ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-04-2009, 18:28   #16
jupiter
Obično gatalo

jupiter je offline
Registrovan: Jan 2008
jupiter je na dobrom putu
Standardno

Da li mu mogu verovati?(partner)18:27 29.4.2009.Paracin
Advertisement

Old 03-05-2009, 19:04   #17
VIDANA
Obično gatalo

VIDANA's Avatar

VIDANA je offline
Registrovan: Jul 2007
VIDANA je na dobrom putu
Standardno

da li da se nadam i verujem u svoju intuiciju da ce moji problemi poceti da se resavaju tek onda kada se ,,odvojim,, od roditelja ,posto evo jos i danas dani zivim sa njima???
bgd.,18.50h, 3.05.2009.

~http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...cf-u1241354761

Quote:
Originally Posted by VIDANA VIdi Poruku
da li da se nadam i verujem u svoju intuiciju da ce moji problemi poceti da se resavaju tek onda kada se ,,odvojim,, od roditelja ,posto evo jos i danas dani zivim sa njima???
bgd.,18.50h, 3.05.2009.

~http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...cf-u1241354761

~~asc na 3*skorpije - vladalac pluton na 3* jarca u 2kuci,
~mesec na 6* device u 10kuci sa merkurom u 7kuci na 1*blizanaca,

Last edited by Shmishonja; 03-05-2009 at 20:17.. Reason: 2 u 1
Submit to Digg   Pitanja o istini & traču Reply With Quote

Old 05-05-2009, 12:36   #18
malomace
Obično gatalo

malomace's Avatar

malomace je offline
malomace je na dobrom putu
Standardno

da li mogu da mu verujem?(partner)

http://tinypic.com/view.php?pic=5x352h&s=5

ja sam si predstavljena Suncem na 15° 03 Bika i Mesecom na 00°10 Vagom, dok je on predstavljen Saturom na 15°02 Devicom.
Satur sunce trigon.

*~* nov primer *~*
Old 13-05-2009, 09:36   #19
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Question *~* nov primer *~*

Pitanje : da li mi ovaj san "poručuje" nešto? Istina ili ne?
Datum : 13.05.2009.
Vreme : 02h00
Mesto : Bgd
Sistem kuća : Regiomontanus
Čart : neobičan san???

○ Ja sam predstavljena I poljem u Vodoliji, sa retrogradnim Saturnom na 14° Device umetnutim u VII polju i Mesecom na 05° Jarca u XI polju.

• San je IX polje koje je u Škorpionu, sa Marsom na 15° Ovna na kraju I polja.

○ Iz ove postavke vidimo da moj racionalni deo [Saturn] nema povezanosti sa snom [sa Marsom] preko tabele, što i jeste tako, moj racionalni deo svesti ne ume da protumači simbole i dešavanja u snu.

• S druge strane, vidimo da moje emocije [Mesec] jako insistiraju da se san shvati [Mesec egzaltira Marsa i pod vladavinom je Saturna] Sam san [Mars] nema povezanost sa Mesecom, ali ima preko pada povezanost sa Saturnom, ovo bi moglo da označi, s obzirom da je i sam Mars u I polju [ja, moja "glava", samo fizičko telo] na neki način, neuspešno pokušava da dodje do mog racionalnog dela svesti da bi mi preneo poruku.

Da bi otkrili [donekle] poruku sna ~ posmatramo šta radi Mars na 15° Ovna :

• u svom je sedištu [znači snažan je i zasigurno ima značenje]

• egzaltira Sunce, u njegovom je licu i na njegovom stepenu [najviše je okrenut simbolici Sunca ~ otac, vitalnost, snaga; Sunce u horarcu vlada VII poljem ~ suprotan pol, advokati, svi oni koji su "preko puta mene"]

• u Jupiterovom je triplicitetu [Jupiter je na samom Asc', opet naglašavajući da treba obratiti pažnju i na simboliku Jupitera ~ expanzija, više obrazovanje, inostranstvo, religija, "unutrašnji glas", ali i na mene kao osobu]

• u Venerinom je izgonu [sve vezano za Veneru Marsa ne interesuje previše ~ znači san nema veze sa III i VIII poljem]

• u Saturnovom je padu [sve vezano za racionalni deo moje (pod)svesti nije u skladu sa snom ~ ja i realno ne mogu racionalno da objasnim i protumačim san]

Aplikacije Meseca/Marsa/Saturna će nam reći da li će se san "ostvariti" ~

~ Mesec ima sledeće aplikacije :
• 0° Venera [III i VIII] => kao što i jeste ~ ja pokušavam da uz manju zabrinutost [VIII] da razrešim poruku sna [III]
• 120° retro Saturn => onda ću pokušati da uskladim racio i emocije da bi na neki način otkrila poruku
• 90° Mars => na kraju ću otkriti poruku sna.

~ Mars ima sledeće aplikacije :
• O° sa antiscijskim Saturnom => racionalizacija sna
• 90° sa Mesecom

~ Saturn ima sledeće aplikacije :
• O° sa antiscijskim Marsom
• 120° sa Mesecom

○○•○○ iz ovoga vidimo da san ima poruku, koju ću za -/+ 10 dana i da "otkrijem".

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

Old 13-05-2009, 11:22   #20
biserna
Švrća

biserna's Avatar

biserna je offline
Registrovan: Dec 2008
biserna je na dobrom putu
Standardno

Da li 9. polje oznacava san?

re:
Old 13-05-2009, 11:27   #21
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Arrow re:

Quote:
Originally Posted by biserna VIdi Poruku
Da li 9. polje oznacava san?

Da, IX polje označava i snove, snovidjenja, a u staro vreme se vezivalo za prorčanstva i poruke Viših Kosmičkih Sila

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

Old 13-05-2009, 13:43   #22
dannijella
Obično gatalo

dannijella's Avatar

dannijella je offline
dannijella je na dobrom putu
Standardno

Hm.. imam ja jedno pitanje.. ovaj odgovor ce usreciti ili mozda ne mnoge zaposlene u firmi.. naime vec par meseci se prica o nekoj vanrednoj isplati manje svote novca. Postoji li sansa da se price obistine tj da li ce doci do te vanredne ne povratne isplate?
Bgd. 13.05.09. 13:40h
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...20-u1231163027

i opet hvala unapred

Old 13-05-2009, 13:55   #23
Acting_Me
Obično gatalo

Acting_Me's Avatar

Acting_Me je offline
Registrovan: Apr 2009
Acting_Me je na dobrom putu
Standardno

Zanima me ko je osoba mi se javila, nece da se predstavi, 13:54 Niksic
I da li je mislila to sto je rekla 13:55 Niksic datum-13.05.09

Old 13-05-2009, 14:44   #24
maruska
Švrća

maruska's Avatar

maruska je offline
Registrovan: Nov 2007
maruska je na dobrom putu
Standardno

Slusaj Shmilence-moj san znas a to je da smo se nas dvoje ljubuli javno na njegovo insistiranje, al iste te noci je on sanjao mene - da smo zatvoreni u nekoj ucionici i da pricamo i da naglo otvara vrata neki direktor koji nas oboje nervira... sta to moze da znaci, osim sto smo oboje optereceni onim drugimmmm....

Old 13-05-2009, 20:23   #25
*Invisibleshadow*
Obično gatalo

*Invisibleshadow*'s Avatar

*Invisibleshadow* je offline
Registrovan: Jul 2008
*Invisibleshadow* je na dobrom putu
Standardno

da li je istina to što je rekla da će napravit moja mama,20.22.13.05.09 split
zapravo ovako bi glasilo pitanje ali se ond ane uklapau tematiku

da li će doći do rješenja te situacije (obiteljski problemi)

Old 14-05-2009, 01:59   #26
malomace
Obično gatalo

malomace's Avatar

malomace je offline
malomace je na dobrom putu
Standardno

da li je moj bivsi decko imao uticaj na vecerasnji poziv koji sam ja dobila od naseg zajednickog kolege s fax ili je to bila slucajnost sto me je pozvao u bas to vreme?!

horic:
http://tinypic.com/r/4jn8xw/5
Naši sponzori
Advertisement

da vidimo ...
Old 14-05-2009, 10:05   #27
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by dannijella VIdi Poruku
Hm.. imam ja jedno pitanje.. ovaj odgovor ce usreciti ili mozda ne mnoge zaposlene u firmi.. naime vec par meseci se prica o nekoj vanrednoj isplati manje svote novca. Postoji li sansa da se price obistine tj da li ce doci do te vanredne ne povratne isplate?
Bgd. 13.05.09. 13:40h
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...20-u1231163027

i opet hvala unapred
Da vidimo ~ ti si Asc' u Devici sa retrogradnim Merkurom u Blizancima u IX polju u praznom hodu i Mesec u Jarcu na kraju IV polju.

• Posao je predstavljen X poljem u Bliznacima, pa je dispozitor isti.

○ III polje je u Škorpionu, sa Marsom u Ovnu u VIII polju.
• III polje od X polja ~ "priča sa posla" je XII polje ~ Lav, sa Suncem u Biku, a ono što se dešava u kancelariji nadredjenih i svih zaposlenih je IV polje od X polja ~ tj. hoarni Asc' ~ Merkur...

TAČNO / NETAČNO :
1. Mesec u praznom hodu - od toga svega se neće desiti ništa makar i sama informacija bila tačna, ostaće na priči uz kafu... Ovde Mesec nije u praznom hodu, samim tim nije baš "običan trač" iako je u znaku svog izgona ~ drugim rečima "moguće je da je istina suprotna od onoga što se priča".

2. da bi bile tačne informacije ~ vrlo bitno da su uglovi u fixnim znacima jer oni odaju stabilnost i "fixnost". Ovde su uglovi u promenljivim znacima ~ samim tim nam to govori da "gluvi telefoni" rade li rade ~ svako je čuo deo istinite priče i intepretirao je na svoj način.

3. vl.Asc' + vl.3p. + Mesec + Mesečev dispozitor ~ u fixnim znacima i ugaonim kućama ili u fixnim znacima i sukcedentnim kućama. Merkur u promenljivom znaku, retrogradan, u praznom hodu, Mesec pod vladavinom Saturna ~ promenljivo + kardinalna kombinacija u kardinalno + promenljivim poljima ~ kao što rekoh malo pre "gluvi telefoni".

4. Saturn 0° vrh III polja ~ po sredi je neistinita inforamcija, a ako je još Saturn i u lošem dostojanstvu ~ biće velike štete od te priče za pitača. Saturn je na Asc' ~ ovo je III polje posla ~ retrogradan je i u promenljivom znaku ~ pod vladavinom je Merkura [koji se inače smatra prevrtljivom planetom i planetom koja ume da širi priče i neistine] pa samim tim priča nije istinita, a najbolje bi za tebe bilo da se ne upetljavaš previše u dalje širenje iste, da ne bi posle bilo problema "da si ti to rekla... itd".

S obzirom i da ne postoji povezivanje izmedju Merkura i Meseca, kao i Merkura i Saturna, od ove priče neće biti ništa ~ ispostaviće se da je samo bila "priča" a ne istina

Last edited by Shmishonja; 14-05-2009 at 11:42.. Reason: Da dodam i ovo ...

Old 14-05-2009, 10:38   #28
dannijella
Obično gatalo

dannijella's Avatar

dannijella je offline
dannijella je na dobrom putu
Standardno

Hvala Smile !!!! Ne petljam se ja, slusam i gledam samo sta se radi u propaloj firmi propale drzave.. Nekako sam i sama slutila da nema nista od toga.

da vidimo ...
Old 14-05-2009, 10:53   #29
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by Acting_Me VIdi Poruku
Zanima me ko je osoba mi se javila, nece da se predstavi, 13:54 Niksic
I da li je mislila to sto je rekla 13:55 Niksic datum-13.05.09
Da vidimo ~ ovde gledamo vladara III polja ~ u ovom slučaju to je Mars u Ovnu u VIII polju. Ti si retrogradni Merkur u Blizancima u praznom hodu u IX polju i Mesec u Jarcu na kraju IV polja.

Da bi videli da li ti u stvari znaš tu osobu, tj. da li je mislila to što je rekla, posmatraćemo Mars na 16° Ovna kroz tabelu :

○ Mars je u svom sedištu
• egzaltira Sunce
○ u Sunčevom je triplicitetu
• u Merkurovom je terminu
○ u Sunčevom je licu
• na Venerinom stepenu
○ u Venerinom izgonu
• u Saturnovom padu

••○•• iz ovoga vidimo da ti u stvari dobro naslućuješ ko je ta osoba koja te je zvala [jer se Mars nalazi u Merkurovom terminu] ali nisi sigurna jer sve vezano za Mars je za Sunce u padu. A s obzirom da je Mars u svom sedištu, osoba je mislila to što je rekla.

Quote:
Originally Posted by maruska VIdi Poruku
Slusaj Shmilence-moj san znas a to je da smo se nas dvoje ljubili javno na njegovo insistiranje, al iste te noci je on sanjao mene - da smo zatvoreni u nekoj ucionici i da pricamo i da naglo otvara vrata neki direktor koji nas oboje nervira... sta to moze da znaci, osim sto smo oboje optereceni onim drugimmmm....
Da vidimo ~ san je IX polje u Biku sa Venerom u Ovnu u VIII polju, a njegov san je III polje u Škorpionu sa Marsom u Ovnu u VIII polju [O°] Da vidimo da li će vam se "reći i kasti" šta se sanjali ~ treba nam povezivanje Venere/Marsa ili sa Mesecom ili sa Merkurom ili sa Jupiterom ~ toga ovde nema. Samim tim, odgovro će biti ~ jeste telepatski sanjali jedan drugog, ali sam san nema neko konkretno značenje koje bi uticalo na vašu svakodnevnicu.

da vidimo ...
Old 14-05-2009, 11:17   #30
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by *Invisibleshadow* VIdi Poruku
da li je istina to što je rekla ~ da će napravit moja mama,20.22.13.05.09 split
zapravo ovako bi glasilo pitanje ali se onda ne uklapa u tematiku
da li će doći do rješenja te situacije (obiteljski problemi)
Da vidimo ~ pitanje je u stvari : Da li će to što je tvoja mama rekla da će uraditi rešiti porodični problem?

Da vidimo ~ tvoja mama je X polje u horarcu ~ koje je u Devici sa Merkurom koji je em retrogradan em u praznom hodu i uskoro menja znak. Ovo baš i nije najbolja pozicija za nekoga ko je zasiguran da će imati i snage i volje i vremena da ispuni ono što je rekao. Drugim rečima ~ odgovor je negativan. Predomisliće se za to što je rekla i uskoro će promeniti priču i sam stav prema celoj situaciji o kojoj se radi.

Quote:
Originally Posted by malomace VIdi Poruku
da li je moj bivsi decko imao uticaj na vecerasnji poziv koji sam ja dobila od naseg zajednickog kolege sa faxa ili je to bila slucajnost sto me je pozvao u bas to vreme?!

horic:
http://tinypic.com/r/4jn8xw/5
Da vidimo ~ REGIOMONTANUS ne PLASIDUS ~ tvoj dečko je VII polje, a zajednički prijatelj je XI polje. Vladar dečkovog XI polja [horarno V polje] je Mesec u horarnom XI polju ~ u tvom polju priajtelja.

○ Ovde imamo u igri su Sunce ~ Saturn ~ Mesec :

• Sunce [dečko] ~ vezan je i za Mesec i za Saturn preko tabele
• Mesec [drugar] ~ je vezan za Saturn
• Saturn [ti] ~ je vezan za Mesec

○○> da bi otkrili da li su ti dečko i prijatelj u dosluhu ~ gledaju se separacije izmedju ove tri planete ~ jer separacije ukazuju na dogadjaje koji su predhodili postavljanju pitanja ~ Saturn i Mesec su imali separaciju ~ što nam daje opciju kontakta izmedju tebe i tog drugara, dok Mesec i Sunce tek imaju aplikaciju ~ njihov kontakt će se tek ostvariti. Iz ovoga vidimo da je čista slučajnost što te je drugar zvao u isto vreme.

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules