ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 04-05-2019, 11:28   #12586
lorena1984
Početnik

lorena1984 je offline
Registrovan: Apr 2016
lorena1984 je na dobrom putu
Standardno

Kako pisem preko mobitela, a pri tome sam okruzena nadzorom, na poslu, nisam u mogucnosti ni da iscitam, upustvo za postavljanje karte. Iskreno, znala sam, ali sam " izlapila ".

Ukoliko je neko voljan, zamolila bih za odgovor/ tumacenje, cjeneci naravno cinjenicu da ce se neko morati smoriti pravljenjem karte.

Da li ce moj odnos sa "Rakom" preizaci u vezu ? ( Upoznali smo se, no neposredno poslije toga otisao je van zemlje. Vraca se za mjesec. Komunikaciju smo nastavili preko poruka . Toliko smo se poklopili, da ni sama ne vjerujem, da je stvaran ) Sve napisano je razlog mom pitanju.

Sarajevo, 11:26

Hvala unaprijed,
Submit to Digg   ♥ Ljubavni horarci ♥ Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-05-2019, 11:30   #12587
lorena1984
Početnik

lorena1984 je offline
Registrovan: Apr 2016
lorena1984 je na dobrom putu
Standardno

Kako pisem preko mobitela, a pri tome sam okruzena nadzorom, na poslu, nisam u mogucnosti ni da iscitam, upustvo za postavljanje karte. Iskreno, znala sam, ali sam " izlapila ".

Ukoliko je neko voljan, zamolila bih za odgovor/ tumacenje, cijeneci naravno cinjenicu da ce se neko morati smoriti pravljenjem karte.

Da li ce moj odnos sa "Rakom" preizaci u vezu ? ( Upoznali smo se, no neposredno poslije toga otisao je van zemlje. Vraca se za mjesec. Komunikaciju smo nastavili preko poruka . Toliko smo se poklopili, da ni sama ne vjerujem, da je stvaran ) Sve napisano je razlog mom pitanju.

Sarajevo, 04.05.2019
11:26

Hvala unaprijed,

Old 22-05-2019, 23:12   #12588
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

astro-2gw-nenene-73278-54252 — imgbb.com
Da li me vara? Ruku u vatru bih dala da moj muz nije takav, ali mi je svekrva pre pola sata pisala nesto sto moze samo na to da ukazuje.

Old 23-05-2019, 19:58   #12589
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Kais, u konačnici ne bi trebalo da te vara... ali je mutan kao Dunav

Njegov vladar Me je u svom sedištu (planeta u svom sedištu ne bi trebala da bude loša, tj da laže, vara, krade, itd). Ono što unosi nepoverenje je što je Me pod zracima Su, tj spaljen. Ovo je čist primer da osoba odaje utisak da nešto mulja i skriva. Me poslednja aplikacija je bila sa Su koje vlada 9. kućom, pritom je muška planeta tako da ne bih povezala da to može biti neka devojka.

Neki povezuju i Ma sa uplitanjem 3. osobe, ali Me (tvoj muž), nema povezvanja sa njim ni preko aspekata ni recepcija sa Ma, tako da opet ništa ni s te strane, može eventualno da ukaže da mu je neko na pameti (pošto je Ma ipak fizički u 7.) ali ništa više od toga.

Ono što meni bode oči je što su vaše panete u lošem odnosu jedna prema drugoj ( primate jedno drugo u izgon), tako da mi se čini da ste sada u malo zategnutijem odnosu. Takođe Mo je u 0 sa Sa, pa eto teskobe i blokade u odnosu, osećaja razdvojenosti

Prema svemu ovome rekla bih da prevare nema, ali da je vaš odnos dosta otežan.

Old 24-05-2019, 08:26   #12590
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

Ma svaka ti cast!
Jeste, otezan je, ali razlozi ne poticu od nas samih, vec su spoljasnji. Stalno se razdvajamo i sastajemo, evo vec 10. Mesec cekam svoju vizu, dok on tamo mora sam da se snalazi, posao, kuca, pas, nategnuti odnosi u primarnoj porodici.. hvala ti puno na izdvojenom vremenu, videla sam asc na kraju znaka, ali nisam pravila novu kartu, ova karta je u milimetar u odgovarajecem momentu napravljena.
Ne znam u koju devojku se zagledao, mozda je cisto fizicke prirode, jer smo ipak razdvojeni a on sam, plus ga porodica ne bode ni 2 posto. On ima najlosije placen posao, za svog oca je cist bednik i propalica i cesto ga vredja. Placa kiriju svojim roditeljima, imaju stan u okviru kuce koji nama iznajmljuju i njegov otac bi nas najradje isterao, bez obzira na kiriju i cinjenicu da mu je to sin. On je njega prebijao na mrtvo ime. Ljuta sam jer me drzava sprecava da budem uz njega. Nema kuvano, radi kao konj, ima problema sa kicmom. Na poslu su ga unapredili ali nema bolju platu. Plus smo investirali u neki posao koji je rizican jako. Tako da me ne cudi njegova napetost i beznadje, ulozio je poslednji dinar a okolo mu se smeju.
E sad, ja uspem ponekad da sprecim ekskalaciju svadje izmedju njih, kao Bog da mi govori koje reci da upotrebim. Sve je bolje kada sam ja tu..

Old 29-05-2019, 00:25   #12591
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
milupino je na dobrom putu
Standardno

pitanje za one koji drze ovo u malom prstu...ne ocekujem nikog i nista ali me ponekad uhvate razmisljanja i beznadje...da li ce me neki zainteresovati i hoce li to biti konstruktivno...
32 sided die

Old 29-05-2019, 00:40   #12592
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
milupino je na dobrom putu
Standardno

pitanje za one koji drze ovo u malom prstu...ne ocekujem nikog i nista ali me ponekad uhvate razmisljanja i beznadje...da li ce me neki zainteresovati i hoce li to biti konstruktivno...
32 sided die

Old 10-06-2019, 04:51   #12593
Gospodjica
Švrća

Gospodjica's Avatar

Gospodjica je offline
Registrovan: Dec 2015
Gospodjica je na dobrom putu
Standardno

Pitanje je "da li mu se svidjam". U velikoj sam dilemi posto tek pocinjem sa ucenjem horara. Znacilo bi mi ako neko moze da pomogne.

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules