prema meni (da li me voli kao pre)? (partner)

Novi Sad, 3. jun 2009. u 3:18

Old 04-06-2009, 15:05   #38
malomace
Obično gatalo

malomace's Avatar

malomace je offline
Registrovan: Jan 2008
malomace je na dobrom putu
Standardno

moj bivsi decko uradio je nesto,pa na kontu toga postavila bi pitanje?
da li je to uradio da zato sto mu jos znacim i da bi izazvao moju reakciju(da mu posaljem poruku) ili?
Novi Sad ,03.06.2009.,23:11h
http://de.tinypic.com/r/343lkza/5

ja sam predstavljena saturom u 8 polju device(merkur) i mesecom u 9 polju vage(venera),on je predstavljen mesecom u 9 polju vage,trece polje ovan(mars u 3 polju bika(venera)),zamolela bi nekog da pogleda jako mi je bitno,hvala

*~* nova vežbica *~*
Old 12-06-2009, 13:48   #39
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Question *~* nova vežbica *~*

Juče me je zvao prijatelj i postavio mi sledeće horarno pitanje :

"Kada će stići paket iz inostranstva koji mu je poslao njegov poslovni kolega? Gde je nestao taj paket, jer je prošlo već 2 puta duže vremena od uobičajenih par dana od kako je taj čovek poslao taj paket!?"

A bez tog paketa, tj. njegove sadržine, moj drugar ne može da odradi svoj deo posla do kraja i zbog toga posao već duže vreme stagnira [trgovina & marketing]

Datum : 11.06.2009.
Vreme : 17h35
Mesto : Beograd
Sistem kuća : Regiomontanus
Čart :
http://i421.photobucket.com/albums/p...arci/paket.gif

Šta vi mislite? Gde je taj paket? Šta se desilo sa njim? Da li će stići na adresu mog prijatelja?

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-06-2009, 00:24   #40
lavica1982
Obično gatalo

lavica1982's Avatar

lavica1982 je offline
Registrovan: Mar 2009
lavica1982 je na dobrom putu
Standardno

da li ce doci da me poseti? Nis 15.06.2009. 23:24h

Old 16-06-2009, 13:18   #41
Marsovka
Obično gatalo

Marsovka's Avatar

Marsovka je offline
Registrovan: Apr 2008
Marsovka je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
Juče me je zvao prijatelj i postavio mi sledeće horarno pitanje :

"Kada će stići paket iz inostranstva koji mu je poslao njegov poslovni kolega? Gde je nestao taj paket, jer je prošlo već 2 puta duže vremena od uobičajenih par dana od kako je taj čovek poslao taj paket!?"

A bez tog paketa, tj. njegove sadržine, moj drugar ne može da odradi svoj deo posla do kraja i zbog toga posao već duže vreme stagnira [trgovina & marketing]

Datum : 11.06.2009.
Vreme : 17h35
Mesto : Beograd
Sistem kuća : Regiomontanus
Čart :
http://i421.photobucket.com/albums/p...arci/paket.gif

Šta vi mislite? Gde je taj paket? Šta se desilo sa njim? Da li će stići na adresu mog prijatelja?
Nisam ovo videla na vreme,da li je paket stigao ili se jos ceka?

da priupitam...
Old 16-06-2009, 15:34   #42
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Question da priupitam...

Quote:
Originally Posted by lavica1982 VIdi Poruku

Ovo je u formi pitanja : "Da li je bio iskren kada ekao da će doći da me poseti?" ili pak u formi pitanja : "Da li postoji mogućnost našeg susreta?"

Ovo pitam jer se malo drugačije tumače ta dva čarta

re...
Old 16-06-2009, 15:38   #43
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow re...

Quote:
Originally Posted by Marsovka VIdi Poruku
Nisam ovo videla na vreme,da li je paket stigao ili se jos ceka?
Ne, na žalost nije. Njegov prijatelj uskoro se vraća za Srbiju pa će doneti novu robu. Ova prva pošiljka se "izgubila" na granici sa našom zemljom...
To je najverovatnije upravo ona O° izmedju vl. Asc' i vl. Desc' ~ njihov sustet...

Old 16-06-2009, 18:40   #44
lavica1982
Obično gatalo

lavica1982's Avatar

lavica1982 je offline
Registrovan: Mar 2009
lavica1982 je na dobrom putu
Standardno

Question da priupitam...
Quote:
Originally Posted by lavica1982 VIdi Poruku

Ovo je u formi pitanja : "Da li je bio iskren kada ekao da će doći da me poseti?" ili pak u formi pitanja : "Da li postoji mogućnost našeg susreta?"

Ovo pitam jer se malo drugačije tumače ta dva čarta

da li postoji mogucnost naseg susreta,vise sam mislila na to, jer nije obecao da ce doci
ma ne znam vise ni sama nista...ja se zaljubila a on ne zna sta hoce...mozda i zna ali mene muci

Ako je neko voljan neka pogleda chart

p.s. Shmisho pre 3 meseca kad sam postavila pitanje u vezi nase potencijalne veze,rekla si da cu morati da sacekam oko 3 meseca...uskoro oni isticu...tik tak tik tak pa rekoh mozda su se okolnosti za nas promenile i nema nista ni od susreta a kamo li od veze(nismo iz istog mesta).

Last edited by lavica1982; 16-06-2009 at 18:58..

re...
Old 16-06-2009, 20:30   #45
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Wink re...

Ok, ondak to pitanje ide u Horarce br. IX

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules