ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 13-04-2007, 12:46   #31
carobnica
Obično gatalo

carobnica's Avatar

carobnica je offline
Registrovan: Mar 2007
carobnica je na dobrom putu
Standardno

neptun koji ugrozava, jer on je taj koji crpi enegiju, i kada neko postane ovisnik on nema dovoljnu volju. moze se naci mars los sa neptunom, i isto tako los mars generalno, u losem dostojanstvu, pa osoba nema snage da se bori. neptun je taj koji ce stvoriti iluziju, i onda je njemu najlakse se okrenuti.
Submit to Digg   Medicinska astrologija Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-04-2007, 14:07   #32
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Question

Quote:
Originally Posted by Nany VIdi Poruku
Shmishka, kada bih ja znala tatino vrijeme rodjenja,mozda bi imala bolji uvid u sve. . . i mozda je nekom blesavo ispada da se, kao, igram sa zdravljem-kroz kartu, ali iz nekoliko primjera znam ,da su ljudi i lijeceni i izljeceni a POGOTOVO,pravilno dijagnosticirani kroz astro-kartu. Nije astrologija samo zabava i dobar hobi-bar za mene-ne !
Bilo bi dobro da mu odradiš rektifikaciju natala , hmm ? Tako može[mo] da ondak i nadjemo žarište i sve ostale zdravstvene probleme ?

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Da samo kad bi lekari znali,i zeleli da priznaju da bi bili mnogo bolji kad bi se razumeli u astrologiju.....
Iz tvojih usta u Božije uši

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

Last edited by TrilianSi; 17-08-2007 at 03:59..

re :
Old 13-04-2007, 14:13   #33
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Arrow re :

Quote:
Originally Posted by carobnica VIdi Poruku
neptun koji ugrozava, jer on je taj koji crpi enegiju, i kada neko postane ovisnik on nema dovoljnu volju. moze se naci mars los sa neptunom, i isto tako los mars generalno, u losem dostojanstvu, pa osoba nema snage da se bori. Neptun je taj koji ce stvoriti iluziju, i onda je njemu najlakse se okrenuti.
Tačno tako . Imam primer tri osobe koje su , teški , narkomani . Čim nadjem njihove podatke , stavim ih ovde . A za alkoholizam , ako nadjem podatke od svog dede [ očuha mog taje ] postavim i taj čart [ kao primer teškog alkoholičara ] .

p.s.
Zvezdice , odlična ideja da se otvori i ova tema

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

da prilepimo ovo ovde ...
Old 13-04-2007, 18:22   #34
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da prilepimo ovo ovde ...

Old 13-04-2007, 19:55   #35
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 će postati poznat uskoromandrak-21 će postati poznat uskoro
Standardno

deda sa onoga sveta te kritikuje

Old 13-04-2007, 20:37   #36
Nany
Obično gatalo

Nany's Avatar

Nany je offline
Registrovan: Aug 2006
Nany je na dobrom putu
Standardno

Jooooj Shmishka . . . pa ne znam. . ali moglo bi. . . A mislis li ti da mi neki profi to uradi ? Ili da se ja nesretnica mucim? Malo mi je komplikejsn kad saljem iz SA. . ali. . .i ko? Ona sto je meni radila rektifikaciju?

Old 13-04-2007, 21:49   #37
zvezdica
Obično gatalo

zvezdica's Avatar

zvezdica je offline
zvezdica je na dobrom putu
Standardno

Evo ja cu staviti kartu meni jedne veoma bliske osobe koja ima problem bas sa narkomanijom. To je pocelo jos pre 3-4 godine....jednom se vec lecila ali neznam koliko je to bilo uspesno. Iskreno mislim da je opet pocela da se drogira.

KARTA

Ako je taj sicusni komadic zivota sve sto imas.....onda od njega ucini sve sto je moguce!

Old 14-04-2007, 01:02   #38
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
mandrak-21 će postati poznat uskoromandrak-21 će postati poznat uskoro
Standardno

vladar 8 kuce NE 90 MA koji je vladar 9 a suvladar 8 i 4 kuce i vladar 12.MO 90 SO,90 PL vladar asc. i vladar 4.polja poucan primer... hvala

Old 14-04-2007, 02:15   #39
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
LosT_in_SpaCe je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by carobnica VIdi Poruku
neptun koji ugrozava, jer on je taj koji crpi enegiju, i kada neko postane ovisnik on nema dovoljnu volju.....

i isto tako los mars generalno, u losem dostojanstvu, pa osoba nema snage da se bori. neptun je taj koji ce stvoriti iluziju, i onda je njemu najlakse se okrenuti.
Tachno tako, lepo si opisala i mene u ovim redovima...
Advertisement

Old 14-04-2007, 11:51   #40
da igual
Veštac

da igual je offline
da igual je na dobrom putu
Standardno

imam i ja jedan primjer - momak je već godinama ovisan o raznim narkoticima i nikako da se odlijepi od toga..
http://tinypic.com/view.php?pic=2q9ym3o

Old 14-04-2007, 11:58   #41
carobnica
Obično gatalo

carobnica's Avatar

carobnica je offline
carobnica je na dobrom putu
Standardno

prvo bih rekla nesto o onome ko ima ne bas sjajno postavljenog marsa u horoskopu, na to mislim marsa u vagi,raku, biku, ili nekom "lenjom" znaku, i pri tom recimo i vladara asc koji je takodje u nekom pasivnijem znaku osobu jednostavno nista ne pokrece,kao da nema dovoljno energije, snage, lako brzo odustaje sto je tipicno. prva prepreka i ljudi kazu da ne mogu dalje,odustanu. dobar je savet da osoba jaca tog marsa sto vise,kao i vladara asc, bavljenje sportom, iako mozda taj mars nece biti najveci sportista,ali je ovde bitna istrajnost. i zaista, se bavljenjem sportom,pa barem to bio i aerobik, dobija prilicno samopouzdanje i energija. osim toga znak u koji ode vladar asc je onaj odakle osoba dobija energiju, pa recimo ako je vladar asc otisao u lava, onda sto vise u izlaske, na zabave, na javna mesta, ako je otisao u neki tisi znak recimo ribe, onda je potrebno vreme za sebe, tisina, odatle se dobija energija, mozda meditacija i slicno.. i sto vise osoba ulazi u simboliku znaka u koji joj je vladar asc,ona je stabilnija i jaca, oseca se snaznije.
tako da iako neptunu ljudi se najlakse okrenu, i to u onom losem smislu, mislim na zavisnost od narkotika, to je samo potreba za savrsenstvom,koju iluzija stvara. medjutim, neptun moze pruziti mnogo vise, jer je ovo najnizi nacin koriscenja njegove energije, ali da bi se otkrilo sta pruza mora se prvo imati energije za to. pa ukoliko neptun kvadrira marsa ili nesto slicno u horoskopu,od toga se ne moze pobeci, ali se treba prvo raditi na jacanju marsa, na znaku u kome se nalazi,ispunjavati njegova simbolika. jer kada mars osnazi,osnazi i volja,a to je prvi preduslov da se osoba ne prepusti losem uticaju neptuna
pozz

re :
Old 14-04-2007, 18:47   #42
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Smile re :

Quote:
Originally Posted by Nany VIdi Poruku
Jooooj Shmishka . . . pa ne znam. . ali moglo bi. . . A mislis li ti da mi neki profi to uradi ? Ili da se ja nesretnica mucim? Malo mi je komplikejsn kad saljem iz SA. . ali. . .i ko? Ona sto je meni radila rektifikaciju?
Pa nije to toliko komplikovano Samo uzmeš desetak najbitnijih dogadjaja u njegovom životu , počneš sa direkcijama za tu i tu godinu i vrlo brzo ćeš naći njegov tačan Asc' , tj. vreme rodjenja

re :
Old 14-04-2007, 19:14   #43
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Unhappy re :

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
deda sa onoga sveta te kritikuje
Ma , jok , on sam za sebe je govorio da će pre da popije vinjak , neg' vodu ... tužno , ali je tako ... a najinteresantnije , umro je od upale pluća ... ne od ciroze jetre ... moram da iskopam čart ...

čart mog dede :
Old 14-04-2007, 19:56   #44
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow čart mog dede :

Old 14-04-2007, 22:42   #45
Nany
Obično gatalo

Nany's Avatar

Nany je offline
Registrovan: Aug 2006
Nany je na dobrom putu
Standardno

Draga moja Shmisho, ne da si me precjenila, nego bas-bas. . . Ne bih se u to smjela upustiti, nema teorijea 10-tak bitnih dogadjaja. . . . mislim da toliko bitnih datuma,u tatinom zivotu ne znam. Mogu pokusati pronaci,ali sada ni tata nije za pricu o proslosti. . . . bar ne momentalno.Ili sam te krivo shvatila?
Jesi li mislila na 10-tak tacnih datuma?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules