ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 07-09-2008, 18:12   #46
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Jel ima neko iskustva sa prelaskom jmc preko saturna? Nesto mi to lici na odradjivanje karme,ili zavrsetka jednog ciklusa...
Naši sponzori
Advertisement

Old 07-09-2008, 18:25   #47
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Ja cekam da mi se desi povratak cvorova na natalne pozicije za jedno godinu dana, pa da me eventualno opauci tako da ostanem trudna, tacnije da se odlucim i na taj korak..

Old 07-09-2008, 22:24   #48
medijum
Obično gatalo

medijum's Avatar

medijum je offline
Registrovan: Mar 2008
medijum je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Jel ima neko iskustva sa prelaskom jmc preko saturna? Nesto mi to lici na odradjivanje karme,ili zavrsetka jednog ciklusa...
meni se natalno jmc nalazi blizu SA,tako da je prelazak prakticno znacio povratak na natalnu poziciju...i to mi je generalno godina koje se rado secam najlepsa dosad....ne znam bas da li su bas oni bili okidaci.....
Submit to Digg   * Tranziti mesecevih cvorova * Reply With Quote

Old 07-09-2008, 22:25   #49
damsel
Obično gatalo

damsel's Avatar

damsel je offline
damsel je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
Ja cekam da mi se desi povratak cvorova na natalne pozicije za jedno godinu dana, pa da me eventualno opauci tako da ostanem trudna, tacnije da se odlucim i na taj korak..
Daaa???
Nisam znala da to ima takvo značenje...tako će i meni biti za malo više od godinu dana!

Old 07-09-2008, 23:00   #50
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

moj shetka desetom kucom tachno mi se natakario na nat.Sunce zajedno sa Kironchetom..i tako prave 120 sa nat.JU, 60 sa nat.Ne i 120 sa nat.Pl...shto ce reci???dobro zdravlje, da kucnem..mada mislim da ce ovo biti najvishe vezano za posaao, ili grijeshim..S obzirom da sam Vodolija a tr.SMC je tu...

Old 07-09-2008, 23:33   #51
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku
moj shetka desetom kucom tachno mi se natakario na nat.Sunce zajedno sa Kironchetom..i tako prave 120 sa nat.JU, 60 sa nat.Ne i 120 sa nat.Pl...shto ce reci???dobro zdravlje, da kucnem..mada mislim da ce ovo biti najvishe vezano za posaao, ili grijeshim..S obzirom da sam Vodolija a tr.SMC je tu...
Kod tebe je interesantno da sunce i vlada tvojim SMC,i sada SMC dolazi na na svog vladara posto su cvorovi dosta nadlezni za odnose mislim da je kod tebe sigurno u pitanju nekakav dogadjaj koji moze dosta uticati pa i na tvoju karijeru u vidu poznanstva osobe koja ce ti pomagati u tom usponu

Old 08-09-2008, 00:01   #52
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Kod tebe je interesantno da sunce i vlada tvojim SMC,i sada SMC dolazi na na svog vladara posto su cvorovi dosta nadlezni za odnose mislim da je kod tebe sigurno u pitanju nekakav dogadjaj koji moze dosta uticati pa i na tvoju karijeru u vidu poznanstva osobe koja ce ti pomagati u tom usponu
Hvala mandrache na objashnjenju - tumachenju..Da, odrazilo se na karijeru, napustila sam matichnu firmu i pochela raditi za drugog..ponuda je doshla preko prijatelja - kume kod koje radim - ona mi je direktor ..U medjuvremenu se ta firma sasvim iznenadno i neochekivano podijelila na dvije, mi (ona i ja) smo ostale u matichnoj..ISKRENO, ovo je jedan od rijetkih izazova koji sam oberuchke prihvatila, jer sam ostale u svom zhivotu nonshalantno odbijala, ali i dalje imam strah da necu zadovoljiti njene zahtjeve i ochekivanja, jer uvijek postoji nesigurnost da to nije odradjeno kako treba s moje strane...a zhelim da radim, da se dokazujem, stvaram..samo strah i sumnjichavost u sebe potiskuje sve..

Last edited by Vojvotkinja; 08-09-2008 at 00:12..
Naši sponzori
Advertisement

Old 08-09-2008, 00:52   #53
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Sa solarnim povratkom tj. na rodjus SMC ce biti egzaktno na natalnom Marsu (u 2.polju, a Mars vlada 4.poljem), a napravice i egz. trigon sa nat. Merkurom (koji vlada 7. i 9. poljem)... A onda ce se u novembru SMC smestiti na svoj natalni polozaj... dakle povratak. Kako procitah povratak se desava na oko 18,5 god., e sad kad se setim tog vremena prvog povratka... secam se samo da sam posle bljak faze usla u fazu kada sam bila puna sebe i puna energije... ali tad sam jos bila klinka...
Sta li ce mi ovaj drugi povratak doneti ???

Old 14-09-2008, 13:56   #54
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
a ha....tranz.SMC mi je jos uvek u 6.kuci,ali pri samom vrhu 7.kuce...i pravi konjukciju sa mojim nat. DSC u Vodoliji....jel' tako? ....e posto nat. JU vlada mojim nat. SMC u Strelcu u 4 kuci...jel' bi ja to mogla da ostvarim neku ozbiljniju vezu uskoro ili mozda cak da se udam s obzirom tranz. JU mi prolazi 5.kucom a tranz. SMC je u samoj konjukciji sa DSC??? ...zivo me zanima.....znam da ce nesto da se desi....jer pazi ovo...tranz. SMC pravi 120 s mojim nat. UR u 3 kuci a upravo on vlada tranz. SMC u Vodoliji ....hmmm

Old 19-09-2008, 12:21   #55
Rivendell
Obično gatalo

Rivendell's Avatar

Rivendell je offline
Registrovan: Apr 2008
Rivendell je na dobrom putu
Standardno

Meni je tranzitni sjeverni u 10. kući, konjukcija s MC, konjukcija s Venerom, trigon s Marsom i trigon sa Saturnom. Ove godine nadam se da ću se zaposliti, a što je interesantno te neke naznake su se pojavile iznenada i preko ljudi od kojih tako nešto, mislim pomoć, ne bih očekivala jer nisam ni znala da su toliko otvoreni i susretljivi.
Sj. čvor konjukcija Venera, očekujem puno kontakata, razgovora, piše da je ovo savršeno razdoblje za ljubav, no mene muči jedna stvar, a to je što mi je Sj. čvor u kvadratu s natalnim Jupiterom koji je inače vladar sedme kuće pa se brinem za bračni život. Može li takav kvadrat pokvariti sve ostale dobre aspekte? Još kad se sjetim da južni čvor tranzitira četvrtu kuću (ukazuje na raspad porodice)...
Što znače trigoni s Marsom i Saturnom?

Old 20-09-2008, 04:29   #56
majajinx
Početnik

majajinx's Avatar

majajinx je offline
Registrovan: Jul 2008
majajinx je na dobrom putu
Standardno

Eh da ,a meni tranzitni smc u 1.kuci u vodoliji ,sto ce reci pravi gotovo tacnu opoziciju sa natalnim smc u 7.u lavu,gde mi je i natalni mesec......Ljudi,sta je to?

ok probacu sama....i uspeh i ne uspeh.....i da se uortacim sa nekim i ne.....mislim,pojma nemam..

Last edited by TrilianSi; 21-09-2008 at 22:40..

Old 24-09-2008, 23:26   #57
ArijeL
Obično gatalo

ArijeL je offline
Registrovan: Feb 2007
ArijeL je na dobrom putu
Standardno

pa rekla bih preokret, ali da je naglasak na ravnoteži, na upotupnjavanju, i kroz sebe, i kroz druge, da ne zapostaviš ni 1, ni 7...mada, provjeri i ostalo, aspekte prema vladaru 1 i 7, itd...

inače, meni tamo početkom februara tranzitni SMČ i Jupiter dolaze tačno na natalni jupiter u vodoliji u 7, šta li će biti...stajem na ludi kamen
inače, i po primarnim direkcijama sunce pravi trigon na taj jupiter u 7...

Old 24-09-2008, 23:46   #58
onna
Obično gatalo

onna's Avatar

onna je offline
Registrovan: Jun 2008
onna je na dobrom putu
Standardno

ok, kada je smc prolazio preko 7 kuce ( tu mi je natalni jupiter) ostala sam trudna.

A sada mi je u 1 kuci i iskreno da vam kazem veliki problemiu braku ...pitanjeje da li ce to opstati...

Old 08-10-2008, 17:33   #59
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

Sta donosi prelazak SMC preko asc u vodoliji? (natalno u trecoj kuci)

Pozdrav svima,
Old 31-10-2008, 10:54   #60
merkur.v
Početnik

merkur.v je offline
merkur.v je na dobrom putu
Standardno Pozdrav svima,

meni trenutno SMČ tranzitira preko natalnog Ma 0 SMČ u 9. kući u konjukciji sa MC. Ovo mi je period pun želje za promenama, vladalac konjukcije Ur (tranzitni u kvadratu sa So i Mo). Napokon privodim kraju moje studiranje, sve se izuzetno intenziviralo u prethodna dva meseca, mislim da ću diplomirati za mesec dana. Ovo moje studiranje u ovim godinama se vidi u kroz natalnog vladaoca 9. Sa u opoziciji sa Ju. SMČ mi je takođe, aktivirao želju za promenom posla, radim na tome intenzivno, mada još ništa izvesno na vidiku. A u kući haos, mislim na brak u raspadu, već jedno 1.5 godine, svo vreme dok mi je JMČ tranzitirao 4. kućom. Za to vreme tranzitni SMČ kroz 10. kuću je doneo velike promene na nivou firme, u statusnim promenama, u načinu rada i tako, ali ništa se nije specijalno desilo sa mojim poslom. A ja sam već umorna od količine obaveza koje sam sama sebi nametnula, i količine akcije koje mi valjda donosi ovaj SMČ u konjukciji sa Ma.
eto toliko od mene
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules