ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 13-01-2011, 00:30   #31
enigma07
Početnik

enigma07's Avatar

enigma07 je offline
Registrovan: Jan 2011
enigma07 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by egerija VIdi Poruku
sad vidim i tebi V kuca pocinje na 29. stepenu Riba kao i meni.
Uh, brine mene to, ali niko nije obratio paznju na to ko god da je gledao moju kartu, pa se nadam da je zanemarljivo
da bas sam se pitala to kad sam trazila vladara 5. kuce - znaci Neptun u 2. u konj. sa Mo...a sto se stepena tice - sta predstavlja taj 29?

Quote:
Originally Posted by Astro_Nena VIdi Poruku
Enigma:
Cccc.... Ne znam bilo bi nezgodno da budes trudna na brodu i to u kazinu )) Salim se malo naravno.... Postoji jos samo opcija da upoznas nekog jako slatkog, bejbifejs momka i onda da tako resimo taj momenat. Jel prodato?
Yes, much better ...a buduci da je to ipak brod, cini mi se da ce ih biti i vise mislim tih bejbifejsova jel

Last edited by Vojvotkinja; 13-01-2011 at 00:43..
Submit to Digg   Trenutna situacija na nebu Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-02-2011, 11:48   #32
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
Registrovan: Jan 2010
mirab je na dobrom putu
Standardno

Bulo bi mnogo korisnije da umesto vasih sala i nepotrebnih komentara skoncentrisemo paznju na trenutnu situaciju na nebu, kakva je i tema ovog posta, i da redom konstatujemo sta svaka planeta u tom i tom aspektu trenutno moze doneti ili kakav je potencijal nekih desavanja zbog odredjenog polozaja koji vam se ucini takvim.Ovako komentarusuci sta je u vasem horoskopu, propraceno smesnim komentarima necemo uciti i nauciti astrologiju vec samo uspostavljati medjusobne komentare koji tome ne doprinose.

Old 01-02-2011, 17:48   #33
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Registrovan: Mar 2009
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

MIRAB-Mnoge clanice interesuje gomilanje planeta u ovnu ovog proleca.

Kakve bi bile vase prognoze u pogledu tog perioda???
Uran -Sta nam moze konstruisati i novog doneti?
Mars -Da ne pretera zajedno sa Uranom i ne pokaze nam svoju snagu za pokret?
Jupiter leti li leti mada u tom periodu moze imati neka ogranicenja.
Venera [u izgonu] moze neke ishitrene akcije da napravi
Merkur 3 nedelje u ovnu retrogradan u sta ce nas ubedjivati i mozak ispirati [ovaj Merkur voli govoriti javnosti ]
Merkur retrogradni iz ovna jedno 10-tak dana pravice i opoziciju na tr.Saturna takodje retrogradnog na 12*

Old 01-02-2011, 18:19   #34
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
mirab je na dobrom putu
Standardno

NOVICSLAVICA, Nema potrebe za veliku brigu, sve je to uslovljeno licnim natalom a ponajvise aktivnostima same osobe i polozajem planeta u licnom natalu. Uran je daleka planeta i znamo da se on dugo zadrzava u jednom znaku pa ga ne treba previse licno analizirati po znacim, osim ako nije vladar ascedenta, vec po kucama, sto je mnogo licnije. Kako znamo sta znaci kada se Uran nalazi u znaku Ovna: brzina, okretnost, aktivnost, sklonost rizicima, brzopletost, netoleranciju...trebalo bi pripaziti na neke svoje osobine koje se ovim tranzitom aktiviraju, kazem samo ako na to ukazuje licni horoskop.Mars ulazi u Ovna 3.4.pa do 12.5.- nije dugo i on je tu u sedistu, sto ce svojim brzim hodom biti udaljen od ove eksplozije Urana, pa mi se cini da se nece osetiti kao negativac.Oni koji u natalu imaju los aspekt Urana i Marsa mogu osetiti pojacanu nervozu i napetost u vezi svega sto bi tih nedelja hteli preuzeti na sebe.Nije dobro za one koji imaju Ovna na Ascedentu a tranzitni Uran ulazi u prvu kucu, tada pravi opoziciju na 7. kucu sto moze da ukaze na pogorsanje partnerskih odnosa.Uran u ovom znaku nikako ne voli prosek i stereotipne stvari.Venera 22.4 ulazi u Ovna pa do 16. 5. zasto biti zabrinut, uvek sve zavisi kako cemo se mi sami postavljati kada energije planeta deluju. Mozda bi vise o nasim postupcima trebalo razmisljati; uverila sam se licno da nasi postupci ublazavaju dejstvo energija pojedinih losih aspekata. Ne brini vec cemo nekako preziveti i taj april i maj.

Old 01-02-2011, 22:35   #35
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Registrovan: Mar 2009
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

MIRAB-Hvala i hocu da verujem da ste u pravu.Ali gomilanje planeta u jednoj kuci i jednom znaku ipak povuce energiju zajednickog dispozitora u ovom slucaju[ ovna ,Marsa ] pa ako su desavanja jos u losijoj kuci .!!!
Ja odmah stvorim sliku da je lako srusiti nesto sto je od losijeg, slabijeg materijala [u smislu ako dunem i vatru sunem izgorece ti kuca ....pu ..pu daleko bilo od svakog] Dala sam simboliku da je ovo za vecinu prejaka energija pogotovo za one koji imaju mnogo planeta u vodenim znacima ili zemljanim.[ Vatrenim je dobro kao i vazdusnim]

Old 02-02-2011, 14:46   #36
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Znaci li to da se mogu nadati još gorem mogućem scenariju po ovom što nosim iz natala Ma90Ur, Ma vladar Asc.
Meni je 12 polje, ali pronalazim da ne može ništa biti lošije od onog što sam prošla, slobodna ocena-procena
Plaše jako prognoze i te kako svirepo..možda sad zato što sam pod temperaturom pa ne razumevam šta ste napisali. Jednostavno prethodni prolazak Marsa mi je baš doneo adrenalinski trzaj, ostalo što je usledilo do sada nije ni vredno pomena, više.
Gomlanje planeta proslog puta mi je pokrenulo poznanstvo na koje i danas nisam imuna niti ću ikada biti. Opet prva i druga kuća, kao i dragi Merkur koji je "živeo" retro. Uf.koliko pogrešno protumačenih poruka u tom periodu. Svaki početak bilo kakvog odnosa je težak.
Meni da nije Mars i Urana ostala bih 100% introvertna.

Old 03-02-2011, 13:29   #37
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
mirab je na dobrom putu
Standardno

NOVICSLAVICE, ja bas imam 5 planeta u vodenim znacima i jos mi Saturn ulazi u 12 kucu i prelazi preko Meseca i Jupitera koji su u egzaktnoj konjukciji u znaku Vage; ali me to ni malo ne plasi. Istina da nasa slobodna volja utice samo 5-6% na sva dogadjanja u nasem zivotu ali naucila sam u zivotu mnoge lekcije i sa njima cu izaci na kraj sa onim sto me ceka.Najvaznije je imati mnogo vere i pozitivizma. Sve biva i prolazi, a na nama je da to sto nam sudbina donosi umemo nositi.To cemo najpre videti(sta svojom slobodnom voljom mozemo uciniti za sebe) kroz seriju 3 i 11; pa bilo da nasa "slobodna volja" zivi u nama kao nasa i licna, ili kao pomoc sa strane- nama nikad nije dato da menjamo svoj zivot u potpunosti, vec u nekim oblastima, i to pre svega u onima u kojima se nalaze povoljno postavljene planete iz serije 3 i 11, kao i u oblasti kuca kojima oni u pojedinacnim horoskopima vladaju.

Old 03-02-2011, 13:34   #38
djurafigura
Druid

djurafigura's Avatar

djurafigura je offline
Registrovan: May 2010
djurafigura je na dobrom putu
Standardno

A šta mislite o tr Ve0SMČ0Pl u Jarcu za koji dan?
Meni to sve ide kroz 5. polje...

Old 03-02-2011, 13:47   #39
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by djurafigura VIdi Poruku
A šta mislite o tr Ve0SMČ0Pl u Jarcu za koji dan?
Meni to sve ide kroz 5. polje...
pa djurafigura imas vremena da se pripremis za jedno vrelo vece ovih hladnih dana neki sexi ves , mirisljave svece , crveno vino i jos po nesto .......i narvno ON ......a sve ostalo je u rukama Plutona.....SRECNO

P.S. moze i ovo ( upravo je vrtim po sto puta ) : Tony Cetinski - KAD ZENA ZAVOLI
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-02-2011, 13:51   #40
djurafigura
Druid

djurafigura's Avatar

djurafigura je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by LavJarac VIdi Poruku
pa djurafigura imas vremena da se pripremis za jedno vrelo vece ovih hladnih dana neki sexi ves , mirisljave svece , crveno vino i jos po nesto .......i narvno ON ......a sve ostalo je u rukama Plutona.....SRECNO

P.S. moze i ovo ( upravo je vrtim po sto puta ) : Tony Cetinski - KAD ZENA ZAVOLI
Ehhh... LavJarac ovo divno zvuči Samo još da se ON pojavi

Old 03-02-2011, 14:03   #41
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Ma ne brini, pojavice se on samo ti osmeh na lice, veruj u sebe i samo napred.
Kad je Pluton tu gde je , neke oci te vrebaju iz tame, ne da se odmah otkriti, misterija,strasti.....

Old 03-02-2011, 14:08   #42
djurafigura
Druid

djurafigura's Avatar

djurafigura je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by LavJarac VIdi Poruku
Ma ne brini, pojavice se on samo ti osmeh na lice, veruj u sebe i samo napred.
Kad je Pluton tu gde je , neke oci te vrebaju iz tame, ne da se odmah otkriti, misterija,strasti.....
Još imam i pro Ve0Pl u progresijama...valjda će se pojaviti te oči iz tame

Old 04-02-2011, 13:32   #43
Brankica Mandić
Švrća

Brankica Mandić's Avatar

Brankica Mandić je offline
Registrovan: Feb 2010
Brankica Mandić je na dobrom putu
Standardno

Danas Venera pravi opoziciju na tačku pomračenja meseca od 21.12.2010..g. , pa to može biti okidač i za neke događaje koji su tada bila nagovešteni.

Old 04-02-2011, 16:24   #44
enigma07
Početnik

enigma07's Avatar

enigma07 je offline
Registrovan: Jan 2011
enigma07 je na dobrom putu
Standardno

o da, i kod mene jedno pravo pomračenje u odnosima koje se desilo krajem prošle i još uvijek traje

Old 04-02-2011, 22:16   #45
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Neznam koja je tranzitura planeta na nebu ovih dana nad Makedonijom,ali za nekoliko dana poubijase se deca u skolima,jedno dete ranio nekoliko dece i profesora,sutradan drugom detetu nasli noz u skoli,imao nameru da se kolje,jedna zena abortirala u zatvoru,a zbog toga nastali veliki protesti doduse politicki obojeni...Sve se nesto vrti oko dece,mozda zbog ovog stelijuma u trecoj...?Kako je kod vas?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules