ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
nastavljamo ovđe :)

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 17-09-2017, 15:41   #4306
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lalica VIdi Poruku
Zašto?
Nije tačno?
Čula sam da Jupiter donosi razvode više nego venčanja, kada prolazi kroz 7 kuću. Čak Saturn donosi brak ( iako se Sa gleda kao "loš" jer je to UOZBILJENJE, on dovodi do stabilizacije), a Jupiter "nabuja" potrebu za partnerima.... ako je to tačno.
Tacno je da prenaglasi partnerstvo, dobre i lose strane, zavisno od kvaliteta odnosa ide i razvoj dogadjaja. Trenutno ovaj jupi u Vagi kroz sedmo je uglavnom dao u tranzitu pojavljivanje zauzetih osoba i iskusenja preljube, vaganja velikog, posebno u prvom delu godine kada je bio u retro hodu, uporedjivanje, premisljanje ili sudske procese koji su na cekanju nekom, preterivanje u postavci prema partneru u smislu pretnje sudom i ostalo.... zavisi od natalne pozicije i aspekta koje pravi.
Submit to Digg   Tranziti Jupitera II dio Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-09-2017, 16:24   #4307
Anci 88
Obično gatalo

Anci 88's Avatar

Anci 88 je offline
Registrovan: Sep 2015
Anci 88 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
Meni tranzit Jupitera kroz 7 kucu nije doneo nista na ljubavnom planu,dok sad mojoj drugarici prolazi kroz 7 kucu,ona je jarac-ovan ce doneti brak jer se udaje za mesec dana.Sve je to individualno i zavisi od karte do karte.Nece svima doneti iste stvari neka planeta kroz odredjeni znak i kucu.Zavisi kakve aspekte pravi sa drugim planetama i kako je natalno postavljena.
Haha i meni je Ju u sedmoj...ali on meni ne donosi nikad nista jer je i natalno neaspektovan...prelazio je i preko stelijuma u 4 i preko Sa u Ur koji su u Strelcu i nalaze se u 10oj kuci...nikad nista nije doneo...
Submit to Digg   Tranziti Jupitera II dio Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 2 (0 član/članova i 2 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules