ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 08-02-2015, 21:45   #106
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Katjasr75 VIdi Poruku
da li da odigram neku od igara na srecu, neki loto, bingo- da li cu dobiti?

AstroFox 0.8)
Ti si Venera na 13° 59' 59.98" Riba, na samom kraju V polja, i Mesec na 1° 18' 27.34" Vage u 12 polju. Osećaš se sigurnom da odigraš, samouverenom u neki svoj tajni "recept".

Vladar V polja je Saturn u II polju, i Mesec Tvoj signifikator ima aplikaciju 60° - za 2 jedinice vremena. Ukazuje na povoljnu priliku. Retro Merkur, koji je u 4 polju možda ukazuje da ti tu igru već igrala, da si je odigrala u vreme postavljanja pitanja, da se na tim igrama dobija nekretnina. I da je ta igra na sreću dan uoči postavljanja pitanja, jer je aplikacija Meseca i Merkura(r) 1 jedinca vremena ili pak nedelju dana trebaš da sačekaš, pa tek onda da odigraš(valjda će tad Merkur krenuti i direktno). Ili pak da odigraš sada za narednu nedelju, ako je to ikako moguće.

E sad mi ti objasni gde grešim u tumačenju

Evo mog pitanja:
~ZA 10-tak dana počinjem s jednim poslom koji spada u honorarni. Da li ću imati finansijskih dobitaka od toga?

http://af.cpptea.com/astrofox.php?da...%20%28Belgrade

Last edited by elza; 08-02-2015 at 23:39..
Submit to Digg   Horarna pitanja vezana za novac Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-02-2015, 12:54   #107
Katjasr75
Obično gatalo

Katjasr75's Avatar

Katjasr75 je offline
Registrovan: Nov 2013
Katjasr75 će postati poznat uskoro
Standardno

Evo mog pitanja:
~ZA 10-tak dana počinjem s jednim poslom koji spada u honorarni. Da li ću imati finansijskih dobitaka od toga?

AstroFox 0.8[/QUOTE]

ko god je, srecan je sto ces da radis za njih
da li je moguce da si ovo vec radila i ranije?tj da ti nije prvi put da za njih radis
vladar 11-te, pare od posla u izgonu, mislim da neces biti zadovoljna parama, vrlo je moguce da ce da kasne sa placanjem

Old 10-02-2015, 13:07   #108
Katjasr75
Obično gatalo

Katjasr75's Avatar

Katjasr75 je offline
Standardno

[QUOTE=elza;474851]Ti si Venera na 13° 59' 59.98" Riba, na samom kraju V polja, i Mesec na 1° 18' 27.34" Vage u 12 polju. Osećaš se sigurnom da odigraš, samouverenom u neki svoj tajni "recept".

Vladar V polja je Saturn u II polju, i Mesec Tvoj signifikator ima aplikaciju 60° - za 2 jedinice vremena. Ukazuje na povoljnu priliku. Retro Merkur, koji je u 4 polju možda ukazuje da ti tu igru već igrala, da si je odigrala u vreme postavljanja pitanja, da se na tim igrama dobija nekretnina. I da je ta igra na sreću dan uoči postavljanja pitanja, jer je aplikacija Meseca i Merkura(r) 1 jedinca vremena ili pak nedelju dana trebaš da sačekaš, pa tek onda da odigraš(valjda će tad Merkur krenuti i direktno). Ili pak da odigraš sada za narednu nedelju, ako je to ikako moguće.

E sad mi ti objasni gde grešim u tumačenju

BTW duze razmisljam da odigram neku igru na srecu, nemam bas neke srece inace sa njima
Juce sam uzela BINGO, cisto da probam i ...dobila 100 din tj da uplatim listic ponovo za sledecu nedelju
taman ce i merkur da se ici direktno

ako dobijem vise od 100 vodim te na kafu

Old 10-02-2015, 19:28   #109
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Quote:

ko god je, srecan je sto ces da radis za njih
da li je moguce da si ovo vec radila i ranije?tj da ti nije prvi put da za njih radis
vladar 11-te, pare od posla u izgonu, mislim da neces biti zadovoljna parama, vrlo je moguce da ce da kasne sa placanjem

Pa ja sam! Za sebe da radim. Nema njih. Nisam radila za novac, tj.prodavala. To je više hobi, tako da ne znam gleda li se druga od desete = 11 kuća. Zato sam i pitala.
Možda neću biti zadovoljna prodajom, fluentnom.

Mislim da svi imamo odredjenih perioda kada smo talični. Bar Ti znaš da se poslužiš zvezdama, pa igraj uz njihovu "podršku".

Kad sam bila dete, stalno smo kupovali one greb, instant, bile su u znacima Zodijaka. Pa, ja nikad nisam uzimala Škorpija, uvek STrelac i uvek sam dobijala, povratnu ili čak i neku lepu sumicu. Inače, kada sam proučavala natale ovih koje znam, koji su imali sreće na kladionici, neku iznenadnu(ur) srećnu okolnost pod kojom su unovčili ili dobili novac, to su uvek bili Strelčevi stelijumi u Strelcu i dupli Strelčevi. Moja kuma je recimo Strelac/vodolija, i uvek dobija banje, putovanja. Jako su prepoznatljivi aspekti za dobitke odredjenih premija, bilo da se radi o pokretnoj ili nepokretnoj imovini, putovanjima, gotovini ili kućnim aparatima.
P.S.meni je Venera u Strelcu(vladar 2 i 7 u 9), inače na istom stepenu je mojoj kumi Sunce. Vidiš šta ti je intuicija kad si mali

Ako zaradim dovoljno, vodim te na kafu(kod Biriboze ..al će da se obraduje hhahah. Da malo protegnemo noge).

Old 10-02-2015, 20:07   #110
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Ja se uvijek obradujem pozitivnim ljudima, zato ajte bujrum!

Old 10-02-2015, 20:40   #111
Katjasr75
Obično gatalo

Katjasr75's Avatar

Katjasr75 je offline
Standardno

ja sam razumela da radis za nekoga!!!!
sam svoj gazda od hobija pravis biznis, ti si sebi i 6 i 10 a u stvari od 5 hoces da napravis pare!!
ali mi je logicno cim ti pocnes da zaradjujes od hobija to vise nije hobi vec posao

a sto se tice igara na srecu imam i ja prijateljicu koja je kucu opremila od nagradnih igara!!!maksimalno ih koristi i igrara. Ona je jarac, ne znam sta je ac ali ima ju, me i ne u strelcu...ali sem toga na svim ostalim poljima nekako traljavo

Old 10-02-2015, 21:59   #112
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Quote:
ja sam razumela da radis za nekoga!!!!
sam svoj gazda od hobija pravis biznis, ti si sebi i 6 i 10 a u stvari od 5 hoces da napravis pare!!
ali mi je logicno cim ti pocnes da zaradjujes od hobija to vise nije hobi vec posao

a sto se tice igara na srecu imam i ja prijateljicu koja je kucu opremila od nagradnih igara!!!maksimalno ih koristi i igrara. Ona je jarac, ne znam sta je ac ali ima ju, me i ne u strelcu...ali sem toga na svim ostalim poljima nekako traljavo
Ne, ne...rekoh da počinjem posao. Minimum mi je ulaganja, ali ne mogu da očekujem neku pozamašnu sumu. Već samo da bih radila nešto, bavila se nečim u prostoru i vremenu.

Što se tiče Tvog natala, imaš naznaka za dobitke putem igara na sreću.
Ako gledamo 2, 5 i 8 - vladar 8 polja(tudj novac) ti je u 5(igre na sreću i kocka) i to lepo aspektovan. Vladar 2 Venera u 8(zaradu opet od mase i tudjeg ulaganja). U znaku Vodolije Mars, koja vuče na iznenadjenje. Za one sigurne dobitke, uvek su najbolji aspekti trigon Ju - Ma - UR. Ti imaš Uran u 2 polju. Ali nema čistih naznaka za dobitak.

Ako mene pitaš, imaš kombinaciju za veći dobitak zbog vazdušnog trigona.
Ali moraš da otkriješ, dešifruješ koje je značenje Mo-Pl-Ma. Koja igra i kada(meseci kada su ti stelijumi u 2 i 5). I ako pokušaš da igraš recimo kladionicu, onda neka bude na timove koji nose boje ovih znakova i simbola(Vage, Vodolije i Blizanaca). E sad Saturn kao vladar 5 polja(igre na sreću) je u 90 sa Plutonom, pa bi to moglo značiti da i ako ikad osvojiš neku poveću sumu da ćeš je podeliti sa nekim. Kako ti se ispoljava Venera kao vladar 2 na 29 Ovna? Aflikovana od Urana u 2..

Old 10-02-2015, 23:40   #113
Katjasr75
Obično gatalo

Katjasr75's Avatar

Katjasr75 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku
Ali moraš da otkriješ, dešifruješ koje je značenje Mo-Pl-Ma. Koja igra i kada(meseci kada su ti stelijumi u 2 i 5). I ako pokušaš da igraš recimo kladionicu, onda neka bude na timove koji nose boje ovih znakova i simbola(Vage, Vodolije i Blizanaca). E sad Saturn kao vladar 5 polja(igre na sreću) je u 90 sa Plutonom, pa bi to moglo značiti da i ako ikad osvojiš neku poveću sumu da ćeš je podeliti sa nekim. Kako ti se ispoljava Venera kao vladar 2 na 29 Ovna? Aflikovana od Urana u 2..
pa ja nisam neko ko zna da stedi, a iskreno i da hocu nemam bas odakle
kad najmanje imam najvise trosim, arcim kreditnu, trosim ono sto nemam

kad sam bas u stisci sa parama, ono sa 20 din u novcaniku uvek se nekako snadjem ili kapne nesto sa strane
zbog ovog urana u 2 brzo dodje ali brzo i ode

Old 11-02-2015, 00:25   #114
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Quote:
pa ja nisam neko ko zna da stedi,
Mislila sam, ako ubodeš i famouznu sedmicu na Lotou ili gde već, tad nećeš biti jedini dobitnik tj.navela sam SA ko moguće skraćenje dobitka, jer će biti više dobitnika, pa i taj Bingo, ne igram, pa ne znam na šta liči sada ta igra.
Mnogo toga se promenilo.

Old 11-02-2015, 00:52   #115
Katjasr75
Obično gatalo

Katjasr75's Avatar

Katjasr75 je offline
Standardno

pa to je to ja bi bila zadovoljna i sesticom

A bingo sam i ja jedva skontala, sad imaju neke prstenove

btw skrenuli smo sa teme, ne bi bilo lose da se otvori topic na ovu temu ako vec nema

Old 11-02-2015, 14:42   #116
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Znam da smo "skrenuli" tok. Ali je meni nelogično da ne otvorim i nečij natal i vidim predispozicije za dobitak te vrste, bar naznake o kojima sam čitala i tražila u primerima.

Ima negde tema. Iskopacu je.
P.s.sestica lepše zvuči

Old 11-02-2015, 15:06   #117
Lillyxit
Obično gatalo

Lillyxit's Avatar

Lillyxit je offline
Registrovan: Nov 2012
Lillyxit je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Ahhh tema koja me najvise interesuje .
Moje pitanje je konkretno a to je da li cu dobiti na loto-u ?
(mislim na 6 ili 7 pogodaka ,ako je to bitno)

http://i60.tinypic.com/zixe9s.gif
Advertisement

Old 11-02-2015, 15:17   #118
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Regiomontanus.

Old 11-02-2015, 16:09   #119
manuela
Druid

manuela's Avatar

manuela je offline
Registrovan: Jan 2011
manuela je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

hoću li dobiti na lotu? http://www.astro.com/tmpd/cvgmfileXo....1767.gif?2501

Old 11-02-2015, 17:45   #120
Lillyxit
Obično gatalo

Lillyxit's Avatar

Lillyxit je offline
Registrovan: Nov 2012
Lillyxit je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku
Regiomontanus.
Evo je http://i57.tinypic.com/65vjnk.gif
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules