ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

re:
Old 29-09-2009, 15:03   #31
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Smile re:

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
oket, devojcice, pregledala si ga, post je na vrhu strane .. slucaj sa devojcicom i decacima, koji tek dolaze ..
Quote:
evo jedne majke i buduce majke, sve u jednom ..

http://i33.tinypic.com/mh7spi.gif
Gledajući njene i tvoje arapske tačke, postoji velika verovatnoća da ćeš i ti imati blizance

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)
Submit to Digg   ♥ P ♥ N ♥ D ♥ Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-09-2009, 16:07   #32
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Meni je peto polje u vodoliji (muski znak), uran u vagi (muski znak), saturn u blizancima (muski znak). Merkur u vagi (muski znak). Uran pravi aplikaciju sa suncem u vagi (muska planeta u muskom znaku) i aplikaciju sa merkurom u vagi (bespolan u muskom znaku) i trigon sa marsom u vodoliji (muska planeta u muskom znaku). Pricam za aspekte do 5*. Drugi vladar mog petog polja, saturn pravi opoziciju sa jupiterom i neptunom u strelcu (muski znak), i trigon sa merkurom u vagi (muski znak).

Po ovome ja sam trebala roditi decaka, a ja sam rodila cerku koja je strelac (saturn u opoziciji sa planetama u strelcu), a u podznaku vodolija (moje peto u vodoliji.
A i po ovim aspektima koje prave moji vladari pete, ja bih trebala imati jos dece, ali cini mi se da cu ostati na jednom.

Old 29-09-2009, 21:42   #33
dadiska
Moderator

dadiska's Avatar

dadiska je offline
Registrovan: Sep 2007
dadiska je na dobrom putu
Standardno

Evo karte moje mame! Neki su je vec videli

Ima mene i seku.....

http://i33.tinypic.com/1o4mrc.gif

E pa ovako Ribe na vrhu 5 kuce (plodne), Ne u 1 u Skorpiji (plodnost), al me buni sto i Ne i Pl prave po tri aspekta?????

Old 29-09-2009, 22:11   #34
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Gledajući njene i tvoje arapske tačke, postoji velika verovatnoća da ćeš i ti imati blizance

e smile, ako ovo bidne, zovem na zezanje decenije .. s'obzirom da je baka imala dva para, nadam se da cu i ja da ukacim isto, pa da budem najsrecnija mama na svetu. hvala, dusice !! ljubi dudi !!

A i po ovim aspektima koje prave moji vladari pete, ja bih trebala imati jos dece, ali cini mi se da cu ostati na jednom.

ej, tinic, batal aspekte i pravi seku ili batu, nemo' da si takva i da tu princezu ostavljas samu ..

Old 29-09-2009, 23:01   #35
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Quote:

ej, tinic, batal aspekte i pravi seku ili batu, nemo' da si takva i da tu princezu ostavljas samu ..

Hehehe Viksic, tata joj je bio vredan, pa je napravio jos dvoje
Pazi, kad sam do pre dve godine imala strasnu zelju da imam jos dece, ali nisam imala sa kim, sada vise ni nemam neku zelju.

Old 29-09-2009, 23:50   #36
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

javice se ta zelja, kada nadjes pravog i shvatis da je tvojoj devojcici potreban bata ili seka.. u jeeee, zvucim kao baba sera, ali stvarno kada mozgam o deci, ne bih volela da imam samo jedno, strasno bih se plasila..

da vidimo... ♥
Old 30-09-2009, 11:17   #37
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Smile da vidimo... ♥

Quote:
Originally Posted by tinna-bg VIdi Poruku
Meni je peto polje u vodoliji (muski znak), uran u vagi (muski znak), saturn u blizancima (muski znak). Merkur u vagi (muski znak). Uran pravi aplikaciju sa suncem u vagi (muska planeta u muskom znaku) i aplikaciju sa merkurom u vagi (bespolan u muskom znaku) i trigon sa marsom u vodoliji (muska planeta u muskom znaku). Pricam za aspekte do 5*. Drugi vladar mog petog polja, saturn pravi opoziciju sa jupiterom i neptunom u strelcu (muski znak), i trigon sa merkurom u vagi (muski znak).

Po ovome ja sam trebala roditi decaka, a ja sam rodila cerku koja je strelac (saturn u opoziciji sa planetama u strelcu), a u podznaku vodolija (moje peto u vodoliji.
Da vidimo moju Vagicu koja kao i ja je rodjena u Zemunu i kao i ja ima devojčicu ♥

Tvoj natal je interesantan primer jer ti kao i ja si u nedostatku "ženskih" znakova [obe imamo samo Mesec u ženskom znaku] pa smo eto obe dobile ćerkice

~ arapska tačka dece : 17° Ovna O° Desc' ~ sa Marsom u Vodoliji O° SMČ O° vrh V polja.
~ arapska tačka ćerki : 01° Ovna ~ opet taj Mars
~ arapska tačka sinova : 12° Bika O° Mesec ~ sa Venerom u Vagi u O° sa stelijumom u I polju.
~ V polje u Vodoliji i sa Uranom i sa Saturnom u vazdušnim [muškim] znacima.

Hmmm... ovo bi jedino moglo da se protumači kao opcija da je Mars 120° Venera O° Uran 120° Saturn... hmmm... ne "pije h2o" za sad ... sem da uzmemo opciju da je Mesec, sam po sebi "majčinstvo" i da je u ženskom znaku... al' to nije dovoljno... otkrijemo mi i ovu tajnu Zodijaka...

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

da vidimo... ♥
Old 30-09-2009, 12:20   #38
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Smile da vidimo... ♥

Quote:
Originally Posted by dadiska VIdi Poruku
Evo karte moje mame! Neki su je vec videli

Ima mene i seku.....

http://i33.tinypic.com/1o4mrc.gif

E pa ovako Ribe na vrhu 5 kuce (plodne), Ne u 1 u Skorpiji (plodnost), al me buni sto i Ne i Pl prave po tri aspekta?????
Da vidimo šta beše imamo ovde :

♥ arapska tačka dece : 10° Škorpiona sa Plutonom u Devici [ženski znak] i Marsom u Raku [ženski znak] O° Neptun kao vladar V polja.
♥ arapska tačka ćerki : 29° Jarca O° Saturn u Jarcu [ženski znak]
♥ arapska tačka sinova : 05° Riba [opet Neptun u Škorpionu ~ ženski znak]
... na sve strane samo ženskadija

Old 30-09-2009, 15:06   #39
dadiska
Moderator

dadiska's Avatar

dadiska je offline
Registrovan: Sep 2007
dadiska je na dobrom putu
Standardno

Shimosho tnx!
Ako hocete muski primer imam ja kartu mog tece, pa da proverimo, il vi stavite nekog tatu!!!
Naši sponzori
Advertisement

re: heh... ♥
Old 30-09-2009, 15:34   #40
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Wink re: heh... ♥

Quote:
Originally Posted by dadiska VIdi Poruku
Shimosho tnx!
Ako hocete muski primer imam ja kartu mog tece, pa da proverimo, il vi stavite nekog tatu!!!
Za sad MAME imaju prednost u ovome

Old 30-09-2009, 16:51   #41
Hekata
Veštac

Hekata's Avatar

Hekata je offline
Registrovan: Jul 2007
Hekata je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
Da vidimo moju Vagicu koja kao i ja je rodjena u Zemunu i kao i ja ima devojčicu ♥

Tvoj natal je interesantan primer jer ti kao i ja si u nedostatku "ženskih" znakova [obe imamo samo Mesec u ženskom znaku] pa smo eto obe dobile ćerkice

~ arapska tačka dece : 17° Ovna O° Desc' ~ sa Marsom u Vodoliji O° SMČ O° vrh V polja.
~ arapska tačka sinova : 12° Bika O° Mesec ~ sa Venerom u Vagi u O° sa stelijumom u I polju.

Hmmm... ovo bi jedino moglo da se protumači kao opcija da je Mars 120° Venera O° Uran 120° Saturn... hmmm... ne "pije h2o" za sad ... sem da uzmemo opciju da je Mesec, sam po sebi "majčinstvo" i da je u ženskom znaku... al' to nije dovoljno... otkrijemo mi i ovu tajnu Zodijaka...
A da malo pogleate progresiju u doba kad ste bile trudne, tj. te godine?

re: heh... ♥
Old 30-09-2009, 17:25   #42
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow re: heh... ♥

Quote:
Originally Posted by Dancho VIdi Poruku
A da malo pogleate progresiju u doba kad ste bile trudne, tj. te godine?
Ja imam svoje negde po mojim tefterima zapisane, kad ih nadjem, napišem, al' za druge ~ zaista ne mogu da stignem

Old 30-09-2009, 21:01   #43
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku

Shmishonja, hvala ti puno na odgovoru i sto si mi uradila arapske tacke za decu. Reinstalirala sam Winodows i izgubila onaj link za izracunavanje njih, tako da ih nisam uradila.
Ja i dalje zivim 10 min peske od Zemuna
Pogledacu progresije kad sam bila trudna, tj pocetak trudnoce (znam tacan datum) i kad sam rodila cerku, pa cu ih napisati ovde.
Jos jednom mnogo hvala

Old 01-10-2009, 10:33   #44
mace
Obično gatalo

mace je offline
Registrovan: Feb 2007
mace je na dobrom putu
Standardno

evo ja cu postaviti kartu moje koleginice koja je trudna i kaze da nosi devojcicu, mada nije sigurna : http://www.dodaj.rs/?3I/3y/3F1U8sM6/gaga-sa-posla.gif

nije imala trudnocu pre, dugo je u braku i trudna je nekih 5 meseci, ja nista ne vidim to kod nje u karti.

evo i podaci 21.01.1980 5:20 am Sisak (hrvatska), tre.zivi u beogradu

da vidimo...
Old 01-10-2009, 12:19   #45
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo...

Quote:
Originally Posted by mace VIdi Poruku
evo ja cu postaviti kartu moje koleginice koja je trudna i kaze da nosi devojcicu, mada nije sigurna : http://www.dodaj.rs/?3I/3y/3F1U8sM6/gaga-sa-posla.gif

nije imala trudnocu pre, dugo je u braku i trudna je nekih 5 meseci, ja nista ne vidim to kod nje u karti.

evo i podaci 21.01.1980 5:20 am Sisak (hrvatska), tre.zivi u beogradu
Da vidimo :

♥ PND je 12° Vodolije, sa Uranom u Škorponu [ženski znak]
♥ a.t. dece : 07° Strelca, sa Jupiterom u Devici [ženski znak]
♥ a.t. ćerki : 16° Strelca ~ // ~
♥ a.t. sinova : 19° Blizanaca, sa Merkurom u Vodoliji [muški znak ~ iako je Merkur "dvopolac" je je to i "klackalica" dal' je ♀ ili ♂ ~ a dispozitor je Saturn u Devici ~ ženski znak]
♥ V polje u Biku, sa Venerom u Ribama [duplo žensko]

Mislim da će biti žensko [kao i sledeće koje će doći za par godina]

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules