ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

da vidimo ...
Old 01-06-2009, 23:51   #31
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by Miraceti VIdi Poruku
Gde i kad je izgubljen ( pao ) avijon francuske kompanije AIR France koji je leteo iz Brazila za Francusku. Molim Smisu za odgovor.
Skopje, 1.6.2009 u 19,34 casa.

Ovde imamo dve opcije kako možemo da tražimo signifikatora / polje koje vlada tim avionom :

1. ili uzimamo kao generalno što se uzima VII polje za bilo koju osobu / osobe koju NE znamo lično,

2. ili pak idemo "u krug" ~ prvo : Francuska je IX polje, pa 10 polje od IX polja ~ sama država / vlada Francuske ~ to dodje horarno VI polje ~ pa ondak II polje [vlasništvo] od tog polja je horarni Desc'.

• u oba slučaja isto polje ~ VII polje je u Blizancima sa Merkurom koji samo što je krenuo direktno, na 22° Bika u VI polju ~ svom XII polju ~ negde gde ga niko ne vidi... poslednji aspekt koji je Merkur imao je 120° sa Mesecom u Devici [pre nego što je Mesec ušao u prazan hod ~ Mesec možemo posmatrati i kao "narod" koji je "ušao" = 120° "u avion" = Merkur i tada ulaze u "prazan hod" ~ nestaju bez traga...

• Mesec je na 01° Vage u X polju. Merkur egzaltira Mesec i na njegovom je stepenu, dok Mesec nema povezanosti sa Merkurom preko tabele. Merkur je na svom stepenu ~ iz ovoga vidimo da je avion napravljen da na prvi pogled udovolji potrebama putnika [sigurnost] a da u suštini nije tako.

• Merkurom vlada Venera i u njenom je triplicitetu ~ deluje da je avion dobar, lep i adaptiran da putnici budu sigurni ~ ali ~ Venera je u izgonu ~ tako da dobijamo upravo suprotnu sliku!

• Merkur je u terminu i licu Saturna [koji samo što je nedavno i sam krenuo direktno] što nam daje sliku da je to u pitanju avion koji je prešao dosta kilometara i da je nedavno bio na "kvazi" remontu [Saturn nikako ne voli Veneru, iako je i u njenom triplicitetu i licu]

• sve vezano za Marsa za Merkur je u izgonu ~ Mars se obično vezuje za "motor", gorivo, pokretačku snagu ~ moguće je da nešto nije bilo u redu sa motorom ili dovodom goriva, jer Mars samo što je ušao u znak Bika iz praznog hoda ~ moguće je da dugo nisu proveravani motori [prazan hod] ili da sam avion neko vreme nije "radio", a kasnije kada se pokrenuo [Mars ušao u BIka] dolazi do ozbiljnog i opasnog kvara [Mars u izgonu u Biku]

• Mesec je na 01° Vage ~ narod u avionu :
~ njim isto vlada Venera
~ egzaltira Saturn, u njegovom triplicitetu i terminu
~ u svom licu
~ sve vezano za Mars isto je izgon
~ na stepenu Jupitera
◘ ovo nije dobra slika, jer ne samo što narodom vlada Venera koja je u izgonu, već je pod potpunom dominacijom Saturna koji vlada "njihovim" VIII poljem [horarno II polje]

• e, sad da lokalizujemo gde je avion sa putnicima :
○ Merkur u Biku ~ zemljani znak : na zemlji, u zemlji, u žbunju, travi, JUGOZAPAD.
○ Merkur u XII polju ~ mesto koje je potpuno skriveno od očiju javnosti, mesto kao što je šuma, udoline, jaruge, klisure, na malom ostrvu, JUGOISTOK.

• sad da vidimo za Mesec :
○ sa tako naglašenim Saturnom : trnovito žbunje, tamna, mračna mesta, mesta gde ima mahovine, drveća, možda čak na neki način i "raskopano" zemljište.

◘ da li će avion i putnici biti pronadjeni ~ treba nam aplikacija i da su oba svetla iznad horizonta : ovo drugo imamo, a od aplikacija imamo :

~ Mesec120° Sunce, 120° Jupiter i 180° Venera pre nego što izadje iz Ovna.
~ Merkur 90° Jupiter [koji pre toga ima 60° sa Venerom]

◘ iz ovoga svega vidimo da postoje male šanse da se nadje avion, a i moguće je da će putnici biti pronadjeni [više od polovine neće biti živo na žalost, biće više muških stradalnika]

◘ Vremenski interval -/+ 2/3 dana do max. 9 dana...

Nisam u toku sa vestima, pa neka se jave oni koji su u toku šta se dešava...

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

Last edited by Shmishonja; 08-06-2009 at 09:34.. Reason: ... ispravka ...
Submit to Digg   Izgubljeno & Nadjeno Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

nadjoh ovo ...
Old 02-06-2009, 00:01   #32
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Unhappy nadjoh ovo ...

http://www.theaustralian.news.com.au...-12335,00.html

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

Old 03-06-2009, 11:04   #33
zorana
Obično gatalo

zorana je offline
Registrovan: Apr 2009
zorana je na dobrom putu
Standardno

E super sto imamo i ovo pitanje!

Bas sam se setila Frolija, kada sam citala Shmishin post, kad i on navodi da "vrtenje karte u krug u nedogled" ponekad nema ama bas nikakvog smisla, tipa, kad pitate za smrt ili za upis na fakultet za nekog drugog, neka to budu sestra ili brat, opet se uzimaju radikalna VIII ili IX kuca, a ne derivatna, jer ni smrt, ni fakultet ne pripadaju nikome.

Cinjenica da je ME krenuo nedavno direktno meni vise govori da je taj avion negde jako dugo stajao, da uopste nije leteo ili da su na njemu obavljane neke popravke, pogotovo sto je taj ME nedavno bio jako blizu Algola, kao da je bilo neke stete na njemu. Ne mogu da se setim da li u TA III polje ulazi u obzir kao "transportno sredstvo", meni se nekako cini da da i prosto mi je bizarno da bas ME predstavlja taj avion.

Evo sta sam nasla: ... ako je vladalac u padajucoj kuci, stvar je daleko, odlicno skrivena, vrlo ce se tesko pronaci i drugi ljudi ce biti umesani u njeno pronalazenje. Sta reci?

Old 04-06-2009, 23:57   #34
*Invisibleshadow*
Obično gatalo

*Invisibleshadow*'s Avatar

*Invisibleshadow* je offline
Registrovan: Jul 2008
*Invisibleshadow* je na dobrom putu
Standardno

gdje je moj kišobran ,mislim da sam ga zamijenila s nekim moguće s nekim poznanikom a možda i ne ugl zamijenjen je
kakva je osoba kod koje je moj kišobran
12.50,04.06.09-split

da podsetim...
Old 11-06-2009, 18:54   #35
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lightbulb da podsetim...

Nadam se da ste pročitali moju molbu ~ počnite da pored vašeg [novog] pitanja ostavljate podatke od vašeg poslednjeg horarca na ovoj temi, da bi lakše pratili razvoj dogadjaja ~ kao dopuna na temi vezana za temu feedback-a

Old 15-06-2009, 10:27   #36
draguljce
Početnik

draguljce je offline
Registrovan: Apr 2008
draguljce je na dobrom putu
Standardno

ahmiso jos jedno pitanje za malu crnu kucu da li ce joj sada biti dobro kod novog vlasnika pitanje postavljeno 15.06.09 u 7 i 20 ruma, Sad kad o svemu razmislim i procitam tvoje ranije odgovor skoro 100% si bila u pravu hvaaalla puno i pozdrav

da vidimo ...
Old 15-06-2009, 19:05   #37
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by marijana511 VIdi Poruku
Komsinica je pre dva dana izgubila novcanik u kom je sem novca imala i dokumenata imala jos neke veoma vazne stvari. Ona predpostavlja da je ispao u taxiju. Da li ce ga naci?

Kragujevac 01.06.2009. 22:43
Da vidimo ~ komšinica je horarno III polje ~ koje je u Ovnu sa Marsom na 00° Bika u istom tom polju.

Njen novčanik je horarno IV polje ~ II od III ~ koje je u Biku, sa Venerom na 25° Ovna u njenom I polju.

Mesec je na 03° Vahe u VIII horarnom polju [od komšinice VI polje]

• ovde vidimo da je novčanik ~ Venera [novčanik] je u znaku svog izgona [nije na mestu gde je obično]

○ s obzirom da je novčanik = Venera ispod horizonta, kao i Sunce, a i nalazi se u izgonu, postoje male šanse da će ga tvoja komšinica naći sama, bez da joj neko ne pomogne, jer i ona sama je "slaba" ~ Mars u Biku je u svom izgonu.

• e, sad , da bi dalje videli šta će se desiti sa novčanikom, gledamo aplikacije koje Venera ima ~ prvo ima 60° sa Jupiterom, a zatim O° sa Marsom. Iz ovoga vidimo da će Jupiter spojiti Veneru i Marsa. Jupiter u ovom horarcu se vezuje za simboliku komšinicinog X i XI polja ~ neko van kuće, s posla, od prijatelja, ali isto tako, Jupiter se vezuje i za policiju.

○ Venera se najviše vezuje za Mars i Sunce ~ a nalazi se u I polju ~ njoj ispred nosa ~ vladare njenog VI i VIII polja ~ novčanik bi mogao da bude negde u simbolici ta dva polja.

Quote:
Originally Posted by *Invisibleshadow* VIdi Poruku
gdje je moj kišobran ,mislim da sam ga zamijenila s nekim moguće s nekim poznanikom a možda i ne ugl zamijenjen je
kakva je osoba kod koje je moj kišobran
12.50,04.06.09-split
Da vidimo ~ i ovde je izgubljen predmet ~ kišobran ~ predstavljen Venerom, koja se nalazi na 28° Bika u tvom VIII polju ~ od "nekoga" je to II polje i taj "neko" ga sad poseduje ~ Mars vlada Venerom i obrnuto. S obzorom da nema povezivanja izmedju tebe kao Merkura i kišobrana kao Venere, mislim da nećeš naći tvoj kišobran, tj. da ga nećeš dobiti natrag...

Quote:
Originally Posted by draguljce VIdi Poruku
ahmiso jos jedno pitanje za malu crnu kucu da li ce joj sada biti dobro kod novog vlasnika pitanje postavljeno 15.06.09 u 7 i 20 ruma, Sad kad o svemu razmislim i procitam tvoje ranije odgovor skoro 100% si bila u pravu hvaaalla puno i pozdrav
Da vidimo ~ nov vlasnik je Desc' u Jarcu, sa Saturnom u Devici, a kucov je Merkur u Blizancima ~ medju njima postoji povezanost i to dobra ~ Saturnom vlada Merkur i on ga egzaltira, dok se Merkur nalazi na Satrunovom stenu i u njegovom triplicitetu ~ kuci će više nego lepo biti kod njegovog novog vlasnika.

Old 23-06-2009, 13:28   #38
aplazinic
Švrća

aplazinic's Avatar

aplazinic je offline
Registrovan: Dec 2008
aplazinic je na dobrom putu
Standardno

Danas ne mogu da nadjem neka dokumenta na poslu koja su bila tu juce. Gde da trazim i da li cu ih uopste pronaci?
23.6.2009 13 i 27 Beograd

da vidimo ...
Old 23-06-2009, 15:34   #39
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by aplazinic VIdi Poruku
Danas ne mogu da nadjem neka dokumenta na poslu koja su bila tu juce. Gde da trazim i da li cu ih uopste pronaci?
23.6.2009 13 i 27 Beograd
Da vidimo ~ ti si Asc' u Vagi, sa Venerom na 17° Bika u VIII polju.
Mesec je na 11° Raka na samom vrhu X polja.
Izgubljena dokumenta su II polje, sa Marsom na 16° Bika u VIII polju.

VIII polje je II polje nekog tvog kolege/koleginice, a i delite ti i ta osoba vlasništvo nad tim dokumentima ~ Mars je pod vladavinom Venere [ti i II polje te osobe]

Mars [dokumenta] je poslednji aspekt imao 120° sa Saturnom [horarno IV i V polje ~ na primer radno mesto tvog kolege/koleginice sa kojim zajedno radiš i sa kojim/kojom deliš ta dokumenta, ali je moguće i da je kod nekoga ko je na uslovno rečenom "višem" nivou od tebe, ali nižem od tvog direktora]

Mesec će upravo prvi aspekt imati sa Saturnom, pa ondak sa Marsom ~ u ovom slučaju ovo deluje kao da će ta osoba koja je možda uzela ta dokumenta da dodje u kontakt ponovni sa tobom i da ti ih vrati...

S obzirom da su i svetla i sam Mars koji vlada izgubljenim dokumentima iznad horizonta, a i postoji aplikacija spajanja izmedju Meseca i Marsa preko Saturna, najverovatnije je da ćeš uskoro naći ta dokumenta, tj. da će ti ih neko naći umesto tebe i doneti ih.

U medju vremenu za svaki slučaj, pogledaj u kancelariji blizu ormana, saksija/vazni sa cvećem, možda pored tašne gde je ostavljaš, ili pak je zapalo negde iza ormana, ili iza čiviluka gde kačiš kaput...

sa srećom!

Naši sponzori
Advertisement

Old 23-06-2009, 18:33   #40
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

Pitanje vezano za malog nestalog kucova:

Smisho, stvari stoje ovako:

Kuca koju hranimo komsije i ja je nestala. Komsije su mi rekle da su sinteri dolazili u petak zbog jednog drugog psa koji je agresivan, ali da su i malog odveli.
Medjutim, taj drugi pas je sada u kraju(taj zbog koga su zvali sintere), a malog nema.

Ja sam sinoc postavila prvo horarno pitanje: Je li pas u kafileriji?

22.06.2009.
23h 17min 51 sec
Beograd.

Vladar 6. polja je u 12 derivatnom, a petom polju pitaca(12 jeste kafilerija, ali je 12 i suma tj sumice) a peto polje je sportski centar...tamo je imao obicaj da ide, kod sportskog centra u sumicama.

Danas sam bila u kafileriji i obisla bukvalno sve, nije tamo, a kada sam ih pre toga zvala telefonom rekli su mi da nijedan pas nije dovodjen u petak i da sigurno nije tamo-u sta sam se i uverila.

Medjutim, ja se plasim da ga nisu eutanazirali i da me lazu.(tj nije tamo ali je bio)

Pa je moje sledece pitanje, postavljeno danas glasilo: Gde je pas i sta je sa psom, da li su ga ubili u kafileriji?

23.06.2009.
10 h 52 min AM
Beograd

Znam da astrolozi izbegavajju pitanja o zivotu i smrti i znam da je pitanje neprijatno, ali te molim za iskrenost, makar preko pp ako je neprijatno da se pise javno.

Hvala ti, crkoh od brige gde je mali i sta mu se desilo, noge izlomih da ga nadjem.
LJubac Smisho!

P.s. nisam proveravala u Sumicama ne znam je li to bitno da naglasim

Last edited by Shmishonja; 23-06-2009 at 19:55.. Reason: 2 u 1 ~ edit

da vidimo ...
Old 23-06-2009, 19:53   #41
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by Cor Serpentis VIdi Poruku
Pitanje vezano za malog nestalog kucova:

Smisho, stvari stoje ovako:

Kuca koju hranimo komsije i ja je nestala. Komsije su mi rekle da su sinteri dolazili u petak zbog jednog drugog psa koji je agresivan, ali da su i malog odveli.
Medjutim, taj drugi pas je sada u kraju(taj zbog koga su zvali sintere), a malog nema.

Ja sam sinoc postavila prvo horarno pitanje: Je li pas u kafileriji?

22.06.2009.
23h 17min 51 sec
Beograd.

Vladar 6. polja je u 12 derivatnom, a petom polju pitaca(12 jeste kafilerija, ali je 12 i suma tj sumice) a peto polje je sportski centar...tamo je imao obicaj da ide, kod sportskog centra u sumicama.

Danas sam bila u kafileriji i obisla bukvalno sve, nije tamo, a kada sam ih pre toga zvala telefonom rekli su mi da nijedan pas nije dovodjen u petak i da sigurno nije tamo-u sta sam se i uverila.

Medjutim, ja se plasim da ga nisu eutanazirali i da me lazu.(tj nije tamo ali je bio)

Pa je moje sledece pitanje, postavljeno danas glasilo: Gde je pas i sta je sa psom, da li su ga ubili u kafileriji?

23.06.2009.
10 h 52 min AM
Beograd

Znam da astrolozi izbegavajju pitanja o zivotu i smrti i znam da je pitanje neprijatno, ali te molim za iskrenost, makar preko pp ako je neprijatno da se pise javno.

Hvala ti, crkoh od brige gde je mali i sta mu se desilo, noge izlomih da ga nadjem.
LJubac Smisho!
Da vidimo ~ pogledaćemo II horarac, jer I više nije validan, jer se situacija promenila :

♥ Kucov je VI polje, u Vodoliji, sa Saturnom na 15° Device u horarnom I polju ~ to je njegovo VIII polje. Kuca po meni nije uginula jer ne postoji separacija upravo sa vladarem tog njegovog VIII polja ~ sa Merkurom, već aplikacija, iako je sam Saturn pod vladavinom Merkura... po meni ovo samo ukazuje da je kuče na nekom dosta lošem mestu, gladno, žedno, samo... ali je blizu tebe [jer je dodatno sam Saturn u O° sa Fortunom u I polju]

♣ Poslednji aspekt koji je Saturn imao je 120° sa Marsom [vladar kucinog III i X polja ~ komšiluk/neki drugi kucov(rodjak) i nešto van uobičajenog mesta gde je] Negde je izmedju nekih zidova, kod nekog stepeništa, ispod nekih konstrukcija koje su razrušene, kod nekih ulaznih vrata, u nekom rovu, podrumu, raskopanom delu dvorišta, kod nekog kontejnera, ali je definitivno blizu tebe.

♦ Prva mu je aplikacija upravo sa Merkurom -/+ 5° [tobom, ali upravo i sa samom smrti] a i dodatno ima i prvu aplikaciju sa Mesecom -/+ 7° [opet ti]

♠ ovo mi deluje kao da ipak postoji šansa da se nadje, jer i su i svetla iznad horizonta i "osvetljavaju" horarac da se "vidi" gde je kuca, a i dodatno sam Satrun upravo ima aplikaciju sa tobom jer i dodatno Saturn "ide" ka vrhu horarnog I polja -/+ 5° [iako ne treba smetnuti sa uma da mu preti smrtna opasnost takodje ako ga uskoro ne nadjete]

◘ vremenski su dani u pitanju ~ od 5 do 7 dana...

DRŽIM PALČEVE DA GA NADJEŠ
~ obavezno javi da li si ga našla

jupi!nadjen kucov!!!
Old 23-06-2009, 20:00   #42
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno jupi!nadjen kucov!!!

Hvala smisho, uh mnogo mi je lakse...
Znaci ti ne mislis, po horarcu, da su me lagali u kafileriji i da je on tamo ostao, a da su mi rekli suprotno? (ipak je ta kafilerija dalleeeeko od mene)..

Idem da obidjem podrume zgrada da nije upao negde i da pogledam okolo.

Hvala ti puno, veliki poljubac!!!!!!!!!

Smisho, kucov je pronadjen zahvaljujuci tvojim uputstvima
Svaka ti cast, skidam kapu za znanje i hvala ti do neba!

Last edited by Shmishonja; 24-06-2009 at 08:31.. Reason: 2 u 1

Old 24-06-2009, 12:42   #43
ajde
Obično gatalo

ajde's Avatar

ajde je offline
Registrovan: Mar 2008
ajde je na dobrom putu
Standardno

evo ..
sta je sa ovom djevojkom - ziva?

23.juni
21:54 sarajevo

(nestala je prije hm 9 godina, a inace je necaka moje prijateljice)

da vidimo ...
Old 24-06-2009, 13:23   #44
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by ajde VIdi Poruku
evo ..
sta je sa ovom djevojkom - ziva?

23.juni
21:54 sarajevo

(nestala je prije hm 9 godina, a inace je necaka moje prijateljice)
♥ Da vidimo :

♠ ona je predstavljena horarnim VII poljem koje je u Raku, sa Mesecom na 16° Raka u horarnom VI polju, njenom XII polju. Ovakva postavka ukazuje da je ona negde gde se ne vidi ~ Mesec je ispod horizonta... Mesec je dodatno u O° i sa Sirijusom i sa Kanopusom ~ obe fixne zvezde koje se na neki način vezuju za nasilje, naročito ova druga...

♣ deluje da je ok, s obzirom da je Mesec u svom sedištu, ali... pošto je pitanje da li je devojka živa ~ treba da pogledamo i njeno VIII polje ~ koje je u Ribama sa Jupiterom u Vodoliji umetnuto u njenom VII polju... Mesec upravo egzaltira tog Jupitera a i Jupiter je vezan za Mesec preko lica i stepena za Mesec. Dodatno, u njenom I polju je i Južni Čvor, a to nije isto tako dobar pokazatelj...

♦ poslednje što se desilo Mesecu je njegova separacija od 60° sa Saturnom ~ vladar VII polja ~ kojeg Mesec ni malo ne voli ~ dok je Saturn vrlo zainteresovan za Mesec... a taj Saturn je inače na horarnom vrhi VIII polja, što opet ukazuje na nešto loše... a i pre toga je Mesec bio spaljen O° od Sunca...

◘ ovde takodje vidimo da Mesec nikako ne voli Marsa koji pokušava iz neke opsesivne želje da vlada Mesecom, pa je takodje možda i to jedan od razloga što je devojka otišla od kuće... jer pozicija planete u svom sedištu donekle nam ukazuje na ideju o slobodnoj volji koja je postojala u trenutku napuštanja doma...

• ono što ne daje nadu da će se ta devojka pronaći je i činjenica da su oba svetla ispod horizonta... Mesec ima prvu aplikaciju sa Venerom ~ vladarom njenog III i X polja = informacije i sve vezano za javnost ~ pa je moguće da će se za jedno možda godinu dana nešto načuti u vezi te devojke

Old 24-06-2009, 16:07   #45
ajde
Obično gatalo

ajde's Avatar

ajde je offline
Registrovan: Mar 2008
ajde je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
♥ Da vidimo :

♠ ona je predstavljena horarnim VII poljem koje je u Raku, sa Mesecom na 16° Raka u horarnom VI polju, njenom XII polju. Ovakva postavka ukazuje da je ona negde gde se ne vidi ~ Mesec je ispod horizonta... Mesec je dodatno u O° i sa Sirijusom i sa Kanopusom ~ obe fixne zvezde koje se na neki način vezuju za nasilje, naročito ova druga...

♣ deluje da je ok, s obzirom da je Mesec u svom sedištu, ali... pošto je pitanje da li je devojka živa ~ treba da pogledamo i njeno VIII polje ~ koje je u Ribama sa Jupiterom u Vodoliji umetnuto u njenom VII polju... Mesec upravo egzaltira tog Jupitera a i Jupiter je vezan za Mesec preko lica i stepena za Mesec. Dodatno, u njenom I polju je i Južni Čvor, a to nije isto tako dobar pokazatelj...

♦ poslednje što se desilo Mesecu je njegova separacija od 60° sa Saturnom ~ vladar VII polja ~ kojeg Mesec ni malo ne voli ~ dok je Saturn vrlo zainteresovan za Mesec... a taj Saturn je inače na horarnom vrhi VIII polja, što opet ukazuje na nešto loše... a i pre toga je Mesec bio spaljen O° od Sunca...

◘ ovde takodje vidimo da Mesec nikako ne voli Marsa koji pokušava iz neke opsesivne želje da vlada Mesecom, pa je takodje možda i to jedan od razloga što je devojka otišla od kuće... jer pozicija planete u svom sedištu donekle nam ukazuje na ideju o slobodnoj volji koja je postojala u trenutku napuštanja doma...

• ono što ne daje nadu da će se ta devojka pronaći je i činjenica da su oba svetla ispod horizonta... Mesec ima prvu aplikaciju sa Venerom ~ vladarom njenog III i X polja = informacije i sve vezano za javnost ~ pa je moguće da će se za jedno možda godinu dana nešto načuti u vezi te devojke
hvala..

nego, sumnjalo se da je kidnapovana, imala je 17 manje vise i kazu da je (bila) jako privlacna ..
iz price znam da je ispitivana neka njena drugarica s kojom je bila i neki momak.. et..
ako ko bude zainteresovan, mogu trazit njene podatke za natalnu i datum kad je tacno nestala.. pa kao se tu jos nesto bude vidjelo
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules