ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

da se dodam ako treba...
Old 17-04-2009, 09:43   #16
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow da se dodam ako treba...

Quote:
Originally Posted by duska VIdi Poruku
molim pogledajte da li cu dobiti stan? zapravo tata treba da ga dobije preko posla,pa da li cemo dobiti stan?
pitanje je postavljeno prvi put u 02.56 30.01.2009
u podgorici.
Da vidimo ~ kao što je Jupiter rekla, s obzirom da nema povezivanja niti izmedju Meseca i Saturna, niti izmedju Jupitera i Saturna, na žalost, tvoj tata u ovom "izvlačenju" neće dobiti stan. Ali, da dodam, za jedno -/+ 3 meseca, ili kada uslovno rečeno vrh IV polja [tvoj tata] iz Riba predje u Ovna i bude predstavljen Marsom u Jarcu, tvoj tata će biti u mnogo boljoj poziciji nego do tada u odnosu na šanse za dobijanje stana [Mars egzaltira Saturn] i nalazi se isto u horarnom II polju i primaće 60° od Meseca što može da ga "vrati na spisak"

Quote:
Originally Posted by lyra VIdi Poruku
Do sada nisam ništa pitala, pa rekoh da probamo i to. Nadam se da sam na pravom mistu.
Pitanje - Kada ćemo se preselit u novi stan?
16.04.2009 Split u 22:11h
Da vidimo ~ ti si predstavljena Mesecom u Jarcu i Marsom u Ribama. Stan u kome ste sada je predstvaljen IV poljem u Ribama, sa Jupiterom u Vodoliji, a nov stan je sledeći znak u IV polju ~ Ovan, sa Marsom u Ribama upravo u IV polju. Mesec i Mars imaju prvu medjusobnu aplikaciju od 60° pa bi vremenski to moglo da bude -/+ 5/6 nedelja

Javite obe šta se dešava

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)
Submit to Digg   Pitanja o domu, nekretninama, kupovina & prodaja Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-04-2009, 23:06   #17
Miraceti
Obično gatalo

Miraceti's Avatar

Miraceti je offline
Registrovan: Mar 2008
Miraceti je na dobrom putu
Standardno

Zelim da poklonim moju polivinu stana mojim sinovima ( bracna tekovina iz prvog braka) koji se nalazi na KOsovu.
Pitanje: dali ce to ubrzati postupak i taj stan dali ce se prodati ako ja nebudem suvlasnik nego moja dva sina.
Skopje 20.4.09 u 23,05.
Hvala.
Submit to Digg   Pitanja o domu, nekretninama, kupovina & prodaja Reply With Quote

da vidimo...
Old 22-04-2009, 17:56   #18
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Arrow da vidimo...

Quote:
Originally Posted by Miraceti VIdi Poruku
Zelim da poklonim moju polivinu stana mojim sinovima ( bracna tekovina iz prvog braka ) koji se nalazi na Kosovu?
Pitanje: da li ce to ubrzati postupak i da li ce se taj stan prodati ako ja ne budem suvlasnik nego moja dva sina?
Skopje 20.4.09 u 23,05.
Hvala.
Da vidimo ~ ti si Jupiter u Vodoliji i Mesec u Ribama, sinovi su V polje ~ Merkur u Biku. Tvoj stan je IV polje sa Marsom u Ribama. Njegova cena je X polje ~ Venera u Ribama [koja uskoro ulazi u znak Ovna, u znak svog izgona] Kupac je VII polje ~ Merkur u Biku.

Trenutno je cena prevelika za tržište, ali će jako skoro da se sve promeni, jer Venera menja znak. Kupac je u svakom slučaju oduševljen cenom [Merkur je pod vladavinom Venere] E, sad, kupac ne voli Merkura ~ tvoje sinove [sve vezano za Mars je za Merkur u izgonu] tako da je najbolje da ostaneš ti vlasnik ~ tj. prebacvanjem vlasništva na njih nećeš ubrzati, već usporiti proces prodaje stana.

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

Old 26-04-2009, 12:42   #19
rachica
Obično gatalo

rachica's Avatar

rachica je offline
Registrovan: Apr 2009
rachica je na dobrom putu
Standardno

interesuje me da li cu u ovoj godini prodati moj stan u NS? :O

12.41h

Quote:
Originally Posted by rachica VIdi Poruku

12.41h
planiram da ga prodam i kupim u pg nekretninu, ili zamjenu da uradim...hmmm..ne znma koliko je to pametno ali ovdje mi je trenutno potrebniji...

Last edited by Merkur; 03-05-2009 at 15:08..

Old 26-04-2009, 23:30   #20
jupiter u raku
Obično gatalo

jupiter u raku's Avatar

jupiter u raku je offline
Registrovan: Dec 2007
jupiter u raku je na dobrom putu
Standardno

Quote:

12.41h
Quote:
planiram da ga prodam i kupim u pg nekretninu, ili zamjenu da uradim...hmmm..ne znma koliko je to pametno ali ovdje mi je trenutno potrebniji...
asc je u lavu ,a sunce je na 6 bika, na vrhu 10 kuće
desc je u vodoliji ,a r.saturn je na 15 device, u 2 kući
mesec je na 23 bika u 10 kući

prvi mesečev aspekt je 0 sa merkurom ,a prvi aspekt sunca je 120 sa r.saturnom...
za oko 8 -9 meseci, obavćeš kupoprodaju..
odgovor potvrdan..

Old 27-04-2009, 09:26   #21
rachica
Obično gatalo

rachica's Avatar

rachica je offline
rachica je na dobrom putu
Standardno

imas 3% )

Old 03-05-2009, 14:58   #22
VIDANA
Obično gatalo

VIDANA's Avatar

VIDANA je offline
Registrovan: Jul 2007
VIDANA je na dobrom putu
Standardno

da li ako se ,,udam,, cu preko partnera uspeti da dodjem do stana?
14.43h,bgd, 3.05.2009.
~ja sam pokusala da sama napravim kartu za ovo horarno p.,
molim Shmileta da me proveri ako moze?

~http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...cf-u1241354761

da vidimo...
Old 03-05-2009, 16:18   #23
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo...

Quote:
Originally Posted by VIDANA VIdi Poruku
da li ako se ,,udam,, cu preko partnera uspeti da dodjem do stana?
14.43h,bgd, 3.05.2009.
~ja sam pokusala da sama napravim kartu za ovo horarno p.,
molim Shmileta da me proveri ako moze?

~http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...cf-u1241354761

Da vidimo ~ Regiomontanus, ne Plasidus

Ti si Asc' u Devici, sa Merkurom na 01° Blizanaca u IX polju i Mesec na 04° Device u XII polju.

Ovo pitanje može i da se preformuliše kao ~ da li će mi se udajom poboljšati finansijska situacija u toj meri da mogu sebi da kupim stan?

Znači ~ gledamo Asc' + Mesec + II polju + Desc' + VIII polje.

II polje je u vagi, sa venerom u Ovnu u VII polju ~ u svom izgonu ~ samim tim tvoja € situacija je stvarno teška i loša.

VII polje je u Ribama, sa Jupiterom u Vodoliji u VI polju. Potencijalni "muž - puž" je na neki način još uvek na "test - probi" kod tebe...

VIII polje je u Ovnu, sa Marsom u Ovnu u VII polju ~ u svom sedištu, partner zaista ima solidan iznos €, ali s obzirom da je sve vezano za Veneru [tvoj novčanik] za Marsa u terminu ali i izgonu, vrlo je verovatno da bi ti on € pomogao, ali ni u kom slučaju toliko da bi mogla da kupiš sebi stan

Old 04-05-2009, 15:17   #24
Vanesa
Obično gatalo

Vanesa je offline
Vanesa je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Zdravo svima,

molila bi onog ko zna i ko se razume da mi da odgovor dali postoji mogucnost da ove godine kupim/dobijem stan ili kucu?
bec 04 mai 2009 u 15 i 17 min ... hvala unapred

da vidimo ...
Old 05-05-2009, 19:12   #25
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by Vanesa VIdi Poruku
Zdravo svima,

molila bi onog ko zna i ko se razume da mi da odgovor da li postoji mogucnost da ove godine kupim/dobijem stan ili kucu?
bec 04 mai 2009 u 15 i 17 min ... hvala unapred
Da vidimo ~ u ovakvom pitanju posmatramo vl.I polja, Mesec i vladara i II polja i IV polja [novčana situacija i potencijalni stan] Takodje, gledamo i X polje [cena stana] i VII polje [prodavac]

Ti si Merkur u Blizancima u IX polju i Mesec u Devici u XII polju O° Asc'.

Tvoj novac je Venera u Ovnu u VII polju, a potencijalni stan je IV polje u Strelcu sa Jupiterom u Vodoliji O° VI polje. Njegova cena je isto Merkur, dok je prodavac isto Jupiter.

S obzirom da ti je vladar II polja ~ Venera ~ slaba, u izgonu, pa još i u polju prodavca [pod njegovim si uticajem] a i sama cena stana [Merkur] je stabilna i jaka i nema povezanosti ni sa Mesecom [tobom] ni sa Venerom [tvoj novac] ne bih ti preporučila da planiraš u skorije vreme bilo kakvu kupovinu.

Ali, s obzirom da uskoro Merkur kreće retrogradno i na kratko se vraća u Bika, koji jako voli i Mesec [tebe] i Veneru [tvoj novčanik] savetovala bih ti da sačekaš barem još -/+ 3 meseca pre nego što kreneš u potragu i kupovinu stana.

Na kraju ~ rezime ~ odgovor na tvoje horarno pitanje je potvrdno ~ u toku ove godine imaćeš priliku da nadješ stan za sebe.

Old 05-05-2009, 23:13   #26
VIDANA
Obično gatalo

VIDANA's Avatar

VIDANA je offline
Registrovan: Jul 2007
VIDANA je na dobrom putu
Unhappy

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
Da vidimo ~ Regiomontanus, ne Plasidus

Ti si Asc' u Devici, sa Merkurom na 01° Blizanaca u IX polju i Mesec na 04° Device u XII polju.

Ovo pitanje može i da se preformuliše kao ~ da li će mi se udajom poboljšati finansijska situacija u toj meri da mogu sebi da kupim stan?

Znači ~ gledamo Asc' + Mesec + II polju + Desc' + VIII polje.

II polje je u vagi, sa venerom u Ovnu u VII polju ~ u svom izgonu ~ samim tim tvoja € situacija je stvarno teška i loša.

VII polje je u Ribama, sa Jupiterom u Vodoliji u VI polju. Potencijalni "muž - puž" je na neki način još uvek na "test - probi" kod tebe...

VIII polje je u Ovnu, sa Marsom u Ovnu u VII polju ~ u svom sedištu, partner zaista ima solidan iznos €, ali s obzirom da je sve vezano za Veneru [tvoj novčanik] za Marsa u terminu ali i izgonu, vrlo je verovatno da bi ti on € pomogao, ali ni u kom slučaju toliko da bi mogla da kupiš sebi stan
~kako god okrenem NISTA i na ovom polju.....
.......ipak,kao i uvek zahvaljujem na tvojoj podrsci i pomoci da ne budem u zabludi oko ovakve mogucnosti..........
Advertisement

Old 07-05-2009, 15:26   #27
Miraceti
Obično gatalo

Miraceti's Avatar

Miraceti je offline
Registrovan: Mar 2008
Miraceti je na dobrom putu
Standardno

Tvoj odgovor na jedno moje predhodno pitanje me je nagnalo da verujem u cuda.
Pitanje: Dali cu uspeti da kupim jedan plac sa malom vikendicom koji saam vec gledala letos i koji mi je u srcu ostao.Ako je pozitivno koj vremenski raspon? Thanks!!

Skopje, 07.05.2009 u 15,23 casa.

Old 07-05-2009, 18:42   #28
jupiter u raku
Obično gatalo

jupiter u raku's Avatar

jupiter u raku je offline
Registrovan: Dec 2007
jupiter u raku je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Pitanje: Dali cu uspeti da kupim jedan plac sa malom vikendicom koji saam vec gledala letos i koji mi je u srcu ostao.Ako je pozitivno koj vremenski raspon? Thanks!!

asc. je na 28 device, sa retro merkurom na 1 blizanaca u 9 kući-ti
desc. je na 28 riba ,sa jupiterom na 24 vodolije u 5 kući-prodavac
4 kuća je u strelcu--vladar jupiter-nekretnina
10 kuća u blizancima --vladar retro merkur-cena
mesec je na 28 vage u 2 kući-ti

svi uglovi su na kraju promenljivih znakova,što ukazuje da će se stanje uskoro promeniti..
mesec je u praznom hodu i na spaljenom putu..ovo ukazuje ipak, na jedan period čekanja,ali ne dug, s,obzirom da je mesec u kardinalnom znaku, pa će se stvari brže odvijati..
mesec na spaljenom putu, ukazuje na tvoje brige oko ovog pitanja, a i uopšte..

sam tvoj signifikator i signifikator cene- retro merkur, menja uskoro znak pa cena, koja ti je sad prevelika ,sniziće se ..(merkur izlazi iz znaka svoga sedišta)
ustvari, savet je, da malo sačekaš sa ovom kupovinom, dok ne padne cena..
jupiter,merkur i mesec, su samo povezani preko lica, a merkur je još i u izgonu jupitera,što ukazuje na ravnodušan odnos,između vas, ali i da ti zbog cene ne voliš ovu nekretnini..i razmišljaš se..

poslednji aspekt, mesec je imao upravo 120 sa jupiterom ..to je ono, što kažeš, da si videla plac i da ti se dopao...
a prvi aspekt meseca, kad pređe u skorpiju je 60 sa r. saturnom, koji je vladar tvoje 5 kuće i umetnutog jarca u 4 kući.
imamo i antisciju jupitera na 5,17 skorpije, tako da mesec, pre nego što dođe u kontakt sa r.saturnom ,imaće 0 sa ovom antiscijom jupitera, pa i sam merkur kad pređe u bika ,imaće 180 sa antiscijom jupitera,..

sve ovo govori, da ćeš ti kupiti ovu nekretninu i to posle izvesnog vremena, kad se pogodiš oko niže cene.
e sad, vreme ne mogu tačno da odredim, jer mesec i merkur menjaju znake,ali biće relativno brzo, zbog ovih promenljivih uglova....

da se dodam ako treba...
Old 09-05-2009, 09:47   #29
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Thumbs up da se dodam ako treba...

Quote:

Quote:
Originally Posted by jupiter u raku VIdi Poruku
asc. je na 28 device, sa retro merkurom na 1 blizanaca u 9 kući-ti
desc. je na 28 riba ,sa jupiterom na 24 vodolije u 5 kući-prodavac
4 kuća je u strelcu--vladar jupiter-nekretnina
10 kuća u blizancima --vladar retro merkur-cena
mesec je na 28 vage u 2 kući-ti

svi uglovi su na kraju promenljivih znakova,što ukazuje da će se stanje uskoro promeniti..
mesec je u praznom hodu i na spaljenom putu..ovo ukazuje ipak, na jedan period čekanja,ali ne dug, s,obzirom da je mesec u kardinalnom znaku, pa će se stvari brže odvijati..
mesec na spaljenom putu, ukazuje na tvoje brige oko ovog pitanja, a i uopšte..

sam tvoj signifikator i signifikator cene- retro merkur, menja uskoro znak pa cena, koja ti je sad prevelika ,sniziće se ..(merkur izlazi iz znaka svoga sedišta)
ustvari, savet je, da malo sačekaš sa ovom kupovinom, dok ne padne cena..
jupiter,merkur i mesec, su samo povezani preko lica, a merkur je još i u izgonu jupitera,što ukazuje na ravnodušan odnos,između vas, ali i da ti zbog cene ne voliš ovu nekretnini..i razmišljaš se..

poslednji aspekt, mesec je imao upravo 120 sa jupiterom ..to je ono, što kažeš, da si videla plac i da ti se dopao...
a prvi aspekt meseca, kad pređe u skorpiju je 60 sa r. saturnom, koji je vladar tvoje 5 kuće i umetnutog jarca u 4 kući.
imamo i antisciju jupitera na 5,17 skorpije, tako da mesec, pre nego što dođe u kontakt sa r.saturnom ,imaće 0 sa ovom antiscijom jupitera, pa i sam merkur kad pređe u bika ,imaće 180 sa antiscijom jupitera,..

sve ovo govori, da ćeš ti kupiti ovu nekretninu i to posle izvesnog vremena, kad se pogodiš oko niže cene.
e sad, vreme ne mogu tačno da odredim, jer mesec i merkur menjaju znake,ali biće relativno brzo, zbog ovih promenljivih uglova....

Nema šta da dodam

Old 09-05-2009, 16:23   #30
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Da li cemo mama i ja uspeti da prodamo stan i kupimo dva manja stana?
Bgd, 15.42 09.05.2009.

Hvala!
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules