ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 23-08-2015, 20:45   #706
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Tako sam i ja napisala otrpilike u komunikaciji s Ganci.
Ali svejedno, stavila sam feed, mada ona zna već. Setiću se u dogledno vreme ako dodje do promena.
Onaj Tvoj horar, ostaje po starom. Mada kako je rekla Ganci retro ME s DC, jeste taj koji je tu i tamo prisutan. Ali mene zanima konkretno neko za svaki dan.
Submit to Digg   Feedback za horarace Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-09-2015, 11:45   #707
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

E, sad ću da vas izbombardujem feedback-ovima

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Imam pitanjce, za sebe posle dužeg vremena
Sa moje strane su se pojavile simpatije prema jednom dečku, međutim nekako se desilo da nismo razmenili kontakte tako da za sada sve lebdi u vazduhu.

Moje pitanje je da li on gaji simpatije prema meni?

AstroFox 0.8)
Quote:
Originally Posted by Mia VIdi Poruku
Snupi sigurno ima poziticnog pomaja Me Aplikacija sekstil Ju, a Mo apl opet 60 So, moslim da dobto stojite i da ima obostranih simpatija
Quote:
Originally Posted by caramaja3008 VIdi Poruku
@snupy
gledam ovaj tvoj horarac (a Me usporio,sutra okrece),i gledam i gledam...i nista ne vidim meni ovde sve vuce da ce se tebi vratiti interesovanje za nekog drugog decka,moze biti i da je neko nov,ali s' obzirom da ga vec primas u sediste,bice da je ipak neki stari (mozda cak neko sa kim si imala i neku kombinaciju pa obnovite kontakt,tako nesto)...vidim da si i napisala da ti je malo splaslo interesovanje za njega,o tome verovatno i govori ovaj Me koji okrece i ne dolazi u kontakt sa Ju...mozda ovde problem pravi i neka tvoja tajna,tako nesto (ovo veze sa zivotom nema,verovatno )
Sa ovim dečkom se nije desilo ništa. Na kraju me je pozvao da izađemo, ja sam bila u nekim obavezama pa sam ga odbila sa predlogom da se vidimo uskoro, međutim on me je totalno iskulirao na to, tako da se nismo ni videli. Letos smo se sreli slučajno u prolazu i ja mu se javim i on me iskulira opet. Što se mene tiče to je definitivno to - stavljena tačka na priču.
~~~~~~
Ovo je moje prvo horarno pitanje ikada... spičila me nostalgija.
Karta je izgledala ovako AstroFox 0.8)
Sat Me, karta vrv. nije bila tačna, ali obzirom da mi je bila prva ne mogu se odvojiti od nje Iskreno ne znam kako su cmokić i marisya došle do pozitivnog odgovora, meni danas ni sa ove tačke gledišta to ne izgleda obećavajuće. Uglavnom, 9 meseci nakon postavljenog pitanja, ja sam ušla u vezi sa tim dečkom.

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Izbacila sam pl,ur...da bude manje zamrsenije.Marisya,pitanje sa postavila 20.2.2011 ali niko nije odg.tako da predpostavljam da jos vazi.Dakle,da li cu biti sa njim?)))Free Chart - Astrodienst
Quote:
Originally Posted by marisya VIdi Poruku
Uvek se postavlja samo jedno pitanje i nislucajno novo dok se period oznacen u prvom pitanju ne zavrsi., tako da to je taj horarac samo njega gledamo..bez obzira sto ga tumacimo 10 dana kasnije

ASc je u lavu..mozda si vec imala prilike da citas ovde da mi na forumu tumacimo to na dva nacina...neko u tom slucaju uzima Mesec i Veneru kao signifikatore, ja recimo ostavim vladara Asc tj Sunce kao signifikatora pitacice. Ne znam koji je nacin ispravniji ili bolji, vremenom ces verovatno i ti imati neki stav o tome.
Za sad uzimamo tebe kao Vladara ASC, i Mesec , njega kao Saturn

Vladar Asc u VII, mesec na vrhu III- ti znaci mislis na njega i zelis neki kontakt.
Sunce je u ribama, gledas po tabeli njegova dostojanstva

http://astro.axisdraw.com/forum/4991-post1.html

dakle So na 1 stepenu riba nema osnovno dostojanstvo..pereginirano je..
a sad gledas da li u njegovim recepcijama ima negde Sa....i nalazis da ima u licu, sto daje jednu dozu interesovanja ali vrlo malu...dakle on te zanima ali vrlo malo, ako nemas nikog drugog na vidiku-moze.

Gledas dostojanstva Mo
osnovno dostojanstvo ima po licu...
a sto se tice SA...egzaltacija, triplicitet i termin...zakljucujemo da ti je emotivno on veoma bitan!! i postujes ga a i zaljubljena si...
a kako je u padu So . tj tvoje licnosti , razum i emocije ti uopste nisu u skladu .

on kao SA ima osnovnog dostijanstva jer je u znaku svoje egzaltacije.
a u padu je Sunca pa je on trenutno ili ljut na tebe ili ga bas i ne zanimas mnogo.

to su osnovni motivi a sad prelazimo na desavanja
rekli smo V kucu ne gledas kod ovakvih pitanja , jer ona ne oznacava osobu , vec ono sta radimo sa osobom...
a vas susret gledas samo iz povezivanja I i VII i Mo
So/ Mo i Sa
ako pogledas tabelicu ispod karte nemas aspekt, ali kako su mesec i saturn u istom znaku, oni su na neki nacin u konjunkciji pa mozemo da zakljucim ona osnovu njihove aplikacije da je odgovor -da.
mesec je na vrhu III , da bi se susreo sa Sa mora da udje u III, dakle moras da odes n kraci put ili da ga pozoves, on SA je retrogradan, on se vraca od negde i spaja se s tobom..za 13 dana
s tim sto mesec pre toga ima i aplikaciju sa Ju pa moze da se desi da odlucis da odes na neki bitniji put gde ces se zabavljati umesto da juris ovog Sa
Quote:
Originally Posted by cmokic78 VIdi Poruku
Mesec i Saturn iako su u istom znaku nisu u konjukciji sa 13 stepeni razlike!!!

Btw .... Ona je Venera i Mesec a on Saturn i Sunce i zamenili zu vldarastva - oboje ih veze medjusobna zaljubljenost ali ih spaja kvadrat neka napetost postoji!
On je retro tako da ce naciniti prvi korak.

Sunce u ribama - ON - njegove emocije - je u emotivnom vakuumu
Mesec u Vagi - ONA - voli i ceni i ne da na sebe

Posto je ovaj horarac radjen 20 Februara u tabeli vidimo vec 21 da Mesec spaja Veneru i Saturna tako da ja smatram da za najkasnije mesec dana treba da dodje do realizacije ovog odnosa.

Keep me posted!

Old 02-11-2015, 13:01   #708
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Snupy,ova prva karta koju si postavila ako je to ova sa podznakom Sunce ako sam kliknula na dobru kartu ovaj decko je verovatno imao ozbljnu vezu,ili je ozbiljno bio zaljubljen u drugu devojku.dakle ako nije imao ozbiljnu vezu moguce neka bivsa u koju je on dugo godina zaljubljen i njih dvoje su tad imali nesto, sa njene strane ona je isto imala jaka osecanja prema njemu ali vrlo koristoljubiva osecanja , nakacila mu se iz neke koristi ona prva ali svakako imao je on nekog tad, a mislim da je tebe lagao ili ti sakrivao to pa nisi bila svesna toga. svakako bih mogla roman ispisati o ovoj karti koju si posavila jer mnooogo toga govori o tome kako si ti njega gledala i on tebe. Takodje, ova devojka sa kojom je on vezu imao on je bio zaslepljen njome i nije je video kao koristoljubivu vc kao pouzdanu, odgovornu, iskrenu itd a to je sve varka nema ona veze sa tim osobinama nego zna kako da odglumi i kako da mu se predstavi na nacin na koji bi on imao u nju poverenja.

Old 02-11-2015, 13:16   #709
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Wicca VIdi Poruku
Snupy,ova prva karta koju si postavila ako je to ova sa podznakom Sunce ako sam kliknula na dobru kartu ovaj decko je verovatno imao ozbljnu vezu,ili je ozbiljno bio zaljubljen u drugu devojku.dakle ako nije imao ozbiljnu vezu moguce neka bivsa u koju je on dugo godina zaljubljen i njih dvoje su tad imali nesto, sa njene strane ona je isto imala jaka osecanja prema njemu ali vrlo koristoljubiva osecanja , nakacila mu se iz neke koristi ona prva ali svakako imao je on nekog tad, a mislim da je tebe lagao ili ti sakrivao to pa nisi bila svesna toga. svakako bih mogla roman ispisati o ovoj karti koju si posavila jer mnooogo toga govori o tome kako si ti njega gledala i on tebe. Takodje, ova devojka sa kojom je on vezu imao on je bio zaslepljen njome i nije je video kao koristoljubivu vc kao pouzdanu, odgovornu, iskrenu itd a to je sve varka nema ona veze sa tim osobinama nego zna kako da odglumi i kako da mu se predstavi na nacin na koji bi on imao u nju poverenja.
Wicca, nije taj ozbiljnu vezu video dok mene nije upoznao Iskreno, ne znam da li je tada bio sa nekim niti me se tiče šta je radio dok nije bio sa mnom. Ja sam posle 4 godine i dalje umorna od ove priče, tako da sam stavila tačku na tu temu

Old 02-11-2015, 13:22   #710
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Ja mogu sa sigurnoscu da kazem samo ono sto vidim,a to je da je sigurno imao neku koju je voleo.Ne mogu da ti tumacim tu kartu jer sam otvorila temu gde cu tumaciti ljudima detaljno karte pa necu da se trosim,ali mozes postaviti ovu tvoju kartu ( ako je prva karta ova gde si ti Sunce ili Mesec svejedno opet tumacenje ce biti isto ) pa da ti detaljno rastumacim tamo ili mi mozes pustiti privatno poruku da ti rastumacim preko pp ako neces svi javno da vide analizu.ali uglavnom karta je dosta losa, i ti se jako lose osecala dok si imala bilo kakva osecanja prema ovom coveku prema tome nije on po prirodi svojoj neko ko tebi pase ali o tome ne mogu vise jer imam temu svoju.

Old 02-11-2015, 13:36   #711
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Wicca VIdi Poruku
Ja mogu sa sigurnoscu da kazem samo ono sto vidim,a to je da je sigurno imao neku koju je voleo.Ne mogu da ti tumacim tu kartu jer sam otvorila temu gde cu tumaciti ljudima detaljno karte pa necu da se trosim,ali mozes postaviti ovu tvoju kartu ( ako je prva karta ova gde si ti Sunce ili Mesec svejedno opet tumacenje ce biti isto ) pa da ti detaljno rastumacim tamo ili mi mozes pustiti privatno poruku da ti rastumacim preko pp ako neces svi javno da vide analizu.ali uglavnom karta je dosta losa, i ti se jako lose osecala dok si imala bilo kakva osecanja prema ovom coveku prema tome nije on po prirodi svojoj neko ko tebi pase ali o tome ne mogu vise jer imam temu svoju.
Wica, mislim da horar ne može da pokaže da li je neka osoba za nas ili ne. Horar pokazuje trenutno stanje stvari i potencijal da li može da se razvije u nešto ili ne. Jer sam horar je prediktivna tehnika. Za analizu dvoje ljudi se radi prvo analiza pojedinačnih natala pa tek onda sinastrija. Tako ćemo odrediti da li nam neko paše ili ne. Mada kada se zaljubiš i da je lud, džaba mu Kao što sam rekla, stavljena je tačka na temu ovog horara, ne bih se više bavila njim.
Hvala u svakom slučaju

Old 12-02-2016, 21:03   #712
hana kruz
Početnik

hana kruz je offline
Registrovan: Feb 2016
hana kruz je na dobrom putu
Standardno

Hocemo li se pomiriti ja i voljena osoba? Ima li emocija jos uvvek?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules