ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

e , prvo da vidimo tranzite ...
Old 09-04-2007, 13:27   #16
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Exclamation e , prvo da vidimo tranzite ...

Submit to Digg   Medicinska astrologija Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-04-2007, 13:52   #17
da igual
Veštac

da igual je offline
Registrovan: Dec 2006
da igual je na dobrom putu
Standardno

ono što ja vidim kao problematično jest da je ta eklipsa t-kvadratom aktivirala vladara VI i VIII polja, što je samo zdravlje i smrt..
mislim da će biti još pokoji problem ili operativni zahvat sad kad Ma dođe na 20 i nekoji stepen riba, u konjunkciju s Ur..
tu se još vrzma Sa oko ASC i sad prešo u XII polje. u solaru je također aktiviran onaj natalni Sa90Ne.. tr Pl također kvadrira Ne..

ali generalno njemu je taj Ne u dobrim aspektima s vladarem horoskopa, pa čak i s Ju, što bi ipak trebalo predstavljat neku zaštitu, a i Ju se opet vraća na niže stepene Strijelca, pa će formirat trigon prema ovim planetima u Lavu i nj asc.. tr. planeti u Ovnu (još su ostali Me i Ma) će radit velik trigon s Ju i Sa i nj stelijom u Lavu, pa bi to moglo djelovat kao stabilizator, neka konfiguracija koja daje snagu (i nadu, aktivirano je IX)..
Ju je ove godine dobro aspektira i dobro je aspektiran u nj natalu.. a on je zaštita

Old 09-04-2007, 13:58   #18
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Lightbulb

1. TrPluton koji je na početku meseca postao retrogradan ima samo 90° sa tatinim natalnim Neptunom ~ to i pokazuje situaciju da je on klonuo duhom i da je počela da ga hvata panika
  2. trNeptun se nalazi na njegovom natalnom vrhu VII polja i sklapa 120° sa tatinim natalnim Saturnom ~ depresija traje već izvesno vreme , pa nestane , pa se vrati ...
  3. trUran i Severni Čvor mu se nalaze u natalnom VIII polju i imaju 180° sa natalnom Venerom i 60° sa natal.Mesec 0° Mars u Biku ~ ovo je donekle dobro , ali donosi i efekat iznenadjenja ... a ja ne volim iznenadjenja vezana za VIII polje
  4. trSaturn mu se nakačio na natalni Asc' ~ ovakva pozicija ukazuje na smanjen imunitet , depresiju , ankcioznost , lošu rakciju na terapiju i lekove .
  5. trJupiter mu je zbog svoje retrogradnosti iz V polja ušao u IV polje i sklapa skladni 120° sa Asc' ~ u suštini to i jeste jedina stvar koja daje snagu mom tati da opstane čekajući da dodje na red za operaciju .
  6. ono što mene brine je činjenica da je ova poslednja eklipsa koja je obuhvatala osu 28° Riba / Device se našla baš na njegovom natalnom Neptunu [ koji je iskvadriran trPlutonom ] , a Neptun je vladar VIII polja ~ ono što je anesteziolog i rekao "Plašim se da sa njegovih 30% srca koje samo radi , možda operacija i prodje uspešno , ali je moguće da se vaš otac možda neće probuditi posle anestezije" ... ... baš utešno , zar ne ... sve je prošlo dobro , a pacijent *** ...
Quote:
Originally Posted by ancholina VIdi Poruku
ono što ja vidim kao problematično jest da je ta eklipsa t-kvadratom aktivirala vladara VI i VIII polja, što je samo zdravlje i smrt..
mislim da će biti još pokoji problem ili operativni zahvat sad kad Ma dođe na 20 i nekoji stepen riba, u konjunkciju s Ur..
tu se još vrzma Sa oko ASC i sad prešo u XII polje. u solaru je također aktiviran onaj natalni Sa90Ne.. tr Pl također kvadrira Ne..

ali generalno njemu je taj Ne u dobrim aspektima s vladarem horoskopa, pa čak i s Ju, što bi ipak trebalo predstavljat neku zaštitu, a i Ju se opet vraća na niže stepene Strijelca, pa će formirat trigon prema ovim planetima u Lavu i nj asc.. tr. planeti u Ovnu (još su ostali Me i Ma) će radit velik trigon s Ju i Sa i nj stelijom u Lavu, pa bi to moglo djelovat kao stabilizator, neka konfiguracija koja daje snagu (i nadu, aktivirano je IX)..
Ju je ove godine dobro aspektira i dobro je aspektiran u nj natalu.. a on je zaštita
Mene brine činjnica da mu je Neptun koji je vladar VIII polja na 29° Device koji je inače u natalu u aspektu 180° sa Arapskom tačkom "Anaretom" koja je na 29° Riba u VIII polju ~ a i na kraju je znaka , pa još ga i 90° trPluton i još dodatno ta eklipsa koja je upravo i pala njemu na tu njegovu natalnu Anaretu ... prošli put kada se desilo samo da mu je Pun Mesec cvrcnuo osu Devica ~ Riba , tj. čačnuo natalni Neptun i natalni Uran i natalni Saturn i natalnu Anaretu , on je imao težak infarkt i bio je na stolu za reanimaciju čitavih 45 minuta , a u bolnici je bio tri ipo meseca ... ... šta znam ... ja molim Boga da ga zaobidju teški aspekti ... a 17.04. ide i Mlad Mesec ... ne znam ...

Last edited by TrilianSi; 17-08-2007 at 03:51..

Old 09-04-2007, 15:23   #19
da igual
Veštac

da igual je offline
da igual je na dobrom putu
Standardno

istina je da su aspekti svakakvi
ali i ja se nadam da će sve biti u redu..
treba vjerovat u dobro, nekad u tome leži sva snaga

re : naravno !
Old 09-04-2007, 15:40   #20
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Thumbs up re : naravno !

Quote:
Originally Posted by ancholina VIdi Poruku
istina je da su aspekti svakakvi
ali i ja se nadam da će sve biti u redu..
treba vjerovat u dobro, nekad u tome leži sva snaga
Da , naravno ! Ja se tako i trudim da i sebe i njega ubedim da će sve biti u najboljem redu ... ko šiša šta kažu zvezde

Old 11-04-2007, 00:59   #21
Nany
Obično gatalo

Nany's Avatar

Nany je offline
Registrovan: Aug 2006
Nany je na dobrom putu
Standardno

Dakle, imamo problem sa tatinim zdravljem: seceras je vec 4-5 god. Neki dan,analiza secera 20 ,ali je sada bolje,ne prima insulin.Nova pretraga secera ga odvede do interniste i konstatuju, ugrozeno srce. . . Svjesna sam njegovoh godina,ali na oci nam kopni . . . jako je slab, non-stop lezi i spava,ustaje samo kada jede. . .
Postavljena je njegova karta sa netacnim satom rodjenja,jer u to doba. . . . zato vas molim,ako se nesto moze reci iz njegovig aspekata, napisite koju . . . jer ja sam u velikoj dilemi-srce ili secer? sta je losije po njega?
Jos mala napomena,posto vrijeme nije tacno,a znam da mnogi u nepoznavanju tacnog vremena,uzimaju 6h,i ja sam ali sam skoro pa sigurna, da mu prva kuca nije puna,odnosno da je Bik ili neki zemljani znak . . . ali sta je da je, on je moj tata !

Old 11-04-2007, 11:40   #22
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow

Pošto nismo sigurni za tačno vreme rodjenja , posmatraćemo samo njegove natalne planete . Tako je najsigurnije .

E , sad : on sa Suncem u Ribama koje je dobro aspektirano od strane i Marsa i Saturna i Urana i Mesečevih čvorova i to sa kombinacijom 0°/60°/120° , a i Sunce ima i 150° sa svojim dispozitorom Neptunom , koji je pak u lošem aspektu 90° sa Saturnom , 150° sa Marsom [ tj. Neptun se nalazi na ekvidistancu izmedju Sunca i Marsa ~ a to od zdravstvenih problema može da donese : probleme sa srcem , krvotokom , pritiskom , pucanje kapilara u mozgu , nagli pad imuniteta , upale vezane za arterije , loše reagovanje na lekove , loša reakcija na anesteziju , infekcije , a isto tako mora dobro da odabere lekara koji će ga lečiti ili kod koga bi išao na operaciju ]
Dalje : tu si u pravu ~ sa njegovim godinama dolaze i problemi sa srcem , a i sa šećerom u krvi . Šećer hoće da skoči i kada se osoba uzbudi zbog nečega ~ da nije u skorije vreme tvoj taja imao neku neprijatnost , stres , problem ?
Po meni , veći je problem pritisak , tj. srce , od šećera , iako povišen šećer može da dovede do šloga

Iz iskustva od leptos znam ~ mom taji skočio šećer na 30 ... nedelju dana lekari nsiu mogli da mu spuste ispod 25 ... posle smo ustanovili da se on iznervirao zbog odlaganja ove njegove operacije i da mu je zato poszlilo i da mu je zato šećer skočio . Ondak su mi lekari rekli da je kod starijih ljudi , naročito posle 65 godine , moguće da tako odreaguju i da sebi naprave nepotrebne komplikacije [ obično srčani bolesnici i pate od takvog "skakutavog" šećera ] .

Po mom mišljenju , ovde je problem

Last edited by TrilianSi; 17-08-2007 at 03:53..

Old 11-04-2007, 14:13   #23
Nany
Obično gatalo

Nany's Avatar

Nany je offline
Nany je na dobrom putu
Standardno

Mogu samo da se zahvalim Shmishonji, na dobroj volji i pomoci,a istina je da mi pogotovo znaci, zbog brzog djelovanja, jer nemamo vremena za gubljenje, iako je secer pao na 14. Jos jednom,
HVALA SHMISHONJA

O Shmishonja, puno ti hvala za analizu i tvoje vrijeme. Evo zelim da ti kazem, da tata jeste imao stres prije 2 mjeseca mu je umro brat stariji i iako su u godinama, on i njegova braca su cijeli zivot dosta vezani. Drugog stresa nije bilo, ali iskreno,zadnjih pola god. nije se civao "na hrani",logikom-ja sam svoje prozivio. . . a gdje braniti secerasu?!
Ovo tvoje misljenje, a to ja njusim otkad smo saznali za srce, da ce to biti prije. . mi je jos jedna bitna potvrda. Nego, sjecam se da postoji aspekt kod nekih ljudi-kriva dijagnoza,provjera pravog stanja na vise strana(mislim na tatin Neptun),nesto maglovito(da se ne vidi prava dijagnoza). . . pa cak i san-koma. . . i ti si me podsjetila,pa cu da pazim-koliko je do mene. . ali jako malo ili skoro nista nije do mene TEBI jos jednom hvala puuuuuno !!!!!!

Last edited by TrilianSi; 17-08-2007 at 03:56..

Old 12-04-2007, 00:51   #24
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
mandrak-21 će postati poznat uskoromandrak-21 će postati poznat uskoro
Standardno

Ovo sto cu ti reci nije sa astroloskog aspekta,moj otac je bio 20 godina seceras sama secerna bolest je itekako teska hronicna bolest a zovu je jos i ;;tiha smrt" tu su oni generacija priblizno jer otac nije znao da li je 25 ili 27 godiste.Mislim da bi insulin valjao za njega i olaksao bi mu probleme i sa srcem jer secer unistava krvne sudove polako ali sigurno...tako da bi uzimanjem insulina poprilicno pomogao svome srcu.

re :
Old 12-04-2007, 16:08   #25
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Red face re :

Quote:
Originally Posted by Nany VIdi Poruku
O Shmishonja, puno ti hvala za analizu i tvoje vrijeme. Evo zelim da ti kazem, da tata jeste imao stres prije 2 mjeseca mu je umro brat stariji i iako su u godinama, on i njegova braca su cijeli zivot dosta vezani. Drugog stresa nije bilo, ali iskreno,zadnjih pola god. nije se civao "na hrani",logikom-ja sam svoje prozivio. . . a gdje braniti secerasu?!
Ovo tvoje misljenje, a to ja njusim otkad smo saznali za srce, da ce to biti prije. . mi je jos jedna bitna potvrda. Nego, sjecam se da postoji aspekt kod nekih ljudi-kriva dijagnoza,provjera pravog stanja na vise strana(mislim na tatin Neptun),nesto maglovito(da se ne vidi prava dijagnoza). . . pa cak i san-koma. . . i ti si me podsjetila,pa cu da pazim-koliko je do mene. . ali jako malo ili skoro nista nije do mene TEBI jos jednom hvala puuuuuno !!!!!!
Nema na čemu . I ja u porodici imala 4 šećeraša , od kojih je dvoje bilo na insulinu ...

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

re :
Old 12-04-2007, 16:11   #26
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Smile re :

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Ovo sto cu ti reci nije sa astroloskog aspekta,moj otac je bio 20 godina seceras sama secerna bolest je itekako teska hronicna bolest a zovu je jos i ;;tiha smrt" tu su oni generacija priblizno jer otac nije znao da li je 25 ili 27 godiste.Mislim da bi insulin valjao za njega i olaksao bi mu probleme i sa srcem jer secer unistava krvne sudove polako ali sigurno...tako da bi uzimanjem insulina poprilicno pomogao svome srcu.
Tačno tako

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-04-2007, 23:11   #27
Nany
Obično gatalo

Nany's Avatar

Nany je offline
Nany je na dobrom putu
Standardno

Mandrak, u pravu si 100 posto,ali ja taj insulin, ne mogu inicirati. . . ali vidjecu sutra, vjerovatno cemo zajedno doktoru, napokon!
Danas je samo vadio nalaze, a ono lose-a novo je sedimentacija 100. Dakle, postoji zariste Shmishka, kada bih ja znala tatino vrijeme rodjenja,mozda bi imala bolji uvid u sve. . . i mozda je nekom blesavo ispada da se, kao, igram sa zdravljem-kroz kartu, ali iz nekoliko primjera znam ,da su ljudi i lijeceni i izljeceni a POGOTOVO,pravilno dijagnosticirani kroz astro-kartu. Nije astrologija samo zabava i dobar hobi-bar za mene-ne !

Old 13-04-2007, 02:02   #28
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

Da samo kad bi lekari znali,i zeleli da priznaju da bi bili mnogo bolji kad bi se razumeli u astrologiju.....

Old 13-04-2007, 02:22   #29
zvezdica
Obično gatalo

zvezdica's Avatar

zvezdica je offline
Registrovan: Mar 2007
zvezdica je na dobrom putu
Standardno

Da li neko mozda zna kroz koju kucu i kroz koje planete mozemo da vidimo bolesti zavisnosti....konkretno me zanimaju alkohol i narkomanija.

Ako je taj sicusni komadic zivota sve sto imas.....onda od njega ucini sve sto je moguce!

Old 13-04-2007, 02:30   #30
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

Recimo ako neptun pravi los aspekt sa ascedentom moze ukazovati na narkomaniju i alkoholizam,to je jedan od pokazatelja
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules