ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
nastavljamo ovđe :)

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 21-07-2011, 20:36   #16
WolfWoman
Obično gatalo

WolfWoman's Avatar

WolfWoman je offline
Registrovan: Aug 2010
WolfWoman je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nena1 VIdi Poruku
Jao da li da krvim jupitera sto sam se ugojila i ne mogu da smrsam,..trenitno mi tranzitira 6 kucom...naikada deblja nisam bila
Da, Jupiter je u Biku... Ovo je tezak period za zene sto se tice kilaze.
Jupiter je sirenje, ekspanzija, a Bik je hedonista u svakom mogucem smislu, pa tako i kad je hrana u pitanju.

Ako ste vi svjetlost, sta vam tama moze, osim da ustukne pred vama?
Submit to Digg   Tranziti Jupitera II dio Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-07-2011, 22:17   #17
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by nena1 VIdi Poruku
Jao da li da krvim jupitera sto sam se ugojila i ne mogu da smrsam,..trenitno mi tranzitira 6 kucom...naikada deblja nisam bila
A vjerojatno kada je napravio sekstil na mjesec. Tako je i mene udebljao prvo mjesec, pa sunce... ni saturn u 1 ne pomaže!!!

Old 22-07-2011, 00:06   #18
Urancica
Početnik

Urancica's Avatar

Urancica je offline
Registrovan: May 2010
Urancica je na dobrom putu
Standardno

Meni trenutno tranzitira 2.kucom i bio mi je na natalnom Mesecu koji je inace vladar 6.kuce i verovatno mi je zbog kilaze doneo zdravstveni problem,secer mi je povisen i doca me je stavio na dijetu sto mi mnogo tesko pada jer voooolim da jedem! Ali dijeta deluje i ja sam oslabila vec 2kg.
Trenutno mi prolazi aspekt Jupi kvadrat Venera koja je u 12.polju,ne znam da li to donosi nesto posto ce se Jupi vracati i ponovo praviti taj aspekt.Da li je nekome to donelo neku ljubav ili treba da cekam njegov ulazak u Blizance?
Sve se nadam da cu imati neku sansu i za neki posao posto mi Jupiter vlada poljem karijere i ide kroz 2.kucu.

Old 22-07-2011, 00:26   #19
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Urancica VIdi Poruku
Meni trenutno tranzitira 2.kucom i bio mi je na natalnom Mesecu koji je inace vladar 6.kuce i verovatno mi je zbog kilaze doneo zdravstveni problem,secer mi je povisen i doca me je stavio na dijetu sto mi mnogo tesko pada jer voooolim da jedem! Ali dijeta deluje i ja sam oslabila vec 2kg.
Trenutno mi prolazi aspekt Jupi kvadrat Venera koja je u 12.polju,ne znam da li to donosi nesto posto ce se Jupi vracati i ponovo praviti taj aspekt.Da li je nekome to donelo neku ljubav ili treba da cekam njegov ulazak u Blizance?
Sve se nadam da cu imati neku sansu i za neki posao posto mi Jupiter vlada poljem karijere i ide kroz 2.kucu.
Meni je prelazio preko venere, koja je vladar asc. Morat ću te razočarati jer ljubavi nije bilo bilo je sitnih poslova(kao vladar 6)
Ali zato sam bila super raspoložena, držio me neki entuzijazam, pa čak i euforija družila se dosta, kupovala sebi neke sitnice i naravno ide minus na to da mi je dignuo par kila gore...

tek sada vidim ti govoriš o kvadratu, a pišem za konjukciju... ali ajde nema veze, neka stoji...

Last edited by CARAPICA; 22-07-2011 at 00:27.. Reason: greška

Old 22-07-2011, 00:32   #20
Kora
Veštac

Kora's Avatar

Kora je offline
Registrovan: Oct 2007
Kora je na dobrom putu
Standardno

Carapice, jel' to nista od ljubavi kada ti je tr Ju seo na natalnu Ve?

Old 22-07-2011, 00:39   #21
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Kora VIdi Poruku
Carapice, jel' to nista od ljubavi kada ti je tr Ju seo na natalnu Ve?
Da. Sada sam baš išla pogledati, bilo je ipak nešto, pogriješila sam, u tom periodu sam se jaaako zaljubila, jedino ništa se nije realiziralo. Saturn je bio u 12 i stvorio čistinu naredne dvije godine...

Old 22-07-2011, 00:46   #22
Urancica
Početnik

Urancica's Avatar

Urancica je offline
Standardno

CARAPICE da znas da sam i ja pocela vise da se druzim,ali sam postala i aktivnija na ovom forumu,verovatno zato sto mi je Jupiter vladar i 11 kuce.
A da kupujem, kupujem dobro i to sam narocito opsednuta srebrom mada ja nikada nisam volela srebro.
Pitala sam za ljubav mada meni Jupiter nikada nije doneo ljubav,da li je to zato sto mi je natalno u Jarcu ne znam,imam utisak da ce se pre nesto desiti kada Uran bude aktivirao Veneru.

Old 22-07-2011, 00:52   #23
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Quote:
CARAPICE da znas da sam i ja pocela vise da se druzim,ali sam postala i aktivnija na ovom forumu,verovatno zato sto mi je Jupiter vladar i 11 kuce.
A da kupujem, kupujem dobro i to sam narocito opsednuta srebrom mada ja nikada nisam volela srebro.
Pitala sam za ljubav mada meni Jupiter nikada nije doneo ljubav,da li je to zato sto mi je natalno u Jarcu ne znam,imam utisak da ce se pre nesto desiti kada Uran bude aktivirao Veneru.
Moguće. Najbolje je da pronađeš datume kada su se neke ljubavi prije događale... onda vidiš koja planeta je bila okidač... kod mene je vladar 5-saturn, kod tebe je to merkur iako je brža planeta nema veze, kroz progresije isto tako možda uočiš
I da izgleda mi aktiviran posao, jupiter vladar 10 ide na mjeseca vladara 6...

Old 22-07-2011, 01:40   #24
makilli
Druid

makilli's Avatar

makilli je offline
Registrovan: Mar 2010
makilli je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Da. Sada sam baš išla pogledati, bilo je ipak nešto, pogriješila sam, u tom periodu sam se jaaako zaljubila, jedino ništa se nije realiziralo.
Isti slučaj Kad je seo na Ve prekinula sam neki promašeni odnos i platonski se zaljubila u drugog. realizacija bez
Meni je prešao preko 4 lične i ništa!

Old 22-07-2011, 16:52   #25
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by makilli VIdi Poruku
Isti slučaj Kad je seo na Ve prekinula sam neki promašeni odnos i platonski se zaljubila u drugog. realizacija bez
Meni je prešao preko 4 lične i ništa!
Ma daj! šta niti sada preko vladara 7? da nije posao?

Old 22-07-2011, 17:00   #26
makilli
Druid

makilli's Avatar

makilli je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Ma daj! šta niti sada preko vladara 7? da nije posao?
Nažalost. Pisala sam već, dok je kroz drugu išao dobila sam otkaz (potpuno ostala bez primanja). I ništa se nije pomerilo sa mrtve tačke još uvek. Znala sam da od veze nema ništa, pa sam molila boga da se odrazi konjukcija na posao, ali ništa....
Evo sad je pre nedelju dana prešao preko vladara V i VIII i ništa. Imam nekoga ko mi se dopada već duže vreme (i ja njemu) i videli smo se baš kad je bio Ju na Me i obostrani kvadrat Ve i Ma i ništa ista plaža, isto more....
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-07-2011, 18:33   #27
idanaa
Obično gatalo

idanaa's Avatar

idanaa je offline
Registrovan: Sep 2010
idanaa je na dobrom putu
Standardno

I ja sam se udebljala zbog Jupitera u Biku,jedno 10 kg al idem na dijetu A evo moj tranzitni Jupiter na MC,i nista,jos je vladar 5.polja,niti mi je donio kakvu ljubav ni srecu,ni putovanja,nista...bas nista...osim mozda sto sam dala uslov na faxu i to je to i nista vise,bas sam se razocarala..

Old 24-07-2011, 19:25   #28
Urancica
Početnik

Urancica's Avatar

Urancica je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by makilli VIdi Poruku
Nažalost. Pisala sam već, dok je kroz drugu išao dobila sam otkaz (potpuno ostala bez primanja). I ništa se nije pomerilo sa mrtve tačke još uvek. Znala sam da od veze nema ništa, pa sam molila boga da se odrazi konjukcija na posao, ali ništa....
Evo sad je pre nedelju dana prešao preko vladara V i VIII i ništa. Imam nekoga ko mi se dopada već duže vreme (i ja njemu) i videli smo se baš kad je bio Ju na Me i obostrani kvadrat Ve i Ma i ništa ista plaža, isto more....
Evo da ti kazem meni prolazi kroz drugu kucu i bio je na Mesecu koji je inace vladar 6.kuce a jos mi Jupiter vlada desetom kucom pa sam se nadala nekom poslu ali nista.Usla sam u uzi krug za neki posao ali nista na kraju. Mozda se tebi desilo jer ti je pravio opoziciju na Pluton,ali moze da se gleda i da je Mars suvladar 10.kuce pa ti je Uran bio u opoziciji.Inace tranzitni Pluton koji ti je ti je vladar 9 i 10.kuce u sekstilu sa Jupiterom i trigonu sa Merkurom pa se ja nadam da ces naci neki posao.
Jupiter ce krenuti retrogradno krajem avgusta pa ce opet praviti konjukciju sa Merkurom,a tebi i tranzitni Pluton pravi trigon na Merkura pa ces sigurno imati desavanja na ljubavnom planu.
Srecno!

Old 24-07-2011, 22:40   #29
makilli
Druid

makilli's Avatar

makilli je offline
Standardno

Quote:
Evo da ti kazem meni prolazi kroz drugu kucu i bio je na Mesecu koji je inace vladar 6.kuce a jos mi Jupiter vlada desetom kucom pa sam se nadala nekom poslu ali nista.Usla sam u uzi krug za neki posao ali nista na kraju. Mozda se tebi desilo jer ti je pravio opoziciju na Pluton,ali moze da se gleda i da je Mars suvladar 10.kuce pa ti je Uran bio u opoziciji.Inace tranzitni Pluton koji ti je ti je vladar 9 i 10.kuce u sekstilu sa Jupiterom i trigonu sa Merkurom pa se ja nadam da ces naci neki posao.
Jupiter ce krenuti retrogradno krajem avgusta pa ce opet praviti konjukciju sa Merkurom,a tebi i tranzitni Pluton pravi trigon na Merkura pa ces sigurno imati desavanja na ljubavnom planu.
Srecno!
Hvala

Taj haos na poslu se desio pre opozicije sa Pl, mada bi konjukcija trebalo da bude jači aspekt... a Ma180Ur mi je donela nervni slom zbog situacije
Trigon sa Me i sextil sa Ma traju odavno... još pre otkaza...
koliko god sam želela da me Ju ubedi u suprotno, ipak kod mene ne radi... ali uopšte, nažalost. Prelaskom preko četiri lične planete tranzitom istovremeno je pratila konjukcija sa vladarem ascedenta i sekstil sa Marsom u primarnim. Znači i u primarnim je bio aktivan i tranzitno... i nažalost... ništa...
Gledala sam sve bitnije stvari koje su se desile, on ništa nije radio... a kad je radio neke aspekte, ništa se nije dešavalo... on je samo jedan izvikani "benifik" i ništa drugo

Old 24-07-2011, 22:47   #30
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Ja sam se ugojila 6 kg, od kada mi tranzitira 12om kucom.Posto meni vlada 7om natalnom trebalo bi da racunam na neko sirenje u vezi,partnerstvu a ja je nemam???
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 2 (0 član/članova i 2 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules