ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
nastavljamo ovđe :)

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 04-06-2017, 20:17   #4276
taisha
Početnik

taisha je offline
Registrovan: Nov 2016
taisha je na dobrom putu
Standardno

Tranzitni Jupiter mi je već dugo (pošto je sad i retrogradan) nad 8.kućom, a sad je neko vrijeme i u konjukciji s vrhom kuće i vladarom 2.kuće... upravo će i zaokret iz retrogradnog u direktno kretanje biti na vrhu 8.kuće i u konjukciji (1 stepen) s vladarom 2... pa me zanima može li to da donese neke pare, ili samo veće troškove ili šta?
I općenito, šta donosi tranzit Jupitera kroz 8.kuću, čitala sam negdje da je to dobro...?
Natalni Jupiter mi nema ni jedan loš aspekt.
Submit to Digg   Tranziti Jupitera II dio Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-06-2017, 18:36   #4277
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Ajde da se ukljucim malo.
A sta ili "ko" ti je vladar II?
Simbolika te planete, njene natalne postavke(povoljne ili ne) je ono sto odredjuje ili bi trebala da odredi sta moze/ne moze da ti donese.
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-06-2017, 11:53   #4278
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Registrovan: May 2017
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Pa zavisi kakve aspekte pravi u natalnoj karti.Meni je pre 12 godine jupiter na istoj poziciji doneo najveću ljubav koja je trajala dugo godina uz cimanje a sada isto sve se ponavlja aspekti isti kao prvi put kada smo raskinuli...ali fascinantno je i sada aspekti skroz isti prilikom raskida cak i saturn konj mesec se ponavlja...tako da sve zavisi od horoskopa

Old 18-06-2017, 12:49   #4279
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Meni se Ju0Mo odradjuje.Pisala sam i na prethodnoj strani moju situaciju.Ju mi je vladar asc a Mo 8 kuce. Ju mi je natalno dobro postavljen,u strelcu u 1 kuci.Pravi 60Ma koji vlada 4 kucom pa opet povezanost sa nasim sredjivanjem kuce.

Old 19-06-2017, 01:41   #4280
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Samo da vam javim da mi je Jupiter 0 Mo i Asc ucinio zivot divnim po mnogim pitanjima

Old 19-06-2017, 01:49   #4281
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Registrovan: Nov 2009
wanja će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Samo da vam javim da mi je Jupiter 0 Mo i Asc ucinio zivot divnim po mnogim pitanjima
Nmg da otvorim tviju kartu Tiga.I ja ocekujem jos jedan prelaz.Cestitam na lepim situacijama.Uzivaj u tome

Old 19-06-2017, 01:50   #4282
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

e što volim kad su ljudi zadovoljni!
TigaBg, sumnjam na nešto - ako se ispostavi da je to - pa radovaću se kao da se meni dogodilo !

Old 19-06-2017, 19:01   #4283
taisha
Početnik

taisha je offline
taisha je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku
Ajde da se ukljucim malo.
A sta ili "ko" ti je vladar II?
Simbolika te planete, njene natalne postavke(povoljne ili ne) je ono sto odredjuje ili bi trebala da odredi sta moze/ne moze da ti donese.
Jupiter natalno ima samo dobre aspekte i vlada mi 10. kućom, dok mi 2. vlada Mars... Meni nekako sad to vuče na neki novac, upravo sam ovih dana dogovorila jedan posao u jesen koji može da donese neke (manje) pare... isto tako došlo mi i pismo iz banke da će mi smanjit ratu kredita (padaju kamate hi hi...)...
Ali sam tranzit Jupitera preko 8, recimo 2005. mi je doneo baš loš period, zdravstveno, ali na kraju sa srećnim ishodom zapravo, pa možda donosi sreću u nesreći... ?
Ali nije li to Jupiter preko 12?

Old 19-06-2017, 20:07   #4284
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by wanja VIdi Poruku
Nmg da otvorim tviju kartu Tiga.I ja ocekujem jos jedan prelaz.Cestitam na lepim situacijama.Uzivaj u tome
Popravila sam potpis Kako na tebe deluje Ju0Mo?
Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
e što volim kad su ljudi zadovoljni!
TigaBg, sumnjam na nešto - ako se ispostavi da je to - pa radovaću se kao da se meni dogodilo !
Nije trudnoća u pitanju, ako si na to mislila. Prosto sam zadovoljna situacijom, posao mi je ok, finansije isto, ljubav super. Verovatno cu opet u skolu na jesen i to me mnogo raduje

Quote:
Originally Posted by taisha VIdi Poruku
Jupiter natalno ima samo dobre aspekte i vlada mi 10. kućom, dok mi 2. vlada Mars... Meni nekako sad to vuče na neki novac, upravo sam ovih dana dogovorila jedan posao u jesen koji može da donese neke (manje) pare... isto tako došlo mi i pismo iz banke da će mi smanjit ratu kredita (padaju kamate hi hi...)...
Ali sam tranzit Jupitera preko 8, recimo 2005. mi je doneo baš loš period, zdravstveno, ali na kraju sa srećnim ishodom zapravo, pa možda donosi sreću u nesreći... ?
Ali nije li to Jupiter preko 12?
Ako ne gresim, te godine je i Sa bio u Raku. Ako su ti u isto vreme i Sa i Ju tranzitirali na Mo, tu ti je Ju doneo srecan ishod.

Old 19-06-2017, 20:15   #4285
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

aa, pa ok. i to je sve jako lepo. svakako me raduje.
meni je tranz.Ju 0 nat.Mo doneo bejbi bum - dve sestre mi dobile bebe.

generalno pitanje: da li gledate i tranz.Ju na progresivni / sol.arc Mesec?
ja sam potpuno zaboravila da mi je sol.arc Mesec na 20* Vage. tj. na 21* ako gledam direkciju stepen za godinu.

Old 19-06-2017, 21:52   #4286
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Quote:
Popravila sam potpis Kako na tebe deluje Ju0Mo?

Nije trudnoća u pitanju, ako si na to mislila. Prosto sam zadovoljna situacijom, posao mi je ok, finansije isto, ljubav super.
Vidis meni se u januaru javio ex da bi u narednom peripodu obnovili kontalt,vezu.I vrv je to nekako uticalo na sirenje mojih emocija.
Izmedju ostalog kada je Ju u retro hohu presao preko mog Mo moja kuca je ostala trudna.Mo je pas u astrologiji.Ju vladar 6 kucni ljubimci.
A kraj maja opet prekid sa ex.

E sada ocekujem poslednji prelaz septembra meseca.Nadam se da ce uticati opet na neki ljubavni dogadjaj i da mi pas ne potrosi opet aspekt.

Last edited by wanja; 19-06-2017 at 22:29..

Old 20-06-2017, 01:02   #4287
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
Registrovan: Aug 2014
mina88 je na dobrom putu
Standardno

A neaspektovani Jupiter? Tranzitira 7.kucom, nista mi nije jos doneo?

Old 20-06-2017, 11:37   #4288
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Registrovan: May 2017
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by wanja VIdi Poruku
Vidis meni se u januaru javio ex da bi u narednom peripodu obnovili kontalt,vezu.I vrv je to nekako uticalo na sirenje mojih emocija.
Izmedju ostalog kada je Ju u retro hohu presao preko mog Mo moja kuca je ostala trudna.Mo je pas u astrologiji.Ju vladar 6 kucni ljubimci.
A kraj maja opet prekid sa ex.

E sada ocekujem poslednji prelaz septembra meseca.Nadam se da ce uticati opet na neki ljubavni dogadjaj i da mi pas ne potrosi opet aspekt.
Da jer nije samo emocije ova konjukcija jupitera i meseca ti zivot cini laksim ..uspesnijim ...bogatijim ti postajes vise osetljiva na druge ljude .Ali ovde srecu kvari Uran koji je u opoziciji ako se ne varam na ovu konjukciju . Urana donosi emocionalnu napetost koja moze poremetiti zivot a ujedno ukazuje na promjenu starih obrazaca. Mesec je vezan za pitanja emocija i osjecaja tako da ces osetoti nozda frustracija s ‘postojecim odnosom ili nepredvidljivi preokret koji donosi osecaj nelagode. Naš ljubavni zivot moze biti pod promenom ili prekidom. Takodje vlada drasticnim promenama koje dolaze neocekivano. moze biti vreme kada se tvoja emotivna situacija menja. I sve ide kroz osu date i primljene ljubavi 5-11 to je revolucija ..prekid starih obrazaca i pocinjanje novih .A jupiter tebi tu pomaze isto on ti daje popularnost uspeh optimizam da prebrodis teskoce on je isto blagoslov i pomoc .Da siris emocije daruje ti veru .Takodje to je aspekat andjela cuvara .A saturn u strelcu pomaze da se opozicija jup i urana uravnotezi .Jupiter je u vagi pa ti kaze veruj u ljubav 😆 jer ljubav je sve .Vera u pravednost .Ljubav se vraca na velika vrata ali budi otvorena .Otvra jupiter vrata lli treba a da se prepozna da li uci ili ostati ispred.I mislim da ce on od jeseni da ti donese novu ljubavnu vezu .Jupiter je bio retro i venera do 15 aprila pa ti zato vratio bivseg.

Old 20-06-2017, 13:08   #4289
taisha
Početnik

taisha je offline
taisha je na dobrom putu
Standardno

Quote:

Ako ne gresim, te godine je i Sa bio u Raku. Ako su ti u isto vreme i Sa i Ju tranzitirali na Mo, tu ti je Ju doneo srecan ishod.
Tako je. Egzaktan sekstil Sa na natalni Mo je označio povoljan ishod.
Jupiter nije radio aspekt na Mo.

Ali eto, sad se Ju nije pokazao baš nešto... krenuo je direktno upravo na vrhu moje 8.K u konj sa vladarom 2.... i doneo veći trošak (300 eura) za popravak auta ljuta sam i jadna...

Old 20-06-2017, 13:12   #4290
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Fenix VIdi Poruku
Da jer nije samo emocije ova konjukcija jupitera i meseca ti zivot cini laksim ..uspesnijim ...bogatijim ti postajes vise osetljiva na druge ljude .Ali ovde srecu kvari Uran koji je u opoziciji ako se ne varam na ovu konjukciju . Urana donosi emocionalnu napetost koja moze poremetiti zivot a ujedno ukazuje na promjenu starih obrazaca. Mesec je vezan za pitanja emocija i osjecaja tako da ces osetoti nozda frustracija s ‘postojecim odnosom ili nepredvidljivi preokret koji donosi osecaj nelagode. Naš ljubavni zivot moze biti pod promenom ili prekidom. Takodje vlada drasticnim promenama koje dolaze neocekivano. moze biti vreme kada se tvoja emotivna situacija menja. I sve ide kroz osu date i primljene ljubavi 5-11 to je revolucija ..prekid starih obrazaca i pocinjanje novih .A jupiter tebi tu pomaze isto on ti daje popularnost uspeh optimizam da prebrodis teskoce on je isto blagoslov i pomoc .Da siris emocije daruje ti veru .Takodje to je aspekat andjela cuvara .A saturn u strelcu pomaze da se opozicija jup i urana uravnotezi .Jupiter je u vagi pa ti kaze veruj u ljubav 😆 jer ljubav je sve .Vera u pravednost .Ljubav se vraca na velika vrata ali budi otvorena .Otvra jupiter vrata lli treba a da se prepozna da li uci ili ostati ispred.I mislim da ce on od jeseni da ti donese novu ljubavnu vezu .Jupiter je bio retro i venera do 15 aprila pa ti zato vratio bivseg.
Daa..vratio se on jos u januaru kada mi je Ju i Sa pokrenuo natalnu poziciju razlicitim aspektima Ju Sa Mo.Prosto sam bila zatecena nekim njegovim izjavama.
Ali sada idemo dalje.
U solaru jeste Ju 180 Ur i oba aspektuju natalni mesec.Sada je vec to proslo.Ali bilo je napesto,frustracija posebno prosle godine u ovom periodu kada smo u isto vreme prekinuli.
I onda se na bum opet pojavio pocetkom januara.
Videcemo tu famoznu jesen.
Inace,od kada je Ju u Vagi a Saturn radi opoziciju na moj natalni Jupiter ja sam dekintirala.Ali bice bolje.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules