ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 14-05-2008, 21:04   #31
s_ana_dra
Obično gatalo

s_ana_dra's Avatar

s_ana_dra je offline
Registrovan: Jul 2007
s_ana_dra je na dobrom putu
Standardno

Da saandra i meni se jedan ljubavni nije ostvario, ali ko zna sta sve tu ima. Ali ostalo sve, od jednog horarca za zdravlje, preko horarca za mobilni telefon, pa cak su i svi horarci za ljubav sem ovog bili tacni.
Pazi mislim da je i fora u vremenu ostvarivanja, za neke stvari ne mora da znaci da ce se jako brzo ostvariti, nego jednog dana kada je to sudjeno. Mislim da je tu neka fora.
Mada ima tu jedan jako veliki problem, a nama Shmile mnogo gleda kroz prste. Jedno isto, slicno pitanje ne valja postavljati cesto, onda se desi da i odgovor ne bude tacan, sto je sasvim logicno. I to mzoe da se desi, a ja sam konkretno za ljubav cesto pitala
Submit to Digg   Feedback za horarace Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-05-2008, 09:13   #32
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Registrovan: Apr 2007
saandraa je na dobrom putu
Standardno

sanadra draga..stvarno neznam...eto onaj moj horarac za kredit i bivseg muza, situacije je bila takva da prost je bilo absolutno nemoguce da se taj problem uopste resi...kada sam procitala odgovor samo sam se nasmejala i pomislela: lepo ali nemoguce i sta bi?? OSTVARILO SE!!!!! pitala sam isto za jednu vizu, za prijateljicu, e tu cemo jos videti sta ce biti, nadam se da je horarac isto tacan :-))

e sada ova ljubav: hmm neznam, kao sto ti kazes, vremenski se i ne oslanjam bas na to ali uzmem u obzir jedno 2 meseca manje vise, tj. kada pitam u skorije vreme. razumem da i mi mozemo da pokvarimo odgovor kada smo nestrpljivi pa uradimo nesto pre nego sto horarac i treba da se ostvari ili kada pitamo svake nedelje isto.

ali inace...nemam pojma

a ovo drugo: stvarno svaka cast!

SOLARNA2011/2012

da se dodam...
Old 15-05-2008, 13:35   #33
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Lightbulb da se dodam...

U principu, 90% horaraca se ostvaruje, bilo to da je pozitivan, bilo to da je negativan odgovor. Froli se često šali da se jedino ljubavni horarci ne ostvaruju u toliko velikom % Samo konkretno objašnjenje zašto je to tako ~ nije dao

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

Old 15-05-2008, 13:50   #34
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Standardno

ma kao sto rekoh shmila: alal ti cufta kako si odradila horarce, mislim sve si opisala kao da si gledala neki film i prepricala...i tako se i sve dogodilo

a ovi ljubavni horarci...mozda se i ne koncentrisemo bas previse kad ih postavljamo ili mozda su to nekako vise "povrsna" pitanja, bas sam gledala sada jos nekih ljubavnih horarca koji se nisu ostvarili: malte ne je to vise bilo ono "ne konkretno" pitanje: da li mi neko ide u sustret, da li mi stoji neka veza uskoro, da li ce se nesto promeniti u ovoj vezi i tako dalje, dok recimo kada sam postavila neko konkretnije pitanje: da li ce doci do planiranog razgovora (a radi se o tome i tome) ili da li je ovo definitivni kraj nase veze, mislim ona pitanja gde nema reci "neko" i nesto" se vise i ostvaruje, bez obrzira da li je odgovor bio pozitivan po pitacu ili negativan

ma sta ja znam

SOLARNA2011/2012

*~*
Old 15-05-2008, 14:05   #35
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Arrow *~*

Quote:
Originally Posted by saandraa VIdi Poruku
... a ovi ljubavni horarci...mozda se i ne koncentrisemo bas previse kad ih postavljamo ili mozda su to nekako vise "povrsna" pitanja, bas sam gledala sada jos nekih ljubavnih horarca koji se nisu ostvarili: malte ne je to vise bilo ono "ne konkretno" pitanje: da li mi neko ide u sustret, da li mi stoji neka veza uskoro, da li ce se nesto promeniti u ovoj vezi i tako dalje, dok recimo kada sam postavila neko konkretnije pitanje: da li ce doci do planiranog razgovora (a radi se o tome i tome) ili da li je ovo definitivni kraj nase veze, mislim ona pitanja gde nema reci "neko" i nesto" se vise i ostvaruje, bez obrzira da li je odgovor bio pozitivan po pitacu ili negativan...
Upravo tako

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

Old 15-05-2008, 16:16   #36
s_ana_dra
Obično gatalo

s_ana_dra's Avatar

s_ana_dra je offline
Standardno

E moze biti da je to upitanju, ali ja mislim da je i veliki problem kada se postavljaju cesto slicna pitanja. Kad to kazem mislim da pitate za ljubav, i za nekog decka, a kao pomalo promenite pitanje. Ja mislim da je iz tog razloga taj moj ljubavni horarac koji se nije ostavrio, cesto sam zapitkivala nesto vezano za njega i na kraju naravno da ne mozes dobiti tacan odgovor. Mislim da je i tu problem
ljubac

e sad moram da dodam i da se zahvalim jupiter u raku na odgoru, jes da je pitanje malo spooky, ali sta cu. Ali je jako tacno sve, i bas sam uplasila, ali mi je drago sto ne treba da pravim paniku, nego je mnei ceo dan, u petak izgledalo kako ce samo jos neka glupost da mi se desi.
Hvala puno Jupiterko, srce si

Last edited by s_ana_dra; 18-05-2008 at 09:50..

Old 18-05-2008, 10:06   #37
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Hvala, zaista je tako..prvi nalazi su stigli, oni su OK, ali kichma joj zadaje probleme, a ostala je josh mamografija da se uradi tokom sljedece nedjelje...za nju me najvishe i strah, iako nema nikakvih tegoba..barem ne do sada...zato sam i postavila pitanje.Josh jednom, hvala ti

Old 19-05-2008, 23:11   #38
nina4
Švrća

nina4 je offline
Registrovan: Apr 2008
nina4 je na dobrom putu
Standardno

Draga Shmisho,kao i uvijek bila si u pravu.Moja kcerka je zaista sa velikom mukom polozila veci dio ispita i sad samo ceka rezultate od jednog manjeg dijela 30.maja.Ispit je bio zaista tezak kako si ti i napisala i polozila ga je zaista sa puno truda.Hvala ti puno na odgovoru.Najbolja si.

Old 19-05-2008, 23:13   #39
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Standardno

moram i ja reci da je jupiter bila u pravu kad je odradila horarac..svi nalazi su ok, mamografija je zadnja zavrshena i nalaz je odlichan, ali ona se i dalje osjeca bezvoljno, malaksalo...al' to je valjda do klimaksa ..Bice bolje
Advertisement

Old 20-05-2008, 08:22   #40
mace
Obično gatalo

mace je offline
Registrovan: Feb 2007
mace je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
U principu, 90% horaraca se ostvaruje, bilo to da je pozitivan, bilo to da je negativan odgovor. Froli se često šali da se jedino ljubavni horarci ne ostvaruju u toliko velikom % Samo konkretno objašnjenje zašto je to tako ~ nije dao
u pravu je, meni se sve ostvarilo sem za ljubav, mislim sto bi rekla moja ciganka gatara da se menja u vremenu..i da za emocije nema pravila

Old 20-05-2008, 13:23   #41
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Standardno

shmile pitanje: kada recimo pitamo nesto u vezi nekog dete, se ista polja gledaju dok dete jos nije rodjeno (znaci dok je zena jos trudna) i kada je dete vec rodjeno??

nadam se da sam razumljivo pitala

SOLARNA2011/2012

naravno
Old 20-05-2008, 13:33   #42
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow naravno

Quote:
Originally Posted by saandraa VIdi Poruku
shmile pitanje: kada recimo pitamo nesto u vezi nekog dete, se ista polja gledaju dok dete jos nije rodjeno (znaci dok je zena jos trudna) i kada je dete vec rodjeno??

nadam se da sam razumljivo pitala
dete je dete ~ V polje

Old 22-05-2008, 20:57   #43
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Standardno

samo da kazhem da sam ga srela, ali za sad nishta.....sve po starom ...ostalo samo na pogledima..malo duzhim nego inache

Old 23-05-2008, 21:03   #44
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Registrovan: Jun 2007
Megara je na dobrom putu
Standardno

Da se uključim u priču.
Svi horarci koje sam postavila su bili vezani za dalju budućnost.

Moram da kažem da sam čak i dva puta postavila isto pitanje u razmaku od 6 meseci i da sam dobila od Šmileta isti odgovor.

Pre par dana sam ,prvi put, postavila pitanje vezano za blisku budućnost i bilo je vezano za to da li da zovem moju veliku ljubav telefonom na viđanje i kakav će biti ishod viđanja, ni ne sumnjajući da se može desiti da nešto iskrsne pa da se nećemo videti zbog nekih levih okolnosti.

Taj horarac mi je odradila Jupiter u Raku i odradila ga je tačno.
Lepo mi je rekla da on želi da me vidi i da emocije postoje, ali da se lako može desiti da nešto iskrsne.

Paz'te dalji razvoj događaja: pozovem ga, on ''na jedan'' pristane, dogovorimo se za juče u 13h...čovek me zove u 12.55h da mi se izvinjava da mu je iskrsao neplanski, a jako bitan sastanak.
I da ne zna kad će se završiti, i da on hoće kasnije ili sutra, kad ja kažem...ali kasnije ja nisam mogla, a bogme ni danas...pa vi vidite...inače, drugari i drugarice, još malo će tranzitni Mars da mi dođe u sekstil sa konjunkcijom vladara 5. i 7. polja, a Neptun mi zajašio Veneru...i sve će to biti aktuelno u nedelji kad sam ( i pre nego sam pogledala tranzite) odlučila da ga opet zovem na viđanje.

Postaviću opet horarac, pa ćemo da diskutujemo.

Old 23-05-2008, 21:30   #45
s_ana_dra
Obično gatalo

s_ana_dra's Avatar

s_ana_dra je offline
Standardno

Shmile prvo hvala, a i sta drugo da kazem svidja mi se odgovor, bas sam zla.
nego mene ovde ponesto buni, zato i kuckam ovde jer imam neka pitanjca. Znaci gledamo njega i on je u raku (naravno 7 kuca), njegov signifikator je mesec, koji je na 2,39 jarca, e sad mene tu buni sto kazes da je on orjentisan na svoje 7 polje??? jer mesec je u njegovom 6 (horarnom 12) polju. to me malo zbunjuje, a iz toga se onda vidi, ako je orjentisan na 7, da je ipak onda okrenut njoj. Mislim cisto da se ne uhvatim mnogo za cinjenicu da je u vezi, ali da mu bas i nije nesto, i da ga smara. Cisto zbog mene. Ali je jasno da je orjentisan na novac (posao) jer je saturn u njegovoj 2 kuci (horarnoj 8). A i mozda ne mogu da skontam do kraja jer ne znam bas sta se sve gleda. ok gleda se 7, koje predstavlja njega, mesec koji je u njegovom 6 polju, a zasto onda saturn, zato sto je u njegovom sedistu (naravno mesec)??? mada sad malo kad pogledah dostojanstav, jasnije mi je. da zato si gledala saturna, jer je mesec u sedistu saturna, pa naravno tu jako voli sve sto je vezano za saturna, a tu je i 7 polje, pa me to zbunjuje, znaci voli on tu osobu sa kojom je u vezi??? i onda ovo sve ostalo, ok
hvala puno
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules