ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 04-02-2011, 23:27   #46
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Beba977 VIdi Poruku
Neznam koja je tranzitura planeta na nebu ovih dana nad Makedonijom,ali za nekoliko dana poubijase se deca u skolima,jedno dete ranio nekoliko dece i profesora,sutradan drugom detetu nasli noz u skoli,imao nameru da se kolje,jedna zena abortirala u zatvoru,a zbog toga nastali veliki protesti doduse politicki obojeni...Sve se nesto vrti oko dece,mozda zbog ovog stelijuma u trecoj...?Kako je kod vas?
U 3-oj kući države Makedonije?
Submit to Digg   Trenutna situacija na nebu Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-02-2011, 00:10   #47
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
U 3-oj kući države Makedonije?
Mislila sam mozda je stelijum planeta,odnosno opozicije UR0MO,SO0MA,NE0kiron u III kuci Makedonije.Zato sam i pitala kako je kod vas?Tacnije ovo je pocelo od pre 2 dana,pa kakve promene imate i dali ih uopste imate???

Last edited by Beba977; 05-02-2011 at 02:59..

Old 05-02-2011, 00:24   #48
ochajna domacica
Mag

Standardno

Quote:
hahaha,inspektore ,mislila sam mozda je stelijum planeta,odnosno opozicije UR0MO,SO0MA,NE0kiron u III kuci Makedonije.Zato sam i pitala kako je kod vas?Tacnije ovo je pocelo od pre 2 dana,pa kakve promene imate i dali ih uopste imate???
Stvarno te ne razumem! Ne znam kartu države Makedonije, ali išla sam logikom da navodiš nešto što je globalno pitanje jedne države(nije valjda da si izvela sve to zbog tranzita iz svoje karte) i donela zakljucak da si to navela zato što imate isti podznak? ne?! MOžda možeš da mi objasniš, pošto sad ništa nisam shvatila. A kod kojih nas? Pa ima nas odasvud.
Šta li je u 3.kući Egipta ovih dana?
Kod "nas" u Bgd.(pod vladavinom države Srbije ) je aktuelan virus.

Old 05-02-2011, 00:47   #49
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
Stvarno te ne razumem! Ne znam kartu države Makedonije, ali išla sam logikom da navodiš nešto što je globalno pitanje jedne države(nije valjda da si izvela sve to zbog tranzita iz svoje karte) i donela zakljucak da si to navela zato što imate isti podznak? ne?! MOžda možeš da mi objasniš, pošto sad ništa nisam shvatila. A kod kojih nas? Pa ima nas odasvud.
Šta li je u 3.kući Egipta ovih dana?
Kod "nas" u Bgd.(pod vladavinom države Srbije ) je aktuelan virus.
Da,navodim globalno pitanje kako je kod svih,u svojim zemaljama,jer kod nas je bas turbulentno,evo i u Egiptu takodje,pa su mozda ti tranziti na VIII.Ustvari i nema pitanja vec samo neka moja konstatacija,a da pogledala sam tranzite na mojoj trecoj pa sam sve to povezala,mars nozevi,merkur deca,kad bolje vidim tu je i UR0JU-nagla promena morala,pravde..

Old 05-02-2011, 01:30   #50
ochajna domacica
Mag

Standardno

Quote:
Da,navodim globalno pitanje kako je kod svih,u svojim zemaljama,jer kod nas je bas turbulentno,evo i u Egiptu takodje,pa su mozda ti tranziti na VIII.Ustvari i nema pitanja vec samo neka moja konstatacija,a da pogledala sam tranzite na mojoj trecoj pa sam sve to povezala,mars nozevi,merkur deca,kad bolje vidim tu je i UR0JU-nagla promena morala,pravde..
I opet mi ne odgovori da li je to u 3 polju države Makedonije,daj kartu! Jer ako si izvela iz svog, kako li tek izgleda i svake druge osobe rođenoj u Makedoniji..mora da je zbog tog tranzitnog stelijuma kod tebe u 3 kući došlo malo i do lošijeg prijema u komunikaciji s moje strane.
Prosto ne mogu da verujem da je konstatacija da na osnovu lične karte pričamo o čitavoj državi, zato sam se i zbunila. ili ne za moral i pravdu bi morala biti uključena i 7 kuća a i Sunce..nekako ide uz to, pa opet mislim da smo mnogo otišli u off.a nigde ne povezujem sa postom i konstatacijom da se takve stvari dešavaju. Ako daš kartu Makedonije možda mi i bude jasnije(a možda je Ju0Ur odreagovao tako, ako je u opoziciji sa natalanim Ju ili Ur).
I u Hrvatskoj mislim da sam pre neki dan čula vest o više maloletnih trudnica - mene više ništa ne šokira(al' kakve sad to veze ima baš s trećim poljem eto to mi nije jasno na globalnom planu)

Old 05-02-2011, 02:57   #51
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Standardno

U pravu si krivi su moji tranziti na III,stavljam zasad tacku dok mi ne prodju !
Mada celo vreme tvrdis da tebi nije jasno sta ja pisem,znaci obrnuti prijem
Cela stvar je u tome da se dokazes da bolje znas astrologiju,i ja to potvrdjujem,ali nacin na koji to pokazujes je agresivan,jer ja sam ubegjena da si me shvatila od prvog mog posta u vezi situacije u MKD,ali si izvukla moju gresku u pisanju,da ne kazem iskoristila,pa pocela da vrtis u krug izlazeci celo vreme off teme

Last edited by Beba977; 05-02-2011 at 03:25..

Old 05-02-2011, 03:18   #52
jole
Obično gatalo

jole's Avatar

jole je offline
Registrovan: Jan 2011
jole je na dobrom putu
Standardno

Trenutno su mi Ve i SMC na natalnom Ne,na 1.step. Jarca u I kuci,malo je falilo da raskinem sa momkom,bez konkretnog razloga,a i dalje me to drzi-juce,danas,videcemo sutra.Inace danas je odlozen i put za Veneciju,trebao je da bude 10. pomeren je za 25.februar.Sa roditeljima katastrofa,takodje...
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-02-2011, 03:46   #53
ochajna domacica
Mag

Standardno

Quote:
U pravu si krivi su moji tranziti na III,stavljam zasad tacku dok mi ne prodju !
Mada celo vreme tvrdis da tebi nije jasno sta ja pisem,znaci obrnuti prijem
Cela stvar je u tome da se dokazes da bolje znas astrologiju,i ja to potvrdjujem,ali nacin na koji to pokazujes je agresivan,jer ja sam ubegjena da si me shvatila od prvog mog posta u vezi situacije u MKD,ali si izvukla moju gresku u pisanju,da ne kazem iskoristila,pa pocela da vrtis u krug izlazeci celo vreme off teme
Ovo nisam videla. Ali bih ti samo rekla da si jako bezobrazna s ovim dodatkom, ali sad ispade i da si glupa kada si mogla da pomisliš tako nešto. Uostalom, ne volim nesporazume pa sam tražila da mi objasniš, ali ako te je bilo zbog nečeg sramota mogla si i da napišeš. Ja sam to 1000puta napisala kada sam pogrešila.
E od ovakvih kao što si ti, odnosno pisanja, meni stvarno pozli. Da se nadmećem s kim? Misliš da je nadmetanje disciplina u astrologiji... Vrtiš se onda sama u krug. Ovde se nikada neću nadmetati.-ovde ne postoji nadmetanje!
I P.S.(dodatak): nemam nameru da se Tebi izvinjavam zbog izjave, jer pretpostavka koju si iznela je toliko glupa da ju je i glupo osporavati. Da si htela mogla si staviti i tu kartu, a mene je zanimala, ali nisam je spomenula prva pa nije valjda ni na meni da "trčim" da je tražim(ko kosku) da bi se dokazivala. Od astrologije ne znam da li sam prešla sa saznanjima 1%, a kako se svaki dan dodaje nešto novo, logično da se taj procenat umanjuje. Onaj ko misli da je "položio" zbog vrednovanja samog sebe, duboko se vara. A ti nemoj ni da se takmičiš sa lošijima ja ću uvek da učim(do kraja)!

Last edited by ochajna domacica; 05-02-2011 at 04:11..

Old 31-07-2011, 19:09   #54
ovnica
Obično gatalo

ovnica's Avatar

ovnica je offline
Registrovan: Apr 2011
ovnica je na dobrom putu
Standardno

http://i51.tinypic.com/kbzi2p.gif

Evo primera za razmatranje.
Pre neki dan raskinuli smo nezvanicno..
Danas, zvanicno.
Ja mislim da je do ovog MA sto setka po 7 kuci i MO90JU, SO i MO opozicija natalni JU...
Izmedju ostalog, tranzitni MA gradi kvadrat sa vladarom natalene 7 kuce..

Nisam sigurna sta je prevagnulo..
Sta vi mislite?

Old 31-07-2011, 22:58   #55
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by ovnica VIdi Poruku

Danas, zvanicno.
Ja mislim da je do ovog MA sto setka po 7 kuci i MO90JU, SO i MO opozicija natalni JU...

Sta vi mislite?
Pa ne bih isključila tranzitni saturn koji je napravio opoziciju na veneru, a ta je ista vladar 5 kuće. Poznato je za saturn da djeluje "kasnije".

Old 08-08-2011, 13:28   #56
silver006
Veštac

silver006's Avatar

silver006 je offline
Registrovan: Feb 2011
silver006 je na dobrom putu
Standardno

13. avgusta pun mesec pada na 10 stepeni vodolije, moj Ma se nalazi na 11 stepeni u 5(vlada 7) i deo je velikog vazdusnog trigona. Inace na pun mesec najcesce reagujem tugom i nesanicom. Uf kako bi ovo moglo da se odrazi???

Old 08-08-2011, 13:58   #57
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Registrovan: Sep 2009
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ovnica VIdi Poruku

Danas, zvanicno.

Sta vi mislite?
Po meni raskid je doneo tranzitni uran na natalnu veneru.
Zao mi je.

Old 09-08-2011, 14:35   #58
ivce
Švrća

ivce's Avatar

ivce je offline
ivce je na dobrom putu
Standardno

Silver, meni ce takodje pasti na marsic jer je i moj na 11 vodolije, u 8 kuci, a dispozitor svih planeta iz 5 kuce sa kojima je u kvadratu ne znam zna li neko sta nam to moze doneti?

Old 09-08-2011, 14:53   #59
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Zavisi kako su ti aspektovani natalno

Old 09-08-2011, 18:37   #60
ivce
Švrća

ivce's Avatar

ivce je offline
ivce je na dobrom putu
Standardno

pa mesec mi je ugrozen kvadratom od saturna i opozicijom jupitera, a mars iz 8 kvadrira 5 kucu sa suncem i pl... kapiram nista dobro!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules