ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
Konstruktivna i destruktivna energija

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 26-03-2008, 20:41   #46
VIDANA
Obično gatalo

VIDANA's Avatar

VIDANA je offline
Registrovan: Jul 2007
VIDANA je na dobrom putu
Standardno

meni mars tranzitira 6.poljem i u konjukciji je sa Suncem,Venerom,i samim sobom u natalnom...pa ja vidim da mi se svasta lose dogadja na emotinom i duhovnom polju, i na poslu, i sa muskarcima... a nikako da ukopcam da je upravo OVO rasciscavanje-ili veliko spremanje - uuuhh....
da li gresim,neka me neko ispravi???

a kako Miky kaze kada mars tranzitira 5.poljem u muskom natalu,po ovom mom primeru je vrlo moguce da je zapoceta nova ljubavna veza...
-mislim da sam i sama shvatila sada nesto,sto sam naslucivala neko vreme?!
ko je za,... a ko protiv,volela bi da cujem???
Advertisement

Old 26-03-2008, 21:01   #47
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Registrovan: Jan 2008
Lotosov cvet je na dobrom putu
Standardno

Ja ti nisam neki ekspert...ali probacu.
Vidi Mars je vec negde na 7-8 stepenu Raka, ako se ne varam....To je tvoja sesta kuca?Tvoje pomenute planete su u petoj kuci na O stepenu Raka, znaci konjukcija je iz dana u dan sve slabija...Ja mislim da ti ovo moze doneti neke lepe novosti na ljubavnom planu i mozda malo problemcica u svakodnevnom zivotu i radu...Malo vise svadjalacke i borbene energije, podloznost glavoboljama (Mars vlada glavom)...
Pozz!
Submit to Digg   Tranziti MARSA Reply With Quote

Old 27-03-2008, 00:44   #48
VIDANA
Obično gatalo

VIDANA's Avatar

VIDANA je offline
Registrovan: Jul 2007
VIDANA je na dobrom putu
Standardno

u pravu si pandorice!
sve sto si rekla je tacno,ali ako obratis paznju videces da
planete nisu u 5. polju,
vec na vrhu 6.polja,ali ok je sve....
a sto se tice ,,energije,,nikako da mi se skine s vrata....ubija me prosto...

Old 27-03-2008, 04:47   #49
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Miky VIdi Poruku
Zelim da vas pitam nesto ... oko pocetka Maja .. od 1. bi trebalo da se sretnem po prvi put sa deckom sa kojim sam zapocela neku "vezicu" na daljinu ... tada planiramo provesti par dana zajedno ... ... medjutim vidim da mi tada preko 5. polja tranzitira Mars .. jel to nesto lose? a znam za slucajeve kada je Mars .. doduse kod muskaraca prelazio 5. poljem da su tada zapocete ljubavne veze .. e sad kakve veze .. ? interesuje me da li ovaj tranzit moze da oteza stvari po tom pitanju ...? nisam stigla da gledam aspekte i ostale tranzite ..
Mislim da ce oko 1 maja mars vec napustiti tvoje 5.polje sto ce biti i bolje,mislim da ces dok je u tvome 5.polju imati dosta udvaraca,nasrtljivaca i ponuda za veze a i sa tim momkom cete dosta ,,slobodnije" komunicirati,postoji mogucnost da tebi mars donese i male probleme sa detetom(cini mi se imas bebu jel?)jer je to polje i dece i tada trebas obratiti paznju ne bebu da ne padne ili temperatura,povisena......ali tebi je sada ,,aktivna" direkcija jupitera 150 sunce a i tranzitni jupiter ce biti nad natalnim suncem sada je momenat da neku dobru priliku ili sansu iskoristis verovatno je rec o starijem muskarcu koji je dosta prijateljski nastrojen prema tebi ali zeli nesto vise pa da se ne zajebes zbog ,,marsa"

Old 27-03-2008, 17:13   #50
aca210879
Švrća

aca210879's Avatar

aca210879 je offline
Registrovan: May 2007
aca210879 je na dobrom putu
Standardno

Mandrace mars mi vlada trecom kucom u raku 8*,juce sam diplomirao na visoj,i to mi je doneo tranzitni mars verovatno?nesto sam zabrljao oko potpisa,ali evo reseno je!

Last edited by aca210879; 27-03-2008 at 17:27..

Old 27-03-2008, 19:06   #51
-Suncica-
Švrća

-Suncica-'s Avatar

-Suncica- je offline
Registrovan: Dec 2007
-Suncica- je na dobrom putu
Standardno

Meni je tr. Mars u 11.polju, 2.aprila bice tacno na mom Jupteru koji vlada natalnim 5.poljem. Tada ce praviti sekstil sa nat. Mesecom i trigon sa nat. Uranom,koji vlada mojim 7. poljem. Inace trenutno mi je opzicija natalnog i tranzitnog Jupitera tj. tr. Jupi mi je u 5.polju. Ovako sam to sebi istumacila: Napascu fizicki(Mars) nekog svog prijatelja (11.polje),pa ce se iz toga izroditi ljubav (sekstil sa Mesecom),beba (Jupter vlada 5.poljem) i brak (trigon sa Uranom).
...sto bi rekao nas narod Sto je babi milo,to joj se i snilo!
Mogu li ovako preko foruma da vam posaljem zajednicku pozivnicu za svadbu ili zelite svi na PVT?

Salu na stranu...sta mislite o ovom mom tranzitnom Marsu?!

http://tinypic.com/view.php?pic=2pq87c4&s=3

Old 27-03-2008, 22:44   #52
cvetak
Druid

cvetak's Avatar

cvetak je offline
Registrovan: Jun 2007
cvetak je na dobrom putu
Standardno

@Mandrace a tranzitni mars kroz osmu ? ( kada je krenuo retro i usao u sedmu doslo je do obnavljana jedne veze) inace mi je mars vladar pete i prve (posto je prva u skorpiji) .
U osmoj ce biti negde do maja pa me malo strah sta bi mogao da donese( ne kako mi se ne svidja agresivni mars tu jos u kvadratru sa natalnim merkurom koji je vladar osme)
Treba li na nesto posebno da obratim paznju?

Naši sponzori
Advertisement

Old 28-03-2008, 01:35   #53
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by aca210879 VIdi Poruku
Mandrace mars mi vlada trecom kucom u raku 8*,juce sam diplomirao na visoj,i to mi je doneo tranzitni mars verovatno?nesto sam zabrljao oko potpisa,ali evo reseno je!
Mislim da su tu zasluge marsa minimalne mozda si malo ostrije branio diplomski ali po mom misljenju izabrao si pravi moenat za to jer,uran,venera i merkur su pravili 120 na tvoj dsc,a jupiter je tranzitni u 9 polju tako da su se sklopile sve kockice za tebe.A od marsa jos par dana mozes ocekivati malo svadje sa partnerkom i otkrivanje neke tajne .......

Old 28-03-2008, 18:54   #54
aca210879
Švrća

aca210879's Avatar

aca210879 je offline
Registrovan: May 2007
aca210879 je na dobrom putu
Standardno

Znaci imao sam srece,a ja mislio mars zasluzan za uspeh,ali i nije nesto povoljno postavljen za uspeh!pozz

Old 29-03-2008, 01:37   #55
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by aca210879 VIdi Poruku
Znaci imao sam srece,a ja mislio mars zasluzan za uspeh,ali i nije nesto povoljno postavljen za uspeh!pozz
ima i njegovih zasluga

Old 29-03-2008, 01:39   #56
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

meni ce tranz. Mars da nasedne na ASC blizu dana mog rodjendana ..tako da ce mi u narednom solaru 2008/09 biti pri vrhu natalnog ASC..abogami nece biti daleko ni od solarnog ASC....kakva vi imate iskustva sa takvim MARSom????
sta mogu da ocekujem od tog MARsa???

je li mi nagovestava nesto lose???

Last edited by Vojvotkinja; 09-11-2010 at 12:03..

Old 29-03-2008, 01:48   #57
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

Lepa plava slova bas volim tu boju.Pre nego sto mars tranzitni dodje na tvoj asc.proci ce preko tvog natalnog saturna u 11 polju.Ja bi prvo na to mislio jer imas i natalni aspekt ta dva malefika jos je saturn u padu,vlada tvojim 6 poljem (posao,zdravlje),znaci sigurne stomacne tegobe tih dana i mozda malo bolova kostiju zuba....ali pripazi i na ponasanje prema prijateljima(andreina je bas lepo objasnila tranzit marsa kroz 11.polje) moguce su ti tu bas zesce svadje........
Kada bude na asc vec sam rekao osetices se jakom,snaznom,pomalo ces biti i prgava puna energije,pravo mesto za mars na solarnom ascendentu ta godina tj naredna ce ti biti bas aktivna poljima kojima vlada mars

Old 29-03-2008, 01:56   #58
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Lepa plava slova bas volim tu boju.Pre nego sto mars tranzitni dodje na tvoj asc.proci ce preko tvog natalnog saturna u 11 polju.Ja bi prvo na to mislio jer imas i natalni aspekt ta dva malefika jos je saturn u padu,vlada tvojim 6 poljem (posao,zdravlje),znaci sigurne stomacne tegobe tih dana i mozda malo bolova kostiju zuba....ali pripazi i na ponasanje prema prijateljima(andreina je bas lepo objasnila tranzit marsa kroz 11.polje) moguce su ti tu bas zesce svadje........
Kada bude na asc vec sam rekao osetices se jakom,snaznom,pomalo ces biti i prgava puna energije,pravo mesto za mars na solarnom ascendentu ta godina tj naredna ce ti biti bas aktivna poljima kojima vlada mars
da znas....eto pre 3 dana sam bila ukocena!...diskus mi ispao iz lezista...pa samisla na "namestanje" ...sad mi je dobro....sta li ce tek biti kad bude MA na SA kao sto kazes???tek onda sam nagrabusila sa kicmom..ili kostima..ili sta vec???
a od sept.otkako je SA usao u Devicu...imam stomacne tegobe.... ..poremetio mi se metabolizam...ali eto ...koja polja dragi mandrak??... u solarnom ili natalnom ..ovo zadnje te ne razumih...
inace

HVALA VELIKO ZAISTA!

Old 29-03-2008, 02:01   #59
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
da znas....eto pre 3 dana sam bila ukocena!...diskus mi ispao iz lezista...pa samisla na "namestanje" ...sad mi je dobro....sta li ce tek biti kad bude MA na SA kao sto kazes???tek onda sam nagrabusila sa kicmom..ili kostima..ili sta vec???
a od sept.otkako je SA usao u Devicu...imam stomacne tegobe.... ..poremetio mi se metabolizam...ali eto ...koja polja dragi mandrak??... u solarnom ili natalnom ..ovo zadnje te ne razumih...
inace

HVALA VELIKO ZAISTA!
i u solarnom i u natalnom,posmatras a ako ce ti biti u konjukciji sa natalnom venerom eto tebi bas jake strastvene ljubavi

Old 29-03-2008, 02:10   #60
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
i u solarnom i u natalnom,posmatras a ako ce ti biti u konjukciji sa natalnom venerom eto tebi bas jake strastvene ljubavi
hhmm...mislim da nece biti !...jer u solarnom je daleko od moje natalne VE...a natalni MA uopste nije blizu VE ali radi sa njom120...bar kako ja vidim...i koliko ja znam da tumacim....ali ako ti tako kazes...onda iz tvojih usta u bozije usi....pa da proslavimo... ...tako sam usamljena ..stavrno bih volela dami se desi jedna starsna ljubav
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules