ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
nastavljamo ovđe :)

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

pozz
Old 10-03-2018, 01:51   #4441
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno pozz

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
A ako nam planeta (u ovom slucaju Ju) 3 puta prelazi preko neke planete da li ce konacni ishod, dogadjaj biti kada taj treci poslednji put predje planetu
Quote:
Originally Posted by Filip VIdi Poruku
Da, napokon. Kakva su iskustva sa natalnim retro Jupiterom i periodom je kad tranzitni isto retro? Cini mi se da bi treba da je povoljan. Ja ga imam retro natalno ali nisam obracao paznju do sad
Ja bih rekla da ce se ovde ponoviti prica oko nekih zakonskih stvari koje se ticu tvog posla ili zdravstvenog statusa, da ce se to odraziti kroz neki vid borbe protiv zakona. Nesto sto bi bila replika na neku odluku zvanicnog, javnog karaktera koja se tice onog sto ti sleduje, sto ti pripada. Ovo je simbolika neke izvrsne vlasti koja ima uticaj na tvoju 6. kucu.... pa cak i nesto sto su planovi, ciljevi ili nesto sto moze imati veze nekada sutra sa pitanjem penzije jer je vladar i 11. Ovde to upotpunjuje natal kao simboliku, ako gledamo ko su tvoji rivali i uopste polje parnica imamo sam zakon, strance, profesuru, izdavastvo, medicinske ustanove....verovatno i vezu sa Austrijom, Nemackom, Japanom i generalno institucija vezana za uniformu neku, pa cak mesanje vojske ili policije u svemu tome, jer ovde imas distorziju 7. i 8. pa je to pitanje institucije i njihovog novca koje tebi nesto iza ledja promice u momentu ili se pravi greska, 12. polje. A nakon toga ti protiv toga, vladar suncanog znaka puca 180 na tog Jupija koji ti je generalno ovde anareta, ako to on uopste moze biti. Ovde je esencijalni kvalitet tog Jupija los, dok ti Marsa ipak imas u dostojanstvu, gde iz izgona, situacije u kojoj ces se osecati najureno, nepravdu... ulazis u sukob ipobedjujes, natalni Mars je dispozitor tom Jupiteru, on je u njegovoj vlasti. Ovo ce svakako dati jedan osecaj besa i ostrascenosti u pogledu verbalne manifestacije te borbe zbog konjukcije Mo Ma koje imas i to Mo vladar 3. rec, govor, pisanje, dokumenta.... ali ipak kroz jednu uctivost, kakvu inace Vage ispolje. Naravno kroz oblik prinude, pretnje u ispoljavanju, ipak ti je vladar asc zagrlio plutona, to je slika i opasnih nekih informacija, pretnji koje mozes da potegnes. Jos jedan pokazatelj rata sa drzavom, ovo opis u nekom smislu humanitaraca zbog urana ili onima koji imaju vlast je i to sto Uran tranzitni pravi 180 na rx Marsa. Ali sve ovo je ipak neka manifestacija sluzenja ili sluzbe jer je ovo ipak tvoje 6. polje.... neka situacija podredjenosti. Naravno da treba uzetii dalji tok tranzita u obzir, jer ce Jupi nastaviti od septembra kroz domicil pa ti cak ide u tvoje natalno 7. polje.... dugorocnost trijumfa bi se dovela u pitanje u potpunosti. Trebalo bi malo da povedes racuna i da ne dodje do nekog trovanja pa cak i sa komplikacijom nekom vezano za zube u gornjoj vilici. Posebno oprez dok vladar asc ide kroz 12. kucu....naravno da se sve ovo moze ispoljiti kroz simboliku babe ili dede pa da ih ti vodis u simboliku 12. ili ih tamo posecujes, uvek treba uzeti u obzir derivacije...

Last edited by Natasarijana; 10-03-2018 at 03:03..
Submit to Digg   Tranziti Jupitera II dio Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-03-2018, 12:57   #4442
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andjelijaa VIdi Poruku
Napokon otvorih tvoju kartu.Tebi moze vise psihicki da bude tezak period Ju kroz znak Device,prvenstveno jer u tvom slucaju Ju vlada III poljem a tranzitira XII pa je moguce da se zatvaras u sebe,da sve ostaje samo na nekim mislima,da ne uspevas da realizujes svoje planove,namere.Ako iimas neke vece probleme pokusaj da pricas sa nekim o tome,jer svaki vid zatvaranja moze vremenom da dovede do depresije.
Ono sto je bitno kod tvog natalnog Ju je inkonjucija sa Mo koja moze da dovede do nekih strahova sto se tice pokazivanja tvojih osecanja,kada to uspes da prevazidjes mnoge stvari ce biti lakse.
Evo, posle nekog vremena kad procitam ovaj post, mogu da zakljucim da je ovo bilo tacno tumacenje.

Old 10-03-2018, 15:59   #4443
Filip
Obično gatalo

Filip's Avatar

Filip je offline
Registrovan: Sep 2010
Filip je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Ja bih rekla da ce se ovde ponoviti prica oko nekih zakonskih stvari koje se ticu tvog posla ili zdravstvenog statusa, da ce se to odraziti kroz neki vid borbe protiv zakona. Nesto sto bi bila replika na neku odluku zvanicnog, javnog karaktera koja se tice onog sto ti sleduje, sto ti pripada. Ovo je simbolika neke izvrsne vlasti koja ima uticaj na tvoju 6. kucu.... pa cak i nesto sto su planovi, ciljevi ili nesto sto moze imati veze nekada sutra sa pitanjem penzije jer je vladar i 11. Ovde to upotpunjuje natal kao simboliku, ako gledamo ko su tvoji rivali i uopste polje parnica imamo sam zakon, strance, profesuru, izdavastvo, medicinske ustanove....verovatno i vezu sa Austrijom, Nemackom, Japanom i generalno institucija vezana za uniformu neku, pa cak mesanje vojske ili policije u svemu tome, jer ovde imas distorziju 7. i 8. pa je to pitanje institucije i njihovog novca koje tebi nesto iza ledja promice u momentu ili se pravi greska, 12. polje. A nakon toga ti protiv toga, vladar suncanog znaka puca 180 na tog Jupija koji ti je generalno ovde anareta, ako to on uopste moze biti. Ovde je esencijalni kvalitet tog Jupija los, dok ti Marsa ipak imas u dostojanstvu, gde iz izgona, situacije u kojoj ces se osecati najureno, nepravdu... ulazis u sukob ipobedjujes, natalni Mars je dispozitor tom Jupiteru, on je u njegovoj vlasti. Ovo ce svakako dati jedan osecaj besa i ostrascenosti u pogledu verbalne manifestacije te borbe zbog konjukcije Mo Ma koje imas i to Mo vladar 3. rec, govor, pisanje, dokumenta.... ali ipak kroz jednu uctivost, kakvu inace Vage ispolje. Naravno kroz oblik prinude, pretnje u ispoljavanju, ipak ti je vladar asc zagrlio plutona, to je slika i opasnih nekih informacija, pretnji koje mozes da potegnes. Jos jedan pokazatelj rata sa drzavom, ovo opis u nekom smislu humanitaraca zbog urana ili onima koji imaju vlast je i to sto Uran tranzitni pravi 180 na rx Marsa. Ali sve ovo je ipak neka manifestacija sluzenja ili sluzbe jer je ovo ipak tvoje 6. polje.... neka situacija podredjenosti. Naravno da treba uzetii dalji tok tranzita u obzir, jer ce Jupi nastaviti od septembra kroz domicil pa ti cak ide u tvoje natalno 7. polje.... dugorocnost trijumfa bi se dovela u pitanje u potpunosti. Trebalo bi malo da povedes racuna i da ne dodje do nekog trovanja pa cak i sa komplikacijom nekom vezano za zube u gornjoj vilici. Posebno oprez dok vladar asc ide kroz 12. kucu....naravno da se sve ovo moze ispoljiti kroz simboliku babe ili dede pa da ih ti vodis u simboliku 12. ili ih tamo posecujes, uvek treba uzeti u obzir derivacije...
Hvala na ovako iscrpnom tumacenju. Samo cu reci da je bilo zesce dok mi je sekundarni Mesec bio u Skorpiji. Borba traje pa cemo videti. Uostalom, i taj Uran za par nedelja napusta opoziciju sa natalnim Marsom.

Old 10-03-2018, 17:03   #4444
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Filip VIdi Poruku
Hvala na ovako iscrpnom tumacenju. Samo cu reci da je bilo zesce dok mi je sekundarni Mesec bio u Skorpiji. Borba traje pa cemo videti. Uostalom, i taj Uran za par nedelja napusta opoziciju sa natalnim Marsom.
Nema na cemu, znacilo bi samo da u meri kojoj je moguce. a koja cuva tvoju privatnost, napomenes ponesto vezano za te dogadjaje, da cisto vidim u slici aspekta kako se to odvija. Naravno, bez obaveze. Sve najbolje. pozz

Old 10-03-2018, 19:25   #4445
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Sta bi doneo retroJu(vladar asc)kada stane na Sa u 11 kuci(drugi put prelazi a i treci ce) i aktivira natalni Sa60Me.Sa vlada 2 kucom,Me 7 a Sa mu je dispozitor

Old 10-03-2018, 21:03   #4446
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon is online now
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
trenutno je 120 na mjesec i 60 na jupiter pa donosi želje da se stvari razriješe, moguće i da se primiri, mada trenutak kada dođe pluton na mars djeluje bitan, aktivira se uklješteno 4-10 a to je i os ovan-vaga, tema odnosa... i to ne moraju biti samo partnerski odnosi
mislim da se tu neka prilika otvara, vezano ili za posao ili za nešto što povezuje tu os 4-10 jer i jupiter radi 120 na mc
veliki vodeni trigon
Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Nadopunila sam poruku, jupiter mi djeluje obečavajuće
evo videh sada šta si nadopunila, pa da se i ja ispravim i dopunim.
rešavaće mi se neka pitanja partnerska/porodična, tj. tome se nadam u skorije vreme kako bih mogla dalje da ostvarujem šta želim, jer trenutno mi neke bitne stvari nažalost čekaju, pa se osećam nemoćna nad situacijom a to mi nije prirodno stanje i ubija me.
i ja polažem nade u tr. Pl 120 nat. Mo 60 nat. Ju sada. a do konjukcije sa nat.Marsom Pluton neće doći u 2018. ali zato ima taj veliki vodeni trigon koji formira tr.Ju na nat.MC kojem se isto radujem.
kao šlag na sve, solarni AC u 2018/2019. pada mi egzaktno na natalni MC na 26* Riba, tako da mi se opet pokreću sve ose i na taj način. taj solar počinje uskoro pa videću
gledajući situaciju sada, odavde samo može i mora napred
Advertisement

Old 11-03-2018, 13:23   #4447
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
Sta bi doneo retroJu(vladar asc)kada stane na Sa u 11 kuci(drugi put prelazi a i treci ce) i aktivira natalni Sa60Me.Sa vlada 2 kucom,Me 7 a Sa mu je dispozitor
Finansijski dobitak kroz neki posao koji uključuje partnerstvo? Imaš li tako nešto u planu?

Old 11-03-2018, 15:01   #4448
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Finansijski dobitak kroz neki posao koji uključuje partnerstvo? Imaš li tako nešto u planu?
Radim,zaposlena sam i imam platu.Ne radim neki drugi dodatni posao sa nekim.Osim plate nista dodatno ne zaradjujem a i ne radim jos neki drugi posao.
Ne znam dal se moze povezati sa tim sto moji prodaju kucu pa se mozda tad pojavi kupac,prodamo je i dobijemo pare.Meni i progresivni Mo(vladar 8)staje na tog Me pa se i to mozda moze povezati.

Old 25-04-2018, 07:47   #4449
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Zdravo drage moje astroloskinje i astrolozi. Eto me kuci. Ne bih se vracala jos ali imam neke zdravstvene probleme (tr SA egz natalni SA), nista strasno nadam se. Za sada ne planiram da se vracam, ali gledam sledeci solar, JU u strelcu na MC, a solarno SO u dvetoj konjunkcija MC. Vladar sol ASC VE na Regulusu u sol desetoj. Lako se moze desiti da hocu.
Samo da vam kazem, tudja zemlja je tudja zemlja. Ipak, ne zalim se, Britanija je zaista drzava sa visokim standardom i lepo se zaradjuje, posao je veoma lako naci. Takodje, istina je da su Britanci zaista ljudi sa jako lepim manirima, divota jedna.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules