ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

re : da se dodam...
Old 03-04-2017, 16:53   #646
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Cool re : da se dodam...

Quote:
Originally Posted by Skorpija83 VIdi Poruku
Tiramisu, nije tema ali vec odavno mi je na pameti da te pitam. Kada se postavi recimo horarno pitanje da li cu se smuvati sa njim i odgovor bude ne, da li taj odgovor vazi zauvijek ili za neko vrijeme?
Za mene, horarac pokazuje trentnu sliku same situacije za koju osoba pita. Naravno, kada nema vremenske odrednice u samom pitanju, ne treba je ni tražiti u horarcu. Na pitanje "da li će doći do veze?" ako nema pokazatelja za potvrdan odgovor, onda će odgovor biti "za sada - ne" ~ sve je podložno promenama u životu i situacije se stalno menjaju, pa tako i ponašanje i emocije ljudi. Ako se dobije negativan odgovor, a odnos na neki način i dalje postoji (kontakt, razgovor, dopisivanje) onda se sačeka jedno mesec dana (lunarni ciklus odprilike) pa se postavi pitanje ponovo (ako je pitač i dalje zainteresovan za tu osobu)

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)
Submit to Digg   Izgubljeno & Nadjeno Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-04-2017, 20:40   #647
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
Za mene, horarac pokazuje trentnu sliku same situacije za koju osoba pita. Naravno, kada nema vremenske odrednice u samom pitanju, ne treba je ni tražiti u horarcu. Na pitanje "da li će doći do veze?" ako nema pokazatelja za potvrdan odgovor, onda će odgovor biti "za sada - ne" ~ sve je podložno promenama u životu i situacije se stalno menjaju, pa tako i ponašanje i emocije ljudi. Ako se dobije negativan odgovor, a odnos na neki način i dalje postoji (kontakt, razgovor, dopisivanje) onda se sačeka jedno mesec dana (lunarni ciklus odprilike) pa se postavi pitanje ponovo (ako je pitač i dalje zainteresovan za tu osobu)
Wow. Hvala puno na odgovoru. Prije dvije godine mi je ispalo da se necu smuvati ali sad mi se taj tip opet javio tako da ima nade. Moram opet postaviti pitanje kad osjetim no mi se sad ne postavlja kad su cetiri planete skoro retro.

Old 19-04-2017, 08:47   #648
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Izgubila sam minđuše One nemaju neku materijalnu vrednost, srebrne su, ali meni su posebne zbog kamena koji je na njima (izrazito zelene boje). Sigurno znam da sam ih nosila prošle srede i da sam legla sa njima, a kako ne spavam sa minđušama sećam se da sam ih skinula i stavila na stočić. Mislim da sam ih i narednog dana videla na stočiću, ali se više ne sećam da li sam ih nosila npr. u petak. Shvatila sam da ih nema u nedelju kada sam htela da ih stavim.
Postoji mogućnost da sam ih ja nosila, ali onda ostavila na neko drugo mesto, samo što se ne sećam (tražilla sam ih na nekim potencijalnim mestima, fioka, radni sto,...) Usisala ih nisam, zavirila sam u kesu usisivača Mada može biti da sam ih sa pairićima sa stola, pokupila i bacila... što ako sam uradila, onda sam zaista kreten!
Možda je neko ušao u sobu i pokupio ih, sva vrata su bila otvorena, mada imamo psa, ali on ne zna na koga treba da laje Ali opet to mi je malo verovatno da neko uzme baš njih pored lt, telefona koji su takođe bili na stočiću...
Moje pitanje je da li su minđuše još u kući? http://i.imgur.com/TdTiv3k.gif

Old 19-04-2017, 09:51   #649
goca53
Švrća

goca53's Avatar

goca53 je offline
Registrovan: Mar 2016
goca53 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Izgubila sam minđuše One nemaju neku materijalnu vrednost, srebrne su, ali meni su posebne zbog kamena koji je na njima (izrazito zelene boje). Sigurno znam da sam ih nosila prošle srede i da sam legla sa njima, a kako ne spavam sa minđušama sećam se da sam ih skinula i stavila na stočić. Mislim da sam ih i narednog dana videla na stočiću, ali se više ne sećam da li sam ih nosila npr. u petak. Shvatila sam da ih nema u nedelju kada sam htela da ih stavim.
Postoji mogućnost da sam ih ja nosila, ali onda ostavila na neko drugo mesto, samo što se ne sećam (tražilla sam ih na nekim potencijalnim mestima, fioka, radni sto,...) Usisala ih nisam, zavirila sam u kesu usisivača Mada može biti da sam ih sa pairićima sa stola, pokupila i bacila... što ako sam uradila, onda sam zaista kreten!
Možda je neko ušao u sobu i pokupio ih, sva vrata su bila otvorena, mada imamo psa, ali on ne zna na koga treba da laje Ali opet to mi je malo verovatno da neko uzme baš njih pored lt, telefona koji su takođe bili na stočiću...
Moje pitanje je da li su minđuše još u kući? http://i.imgur.com/TdTiv3k.gif
Mindjese su predtsvaljene Mesecom, vl.2kuce i posto je Mesec u 9
kuci to moze znaciti da su daleko. Imamo smao jedan dokaz da ce
biti nadjene.
Po polozaju Meseca treba ih traziti na mestima u blizini vrata,
prozora ili u prolazu izmedju dve sobe. Mogu biti u prizemlju, u sobi
sa koznim namestajem, u sobi sa starim namestajem, u sobi gde
boravi stara osoba, u blizini frizidera ili zamrzivaca, na tamnim i
nedostupnim mestima, na polici gde ima keramickih stvari, u blizini
erkondisna ili mesta gde se cuvaju drva, u blizini uglova u prostoriji.
Posto je vladar u 9 kuci one mogu biti na fakultetu, u crkvi, biblioteci,
u sobama na spratu, mansardama, policama sa univerzitetskom
literaturom. Takodje mpgu biti u blizini turisticke literatuire, slika sa
putovanja u druge gradove ili zemlje, sudskih dokumenata, ili pak
religioznih stvari.

strana sveta: JUGOZAPAD
u blizini boja: bela, zuckasta, srebrna, siva, otvoreno plava ili zelena

POF je u znaku Riba na kraju 10 kuce to nam govori da treba traziti
na mestima na suprotnom kraju od vrata ili prozora. U promenljivom
je znaku sto zanci da mogu biti unutar necega, kutije, kese, kofera,
torbe, fijoke, ormana, u kuci, u blizini vode, u predsoblju ili sobi
unutar sobe. Posto je POF u znaku Riba mindjuse moze biti u ormanu, spavacoj sobi, kupatilu ili kuhinji, u blizini nekih tecnosti ili hemikalija, u sobi sa vlaznim podom, u blizini mesta gde drzite lekove, u blizini fotoaparata, na tajnom , skrivenom mestu ili u blizini nekih religioznih predmeta. Mogu takodje biti na poslu ili kod majke. Treba traziti kraj temelja, greda, zidova.

strana sveta: JUG
u blizini boja: tirkiz, crvenolila

Old 19-04-2017, 21:43   #650
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by goca53 VIdi Poruku
Mindjese su predtsvaljene Mesecom, vl.2kuce i posto je Mesec u 9
kuci to moze znaciti da su daleko. Imamo smao jedan dokaz da ce
biti nadjene.
Po polozaju Meseca treba ih traziti na mestima u blizini vrata,
prozora ili u prolazu izmedju dve sobe. Mogu biti u prizemlju, u sobi
sa koznim namestajem, u sobi sa starim namestajem, u sobi gde
boravi stara osoba, u blizini frizidera ili zamrzivaca, na tamnim i
nedostupnim mestima, na polici gde ima keramickih stvari, u blizini
erkondisna ili mesta gde se cuvaju drva, u blizini uglova u prostoriji.
Posto je vladar u 9 kuci one mogu biti na fakultetu, u crkvi, biblioteci,
u sobama na spratu, mansardama, policama sa univerzitetskom
literaturom. Takodje mpgu biti u blizini turisticke literatuire, slika sa
putovanja u druge gradove ili zemlje, sudskih dokumenata, ili pak
religioznih stvari.

strana sveta: JUGOZAPAD
u blizini boja: bela, zuckasta, srebrna, siva, otvoreno plava ili zelena

POF je u znaku Riba na kraju 10 kuce to nam govori da treba traziti
na mestima na suprotnom kraju od vrata ili prozora. U promenljivom
je znaku sto zanci da mogu biti unutar necega, kutije, kese, kofera,
torbe, fijoke, ormana, u kuci, u blizini vode, u predsoblju ili sobi
unutar sobe. Posto je POF u znaku Riba mindjuse moze biti u ormanu, spavacoj sobi, kupatilu ili kuhinji, u blizini nekih tecnosti ili hemikalija, u sobi sa vlaznim podom, u blizini mesta gde drzite lekove, u blizini fotoaparata, na tajnom , skrivenom mestu ili u blizini nekih religioznih predmeta. Mogu takodje biti na poslu ili kod majke. Treba traziti kraj temelja, greda, zidova.

strana sveta: JUG
u blizini boja: tirkiz, crvenolila
Dodacu par stvari.
Mesec kao vladar 2 polja je u znaku Jarca, on je 8 znak od ASC. Lako se moze gledati i 8 polje. Nevidljivo je.
Poslednji stepeni znaka - verovatno ce biti nadjeno i nalazi se iza neke stvari.

Quote:
Ako se Tacka Fortune ili njen vladalac nalazi u nekoj od ugaonih kuca (1,4,7,10) to znaci da je izgubljena stvar u kuci.
Ako je izgubljena stvar predstavljena ili pod vladavinom retrogradne planete, ta stvar ce sigurno biti pronadjena!
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-04-2017, 23:19   #651
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Standardno

Goco, hvala na brzom i iscrpnom odgovoru.
Slađo, hvala na doodatku.
Pokušaću sutra da ih potražim na predloženim mestima. Možda ta daljina znači i da ih neću sutra naći, jer kroz 2 dana putujem na drugu lokaciju pa ću biti daleko od minđuša, u tom slučaju potragu nastavljam za 10-tak dana kada opet budem u kući.
A zaista sam kreten i nije mi jasno kako sam samo uspela da ih negde ćušnem jer skoro da imam ritual gde ostavljam minđuše, nakit u tom svakodnevnom kinđurenju i nikako ne volim kada izgubim nešto od nakita.
Čim ih nađem javljam vam, kao i lokaciju na kojoj su bile.
Još jednom hvala vam puno!

Old 21-04-2017, 19:32   #652
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Standardno

Evo mene opet... Minđuše su nađene. Našla ih je mama pošto sam ja otputovala . Bile su u sobi, na polici na kojoj ima knjiga i ukrasa, pa i keramičkih, tačnije na salveti (beloj) na koju sam ja stavila plovak za kandilo i to pored veće kristalne činije u kojoj stoji tamljan i to što treba za kanadilo. Dijagonalno ispod su još 2 police na kojoj stoje neke enciklopedije i ozbiljnija literatura. Te police su sa zapadne strane sobe.
Goco, svaka čast i još jednom hvala!
Meni je neverovatno da ih ja nisam videla jer sam 2-3 puta uzimala tu kristalnu činiju u ruke i tražila ih u njoj, a one su bile tik pored nje i pitam se da li sam ja normala... A uopšte se ne sećam kada sam ih stavila tu.

Old 22-04-2017, 10:47   #653
goca53
Švrća

goca53's Avatar

goca53 je offline
goca53 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Evo mene opet... Minđuše su nađene. Našla ih je mama pošto sam ja otputovala . Bile su u sobi, na polici na kojoj ima knjiga i ukrasa, pa i keramičkih, tačnije na salveti (beloj) na koju sam ja stavila plovak za kandilo i to pored veće kristalne činije u kojoj stoji tamljan i to što treba za kanadilo. Dijagonalno ispod su još 2 police na kojoj stoje neke enciklopedije i ozbiljnija literatura. Te police su sa zapadne strane sobe.
Goco, svaka čast i još jednom hvala!
Meni je neverovatno da ih ja nisam videla jer sam 2-3 puta uzimala tu kristalnu činiju u ruke i tražila ih u njoj, a one su bile tik pored nje i pitam se da li sam ja normala... A uopšte se ne sećam kada sam ih stavila tu.
Drago mi je da su pronadjene i hvala na detaljnom objasnjenju gde su nadjene!

Old 22-04-2017, 16:20   #654
Sanja
Obično gatalo

Sanja's Avatar

Sanja je offline
Registrovan: Mar 2015
Sanja je na dobrom putu
Standardno

Tema o prijateljima dugo nije aktivna, zato cu pitati ovde.

Koja polja gledam u horarnoj u ovom slucaju: Da li Milena laze Jovanu?
Milena je prijateljica moje prijateljice Jovane, nije moj prijatelj, a njih dve su prijateljice.

Negde pise da su nasi prijatelji 11k, negde pise 3k, a prijatelji prijatelja 9k. I da li nekome dodeljujem tu So i Mo?

Hvala

Old 28-06-2017, 22:36   #655
ordinarygirl
Obično gatalo

ordinarygirl's Avatar

ordinarygirl je offline
Registrovan: Sep 2009
ordinarygirl je na dobrom putu
Standardno

Gde mi je nestala pokazna 22:16, Novi Sad? Znaci sve sam pretresla, nema je. Ubeđena sam da je držala u rukama danas

Friends,Family,Faith,Forgiveness and Forever

Old 30-06-2017, 07:14   #656
goca53
Švrća

goca53's Avatar

goca53 je offline
goca53 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ordinarygirl VIdi Poruku
Gde mi je nestala pokazna 22:16, Novi Sad? Znaci sve sam pretresla, nema je. Ubeđena sam da je držala u rukama danas
ASC=9Aq34
Ima nekoliko dokaza da ce biti nadjena! Ona moze biti u kuhinji, u blizini mesta gde je cesma, u ormanu za posteljinu, podrumu, spajzu, u sobi sa obicnim ili jeftinim namestajem, u sobi gde se familija okuplja da prica o porodicnim stvarima, u sobi gde se drze stvari sentimentalnog znacaja, u sobi sa najvise prozora, u sobi koju obicno koristite za popodnevni odmor, u sobi gde drzite stvari od porcelana.
A moze biti i na poslu, ili neko sa posla zna, ili je stavio na to mesto, ili je pak video. Vas kucni ljubimac je mozda odvukao stvar koju trazite. U kutiji, dzepu, fijoci, kesi, koverti u necemu, izmedju necega ili ispod necega. Kod kolege sa posla. Tamo gde drzite odecu, u ugradnjim ormanima. Obicno se ne vidi. Tamo gde u kuci radis posao koji naplacujes (npr ako sijes za musterije). U blizini medicinskih stvari ili sredstava za ciscenje.

strana sveta: SEVEROZAPAD
u blizini boja: drecava crvena, crna, tamno zelena i braon

POF je u znaku Ovna u 2. kuci. Ona moze biti u blizini dimnjaka ili nekog grejnog tela, u prostoriji gde se drzi alat, u sobi sa zakljucanim vratima i ormanima, u prostoriji gde ima stvari od gvozdja, municije, revolvera, blizu tavana, u sobi u kojoj dominira crvena boja, na mestima gde se novac cuva, gde se cuvaju dragocenosti, u , novcaniku, sefu, spavacoj sobi, kuhinji.

strana sveta: SEVEROISTOK
u blizini boja: crvena, crna, lila

Old 30-06-2017, 21:37   #657
ordinarygirl
Obično gatalo

ordinarygirl's Avatar

ordinarygirl je offline
Standardno

Quote:
ASC=9Aq34
Ima nekoliko dokaza da ce biti nadjena! Ona moze biti u kuhinji, u blizini mesta gde je cesma, u ormanu za posteljinu, podrumu, spajzu, u sobi sa obicnim ili jeftinim namestajem, u sobi gde se familija okuplja da prica o porodicnim stvarima, u sobi gde se drze stvari sentimentalnog znacaja, u sobi sa najvise prozora, u sobi koju obicno koristite za popodnevni odmor, u sobi gde drzite stvari od porcelana.
A moze biti i na poslu, ili neko sa posla zna, ili je stavio na to mesto, ili je pak video. Vas kucni ljubimac je mozda odvukao stvar koju trazite. U kutiji, dzepu, fijoci, kesi, koverti u necemu, izmedju necega ili ispod necega. Kod kolege sa posla. Tamo gde drzite odecu, u ugradnjim ormanima. Obicno se ne vidi. Tamo gde u kuci radis posao koji naplacujes (npr ako sijes za musterije). U blizini medicinskih stvari ili sredstava za ciscenje.

POF je u znaku Ovna u 2. kuci. Ona moze biti u blizini dimnjaka ili nekog grejnog tela, u prostoriji gde se drzi alat, u sobi sa zakljucanim vratima i ormanima, u prostoriji gde ima stvari od gvozdja, municije, revolvera, blizu tavana, u sobi u kojoj dominira crvena boja, na mestima gde se novac cuva, gde se cuvaju dragocenosti, u , novcaniku, sefu, spavacoj sobi, kuhinji.

Hvala na odgovoru Jos nisam nasla, ali cu sutra da detaljno sve pregleda, ubeđena sam da je u stanu. Tako da cu javiti

Old 08-07-2017, 22:44   #658
ordinarygirl
Obično gatalo

ordinarygirl's Avatar

ordinarygirl je offline
Standardno

Quote:
ASC=9Aq34

Nađena, u ormanu, u dzepu od šarenih pantalona.

Old 09-07-2017, 06:24   #659
goca53
Švrća

goca53's Avatar

goca53 je offline
goca53 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ordinarygirl VIdi Poruku
Nađena, u ormanu, u dzepu od šarenih pantalona.
Super vesti! Reci mi samo koje su boje na sarenim pantalonama.

Old 12-07-2017, 21:52   #660
ordinarygirl
Obično gatalo

ordinarygirl's Avatar

ordinarygirl je offline
Standardno

Quote:
Super vesti! Reci mi samo koje su boje na sarenim pantalonama.
Belo-braonkasta-zelena-crna

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules