ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

da vidimo ...
Old 09-05-2009, 11:06   #16
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by Dolly VIdi Poruku
Dragi Forumasi,
Odnedavno sam na forumu i imam jedno pitanje.
Ljetos sam nedje sakrila pare prije nego smo posli na odmor i ne mogu da se sjetim dje. Trazila sam ali je to toliko "sigurno" mjesto da ni ja ne mogu da nadjem. Uz to je vjerovatno i kreditna katrica koja i dalje vazi.
Hvala.

Predpostavljam da je vreme pitanja 10h30

Ti si ovde predstavljena Asc' u Lavu sa Suncem u Biku u X polju i Mesec u Škoprionu na kraju IV polja.

Parice su II polje, kojim vlada isto to Sunce. S obzirom da se Sunce nalazi u X polju to može da znači dve stvari :

○ X polje predstavlja sve VAN kuće
• X polje u stanu predstavlja :
radnu soba u kući, formalnu soba u kući tj. dnevnu sobu gde se primaju gosti, tavan, negde "na visini".

Ovde vidimo separaciju 180° izmedju Meseca [tebe] i Sunce [novca] Ono što nama, tj. tebi treba je aplikacija izmedju tebe i novca, naravno, a u ovom slučaju jedina opcija ostaje da vas neka treća planeta spoji. E, sad, da vidimo da li ima tako nešto ~ i da! Dolazi do spajanja ~ Mesec [ti] ima prvu aplikaciju sa Jupiterom, a i Sunce ima prvu aplikaciju sa Jupiterom ~ samim tim, odgovor je potvrdan ~ vremenski interval -/+ mesec dana

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)
Submit to Digg   Izgubljeno & Nadjeno Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-05-2009, 11:18   #17
draguljce
Početnik

draguljce je offline
Registrovan: Apr 2008
draguljce je na dobrom putu
Standardno

Pitanje je da li je mala crna kuca dobro i sta ce se dalje desavati sa njom pitanje postavljeno 14.05.09 u 11 i 17 ruma hvala unapred

Old 14-05-2009, 11:34   #18
Dolly
Početnik

Dolly's Avatar

Dolly je offline
Registrovan: May 2009
Dolly je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku

Predpostavljam da je vreme pitanja 10h30

Parice su II polje, kojim vlada isto to Sunce. S obzirom da se Sunce nalazi u X polju to može da znači dve stvari :

samim tim, odgovor je potvrdan ~ vremenski interval -/+ mesec dana
Hvala, javicu se kad ih nadjem a onda idemo na pice kad dodjem u BGD
(nijesam bila odavno)

da vidimo za kucova ...
Old 14-05-2009, 12:47   #19
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Arrow da vidimo za kucova ...

Quote:
Originally Posted by draguljce
Pitanje je da li je mala crna kuca dobro i sta ce se dalje desavati sa njom pitanje postavljeno 14.05.09 u 11 i 17 ruma hvala unapred
Da vidimo ~ gledamo VI polje ~ Jarac, sa retro Saturnom na 14° Device u II polju [svom IX polju] Kucov je i dalje van svog originalnog mesta stanovanja. Nalazi se kod nekoga ko živi pored velikog raskršća, ili pak auto puta, daleko je od samog mesta gde je nestao. Mesec je u Jarcu u VI polju ~ ovde se vidi da zaista si emotivno vezana za malu crnu kucu i da ti je zaista stalo da se ona vrati.

Da bi videli šta će dalje biti ~ gledamo aplikacije koje Saturn ima ~ prva aplikacija mu je antiscijska O° sa Venerom. Posle toga on kreće direktno i dugo neće imati aplikacija ~ tek kasnije, kad Sunce udje u znak Blizanaca sklopiće sa njim 90°.

Iz ovoga vidimo da će kuca možda promeniti vlasnika, ali da ćeš ti ipak uspeti da dodješ do kuce ako se udružiš sa nekim svojim prijateljem/kolegom. Vremenski interval je ovog puta teško odrediti.

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

Old 17-05-2009, 16:31   #20
*Invisibleshadow*
Obično gatalo

*Invisibleshadow*'s Avatar

*Invisibleshadow* je offline
Registrovan: Jul 2008
*Invisibleshadow* je na dobrom putu
Standardno

gdje je te moja izgubljena stvar,bolje rečeno ukradena ,hoću li je naći,prepostavljam da je u kući pošto ju je uzeo netko i moje obitelji

16.15,17.05.09,split

Last edited by *Invisibleshadow*; 17-05-2009 at 16:46..

da vidimo ...
Old 18-05-2009, 10:35   #21
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by *Invisibleshadow* VIdi Poruku
gdje je te moja izgubljena stvar,bolje rečeno ukradena ,hoću li je naći,prepostavljam da je u kući pošto ju je uzeo netko i moje obitelji

16.15,17.05.09,split
Da vidimo ~ ti si Asc' u Vagi, sa Venerom u Ovnu u VII polju. Takodje si i Mesec u Vodoliji na 29° u praznom hodu u V polju.

Izgubljeni predmet je II polje, u Škorpionu, sa Marsom u Ovnu u VII polju.

Predmet je kod ženskog, starijeg člana porodice, jer Mars egzaltira Sunce koje je u Biku, a kod te osobe je jer je stariji član, muško, tražio to od nje [Mars je u svom sedištu i vladar je VII polja].

Ali, s obzirom da ne postoji povezivanje izmedju tebe kao Meseca i Venere sa Marsom, na žalost, taj predmet nećeš dobiti natrag.

Old 18-05-2009, 22:16   #22
Acting_Me
Obično gatalo

Acting_Me's Avatar

Acting_Me je offline
Registrovan: Apr 2009
Acting_Me je na dobrom putu
Standardno

Gdje mi je lancic (nosila od pete godine )
22:16 NIksic 18.05.2009

Old 22-05-2009, 12:12   #23
draguljce
Početnik

draguljce je offline
Registrovan: Apr 2008
draguljce je na dobrom putu
Standardno

Evo mene opet ne mogu da se smirim evo ponovo pitanja da li je mala crna kuca dobro i da li cu je uskoro videti 22.05.09 11i 13 ru hvala unapred pozd. shmisi

ispravka vreme je12 i 8 min

Last edited by Shmishonja; 22-05-2009 at 12:20.. Reason: 2 u 1

da vidimo ...
Old 22-05-2009, 15:27   #24
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by draguljce VIdi Poruku
Šta ce se dalje desavati sa kucom 04.05.09 u 8 32 ru
Da vidimo ~ kucov je predstavljen Jupiterom u Vodoliji u IX polju ~ prva aplikacija Jupitera je 90° Sunce koje je vladar kucinog X polja. Ovo je promena "statusa". Moguće je da će ga ti novi vlasnici ipak prihvatiti i registrovati kao svog i dati mu novo ime

Old 01-06-2009, 18:41   #25
Acting_Me
Obično gatalo

Acting_Me's Avatar

Acting_Me je offline
Standardno

Ne vidim u cemu je problem sa mojom porukom.Napisani su vrijeme, mjesto i datum pitanja. Zaista me zanima u cemu sam pogrijesila?

Old 01-06-2009, 20:46   #26
Miraceti
Obično gatalo

Miraceti's Avatar

Miraceti je offline
Registrovan: Mar 2008
Miraceti je na dobrom putu
Standardno

Gde i kad je izgubljen ( pao ) avijon francuske kompanije AIR France koji je leteo iz Brazila za Francusku. Molim Smisu za odgovor.
Skopje, 1.6.2009 u 19,34 casa.
Naši sponzori
Advertisement

da se dodam ...
Old 01-06-2009, 21:33   #27
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Cool da se dodam ...

Quote:
Originally Posted by Acting_Me VIdi Poruku
Ne vidim u cemu je problem sa mojom porukom.Napisani su vrijeme, mjesto i datum pitanja. Zaista me zanima u cemu sam pogrijesila?
Nema greške, nego sam ja išla po redosledu datuma, a kada sam završila horarac o kucovu, izlogovala sam se i nisam više stizala do ovog pod-topika

Old 01-06-2009, 21:45   #28
Acting_Me
Obično gatalo

Acting_Me's Avatar

Acting_Me je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
Nema greške, nego sam ja išla po redosledu datuma, a kada sam završila horarac o kucovu, izlogovala sam se i nisam više stizala do ovog pod-topika
Nije to u pitanju, znam da se ceka red kad samo postavis pitanje a ne ucestvujes u tumacenju, i to je sasvim u redu. Pitam zbog spama koji sam dobola poslavsi ovu poruku, i jos neke izlive emocija od strane skorpije.

da vidimo ...
Old 01-06-2009, 22:25   #29
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by Acting_Me VIdi Poruku
Gdje mi je lancic (nosila od pete godine )
22:16 NIksic 18.05.2009
Ti si Asc' u Strelcu na 26° O° Centar Galaxie, sa Jupiterom na 25° Vodolije u II polju. Mesec je na 15° Riba u III polju.

Lančić je II polje u Vodoliji, sa stacionarnim Saturnom na 14° Device u O° sa vrhom IX polja. Iz ovoga se vidi da je lančić em dugo već kod tebe [Saturn ~ vreme] em da je nestao [Satrun je stacionaran, do sad je bio retro]

Pozicija oba svetla u donjem delu čarta ne daje nam puno "lepih vesti" o pozitivnom ishodu horarca i potrage za lančićem ~ nema naglašenih svetala, nema ni mogućnosti da se "vidi" gde je izgubljen predmet.

E, sad ~ posmatramo Saturna : njegov poslednji aspekt je 180° Mesec, dok mu je prva aplikacija O° Venera preko antiscije.

Sam Saturn je pod vladavinom Merkura i egzaltira ga i na njegovom je stepenu ~ u Mesečevom je triplicitetu ~ u Jupiterovom je terminu i izgonu ~ u licu i padu Venere ~ Merkur je ovde "neko/nešto" što Saturn najviše voli ~ vladar VI i IX polja ~ moguće je ili da je u stanu negde blizu nekih knjiga, lepih kutija gde se drže vredne stvari, nekog starog novčanika ili pak neke stare torbe, ali isto tako je moguće da je negde zaturen iza predmeta koji se nalaze u kuhinji ili špajzu, moguće je da se lanče nalazi i u prostoriji gde je biblioteka ili pak neki "sveti" predmeti i knjige. Takodje je moguće da je lanče "u vlasništvu" neke tvoje rodjake po očevoj strani.

Lanče nećeš naći jer Saturn nema aplikacije sa Jupiterom niti ih bilo koja druga planeta spaja, a ni sam Mesec nema povezivanje sa Jupiterom na žalost

Old 01-06-2009, 22:51   #30
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

Komsinica je pre dva dana izgubila novcanik u kom je sem novca imala i dokumenata imala jos neke veoma vazne stvari. Ona predpostavlja da je ispao u taxiju. Da li ce ga naci?

Kragujevac 01.06.2009. 22:43
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules