ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 16-12-2018, 18:13   #4906
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Zaista kraljica, svaka cast.

I javi milupino sta se desava na poslu. Srecno.

...

A sta moze sve tranzitni smc da donese na natalni Mesec ? smc vlada 2.natalnom, a sada je u 4.natalnoj...bukvalno na neki stepen od IC-a. (mozda neki novac, jer vlada 2.?...jer i tranzitni Ju ce uskoro na vladara i 2.i 6.natalne...)
Advertisement

Old 16-12-2018, 22:00   #4907
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

naredna dva dana treba da pocnem...hvala na pitanju...

e sretnice mesec u raku...pa ima da bude neko uvecanje porodice ili priliv novca u kucu...on uvecava ,ali pri tome moze praviti dramu...kazu da ovim tranzitom nezadovoljstvo karijerom,statusom( jmc u jarcu) okrece kuci i porodici gde cemo naci utociste , mir,gde je smc u naredne dve godine...

pa srecno ti bilo...ja cu traziti zadovoljstvo u poslu jer je meni rak u desetom...a bezeci od kuce i problema koji se zahuktase od ulaska pre dve nedelje...
Submit to Digg   Tranziti II dio Reply With Quote

Old 17-12-2018, 00:58   #4908
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Neka je sa srecom, pa da javis da je sve proslo super.

Drama...nesto mi drama vec krenula, ali u porodici, ne sto se posla tice. Vrtoglavi skok pritiska kod majke (cudi me, jer tranzitni smc skoro pa da je dosao do natalnog Meseca...), neki zdravstveni problemi kod oca...

Tranzitni jmc ce preci MC, ali valjda moze i na tom polju da lakne, jer je tranzitirao 10-poljem...pa ce sada u 9...Videcemo...Tu oko MC-a i tranzitni jmc, i tranzitni Pl, Sa...Skeri...MC-otac...Oprez...

Hajde srecno, pa javi kako je na poslu !

Old 19-12-2018, 13:38   #4909
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Ako neko moze da mi kaze kakav mi je period za posao i da li ce biti nekog posla.Juce sam prestala da radim ��
Vidim da mi Saturn i Pluton kvadriraju 2 planete u 10 kuci(Mesec i Mars)
Saturn vlada 2,Pluton 11,12 Mesec 8 a Mars 4 kucom
To mi je sigurno donelo prekid posla.Pl ce naredne 2 godine da mi pravi 90Ma

Old 22-12-2018, 02:33   #4910
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
Ako neko moze da mi kaze kakav mi je period za posao i da li ce biti nekog posla.Juce sam prestala da radim ��
Vidim da mi Saturn i Pluton kvadriraju 2 planete u 10 kuci(Mesec i Mars)
Saturn vlada 2,Pluton 11,12 Mesec 8 a Mars 4 kucom
To mi je sigurno donelo prekid posla.Pl ce naredne 2 godine da mi pravi 90Ma
Nazalost, kada tranzitni Sa kvadrira Mo, cesto se desava da osoba ostane bez posla ili da je plata mala ili na neki drugi nacin nema dovoljno novca. Moguce je da ces naci drugi posao ali ces morati da pravis kompromise. Imaj na umu da je ovo samo period koji traje godinu - dve i da nista nije zauvek. Trudi se da se posvetis sebi i stvarima u kojima uzivas jer je za Sa 90 Mo karakteristicna depresija i pesimizam.

Old 22-12-2018, 09:33   #4911
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Mene vise brine Pl90Ma jer ce taj aspekt biti aktuelan naredne 2 godine kako Pl bude isao napred nazad dok ce Sa90Mo trajati do polovine januara i vise ne.Samo jednom ce biti Sa90Mo i Sa se nece vise vracati do tog stepena

Old 22-12-2018, 17:04   #4912
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Mene vise brine Pl90Ma jer ce taj aspekt biti aktuelan naredne 2 godine kako Pl bude isao napred nazad dok ce Sa90Mo trajati do polovine januara i vise ne.Samo jednom ce biti Sa90Mo i Sa se nece vise vracati do tog stepena
Gresis, jer se trnziti Pl ne osecaju toliko dok se svski tranzit Sa oseca i Sa ima dugorocan efekat, odnosno deluje u orbisu do 10 stepeni.

Old 22-12-2018, 17:22   #4913
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

TigaBg nisam to znala.Mislila sam da se za Sa u tranzitu gleda samo do 2 stepena aplikaciono i separaciono.Znam da se u natalu racunaju veci orbisi ali sam mislila da posto je spora planeta da ne ide tako veliki orbis

Old 22-12-2018, 17:25   #4914
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Tiga je super rekla. Saturn će se vratiti na 13 stupanj i osjetiti ćeš ga bez obzira što nije egzaktno a svako najviše zbog toga što imaš merkura na 15 stupnju, ja bih ovom tranzitu pridala veliku pažnju, jer natalno imaš retro merkur i gledajući kroz karmičku astrologiju svaki tranzit koji se ovdje smjesti na neki način izreagira, osobito ako ukomponiraju se i progresije. Mars-pluton je proces koji će trajati ako tražimo nešto konkretno onda nas zanima samo stupanj prije poslije ili egzaktno jer pluton je spor., tu su uključeni dosta vladari 11 polja vladari 7, pa očito je da će se dogoditi neka transformacija po pitanju odnosa sa drugima on je vladar i tvoje venere tvojih vrijednosti, to mogu biti i neki prijateljski odnosi u kojima dolazi do nekih promjena zanimljivo da je i saturn vladara 2, da to jesu vrijednosti ali i novac, možda neki planovi, razmišljanja, ponekad i briga, upravo vezani za financije, mars dolazi i iz 4 polja, možda se dogodi i neki odnos, veza koji će na tebe ostaviti veliki utjecaj. Ne treba zaboraviti da i tvoj jupiter sada dolazi na asc i to na urana, a dobro je i položen i radi ti 60 na mjesec, tko zna možda ubrzo i čuješ nešto za neki posao... kao vladar 3
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-12-2018, 18:21   #4915
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Znam da ce mi Saturn stati na Merkura(vladar 7) pocetkom januara ali ce opet kasnije doci na taj stepen gde je Me u retro hodu. U solaru koji sam stavila u postu mi Ju stoji tacno na asc i na Uranu(solar mi pocinje za 5 dana) i Ju je u konjikciji sa solarnim Me.
Zanimljivo je da mi je solarna Ve u skorpiji(kao i natalna) ali to nije Ve povratak.Pada u solarnu 5 a natalnu 11 kucu i u egzaktnoj je konjukciji sa solarnom Ceres. I Verteksi(natalni i solarni)mi u ovom solaru padaju tacno na asc(natalni i solarni)tako da i to ukazuje na neke promene.Sto se tice ljubavi to je dobro samo me brine posao da li ce nesto biti u skorije vreme sledece godine ��

Old 25-12-2018, 23:03   #4916
KANON2
Početnik

KANON2's Avatar

KANON2 je offline
Registrovan: Oct 2018
KANON2 je na dobrom putu
Standardno

Lanna
Pl kvadrat Ma je prilika koja se pruza jednom u zivotu, nije lako al te nece ubiti
Plus SaOMe , cini mi se da ako se fokusiras na rad , predan i ustrajan
Sve fer i bit ces zadovoljna
Sa sekstil natalni Sa koji vlada drugom, novcici
Nakon toga isto sa Ve koja ti vlada MCom a i novcicima prirodno pa bih rekla da se radi o poslu I primanjima
A Sa kvadrat Mo mozes takodje iskoristiti za fokus na novcice

Ako vozis pripazi duplo, ako ne biraj sa kome ces se voziti

Jupiter ti je jak I sada u tranzitu radi dobre aspekte

Saturn je mala planeta i ima mali orbis , osjeca se egzaktno i separaciono , ne daje morning mu veci orbis od 4 stupnja

Last edited by KANON2; 25-12-2018 at 23:46..

Old 25-12-2018, 23:42   #4917
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

procitaj do kraja sta sam napisao.
Tranzit ukazuje na priblizno vreme kada ce se nesto desiti,kad se aktivira neki aspekt pitanje je vremena kada ce se ostvariti i u vecini slucajeva necemo pogoditi tacno vreme,ali u tvom slucaju Lanna, saturn u tranzitu od 90 na MO pa posle i na MA ce ukazati na neke probleme roditelju-majci i takodje moras obratiti paznju i na eventualne zdravstvene probleme,jer postoji sansa pojave neke manje tegobe koja moze preci u hronicnu.To je sto se tice meseca a mars posto ti vlada 12 kucom moze ukazati i na operaciju verovatno u vreme kada budu i pl i sa 90 ma.Takodje saturn 90 mesec je cesto period kada osoba zeli biti sama,i prijace ti samoca,sama ces zeleti da vise provodis vreme izolovana,a saturn 0 merkur se moze ispoljiti sa nekim problemima tvom partneru,i partnerstvu,takodje i posto je merkur prirodni vladar seste kuce opet bi valjalo da budes disciplinovana i da se posvetis malo zdravlju.Sa druge strane jupiter ce vecinu ovih saturnovih upozorenja amortizovati i anulirati i doneti ti i dobrobit i dobre sanse,posto je mnogo snazniji u natalu mislim da ce on diktirati tempo u ovom dvojnom tranzitu.Dobro je sto su obe planete u svom sedistu naredni period tako da prognoziram vise pozitivnih nego negativnih dogadjaja.

Old 25-12-2018, 23:56   #4918
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Hvala Kanon i mandrak. Malo sam se zabrinula za ovo sto si mi napisao za zdravlje ali ce valjda Jupiter koji je sad u strelcu kao i natalni i vladar asc da pomogne situaciji.On mi je sad na asc i na Ur i pravi 60Mo

Old 26-12-2018, 00:02   #4919
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Hvala Kanon i mandrak. Malo sam se zabrinula za ovo sto si mi napisao za zdravlje ali ce valjda Jupiter koji je sad u strelcu kao i natalni i vladar asc da pomogne situaciji.On mi je sad na asc i na Ur i pravi 60Mo
Zato sam i rekao da procitas do kraja I saturn ce vise da deluje po drugoj kuci a jupiter na prvu sto je i tvoje telo tako da si jaka i dodatno ojacana

Old 26-12-2018, 00:06   #4920
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Procitala sam.Moj Ju ce mi pomoci �� pa ce biti sve lakse.Inace kad sam vec davno videla da cu imati Sa90Mo palo mi je na pamet da to moze da znaci i da ce mi mama biti nesto bolesna i sad u ovom periodu nije najbolje sa zdravljem ali nije nesto strasno
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules