ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
Konstruktivna i destruktivna energija

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-03-2008, 02:10   #61
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by cvetak VIdi Poruku
@Mandrace a tranzitni mars kroz osmu ? ( kada je krenuo retro i usao u sedmu doslo je do obnavljana jedne veze) inace mi je mars vladar pete i prve (posto je prva u skorpiji) .
U osmoj ce biti negde do maja pa me malo strah sta bi mogao da donese( ne kako mi se ne svidja agresivni mars tu jos u kvadratru sa natalnim merkurom koji je vladar osme)
Treba li na nesto posebno da obratim paznju?
Hm? tebi je mars pre retro-hoda zakacio i vertex 2 puta?? Mars unosi strasti kada tranzitira 8 poljem tebi je rak umetnut u 8....tebi ce praviti 90 sa tim stelijumom u vagi bas nije dobro,stoji ti dosta aktivnosti u narednom periodu ali sve sto radis radi obazrivo i malo vise razmisli pre nego sto kazes neto,moguce su ti i razne povrede dok bude pravio 90 (blizi orbis) sa tvojim planetama .......ne zelim da te plasim ali bas u narednom periodu nemoj nigde zuriti,budi stalozenija u svemu (osim kada je ljubav u pitanju-iskoristi marsa).........

Quote:
Originally Posted by -Suncica- VIdi Poruku
Meni je tr. Mars u 11.polju, 2.aprila bice tacno na mom Jupteru koji vlada natalnim 5.poljem. Tada ce praviti sekstil sa nat. Mesecom i trigon sa nat. Uranom,koji vlada mojim 7. poljem. Inace trenutno mi je opzicija natalnog i tranzitnog Jupitera tj. tr. Jupi mi je u 5.polju. Ovako sam to sebi istumacila: Napascu fizicki(Mars) nekog svog prijatelja (11.polje),pa ce se iz toga izroditi ljubav (sekstil sa Mesecom),beba (Jupter vlada 5.poljem) i brak (trigon sa Uranom).
...sto bi rekao nas narod Sto je babi milo,to joj se i snilo!
Mogu li ovako preko foruma da vam posaljem zajednicku pozivnicu za svadbu ili zelite svi na PVT?

Salu na stranu...sta mislite o ovom mom tranzitnom Marsu?!

http://tinypic.com/view.php?pic=2pq87c4&s=3
cuj veoma si blizu ali nemoj napadati nikog fizicki ovo je period kada bi mogla malo i da se ,,kockas" znaci da budes smelija i malo i hazarder jer ti je dosta toga povoljna za nagle i iznenadne dobitke..mislim i na ljubav i na kocku onako kako kazu DUPLO ILI NISTA

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
hhmm...mislim da nece biti !...jer u solarnom je daleko od moje natalne VE...a natalni MA uopste nije blizu VE ali radi sa njom120...bar kako ja vidim...i koliko ja znam da tumacim....ali ako ti tako kazes...onda iz tvojih usta u bozije usi....pa da proslavimo... ...tako sam usamljena ..stavrno bih volela dami se desi jedna starsna ljubav
Ne,kazem ,,tako" kazem ako je solarni mars nad natalnom venerom bice tako.Sada sam ti pogledao solar i imam lepe vesti za tebe jer je solarni asc.u konjukciji sa natalnom venerom sto se moze tumaciti isto i jos neke druge stvari ti idu u prilog(sekundarne direkcije)tako da bi trebala da se ,,otvoris "i prihvatis sanse koje ces imati.....i pazi na usi-sluh u narednom periodu

Last edited by TrilianSi; 05-04-2008 at 16:33..
Submit to Digg   Tranziti MARSA Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-03-2008, 13:41   #62
cvetak
Druid

cvetak's Avatar

cvetak je offline
Registrovan: Jun 2007
cvetak je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Hm? tebi je mars pre retro-hoda zakacio i vertex 2 puta?? Mars unosi strasti kada tranzitira 8 poljem tebi je rak umetnut u 8....tebi ce praviti 90 sa tim stelijumom u vagi bas nije dobro,stoji ti dosta aktivnosti u narednom periodu ali sve sto radis radi obazrivo i malo vise razmisli pre nego sto kazes neto,moguce su ti i razne povrede dok bude pravio 90 (blizi orbis) sa tvojim planetama .......ne zelim da te plasim ali bas u narednom periodu nemoj nigde zuriti,budi stalozenija u svemu (osim kada je ljubav u pitanju-iskoristi marsa).........
Da presao i preko vertexa, vratio je osobu(pominjali smo na sinastriji) i puno strasti(da ne kazem ludacke) ali sam ja to prekinula( samo zvanicno a u glavi i dusi i dalje haos )
Inace su povrede vec izgleda pocele(iako jos ne pravi 90) pre neki dan sam se isekla ali nista strasno...znaci da budem stalozenija..uh pokusacu ali zivot nekad nametne tako brz tempo , inace sam sklona da kazem pa cak i uradim nesto a da ne razmislim dobro o tome!
Hvala na savetima i odgovoru!!!

Old 29-03-2008, 15:07   #63
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Registrovan: Jun 2007
Lyra će postati poznat uskoro
Standardno

Meni je sada Mars baš na DCu...još malo pa će priko Venere natalne...a hoooj...

Old 29-03-2008, 19:35   #64
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Meni Mars tranzitira 7.poljem (koje je prazno) i nekako sa dolaskom jeseni je napravio zastoj u vezi, puno napetosti, nervoze.. Tranzitira mojim 7.poljem , njegovim 1. tj. 2.poljem. Bas drma... Jedva cekam da se mrdne odatle!

Old 31-03-2008, 12:10   #65
Miky
Obično gatalo

Miky's Avatar

Miky je offline
Registrovan: Oct 2007
Miky je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Quote:
Mislim da ce oko 1 maja mars vec napustiti tvoje 5.polje sto ce biti i bolje,mislim da ces dok je u tvome 5.polju imati dosta udvaraca,nasrtljivaca i ponuda za veze a i sa tim momkom cete dosta ,,slobodnije" komunicirati,postoji mogucnost da tebi mars donese i male probleme sa detetom(cini mi se imas bebu jel?)jer je to polje i dece i tada trebas obratiti paznju ne bebu da ne padne ili temperatura,povisena......ali tebi je sada ,,aktivna" direkcija jupitera 150 sunce a i tranzitni jupiter ce biti nad natalnim suncem sada je momenat da neku dobru priliku ili sansu iskoristis verovatno je rec o starijem muskarcu koji je dosta prijateljski nastrojen prema tebi ali zeli nesto vise pa da se ne zajebes zbog ,,marsa"
Hvala Mandrace! bila bolesna pa sam tek sada procitala tvoj komentar ... istina je sve sto si napisao! sa ovim deckom poceli smo mnogo slobodnije da komuniciramo! on je bio prijateljski na pocetku sa mnom ... ja ga dozivljavala kao prijatelja .. mozda je on ta dobra prilika? mada je maldji od mene godinu dana .. dete mi se razbolelo, temperatura, upala usiju ..i sl.! za starijeg muslarca ne znam ... bas si me zaintrigirao .. istina je do skoro imala puno udvaraca ali sam ih sve odbila zbog ovog decka mladjeg od mene godinu ... obrni okreni ja sve sa mladjima ... ne znam jedini stariji lik i to 2 godine stariji od mene takodje sam upoznala preko chata, vojno lice ... u mornarici ... bio prijateljski prema meni ... ali nista vise se nije odvijalo pa sam se ja odlucila za mladjeg ... jer mi se strasno udvarao i osvojio na kraju ..

Nego Mandrace! pade mi sada nesto na pamet .. rece ti tranzit Jupitera preko natalnog So .. sem starijeg muskarca da li moze da oznacava muza? jer necete mi verovati ... ali otkad sam zapocela ovu pricu sa drugim muskarcem nabacuje mi s vremena na vreme da li u sali ili ne ... da li bi se ja vratila za njega ... ... strasno! naravno ja nisam zainteresovana trenutno .. ali eto primetila sam neku promenu sa njegove strane .. valjda zato sto postoji mogucnost da postanem tudja .. sada se zali kako sam indiferentna prema njemu, oseca se zapostavljeno .. eto cisto me zanimala simbolika tog So .. sto se tranzita tice... jer ne znam nikog starijeg s kojim sam nesto produbila ... kad rece da se ne zajebem zbog "marsa" mislio si na planetu .. ili na ovog mladjeg muskarca? Izvini ali imam jos malo dilema .. mada mi je MNOGO DOBRO sada i osecam se zaljubljenom!

Last edited by TrilianSi; 05-04-2008 at 16:32..
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-04-2008, 19:45   #66
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
selena je na dobrom putu
Standardno

sad imam ja jedno pitanje kolko sam uspjela shvatiti mars će uskoro ući u lava -to je moja 11 kuća u kojoj imam smč i svoju veneru u lavu(baš mi se ne sviđa to) i kad mi sjedne na njih aktivirat će mi T kvadrat ponovno-šta bi to značilo!!!i
ima li tko dobar da mi pomogne i da savjet!!!
i još jedno pitanje od kad do kad će taj marsić da šeta po lavu !!!!!
hvala pusa!!!!

Old 04-04-2008, 12:25   #67
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by selena VIdi Poruku
mars će uskoro ući u lava -to je moja 11 kuća u kojoj imam smč i svoju veneru u lavu(baš mi se ne sviđa to) i kad mi sjedne na njih aktivirat će mi T kvadrat ponovno-šta bi to značilo!i još jedno pitanje od kad do kad će taj marsić da šeta po lavu
Sto bi bilo lose? Kad mars aktivira veneru to su lepi ljubavni dogadjaji,narocito i zbog smc.
Mars ce biti u lavu od 9.maja-1.jula

Old 11-04-2008, 09:44   #68
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Ljuuudi...noćas mi svjećnjak explodiro u facu...ostade ja bez pola obrva i trepavica...oće to narast???

Zašto mislim da to ima neke veze sa tr.Marsom...?

P.S....čuvajte se mirišljavih svjećnjaka sa onim uljem gore....čovjeće...sad samo Glade micro spray hemija i peglaj... svijeće-->over and out!!blje

Old 11-04-2008, 12:17   #69
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Ljuuudi...noćas mi svjećnjak explodiro u facu...ostade ja bez pola obrva i trepavica......oće to narast???

Zašto mislim da to ima neke veze sa tr.Marsom...?

P.S....čuvajte se mirišljavih svjećnjaka sa onim uljem gore....čovjeće...sad samo Glade micro spray hemija i peglaj... svijeće-->over and out!!blje
draga........moram malo da se nasmejem ....narasce ne brini ....sta li ce meni tek da radi tranz.Mars u 11 kuci i to sad jos malo kad be naseo na mog natalnog SA??? .....
bolje sa si eksplodirala od sexa ...da si usmerila Marsovu energiju u tom pravcu .....hmm...ja intezivno razmisljam kako da "potrosim " tog MA preko SA.......ima da bude vatromet

Old 11-04-2008, 13:10   #70
sandrapu
Švrća

sandrapu's Avatar

sandrapu je offline
sandrapu je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Mars unosi strasti kada tranzitira 8 poljem tebi je rak umetnut u 8....
I kod mene ista situacija. Danas je Ma na 15*Raka, moja 8k, jako blizu Saturna na 18*. Ne znam koliko brzo ce preci preko njega. Sta moze da donese?

Old 12-04-2008, 01:22   #71
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by sandrapu VIdi Poruku
I kod mene ista situacija. Danas je Ma na 15*Raka, moja 8k, jako blizu Saturna na 18*. Ne znam koliko brzo ce preci preko njega. Sta moze da donese?
Malo budi obazrivija tih dana ,radi se o 6-7 dana dok bude u orbisu delovanje,i vrlo moguce da ti donese neku iznenadnu povredu(ruke ili noge ramena...)

Old 13-04-2008, 13:55   #72
sandrapu
Švrća

sandrapu's Avatar

sandrapu je offline
sandrapu je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Malo budi obazrivija tih dana ,radi se o 6-7 dana dok bude u orbisu delovanje,i vrlo moguce da ti donese neku iznenadnu povredu(ruke ili noge ramena...)
ooo ne, povreda nisam ih imala mnogo ali svaka je bila gora od predhodne. Zahvaljujem Mandrace

Old 13-04-2008, 18:31   #73
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
selena je na dobrom putu
Standardno

nastradat ću ja od muža kad mars bude radio tulum po mom 11 polju i mojoj veneri i SMČ-u,a biti će jedno vrijeme u laviću!!!

Old 15-04-2008, 17:25   #74
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

Krajem aprila Mars mi ulazi u 6. kucu i pravice inkonjukciju sa Venerom u 10. kuci u strelcu i kroz par dana opoziciju sa natalnim Marsom u 12. u jarcu. Jel` treba da ocekujem ljubavne, zdravstvene ili poslovne okrsaje?
Ja sam isla logikom da je 10. kuca peta od seste a posto su Mars i Venera u pitanju da su definitivno musko-zenski odnosi u pitanju, a posto je 12. sedma od seste onda mozda sukob sa nekim muskarcem vezan za posao? Ali opet...6. kuca je i kuca zdravlja pa...ne znam...
Da dodam samo da ce tog dana kada tranz. Mars bude 150 Venera i tranzitna Venera biti 90 natalni Mars!!!

Last edited by Chither; 15-04-2008 at 18:13..

Old 16-04-2008, 02:23   #75
starlight
Švrća

starlight's Avatar

starlight je offline
Registrovan: Jul 2007
starlight je na dobrom putu
Standardno

Meni je Mars u 6. uvijek donosio zdravstvene probleme. Tim više što mi isto radi opoziciju s Mjesecom u 12. Najgore je bilo kad je bio retrogradan, skoro 6 mjeseci sam bila bolesna. Ništa ozbiljno, ali događa se pad imuniteta, pa su me tako snašle stalne viroze, jedna za drugom. Ne ponovilo se.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules