ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 04-01-2011, 13:17   #16
ZzZz
Obično gatalo

ZzZz's Avatar

ZzZz je offline
Registrovan: Nov 2010
ZzZz je na dobrom putu
Standardno

http://www.dodaj.rs/f/2a/U6/fKhWaL5/...xxxxxxhr44.gif

Sta ce biti sa mojom vezom, hoce li opstati?
....gledam kako je majibl uradjen horarac....al opet ne mogu da se povatam

da vidimo...
Old 04-01-2011, 14:30   #17
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Question da vidimo...

Quote:
Originally Posted by puslica 88 VIdi Poruku
Da li mi neko ide u susret?
04.01.2011 13 :10, Novi Sad
Da vidimo :

♥ Asc' na 00°00' Blizanaca... hmm... po TA pravilu, ovo nije čart koji može da da tačan i konkretan odgovor, jer na neki način je "rano" za takvo pitanje, ali, da vidimo šta ostali podaci iz natala kažu.

♥ ti si Merkur 21° Strelca i Mesec 15° Jarca

♥ da bi videli da li ti neko ide u susret, treba da bude 1. apl. sa nekom muškom planetom ~ Merkur prvu apl. ima 90° sa Jupiterom, ali taj 90° prekida Jupiter 120° Venera, a s druge strane, Mesec ima 90° sa Saturnom pa O° sa Marsom.

♥ iz ovoga vidimo da se može pojaviti neki muškarac koji će isključivo na fizičkom nivou da ti skrene pažnu, jer na IQ nivou nećete imati puno zajedničkog. S druge strane, sam Saturn može ukazati i na još jedan period "čekanja" jer je on po prirodi stvari blokator, a posle tog Saturna Mesecu ide u susret O° sa Marsom kojeg on sam egzaltira, a na žalost taj isti Mars je preko izgona povezan sa Mesecom, pa to opet ukazuje na muškarca koji će te privući na fizičkom nivou mnogo više, nego što ćeš ti njemu da se svidiš.

♥ sam Mesec u Jarcu ukazuje da si u nekoj emotivnoj blokadi i dodatno ima sep. O° sa delimično pomračenim Suncem, pa mi to deluje da "praviš pauzu" jer pokušavaš da se oporaviš od poslednje veze. S druge strane, sam Merkur koji je u 7 polju i pod vladavinom Jupitera, mi s jedne strane pokazuje da si u "fazi" da želiš da imaš nekoga pored sebe, ali isto tako mi "kaže" da ti tamo negde u podsvesti i dok si možda i pitala ovo horarno pitanje si imala nekoga na umu...

U svakom slučaju ~ postoji kao što rekoh šansa da se neko pojavi, ali to neće biti odnos koji će te zaista usrećiti.

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)
Submit to Digg   ♥ Ljubavni horarci ♥ Reply With Quote

re...
Old 04-01-2011, 14:34   #18
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Question re...

Quote:
Originally Posted by virgo84 VIdi Poruku
da li mi neko ide u susret?
04.01.2011. 13:15 Podgorica
S obzirom da je pitanje postavljeno u razmaku od 5min, signifikatori su isti kao i kod Puslice, pa je realno i sam horarni odgovor isti ~ postoji šansa da se pojavi "neko" ali taj "neko" neće u potpunosti da zadovolji tvoje ni IQ ni emotivne potrebe.

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

da vidimo...
Old 04-01-2011, 14:43   #19
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Question da vidimo...

Quote:
Originally Posted by ZzZz VIdi Poruku
http://www.dodaj.rs/f/2a/U6/fKhWaL5/...xxxxxxhr44.gif

Sta ce biti sa mojom vezom, hoce li opstati?
....gledam kako je majibl uradjen horarac....al opet ne mogu da se povatam
Da vidimo :

• situacija nije ista, jer je ovde Asc' 01° Blizanaca, pa samim tim su i signifikatori drugačiji.

♥ on je Jupiter 26° Riba i Sunce 13° Jarca

♥ ovde vidimo da s njegove strane su emocije na neki način se blokirale prema tebi i da više nema ono "žara i plamena" koji je postojao medju vama.

♥ s obzirom da postoji apl. izmedju Merkura i Jupitera, koju prekida Juptierov aspekt sa Venerom, a s druge strane su Mesec i Sunce u separaciji, a oboma ide Saturn kao 1. apl. trebalo bi se pripremiti na potencijalan razgovor na temu "a kuda plovi ovaj brod?" jer je moguće da će do nekakvog prekida da dodje (jer je takodje moguće da će se pojaviti treća osoba ~ Venera) koja će na izveni način da "uzburka more" medju vama dvoma i tako možda naruši vaš odnos (jer sam Jupiter egzaltira tu Veneru...)

Old 04-01-2011, 14:45   #20
puslica 88
Švrća

puslica 88's Avatar

puslica 88 je offline
Registrovan: Aug 2010
puslica 88 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku

Da vidimo :

♥ Asc' na 00°00' Blizanaca... hmm... po TA pravilu, ovo nije čart koji može da da tačan i konkretan odgovor, jer na neki način je "rano" za takvo pitanje, ali, da vidimo šta ostali podaci iz natala kažu.

♥ da bi videli da li ti neko ide u susret, treba da bude 1. apl. sa nekom muškom planetom ~ Merkur prvu apl. ima 90° sa Jupiterom, ali taj 90° prekida Jupiter 120° Venera, a s druge strane, Mesec ima 90° sa Saturnom pa O° sa Marsom.

♥ iz ovoga vidimo da se može pojaviti neki muškarac koji će isključivo na fizičkom nivou da ti skrene pažnu, jer na IQ nivou nećete imati puno zajedničkog. S druge strane, sam Saturn može ukazati i na još jedan period "čekanja" jer je on po prirodi stvari blokator, a posle tog Saturna Mesecu ide u susret O° sa Marsom kojeg on sam egzaltira, a na žalost taj isti Mars je preko izgona povezan sa Mesecom, pa to opet ukazuje na muškarca koji će te privući na fizičkom nivou mnogo više, nego što ćeš ti njemu da se svidiš.

♥ sam Mesec u Jarcu ukazuje da si u nekoj emotivnoj blokadi i dodatno ima sep. O° sa delimično pomračenim Suncem, pa mi to deluje da "praviš pauzu" jer pokušavaš da se oporaviš od poslednje veze. S druge strane, sam Merkur koji je u 7 polju i pod vladavinom Jupitera, mi s jedne strane pokazuje da si u "fazi" da želiš da imaš nekoga pored sebe, ali isto tako mi "kaže" da ti tamo negde u podsvesti i dok si možda i pitala ovo horarno pitanje si imala nekoga na umu...

U svakom slučaju ~ postoji kao što rekoh šansa da se neko pojavi, ali to neće biti odnos koji će te zaista usrećiti.
E,bas sam maler.
U svakom slucaju hvala na utrosenom vremenu.Sve je maltene tacno.

Old 04-01-2011, 14:50   #21
virgo84
Obično gatalo

virgo84's Avatar

virgo84 je offline
Registrovan: Jul 2010
virgo84 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
S obzirom da je pitanje postavljeno u razmaku od 5min, signifikatori su isti kao i kod Puslice, pa je realno i sam horarni odgovor isti ~ postoji šansa da se pojavi "neko" ali taj "neko" neće u potpunosti da zadovolji tvoje ni IQ ni emotivne potrebe.
pa hvala shmishonja, procitala sam ovo sto si napisala curi prije mene, samo ja sad napravih chart, i meni je vladar venera a evo postavicu ga da vidis, posto nam nisu koordinate iste, tj drugi grad..
http://img233.imageshack.us/img233/9...vhr4951232.gif

jedino sto je vrh na 28 stepenu, pa mozda da sam kasno postavila pitanje..

Old 04-01-2011, 15:02   #22
ZzZz
Obično gatalo

ZzZz's Avatar

ZzZz je offline
Registrovan: Nov 2010
ZzZz je na dobrom putu
Standardno

Quote:

Da vidimo :

• situacija nije ista, jer je ovde Asc' 01° Blizanaca, pa samim tim su i signifikatori drugačiji.

♥ on je Jupiter 26° Riba i Sunce 13° Jarca

♥ ovde vidimo da s njegove strane su emocije na neki način se blokirale prema tebi i da više nema ono "žara i plamena" koji je postojao medju vama.

♥ s obzirom da postoji apl. izmedju Merkura i Jupitera, koju prekida Juptierov aspekt sa Venerom, a s druge strane su Mesec i Sunce u separaciji, a oboma ide Saturn kao 1. apl. trebalo bi se pripremiti na potencijalan razgovor na temu "a kuda plovi ovaj brod?" jer je moguće da će do nekakvog prekida da dodje (jer je takodje moguće da će se pojaviti treća osoba ~ Venera) koja će na izveni način da "uzburka more" medju vama dvoma i tako možda naruši vaš odnos (jer sam Jupiter egzaltira tu Veneru...)
Hvala mnogo ... bas danas planiram da popricam sa njim....pa sta bude

Old 04-01-2011, 15:15   #23
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

..........

Last edited by Beba977; 04-01-2011 at 21:52..

da vidimo...
Old 04-01-2011, 15:28   #24
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Question da vidimo...

Quote:
Originally Posted by cmokic78 VIdi Poruku
ŠmiŠOOOOOO Hocu li ja naci nekog frajera za vezu?
Beograd 4.1.2011 u 12.19h

http://s581.photobucket.com/albums/s...0853_19100.gif

Po svoj prilici neki sa kojim sam u separacionom sekstilu .... evo opet Novogodisnjih povratnika!"

E ja od sume ne vide drvo - 0 sa egzaltiranim Jupiterom?

Daj Shmile prorekni nekog normalnog ljubim te ................
Što ne koristiš opciju koju je astro.com uveo da se isključe Uran, Neptun i Pluton iz čarta

Da vidimo šta imamo ovde :

♥ ti si Venera 26° Škorpiona u 7 polju {tebi je pamet već odredila "nekoga" koga bi ti volela da ti "krene u susret" vidim ja } i takodje si Mesec 14° Jarca {separaciono spaljen od delimično pomračenog Sunca}

♥ prva apl. koju Venera ima sa nekom muškom planetom je 120° sa Jupiterom, dok Mesec s druge strane ima 90° sa Saturnom. Ovde vidimo da s jedne strane ti sama sa sobom još nisi rasčistila šta želiš i kakvog tipa želiš pored sebe ~ jer sama Venera je preko pada povezana sa Mesecom, sama je u izgonu, a i sam Mesec ne samo što je u izgonu, već je preko tripliciteta povezan sa Venerom ~ sukom racija i srca bukti već izvesno vreme kod tebe.

♥ s druge strane, odgovor jeste pozitivan, neko ti ide u susret... al na racionalnom nivou Venera sa tim Jupiterom nema povezivanja, iako će nju Jupiter da obožava, tj da egzaltira, s druge strane, tvoje emocije, tj Mesec jako se raduje tom Saturnu koji mu ide u susret jer je pod nj vladavinom, ali sam Saturn sem što je pod vladavinom Venere, nije zainteresovan za Mesec, a takodje ni Mesec nije previše zainteresovan za Jupitera, jer je preko termina i pada povezan sa njim.

♥ iz cele ove gungule vidimo muškarca koji će te voleti kao osobu, poštovati i ceniti, ali da neće umeti da na pravi način ili ti pridje ili se neće previše truditi da ti se dopadne (jer i Jupiter je u sedištu i Saturn je egzaltiran ~ on za sebe veruje da je "dar bogova") a ti ćeš se zaljubiti u njega, ali ćeš povremeno da preispituješ sebe (racio će da radi puno parom ovde) sve dok sama Venera ne predje iz Škorpiona u Strelca, pa će ondak i racio da "padne za slobodu" i ti ćeš se potpuno okrenuti tom čoveku i pokušavati da uspostaviš redi i harmoniju medju vama, jer ne treba zaboraviti da će i sam Saturn uskoro da krene retro i naverovatnije će doći do nekih promena u vašem odnosu.

Old 04-01-2011, 15:34   #25
Dreamer
Obično gatalo

Dreamer's Avatar

Dreamer je offline
Registrovan: Jan 2010
Dreamer je na dobrom putu
Standardno

Shmisho, pitala sam te juce na temi "horarna pitanja IX" da li trebam ponovo da pravim kartu za pitanje posto nisam podesila dobar sistem kuca. Da li onda ponovo da pitam isto sa novom kartom sa sadasnjim vremenom?

Old 04-01-2011, 15:35   #26
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Question

Quote:
pa hvala shmishonja, procitala sam ovo sto si napisala curi prije mene, samo ja sad napravih chart, i meni je vladar venera a evo postavicu ga da vidis, posto nam nisu koordinate iste, tj drugi grad..

Pa zašto si onda stavila vreme 13h15?

Meni vaši čartovi koje ostavljate ne predstavljaju osnovu po kojoj radim, zato insistiram na tačnim podacima da se ostave pored pitanja, a ne na karti ~ ja preko vaših podataka, DATUM, VREME, MESTO kada ste pitanje postavili, preko mog astro-programa odradim čart i tako radim analizu.

Naši sponzori
Advertisement

Old 04-01-2011, 15:36   #27
kristina 88
Veštac

kristina 88 je offline
Registrovan: Aug 2010
kristina 88 je na dobrom putu
Standardno

jel mogu ja?

Kada cu uci u vezu i sa kakvim momkom?4.1.2011 15:35 h podgorica

http://www.astro.com/tmpd/cesdfilezC...2576.21291.gif

Old 04-01-2011, 15:38   #28
virgo84
Obično gatalo

virgo84's Avatar

virgo84 je offline
Registrovan: Jul 2010
virgo84 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Pa zašto si onda stavila vreme 13h15?

Meni vaši čartovi koje ostavljate ne predstavljaju osnovu po kojoj radim, zato insistiram na tačnim podacima da se ostave pored pitanja, a ne na karti ~ ja preko vaših podataka, DATUM, VREME, MESTO kada ste pitanje postavili, preko mog astro-programa odradim čart i tako radim analizu.
pa jeste vrijeme 1 i 15, ali je grad podgorica, i ispada asc na 28 stepenu bika, a ne kao onoj curi koja je iz novog sada u 00 blizanci, a radila sam ga preko reg, kako i treba..eto ja se izvinjavam ako sam nesto pogrijesila mozda mi i nije dobar chart

Old 04-01-2011, 15:52   #29
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Registrovan: Jan 2009
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno

Quote:

Što ne koristiš opciju koju je astro.com uveo da se isključe Uran, Neptun i Pluton iz čarta

Da vidimo šta imamo ovde :

♥ ti si Venera 26° Škorpiona u 7 polju {tebi je pamet već odredila "nekoga" koga bi ti volela da ti "krene u susret" vidim ja } i takodje si Mesec 14° Jarca {separaciono spaljen od delimično pomračenog Sunca}

♥ prva apl. koju Venera ima sa nekom muškom planetom je 120° sa Jupiterom, dok Mesec s druge strane ima 90° sa Saturnom. Ovde vidimo da s jedne strane ti sama sa sobom još nisi rasčistila šta želiš i kakvog tipa želiš pored sebe ~ jer sama Venera je preko pada povezana sa Mesecom, sama je u izgonu, a i sam Mesec ne samo što je u izgonu, već je preko tripliciteta povezan sa Venerom ~ sukom racija i srca bukti već izvesno vreme kod tebe.

♥ s druge strane, odgovor jeste pozitivan, neko ti ide u susret... al na racionalnom nivou Venera sa tim Jupiterom nema povezivanja, iako će nju Jupiter da obožava, tj da egzaltira, s druge strane, tvoje emocije, tj Mesec jako se raduje tom Saturnu koji mu ide u susret jer je pod nj vladavinom, ali sam Saturn sem što je pod vladavinom Venere, nije zainteresovan za Mesec, a takodje ni Mesec nije previše zainteresovan za Jupitera, jer je preko termina i pada povezan sa njim.

♥ iz cele ove gungule vidimo muškarca koji će te voleti kao osobu, poštovati i ceniti, ali da neće umeti da na pravi način ili ti pridje ili se neće previše truditi da ti se dopadne (jer i Jupiter je u sedištu i Saturn je egzaltiran ~ on za sebe veruje da je "dar bogova") a ti ćeš se zaljubiti u njega, ali ćeš povremeno da preispituješ sebe (racio će da radi puno parom ovde) sve dok sama Venera ne predje iz Škorpiona u Strelca, pa će ondak i racio da "padne za slobodu" i ti ćeš se potpuno okrenuti tom čoveku i pokušavati da uspostaviš redi i harmoniju medju vama, jer ne treba zaboraviti da će i sam Saturn uskoro da krene retro i naverovatnije će doći do nekih promena u vašem odnosu.
Joj pa to je ovaj stari sto za sebe misli da je kralj svih kraljeva pa sada to je dovoljno! ... Ljubi ga majka u krunicu
taman se pritajio u toj 12 ...............

a ovo za izgon meseca si potpuno u pravu zavolis budalu pa ti je sada menjaj, ili menjaj srce ........... eh dobro, znaci prihvaticu ga eventually kada predjem u Strelca ... heh!

Shmi i ti si kraljica ....

Nisam znala da na astro.com mogu da se iskljuce Saturn, Uran i Pluton - tnx za tip!

re...
Old 04-01-2011, 15:52   #30
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Question re...

Quote:

Kod mene preko Keplera izašlo da je Asc u Blizancima
Moraću da proverim da li su geografska širina i dužina ispravne...

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 2 (0 član/članova i 2 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules