ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
nastavljamo ovđe :)

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 30-07-2015, 12:32   #2956
manuela
Druid

manuela's Avatar

manuela je offline
Registrovan: Jan 2011
manuela je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

mrgud 78 hvala

u pravu si, samo čekam promjene ništa ne poduzimam...nedostaje mi akcije...a vrijeme letiii, ja se pomakla nisam...

hvala
Submit to Digg   Tranziti Jupitera II dio Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-07-2015, 12:44   #2957
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Registrovan: Aug 2012
Artist će postati poznat uskoro
Standardno

Ja ne znam sto mi se desava vec par mjeseci unazad? Pojacan mi je apetit, opet sam se popravio 10kg, sve sto sam trenirao zadnjih par godina, sve sam bacio u smece za par mjeseci. Je li to do ovog tr Jupitera? Sad sam jos vise pojacao sa hranom, a sad imam Ju180Ve + Jupi usao u 6-o polje?

Old 30-07-2015, 12:53   #2958
lilyrose
Veštac

lilyrose's Avatar

lilyrose je offline
Registrovan: Mar 2013
lilyrose je na dobrom putu
Standardno

Može li tranzit Jupitera preko Verteksa nešto donijeti, Verteks mi je u 7.polju...

Old 30-07-2015, 13:13   #2959
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Artist VIdi Poruku
Ja ne znam sto mi se desava vec par mjeseci unazad? Pojacan mi je apetit, opet sam se popravio 10kg, sve sto sam trenirao zadnjih par godina, sve sam bacio u smece za par mjeseci. Je li to do ovog tr Jupitera? Sad sam jos vise pojacao sa hranom, a sad imam Ju180Ve + Jupi usao u 6-o polje?
Sam si sebi odgovorio 6-to polje su i naše navike, zdravlje, briga o izgledu itd. Makar sam tako nešto čitala. Ve ti vlada drugim, a ovo polje vlada hranom (bik), ima negde i tema na forumu. Sve ukupno - 10 kg više

Old 30-07-2015, 13:15   #2960
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by mrgud78 VIdi Poruku
Pa moze i tako.
Ali zasto od tolike simbolike za Ju bas zauzet
Zasto ne pravnik, bracna ponuda, bogat, svestenik,student, filozof, stranac itd...itd...
Posto je Ju vladar devete onda svestenik, student, stranac...
Peto polje dete, ljubav, hobi...

Onda mlze svestenin-krstenje deteta (peto polje), na Marsu (muskog deteta) ili tebe (Mars vladar AC)

Nije mi bio cilj da pogodim, vec da pitam zasto zauzet muskaraac, sta sam od simbomolike propustila?
Moram da ponovim ovo, jer vidim da si Ti i u sledećim postovima otišla predaleko, samo nabrajanje simbolike, čini mi se po P.S.ili ti po Knjizi Imše ili koga već. i već sm počela da se pitam kome je upućen post. Sve suva simbolika, bez povezivanja...

Zbog čega Bračna ponuda? Kome?
~U prvom sam postu spomenula da članica čiji natal pratim, jer smo rodjene isti dan, ima obrnute ose, pa je njoj Mars vladar 7. Ok.ukoliko upozna nekog na moru(ako je otišla), pa da je za mesec dana neko i zaprosi, ali OMG nije takva karta, skapirala sam da nije ni ona, aspekti su spori. Inače, Jupiter jeste planeta koja rešava u godinu dana, ume da donese i muškarca, i trudnoću nakon par meseci, i naravno ulazak u brak sa stomakom do zuba, tj.sve se izdešava za cirka godinu dana, otkad on započne kontakt u jednom znaku.

Kako je kod nje vladar 7 Mars, pa JU može doneti njenom partneru, ali NEMA GA! Tako da može joj doneti partnera! Kako je Devica "oblačenje", otud je bila uniforma spomenuta s moje strane, Jupiter nije samo sveštenstvo, kultura, aristokratija(lažna ako mene Škorpiju pitaš) i p.materine, već je i sport.
Hm.možda ja ponovo obučem uniformu sportsku, a Janji može doneti sportistu, trenera, lekara...

Sveštenik, filozof? Pa ovaj prvi može da mi dodje u kuću ili da ga vidim samo ako mi neko rikne u kući ili ja jer ovako šta ja da radim s popom? Nisam zainteresovana niti toliko otišla u sprdnju sa svojim životom, pa ma koliko oni imali para. Ili da krenem kao Marko Bulat da slikam po crkvama, ali onda bih morala da naučim da slikam, pa da staln budem s crkvenjacima. U crkvu ne zalazim redovno, neće baš ona da me oboji verom, ako je nemam u sebi. Ili što bi se reklo, nismo na istim talasnim dužinama popovi i ja. Ovde pada u vodu ona da Škorpije idu u crkvu kad zagusti ja idem na jedan isti dan, pa kakav god mi u tom periodu bio osećaj, znači osećaj obaveze! P.S.Kod nas u žargonu kad neko kaže "idem u crkvu, jel ti treba nešto?", znači da ide po piće ili ti u kafanu...i uvek će mi popularnija u životu biti "Nikom o tebi ne mogu da pričam, Žena za tebe ne sme da zna...", nego li nešto što ne mogu da pohvatam reči s usta molitvi. Inače, nisam nevernik, samo me ovo malo apstraktno uzbudilo...
A tek sa filozofom? ..mogla si napisati i KONJANIK(aspekt MA60SO - vladar 5 i dispozitor u 5), povratila bih majke mi ot istih. od konjušara s hipodroma mi se želudac okreće, kakav narod, da te Bog sačuva, i djavo da ih nosi što dalje od mene. Još Jupiter su konji...strahote.

Ono na čemu ja radim, lično(MA) je pokušaj promene mesta boravka, kroz bilo koju poslovnu ponudu, a da je dalje od moje kuće. A ako se nije desila do sad, verovatno neće ni sad! Ono kao padne s neba, pa u rebra za mesec dana, a pre toga mi se drugari s kojima sam odrasla i živela do 25god.i koji su na funkcijama, nisu javili 8-9god,ni za posao prodavca u njihovim firmama, ah da: jave se svi samo kad im treba neka vrsta svedočenja i sl.sudske stvari, da bi imali dokaz kroz svedoka poput mene i sličnih budala. Pa eto, sud i mars, gde ćeš od iskrenijih nego do MArsovskih tipova. Može i to, ali ću ovaj put da im se odazovem onu stvar. A iskreno se nadam da će isto tako i ostale budale da ih izj*bu ako bude bilo prilike.

~Za studije nemam para, da bih se vratila ponovo sportskoj. To ti je to. a nisam ni u formi, što je daleko bitnije za samopuzdanje i uspešan prolaz bilo gde, suviše sam realna, samokritična. Forma se ne stiče za mesec ili dva. Ono koliko se sećam, sticala sam je otkad znam za sebe, pa sve padne u vodu jednog momenta.
A to "sport" spada i pod hobi, ljubav, sreću, decu...rad s njima.

~Za krštenje, koliko znam, ipak je Neptun upleten ili prilagodjeno 12 polju. Pa čak i moja kuma koje me krstila, se našla sa SO na mojoj VE, a njen NE na mom MO, tj.moj MO je našao njen NE, egzaktnih.

Eto malo simbolike, prilagodjene mom životu, bez popova, milionera, pravnika, i sl.
Jedino što mogu u tom periodu da polažem za vozački, 11.avgusta imam testove, PONOVO! Ali nemam mnogo novca za bacanje, i zajeban sam tip po pitanju vožnje, pa ko zna koliko može da se prolongira. Da živim negde van BG-a, ne bi me jeb*ali ovi kvazi-Beogradjani, i dozvolu bih rešila očas-posla, zna se i zašto, i tačka!
Svi se znaju, svi voze bez dovzvole, klinci krenu u 13, 14, 15god.i kad dodje vreme polaganja, prirodna stvar. A mene ovde da izadjem na ulicu, odmah startuju, na svakom uglu.
Nikad mi neće biti jasno zbog čega ljudi dolaze u Bograd iz malih mesta, razumem pokušaš, ali maltretirati sebe, i da ti prodje život medju nogama, a da ništa iza sebe ksvetno nisi ostavio?! e svašta...

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Sam si sebi odgovorio 6-to polje su i naše navike, zdravlje, briga o izgledu itd. Makar sam tako nešto čitala. Ve ti vlada drugim, a ovo polje vlada hranom (bik), ima negde i tema na forumu. Sve ukupno - 10 kg više
Meni je još uvek u V polju.
Inače, logično je da se goji, kad mu je Venera preko puta u Vodoliji, još sad mu potpomognuta sa Ju odavLe

Ja sam se ugojila, odjednom pod tranzitom JU u Blizancima, to je već kraj 2 polja, ali je opozitno isto VE, vladar istog polja u 9.
Samo sam dodatno imala progresivni MO na natalnoj VE, pritom je progresivni MA tačno 90° iz Device, i kod mene se desio hormonski u periodu kada je progresivni MO napraivo egzakt., tj.to je sve bio egzakt! I to me drži skoro već dve godine, kilaža koja ide gore dole, nekad više gore, nego dole...

Last edited by elza; 30-07-2015 at 13:30..

Old 30-07-2015, 13:17   #2961
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Standardno

Mene emotivno nezadovoljstvo nagoni da se prejedam. Kompezujem to sa hranom. Dobar izgled mi nije donio nista na ljubavnom planu, i odmah krece pad. Shit!

Old 30-07-2015, 13:24   #2962
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Uuuh. Kolikog posta
Ne znam da li sam sve ukapirala ali nije toliko ni bitno.

Ja sam nabrojala prvih nekoliko asocijacija koje su mi pale na pamet. Bez da gledam natal.
I pitala sam zasto bas zauzet muskarac, a ne sve ostalo. Mislila sam da si uzela u obzir jos nesto i zelela sam da znam sta. Da bih upamtila/naucila.

Na kraju posta i pisem da mi nije bio cilj da pododim, vec pitam zasto.

A evo kad si ovako pobrojala sve. Ja mislim da ce tebe ipak neko opet pozvati da svedocis na sudu. Mozda i da budes Kuma

I da znas da sam ja na ovom forumu Svrca i nemoj moje postove shvatati ozbiljno. Ja idem sa teme na temu i na svakoj po malo kraduckam

Old 30-07-2015, 13:41   #2963
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Ma to švrća ne važi za Tebe
Malo sam indisponirana, pa sam krenula Bubičicinim putem...negde pročitah da joj je neko ostavio komentar "Srpski haiku" veoooomaaaa kratko.

Do sada, svako moje iskustvo lično sa ženama s kojima sa dolazila u kontakt, a da su imale JU na DC, JU u kontaktu s MA, SO - dao je muškarca koji je zakonski već zauzet.
Kada su JU120/60/0°MA, onda je lakše, jer ukazuje na muškarca koji je ispravan u nekom postupku prema ženi čiji je natal. Dakle, ovo su natalne pozicije, iz kojih naravno i imamo početni opis, šta bi mogao doneti Ju prema MA u pozitivnom tranzitu, a šta u negativnom. Mada JU kao opšti benefik, ne može prneti negativan uticaj na planetu, ako ta planeta nije mnogo malefično postavljena.

JU u 7, uvek ukazuje na neku zakonsku proceduru, u 90° SO ili MA, onda je to problem da se udje u zakonsku vezu, već je kao prirodni signifikator 9 polja(drugog braka)onaj koji ukazuje da je partner s prstenom(SO), krug oko prsta, omča oko vrata Bez obzira što su dva benefika u pitanju, S0/Ju bilo u 180/90, ukazuju da žena ulazi u odnos sa muškarcem, koji može biti već otac, muž...i naravno kod nje će postojati naginajnje da sa takvim ostvari zajednicu, bez obzira na posledice. Ovo kad je serija 7 uključena. Kad je jedna planeta od navedenih tu, SA, JU, SO u 7, a druge dve je na gore spomenut način aspektuju.

Zbog sebe mislim da će se pokazati kao "zauzet", jer prvo natalno So vladar 5 u 7, SO u 7...a JU, pa šta može da signifukuje kao osnovni element, ako je došao iz 9 kuće(prirodne kod mene, pa ne moraš pamtiti ), a pritom je natalno u 7. Ujedno kad aspektuje MA 0° praviće i 60° SO...što mene opet vezuje za sport, ne za pravo i tome sl.
Negde mora da pukne, dok jednom ne smrkne, drugom ne svane...ma koliko se ja branila.

Old 30-07-2015, 13:41   #2964
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Standardno

Kakav je ovaj Jupiter smrad, kad treba da donese nesto dobro ukurvi se, ali zato za losa desavanja, kaze "tu sam".
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-07-2015, 13:47   #2965
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Quote:
Mene emotivno nezadovoljstvo nagoni da se prejedam. Kompezujem to sa hranom. Dobar izgled mi nije donio nista na ljubavnom planu, i odmah krece pad. Shit!
uzmi niskoklaorični sladoled kao u fimovima, onim šlj kategorije, kad Amerikanke jedu taj shit. Pa ih posle muškarci ismevaju...probaj, pa nam javi kakav je osećaj....

Quote:
Kakav je ovaj Jupiter smrad, kad treba da donese nesto dobro ukurvi se, ali zato za losa desavanja, kaze "tu sam".
UCurvi se?
Curv ? Krivina? Nije to sve, pazi se iza ćoška...hahahah

Old 30-07-2015, 13:47   #2966
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Standardno

Elza, evo sad sam otvorila tvoju kartu. I pored So0Ju na nat Marsu u sestoj kuci imas i Ve0Me u lavu u petoj kuci. A So0Ju ti je u sekstilu sa Mo0So
Dispozitor So0Ju je Merkur u lavu sa Venerom u zagrljaju.
Sta cemo sad sa tim?
A dispozitor So0Mo Mars je aktiviran sa So0Ju sto je po meni neka legalnost.
Ko o cemu baba o ustipcima, i dalje mislim neko svedocenje nekog lepog dogadjaja ili nesto...a sta to ces ti bolje znati

Ja sam morala ovo da napisem, pa neka neko iskusniji to poveze

Old 30-07-2015, 13:54   #2967
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mrgud78 VIdi Poruku
Elza, evo sad sam otvorila tvoju kartu. I pored So0Ju na nat Marsu u kuci imas i Ve0Me u lavu u petoj kuci. A So0Ju ti je u sekstilu sa Mo0So
Dispozitor So0Ju je Merkur u lavu sa Venerom u zagrljaju.
Sta cemo sad sa tim?

A dispozitor So0Mo Mars je aktiviran sa So0Ju sto je po meni neka legalnost.
Ko o cemu baba o ustipcima, i dalje mislim neko svedocenje nekog lepog dogadjaja ili nesto...a sta to ces ti bolje znati

Ja sam morala ovo da napisem, pa neka neko iskusniji to poveze
Jel ovo pričamo o tranzitu? Trenutne Ve retro na 0° Device ili si gledala period koji sam spomenula kada su JU0SO nad MA60So?
Pa sve sam ja to već ispisala...

Kako da ti kažem, a već jesam, Nemam koga da krstim! Kapiraš, nemam prijateljice koje bi me zvale za isto to, svoju decu su krstile i više se i ne družimo, a ja sam krštena, pa tako niko mene neće krstiti. jedino da predjem u drugu veru, onako razonode radi hahah Zakonski jedino polaganje za vozački. Poveži s tim ME. I to ti je to. Nemam nameru da smuvam pandura, niti da jurim instruktore, nisu mi inspirativni.

Joooj, ovaj moj smotani neki Bosanac, kao da me se boji...pije Bensedine kad sedne u kola. hahah...sad se valjda odmorio, nisam ga "vozila" odavno..nikako da završim hebene testove. ma to ti je to, Mrgud78, nema tu filozofije, jednostavno, drugo se i ne dešava.

Old 30-07-2015, 14:52   #2968
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Standardno

Ja sam resila da ti svedocis, pa to ti je. I svedocices, pa makar ja morala da se udajem. Opet!

Old 30-07-2015, 14:58   #2969
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Nek ti bude

Old 30-07-2015, 22:19   #2970
Tamy
Obično gatalo

Tamy je offline
Registrovan: Jul 2012
Tamy je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by lilyrose VIdi Poruku
Može li tranzit Jupitera preko Verteksa nešto donijeti, Verteks mi je u 7.polju...
Evo meni se sad mota tu pa cu da ti javim, ja se nadam nekom strancu
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules