ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
Veliki pokretac promena

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 28-06-2017, 23:51   #3211
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

da li je nekome Uran prelazio preko SMČ, pa još u 10. kući?
meni je upravo sada stao tu. biće neki urnebesi.
javiću, jer će nekoliko puta prelaziti 28*.
a što je najjače: progresivna osa MC mi je na 29* tako da će i nju Uran uskoro da protrese.
da pripremim gromobran, stiže sveti Ilija Gromovnik.
Advertisement

Old 02-07-2017, 20:14   #3212
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Registrovan: Dec 2014
gligorova je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
da li je nekome Uran prelazio preko SMČ, pa još u 10. kući?
meni je upravo sada stao tu. biće neki urnebesi.
javiću, jer će nekoliko puta prelaziti 28*.
a što je najjače: progresivna osa MC mi je na 29* tako da će i nju Uran uskoro da protrese.
da pripremim gromobran, stiže sveti Ilija Gromovnik.
A kakve aspekte pravi sa ostalim planetama i eventualno vrhovima nekih kuca? Ur je pun iznenadjenja, ali mozda je rec o nekom prijatnom neocekivanom desavanju.

http://tinypic.com/m/imuigw/2
Submit to Digg   Tranziti Urana Reply With Quote

Old 02-07-2017, 20:50   #3213
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

pa, aspekti nisu baš laki.
recimo, pravi 90 na nat.Ve - to je najbliži orbis koji ću sigurno osetiti. tiče se natalne 4. i 11. jer Ve njima vlada.
ali već su mi od 2016. prisutne stalne svađe sa roditeljima, otkad tr.Ju u nat.4. pravi 90 na nat.Me(vladara 4.). recimo da očekujem još veće zaoštravanje na tom polju porodice, jer sad i Uran udara po Ve, a cela Vaga u 4.
i možda sa prijateljima, 11. kuća je Bik, mada je i čistka "prijatelja" bila davno, ostalo je nekoliko valjanih.
emotivno (Ve je i ljubav) takođe sam od aprila u svađi sa dugogodišnjim momkom.
nekako sva simbolika mi se već odigrava ili je odigrana na poljima koja su pod Ve.
ne znam gde bi grom sada mogao, pa sam zato i pitala, možda imate neku ideju.
evo karta, lakše je: Imgur: The most awesome images on the Internet

Old 03-07-2017, 01:07   #3214
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Standardno

Ju tranzitira tvojom 4k pa valjda ce se sve srecno zavrsiti.
A posto si postavila solarac, ono sto mi je zapelo za oko je puna 7k.
Me vladar 7k smesten u 7k u trigonu sa Ju iz 10k (promena statusa). So iz 7k 60 Ur iz 4k, mozda se iznenada pojavi neko novi. Onda jos i Pl na vrhu tvoje natalne 7k.
Nesto mi se cini da ce naleteti neko (ili mozda se pomiris sa dugogodisnjim deckom), zatim sledi brak i naravno odlazak iz roditeljse kuce (Ur u 4k u solarcu).
Sve ja to kroz lepsu stranu

Old 03-07-2017, 15:44   #3215
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

pa nisi prva koja mi to kaže, ajde videću pa javim svakako

Old 01-08-2017, 12:08   #3216
Lalica
Obično gatalo

Lalica je offline
Registrovan: Jul 2007
Lalica je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Nikada nisam obraćala previše pažnje na tranzitnog Urana, ali sam pre par dana čitala o tome i ređila da ga malo pogledam.
Kada je 2010. godine ušao u moju 12 kuću (to je bio i ulazak u Ovna) otac se posvađao sa mojim bratom i majkom, a mene izbacio iz kuće uz reći „nemoj nikad više da dođeš“. Tačan uzrok njegovog gmeva ne znam ni danas, a ni moj brat. Majka mi je to teško podnela i avgusta 2011 godine umrla. Umrla je kada mi je tr Ur pravio kvadrat sa nat Ju, koji je u 2 kući i u opoziciji sa Me, koji je u 8 kući. Naglašavam Ju jer mi je to vladar, dispozitor So.
Porodila sam se kada je tr Ur pravio kvadrat sa nat Ma u 4 kući. Ja sam prošla dobro, a dete mi je imalo omfalitis ( nisu dobro očistili pupa, pa smo 10 dana bili u bolnici, za malo da mi umre dete).
2014. tr Ur u opoziciji sa natal Pl koji je u 6 kući – teorije nije bilo da se zaposlim. Išla sam na xy razgovora, svi su imali razlog da me ne prime. Zaposlila sam se kada je tr Ju ušao u 6 kuću, zo je bilo septembra 2016. Posao i kolektiv su bili (blago rečeno) grozni, ali sam konačno izašla iz depresije. Ta 2014. mi je bila fatalna i po brak. Do granice nasilja i potpunog umiranja emocija. Čak postoji i sumnja (kod mene) da je bilo prevare.
Jezivi porazi na poslovnom planu. Čak su mi umirali ljudi sa kojima sam započinjala poslove. Neki poslovni partneri i veliki drugovi su me toliko izigrali i nasankali da se još uvek okrećem. Ušasan period za poslove i poslovanje. Dugovi i sudovi se gomilaju. Radim dok ne padnem u nesvest ( bukvalno sam padala u nesvest od iscrpljenosti), a rezultata nema, novca nema....
Sada, sada sam dobro. ON je još u mojoj 12 kući. Preobratio me je i mudruje. Čekam još da uradi opoziciju sa natal Ur i da pređe preko Asc, pa da krenem u novi život!

Old 02-08-2017, 07:21   #3217
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
recimo, pravi 90 na nat.Ve - to je najbliži orbis koji ću sigurno osetiti. tiče se natalne 4. i 11. jer Ve njima vlada.
ali već su mi od 2016. prisutne stalne svađe sa roditeljima, otkad tr.Ju u nat.4. pravi 90 na nat.Me(vladara 4.). recimo da očekujem još veće zaoštravanje na tom polju porodice, jer sad i Uran udara po Ve, a cela Vaga u 4.
i možda sa prijateljima, 11. kuća je Bik, mada je i čistka "prijatelja" bila davno, ostalo je nekoliko valjanih.
nekako sva simbolika mi se već odigrava ili je odigrana na poljima koja su pod Ve.
Moglo bi da se ispolji i na spoznaju neke licne misije kroz neka iznenadna desavanja, a koja bi predstavljala totalni zaokret u pozivu i profesiji. Bunt protiv autoriteta i prekid saradnje sa nekim grupama, kolektivom, gde dotadasnji ciljevi i planovi preko noci prestaju da vaze. Slika kraja necega i pocetka neceg totalno novog po ovom sto si navela od pozicija, jer je Ve vladar 4. a to su uvek pocetak i kraj necega. A to boji polje kojim Uran vlada. Odatle dolazi promena. Osecaj nepripadanja okruzenju. Posebno sto su tu umetnuti znaci na osi, nesto sto se ispolji kasnije. Sam tranzitni Sa tebi kao Anareta tradicionalno koji kvadrira MC/IC i Uran kvadratom na Ve, nekako nose nuzne promene koje ti nece lako pasti. Jos hiron tu tranzitno.

Last edited by Natasarijana; 02-08-2017 at 08:05..

Old 02-08-2017, 07:32   #3218
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Obzirom da Ve vlada 11. sto je 2. od 10. moglo bi doci do iznenadnih promena vezanih i za finansije ili neku stednju u smislu gubitka ili rasipnistva jer je Ve na 29. stepenu, skandala nekog vezano za novac od profesije ili novac jednog roditelja, sefa. Posebno sto ce se ovde desiti i neki vid zastrasivanja jer je Pl na DC. Ovde i neke tajne izlaze na videlo vezano za tvoje neko uzivanje, Pl kao vladar sko pete se u javnosti na samom dc ne oseca bas prijatno. Pisah o Pl na dc, nadji na nekoj od tema.

Old 02-08-2017, 07:35   #3219
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Ovde mozda nije lose ni proveriti da li je sve ok vezano za penziono, jer je 11. kuca ono sto bi bila penzija, tebi Ve na 29. neke tajne ili skrivanje u vezi toga, sto moze biti i neki gubitak koji se naglo ovde otkriva i izaziva suze, 29. stepen. Ali i neko zastrasivanje, neprijateljstvo koje se iz cele situacije budi i neki tvoj revolt prema nadredjenima? Jel ima to smisla? Posebno sto i sam solar najavljuje neke radnje tebi iza ledja od strane sefova ili drzave, sto je 10. polje. Ma je na 12. rx jos 180 Ne. Ja bih rekla da su ovo neke kradje u pitanju tebi na radnom mestu. U najgorem slucaju ovo se moze na neku intervenciju odraziti, jer je 8. na ac a i Mo u 8. sto bi neku anesteziju ili trovanje opisalo, zbog toga prisustvo bolnici jer je Sa kroz 6. a i na ac sol. Sto bi tebe malo usporilo. Naravno, ovo se lako moze odraziti na tvoju baku na primer u toj nekoj simbolici. Ali zbog tran. Jupija ti si nekako povucena, svakodnevnica se uglavnom odvija kuci. Vladar seste kroz 4. polje. Mislim da ce ovo 12. naglaseno solarno da ti da puno ogovaranja i tajnih neprijateljstva u tom smislu. Dosta komunikacija u kuci tajno ili preko neta sa strancima.

Last edited by Natasarijana; 02-08-2017 at 07:58..

Old 02-08-2017, 11:26   #3220
Lalica
Obično gatalo

Lalica je offline
Standardno

Ajd i meni bacite pogled, pošto i ako sam svesna dešavanja ima tu još po nešto da se desi.
Tranzitni Ur kod mog (nevenčanog) supruga je u 2 kući.
Da krenem redom: On je dupla Vodolija i ima neaspektovanu veneru pred kraj prve kuće. Kada mu je Tranzitni Ur prešao preko Ve razveo se od žene ( koju , kako kaže nikada nije voleo, venčali su se jer je ona ostala trudna – kako god bilo Ur je doneo razvod posle po njega lošeg braka).
Onda je Ušao u njegovu drugu kuću i napravio pustoš. Moj suprug je imao dobar i dobro plaćen posao i od jednom se sve to raspršilo. Onda je i mene upoznao i otvorili smo zajedničku firmu, da bi mu tr Ur prešao preko nat Ma ( koji je u opoziciji sa natal Ur) !!!! I mi smo u totalnom rasulu.
U suštini mi povremeno imamo velike svote novca, ali kao da ni sami ne znamo da se suzdržimo sve potrošimo istog dana. S obzirom da veći deo vremna nemamo novca nagomilavamo dugove, koje od jednom platimo kad novac stigne.
On sada ima tran Ju preko natal Ur u 8 kući – prodaje vikendicu, ali nikako da je proda. Nadam se da će ovaj Ju doneti srećne okolnosti i da ćemo prodati vikendicu i vratiti neke dugove koji su baš sada došli na naplatu!
Kanda je nas Ur dobro osakatio!

Old 03-08-2017, 08:35   #3221
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Quote:
Quote:
Originally Posted by Lalica VIdi Poruku
Ajd i meni bacite pogled, pošto i ako sam svesna dešavanja ima tu još po nešto da se desi.
Tranzitni Ur kod mog (nevenčanog) supruga je u 2 kući.
Da krenem redom: On je dupla Vodolija i ima neaspektovanu veneru pred kraj prve kuće. Kada mu je Tranzitni Ur prešao preko Ve razveo se od žene ( koju , kako kaže nikada nije voleo, venčali su se jer je ona ostala trudna – kako god bilo Ur je doneo razvod posle po njega lošeg braka).
Onda je Ušao u njegovu drugu kuću i napravio pustoš. Moj suprug je imao dobar i dobro plaćen posao i od jednom se sve to raspršilo. Onda je i mene upoznao i otvorili smo zajedničku firmu, da bi mu tr Ur prešao preko nat Ma ( koji je u opoziciji sa natal Ur) !!!! I mi smo u totalnom rasulu.
U suštini mi povremeno imamo velike svote novca, ali kao da ni sami ne znamo da se suzdržimo sve potrošimo istog dana. S obzirom da veći deo vremna nemamo novca nagomilavamo dugove, koje od jednom platimo kad novac stigne.
On sada ima tran Ju preko natal Ur u 8 kući – prodaje vikendicu, ali nikako da je proda. Nadam se da će ovaj Ju doneti srećne okolnosti i da ćemo prodati vikendicu i vratiti neke dugove koji su baš sada došli na naplatu!
Kanda je nas Ur dobro osakatio!
Uran kada tranzitno pravi 180 na natalnu poziciju to uvek da totalni zaokret u zivotu.

Old 03-08-2017, 13:54   #3222
Lalica
Obično gatalo

Lalica je offline
Standardno

Moj suprug se promenio i to dosta. Recimo ranije je voleo kafanu. Da budem precizna on je po mojim shvatanjima bio alkoholičar. Znao je da danima ne izbija iz kafane. Sada, niti pije niti puši.

Mene sad malo više muči pta će mi doneti kada pređe preko natalnog Hirona, koji je na previm stepenima Bika u 12 kući.

Old 11-08-2017, 14:03   #3223
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Standardno

To sa Chironom i mene zanima jer je vec neko vreme tr Ur tacno na mog natalnog Chirona.

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules