ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 11-04-2008, 22:38   #16
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
...
Znači ovde ide "e, evo šta se desilo u odnosu na tvoji odgovor"... itd... A ko hoće da se zahvali nek prebaci svoj koment u "Pohvale"

...
Molila bih calnove da obrate paznju.

Lara
Submit to Digg   Feedback za horarace Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

hhmmm....
Old 23-04-2008, 16:13   #17
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno hhmmm....

draga Shmile...evo mali komentar.....da ne bih sve citirala i trazila po horarnoj ...ja cu da kazem moj feedback za horarce sto si mi tumacila

sto se tice ispita 18.4. ..stigli rezultati...nisam polozila...po horarcu si mi rekla da se nisam dovoljno spremila,te da ce mi pomoci neka strana osoba pa da se mogu izvuci....ali ja jesam,ja sam uvek vredna,radna i disciplinovana osoba,i niko mi nije pomagao,nije bilo sanse niti sam ja takva da spremam "puskice"...oslanjam se iskljucivo na svoje snage ....a ispit se sastojao iz 5 delova:diktat=10,prevod sa EN na SR=9,prevod sa SR na EN=9,gramatika=9 i esej=5...e tu me je oborila profesorka jer joj se nije svidela moja konstrukcija recenica u eseju (sto je vrlo smesno,jer inace ne bih polozila prevod!)...i naravno ako jedan deo padnes ..pao si sve!...tako da mi se cini da se horarac nije bas pokazao preciznim..ali...to sad vodi na odgovor na ono moje pitanje davno u martu postavljeno "da li cu upisati 4 god. pre roka?"...i naravno tu se sad horarac ispunio jer zbog ovog ispita ne mogu da dobijem prevremeni upis ! ...eto...nadam se da se ne ljutis ...sorry ....

Old 02-05-2008, 22:48   #18
sandrapu
Švrća

sandrapu's Avatar

sandrapu je offline
Registrovan: Oct 2007
sandrapu je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by s_ana_dra VIdi Poruku
Sandrapu, 1. pitanja, posto je upitanju kredit, mislim da bi trebalo gledati 8 kucu, tako da cu tako uraditi, a ako sam napravila gresku jupiter ce me ispraviti. Po meni deluje da ces dobiti kredit ali nazalost uz neka otezanja
2. pitanje: kod ovog pitanja, ako gledam dostojanstva, gledam merkur i mesec koji predstavljaju tebe. mesec se nalazi u izgonu i padu merkura, to bi meni znacilo da ti sama sebe mucis. ali volela bih bas da ovu poziciju iskomentarise Jupiter ili Viksi, cisto me zanima i njihovo misljenje. Ali je naravno jako lepo sto je mesec u sedsitu jupitera, koji predstavlja njega. a jos je i mesec i u terminu i licu jupitera, iz cega se vide tvoja osecanja prema njemu. e a kad gledamo jupiter, nije lose, mada je jupiter u svom padu, ne oseca se dobro, u izgonu je meseca, sto znaci da bas i ne voli mesec, ali ima i triplicitet prema mesecu. Ne znam bas kakav bih zakljucak iz svega ovoga izvela. jupiter i merkur su u separaciji u trigonu. Volela bih da jupiter prokomentarise.
Hvala mojoj imenakinji. Moram da kazem da si u pravu, otezanja - postoje zato me i muci pitanje kredita. A sto se tice ljubavi I ja bih zamolila Jupi da prokomentarise jer stvarno mucim sebe cekajuci ga (verovale ili ne on je stvarno idealan)

Old 05-05-2008, 13:48   #19
loreley
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
loreley je na dobrom putu
Standardno

Thanks Jupi- evo jedna povratna informacija- ja uspjela u par dana dovršit diplomski- sad umirem od umora jer sam spavala po sat ili dva dnevno- sve je super a obrana mi je 21.05......

Old 05-05-2008, 16:36   #20
dadiska
Moderator

dadiska's Avatar

dadiska je offline
Registrovan: Sep 2007
dadiska je na dobrom putu
Standardno

Jupi za kredit i preseljenje ti javljam, ali ispit sam pala , ali ko ga sisa bice jos rokova!

Old 05-05-2008, 16:53   #21
jupiter u raku
Obično gatalo

jupiter u raku's Avatar

jupiter u raku je offline
jupiter u raku je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by sandrapu VIdi Poruku
Hvala mojoj imenakinji. Moram da kazem da si u pravu, otezanja - postoje zato me i muci pitanje kredita. A sto se tice ljubavi I ja bih zamolila Jupi da prokomentarise jer stvarno mucim sebe cekajuci ga (verovale ili ne on je stvarno idealan)
dobićeš kredit ,ali, uz dosta papiroloških otežanja ,i kupiti stan do kraja godine.----i sa dragim ćeš se sastati i bićete opet u ljubavi...
ovo je off-znam ......izvinjavam se moderatorima ,ali nisam mogla da nađem ovaj post na temi, da bih odgovorila na pitanje sandrapu.
pozzz

Quote:
Originally Posted by loreley VIdi Poruku
Thanks Jupi- evo jedna povratna informacija- ja uspjela u par dana dovršit diplomski- sad umirem od umora jer sam spavala po sat ili dva dnevno- sve je super a obrana mi je 21.05......
ja sam protumačila i kroz numerologiju i kroz horarac da ćeš ti uspeti,sa poslom i diplomskim --tako da mi je drago da čujem da se to i obistinjuje.
pozzz

dadisaka ,da dodam ovde za tebe--žao mi je što si pala ispit,a što se tiče moga tumačenja--Froli kaže da nema astrologa koji ne greši....

Old 11-05-2008, 03:54   #22
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Scarlet VIdi Poruku
Hvala na odgovoru

Pepuuu, kod tebe je Mesec u separaciji od Marsa pa bi to mogao biti tek svež rastanak od nekog (Mars vladar 7), emotivno raščišćavanje ako ne i fizički. Pošto se Venera i Sunce ne "stižu", kao što smo čuli, kod tebe bih pre ulagala nade u trigon Venere i Jupitera mada to vremenski nije baš blizu zbog velikog orbisa. Osim toga Venera će pre toga graditi kvadrat sa Mesecom, to je opet jedan od tvojih signifikatora a to je ono što se dešava u međuvremenu, ako sam dobro skapirala. Verovatno nije baš ni najzgodnije što je Jupiter u izgonu ali sad šta je tu je.
Svjež rastanak hmm...a ne baš...stvarno,ništa se ne dogadja....u biti... prilika kolko voliš,al sveee opasno po život....sve zabranjeno...pa možda na to vuku aspekti...ako u to zakoračim...sve me strah...
Joooj ne dobro......milom ili silom...proizvest ću dogadjaj....

E baš zato mene dalje zanima...da li ti loši pokazatelji (ili da uopče ni nisu pokazatelji)...mogu proricat nešto što nije dobro...ono što se ne smije???

Jer ako sam ja odlučila da će bit nešto... kako me nedostatak aspekata može u tome zaustavit i zašto se to u horarcu ne vidi...ta volja?Ovo je već filozofija...al baš mi se o tome priča...

Old 13-05-2008, 09:12   #23
mace
Obično gatalo

mace je offline
Registrovan: Feb 2007
mace je na dobrom putu
Standardno

[quote=Shmishonja;80744] na žalost, negativno je orijentisan na tebe i to je rekao samo da bi te svojski povredio i odbio od sebe

culi smo se juce i rekao je da nista nije rekao lose!
to je njegov drug uradio ...lagao je..
ali smo ja i moj bivsi opet na krv i noz

Hvala Shimshke!!!
Old 13-05-2008, 17:34   #24
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Registrovan: Apr 2007
saandraa je na dobrom putu
Standardno Hvala Shimshke!!!

Originally Posted by saandraa
da li mi stoji neka promena u ljubavi u skorije vreme? (ne bas sutra ali barem do jeseni)13:51 u becu
za sada nema promena

nisam nista drugo ni ocekivala

ali hvala na trudu u svakom slucaju

SOLARNA2011/2012

Old 13-05-2008, 18:53   #25
jupiter u raku
Obično gatalo

jupiter u raku's Avatar

Standardno

Shmisho,pošto sam ja šegrt koji peče zanat ,znači mi mnogo ,što si me ispravila--u principu, znam da je aplikacija budućnost, sve dok ne dođe do egzaktnog kontakta,ali ,sam bila brzopleta....

e ,sad bih te pitala ,da li to znači da će do kontakta doći za 6-7 nedelja,pošto je mesec, koji aplikuje u promenljivom znaku-devica i kadentnoj kući-12....što nas navodi na nedelje za jedinicu vremena,a rastojanje između meseca 9 st i venere 15 st-na 6 do 7 nedelja, jer i venera se kreće....

mada,sad u efemeridama videh da je mesec na 15,43 device, već sutra -14 maja u 15h i 28 min..
šta je relevantno vreme,ono stvarno što piše u efemeridama ,ili ovo procenjeno u horarcu..?
ja lično mislim- ovo što se procenjuje u horarcu,ali, me interesuje tvoje mišljenje....?

re:
Old 13-05-2008, 19:05   #26
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Smile re:

Quote:
Originally Posted by jupiter u raku VIdi Poruku
Shmisho,pošto sam ja šegrt koji peče zanat ,znači mi mnogo ,što si me ispravila--u principu, znam da je aplikacija budućnost, sve dok ne dođe do egzaktnog kontakta,ali ,sam bila brzopleta....

e ,sad bih te pitala ,da li to znači da će do kontakta doći za 6-7 nedelja,pošto je mesec, koji aplikuje u promenljivom znaku-devica i kadentnoj kući-12....što nas navodi na nedelje za jedinicu vremena,a rastojanje između meseca 9 st i venere 15 st-na 6 do 7 nedelja, jer i venera se kreće....

mada,sad u efemeridama videh da je mesec na 15,43 device, već sutra -14 maja u 15h i 28 min..
šta je relevantno vreme,ono stvarno što piše u efemeridama ,ili ovo procenjeno u horarcu..?
ja lično mislim- ovo što se procenjuje u horarcu,ali, me interesuje tvoje mišljenje....?
http://astro.axisdraw.com/forum/53685-post86.html
nadam se da će ti to pomoći, pored tabele za vreme

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-05-2008, 19:29   #27
jupiter u raku
Obično gatalo

jupiter u raku's Avatar

Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
http://astro.axisdraw.com/forum/53685-post86.html
nadam se da će ti to pomoći, pored tabele za vreme

hvala,odličan tekst,tako sam nešto i mislila,ali sad i potvrdih.....

ps.a tabelu za vreme znam......

Old 14-05-2008, 16:04   #28
s_ana_dra
Obično gatalo

s_ana_dra's Avatar

s_ana_dra je offline
Registrovan: Jul 2007
s_ana_dra je na dobrom putu
Standardno

e pa vreme je da uradim mali rezime horaraca koji su se ispunili. hehe cak ih je 2.
prvi je za voznju. Shmile je rekla, da ce biti povuci potegni, ali dace se na kraju zavrsiti sve srecno. Tako je naravno bilo, sve se super zavrsilo. Sta da vam kazem kad znamo da je Shmile genije.

E a onda da pohvalim i Jupiter u raku i sebe, jer smoradile horar za moj posao, bila su tu dva. Prvi je bio tacan, ali je bilo razocarenja, i mnogo lazi. A drugi je bio za posao u Politici, i naravno zaposlila sam se bas tamo.
Super, hehehe
ljubac i vama dvema svaka cast.

evo ja izkopah neke moje stare horarce sto je mahom shmile odgovarala...
Old 14-05-2008, 17:45   #29
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Registrovan: Apr 2007
saandraa je na dobrom putu
Standardno evo ja izkopah neke moje stare horarce sto je mahom shmile odgovarala...

prvo neki sto se nisu ostvarili a zbog cega??? nemam pojma

1.: nije se ostvarilo a takoooo sam se radovala (mislim da je pitanje bilo postavljeno negde pocetkom nov)

da li i meni ide neko u susret???

KARTA ZA PITANJCE

Ti si pitač i gledaš Asc' i njegovog vladara. U ovom slučaju, to je Jupiter na 19° Strelca u I polju. Takodje si i Mesec na 14° Lava na kraju VIII polja.

Pošto si sama i interesuje te da li ćeš uskoro upoznati nekoga, gledaš šrvu aplikaciju koju taj Jupiter ima sa nekom planetom [ poreporučljivo je da je to muška planeta ]

Pozicija Meseca u VIII polju ne treba da te zabrinjava, jer VIII polje nije samo smrt
To je polje koje prikazuje ne ispoljene zebnje, sumnje, strahove, pa nam samo ukazuje ta su ti emocije vrlo jake, ali prikrivene, jer si malo u depresiji, to je to... nećeš da umreš, veruj mi

U ovom slučaju, Jupiter i Mesec imaju medjusobno prvu aplikaciju, a kasnije Mesec ima aplikaciju sa Merkurom, koji samo što je postao direktan, a vladar je VII polja ~ iz ovoga vidimo da će uskoro da se na vidiku pojavi potencijalni
ali ćeš morati da sačekaš barem još mesec - mesecipo dana

2.: isto se nije ostvarilo a isto sam se radovala
da li cu imati uskoro normalnu vezu??? (shmilic zna o cemu se radi )
kartu na zalost ne mogu da postavim, pitanje postavljeno danas u becu u 21:00, 30.12.2007

ljubac i nadam se da je kod tebe sve ok. i da ce i tvoj stres uskoro proci, a nadam se da ga uopste i nemas!!!![/quote]

A sad da vidimo horarac ti si Asc' u Devici, sa Merkurom u Jarcu u V polju ~ o čemu li ti razmišljaš, hmm Mesec je u Vagi u II polju. Od aplikacija za Merkur imamo 90° sa Mesecom, posle Mesečeve 90° sa Suncem. U ovom slučaju, tebe kao Merkur, spaja Mesec sa Suncem ~ spaja te sa nekim muškarcem ~ biće to preko prijatelja, neko ko je davno u tebe. Biće sve oki doki
e a sada 2 koja su se ostvarila:

1.: ovo se ostvarilo 10000000% bas kao sto je shimle napisala, i vremenski sroz tacno

pitanje: da li ce moj bivsi muz dobiti kredit, da bi resili nase novcane probleme??Pa zašto je nemoguće vežbala si i sve je ok

Elem, sada ću ja da odradim aplikacije i sve ostalo da se ne bi sad mučila, a sutra idem u grad u shoping da vidim da li je izašao novi "Astrološki Kalendar za 2008" i ako jeste odmah ja

E, sad, da vidimo

Gledamo : Mesec, Veneru i Marsa i naravno osu II ~ VIII koja je u ovom slučaju na 28° što nam ukazuje da se uskoro menja situacija i da treba da pogledamo još i Merkura i Jupitera :

Prvo Mesec : njegova prva aplikacija je 60° Merkur
Venera : prva aplikacija ~ nema...
Mars : prva aplikacija 180° Merkur
Merkur : prva aplikacija 60° Mesec, pa 0° Sunce
Jupiter : nema aplikacija dok ne predje u znak Jarca...

Ukratko : pošto je on predstvljen Desc' ~ Venera ~ a ona vlada i njegovim VIII poljem ~ a sama Venera nema aplikacija, znači da za sad situacija stagnira. Kada dodje do promene, i Venera udje u znak Strelca, i samo VIII polje će promeniti vladara i biti predstavljeno Mekrurom koji je za sad u strelcu i ima prvu aplikaciju sa Mesecom, pa posle sa Suncem, što je dobro. Kasnije i on menja znak i ulazi u stabilnog Jarca koji kao što znamo egzaltira Marsa, pa samim tim, novac će doći i imaćete koristi oboje od njega

2.: ovo se isto skoro u dan tacno tako i desilo, ma da je tada ovo bila proso nemoguca opcije, nisam mogla da verujem da je horarac bio tacan!!
KARTA novac i bivsi muz 23.11

Odgovor : pošto je Asc' na kraju znaka, to nam govori da se situacija polako menja i da se sve okreće na drugu stranu. Uskoro ti od Jupitera na 24° Strelca, postaješ Saturn na 08° Device, koji inače ovde vlada i tvojim II poljem. S druge strane, tvoj bivši je predstavljen Merkurom na 17° Škorpiona na samom vrhu XI polja [ njegovo V polje ~ kocka ], a kasnije postaje Mesec koji je na 12° Bika u IV polju.

Iz ovoga vidimo da ti kao Jupiter baš nemaš ni jednu pozitivnu misao o Merkuru, a Merkur je potpuno orijentisan na svoje ciljeve i ideje.

Prva aplikacija koju Jupiter ima je tek tamo kasnije 60° sa Venerom, dok Merkur ima prvu aplikaciju 180° sa Mesecom. S druge strane, Saturn ima prvu aplikaciju 90° sa Suncem, dok Mesec odmah posle te 180° ulazi u prazan hod.

Iz ovoga svega možemo da zaključimo da ćeš još izvesno vreme imati problema sa njim, zbog te 180° i zbog aplikacije izmedju Saturna i Sunca 90° -/+ 7° [ vreme bi moglo da bude -/+ od 7 do 12 nedelja ?
Nemoj me držati za reč ... ]

shmile svaka tebi cast!!!

mene samo zbunjuje zasto mi se ljubavni horarci nikad ne ostvare? ali tu nisi ti kriva shmile-darling, ja sam ti baksuz i nista vise!!!

ljubac vama dvema

SOLARNA2011/2012

Old 14-05-2008, 20:53   #30
Ikaya
Švrća

Ikaya je offline
Registrovan: Apr 2008
Ikaya je na dobrom putu
Standardno

2. Pitanje je:Hocu li biti zadovoljna promenom ako odem?
Pitanje postavljeno u 19:12,BG,13.5.

Quote:
2. vl.Asc' ima antiscijsku O° sa Suncem, pa samim tim će ta promena biti zaista PRIMETNA
Evo sta se desilo.Jutros odlucim da otkazem sisanje,zao mi ove kose ...Ali zato danas kupim cipele koje totalno odudaraju od svega sto sam do sad nosila ...... E, sad se odgovor moze protumaciti i kao primetna promena plana...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules