ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 21-07-2018, 13:25   #4876
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
Registrovan: Aug 2014
mina88 je na dobrom putu
Standardno

Ako neko želi i ima vremena, neka pogleda moje tranzite i progresije...imam neke planove u buducnosti vezane za vece promene, pa bih voelal da znam unapred na koji nacin i kako će mi se ostvariti.
Hvala puno
Advertisement

Old 23-07-2018, 23:39   #4877
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

pratim eklipse (i inače, a naročito od 2016. pa na ovamo) i baš sam pre dan-dva pisala na temi da nam ova lunarna eklipsa 27. jula pada egzaktno u 0 sa retro Marsom, a retro Saturn je jedan od dispozitora eklipse jer su Mo 0 rMa na 4* Vodolije.
zanimljivo da sam sličnu situaciju imala na nebu 12.avgusta 2016. - to mi je JAKO važan datum.
tada je bio takođe egzaktan Mo 0 rxMa u Strelcu, rxSaturn nije dispozitor, ali je tada bio u nešto široj konjukciji sa Mo/rxMa. Mo/rxMa su bili na 3* Strelca, rxSa na 9* Strelca.
sve se to tada nekako naguralo oko mog natalnog Sa, pa je pokrenulo priču i zbog toga mi je taj datum jako bitan u životu. uz to je bio i Sa povratak.
sada nam ova eklipsa isto dolazi u paketu Mo/rxMa, a ima vezu i sa rxSa.
iako mi znak Vodolije sad ne dira natalnu planetu, videh da imam progresivni Merkur na 4*Lava i to je egzaktno 180 sa eklipsom Mo/rxMa. ipak mi dira bitnu tačku, jer mi je Merkur natalni vladar ICa, nalazi se na ACu i vlada Suncem i Mesecom. skoro sve bitno u karti sliva mi se u Merkur.
i baš me intrigira ova eklipsa sada, em je Mesečeva (on mi je bitan) em mi okida Merkur u progresijama koji je isto natalno bitan).
u svakom slučaju, meni nikad dosadno ni u životu ni u kartama. nešto je uvek pokrenuto.

Old 01-08-2018, 05:25   #4878
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

Rijanon jel bio neki novi djuvegija kod tebe?

Old 01-08-2018, 10:40   #4879
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Zaokrece i uran, nevjerojatno koliko retrogradnih planeta ��

Old 01-08-2018, 18:30   #4880
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Little Warrior VIdi Poruku
Rijanon jel bio neki novi djuvegija kod tebe?
haha ćao Ratnice Najveća! odavno ne čuh taj đuvegija izraz , carski
ima, ima. samo što to nije niko novi. ja to sve sa jednom osobom već nekoliko godina, pa imamo tako faze kad naleti neki problem, pa povuci/potegni kako rešiti i faze kad je sve potpuno dobro.

Old 01-08-2018, 20:52   #4881
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

Reko aj da udjem u potpis kad tamo onaj jupiter u pet, solarno peto pada na natalni asc, reko mora da je neki lep dzumbus na tom polju, ne golem dzumbus nego lep

Old 01-08-2018, 21:08   #4882
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

sjajna si
baš onako jedan lepi džumbus, ni sama to ne bih bolje opisala.

Old 21-09-2018, 21:23   #4883
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Tko ce mi dobaciti neku ideju
Mars sjeda na veneru a istovremeno je venera na plutonu. Aktiviran t-kvadrat sa obje planete koje su i same dio konfiguracije.

Dugo mi se ovako nesto nije poslozilo.

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Tko ce mi dobaciti neku ideju
Mars sjeda na veneru a istovremeno je venera na plutonu. Aktiviran t-kvadrat sa obje planete koje su i same dio konfiguracije.

Dugo mi se ovako nesto nije poslozilo.
Evo feed... na egz. je odradilo., pozvana sam na kraci posao pa mi se povecao i obujam rada kao i zarada... mislila sam tko zna sta ce biti na kraju mi je odigralo na dobit, ostalo sam bila nabrijana kao i uvijek pod marsovim tranzitima

Last edited by Vojvotkinja; 03-10-2018 at 12:48..
Submit to Digg   Tranziti II dio Reply With Quote

Old 05-10-2018, 21:38   #4884
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

evo ako nekome pada na pamet sta bi urodilo plodom...poslovno za mene...ako se zna koju planetu da gledam..ili da to bude venera za pare ,jupiter za posao,a merkur i mesec kao karijeru i uspon...
venera u skorpiji,retro pa ulazi u vagu pa ponvo u skorpiji...dok bude u vagi gradice lep odnos sa marsom ili su pare ili je nesto emotivno,to ce biti pocetkom novembra ,imam i povratak venere,upucacu se...
jupiter ce biti puno bolji u strelcu ,ali svejedo,lose aspektuje samog sebe natalno...
mesec i merkur nema potrebe gledati u tranzitu oni su brzi...

a posle toga progresije...tercijarne...za jedan mesec ...nista ne sugerise da ce biti sigurnosti i opstanka ni na jednom na kom se budem nasla..od polovine okt-polovine nov asc u tercijarnim na tacki neprijatelja....samoj sebi vuk...mesec merkur u izazovnom aspektu i to sa tercijarnim mesecom...ima da me ovi kuci miniraju samo tako...

ako me ko razumeo sta sam htela reci...

Old 05-10-2018, 23:05   #4885
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Ja bih za pitanje posla i tvoje svakodnevnice gledala Jupija i Neptuna i vrh 6. koji je u Ribama.... obzirom da si Devica asc, nesto sto je misaoni proces, analiza, red, detaljisanje, komunikacije, sluzba, zanat.... a preko vladara Merkura koji je otisao u Sko i na vrh 3. kuce, a koji vlada i 10. kucom kaze da si ti neko ko ce neki status, reputaciju i izraz svoj naci kroz simboliku ovog Me u skorpiji na vrhu trece.... neki zanat, sluzba, posao, rad koji mora biti vezan za neko pitanje podrske drugima kroz dokumentacije, papire, brzinu u kriznim nekim situacijama, nesto sto sto je i pitanje istrazivackog nekog rada, poverljivosti i bezbednosti informacija, a u vezi vrednosti ili finansija drugih ljudi. Ovo moze dati pri tom obavljanju posla okruzenje gde se nosi neki vid uniforme i gde se postuje neko pitanje bezbednosti uslova rada i informacija. Merkur ti ima recepciju sa Marsom, pa bi to bio opis i da moras da cutis o poslu koji radis da su tu neke informacije koje se kriju a da si sa druge strane kao neki policajac, neko ko ostavlja utisak i vrsi neku eliminaciju pa tako na neki nacin i zastrasujes malo kroz taj kontakt sa drugima. Zbog distorzije 6. kuce se vidi da je to nesto sto je slika rada sa klijentelom koje ti stavljas u svoju sluzbu i podredjujes na neki nacin, a tu imamo i Me koji ima sekstil i trigon sa vladarima 6. i 7. pa je sustina da se prevazilaze problemi kroz taj neki kontakt. Ovo sve podrazumeva i neki vid zrtvovanja kroz samo radno mesto, humanog ili sveopsteg nekog pristupa, gde je radno mesto opis i neke tisine, rada u tisini. Sam posao ide preko veze na neki nacin ili je izmisljeno za tebe. Nesto sto trazi i saosecanje na samom radnom mestu ali i rad sa zakonima, strancima, institucijama zatvorenog tipa.... kako je Ne u umetnutom znaku, neki vid zaglavljenosti se ovde desava,kako je to u 4. polju, moze biti u smislu veze sa jednim roditeljom i domom, ali pre svega nesto sto mislim da ima veze sa simbolikom grada, drzave u kojoj zivis, jer je tu znak Jarca umetnut. I td.. i td....to moze biti i pitanje institucija vezanih za medicinu, pa na neki nacin izdavastva recepta nekih, lekova, otrova kroz celu tu simboliku....malo sam u nekoj guzvi, trudih se da prosirim simboliku ali kombinuj malo i sama. Posao na neki nacin nevidljiv ili o kome se cuti. Deluje kao da je i to nesto sto je ono tipa istureno neko odeljenje, sluzba drzave sustinski ili neki prostor izdvojen a zakljucan, nevidljiv a i pitanje neke duboke intime zbog simbolike 4. polja. Deluje i bez obzira na izolovan momenat kao prometno mesto. Taj Me je tu da da da tvoj posao moze imati veze i sa kracim putevima u jednom momentu ili da ukljucujes, dajes podrsku rodbini, braci i sestrama, komsijama kroz to sto radis.... Pitanje policije, banaka, osiguranja, poreskih institucija i ostalo skorpionsko je nesto sto mora imati vezu sa tvojim radom.... pa pre svega ja bih rekla i neka politicka atmosfera ili uticaj koji ide kroz celu tu pricu radnog mesta.

Last edited by Natasarijana; 06-10-2018 at 00:15..

Old 05-10-2018, 23:16   #4886
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Trenutno ti je tranzitni Jupi dokacio vladara asc, pa i pokrenuo neke te komunikacije vezano za posao, mislim da ce ih ovih dana mozda biti jos posebno od 12 do 19. oktobra. Ali da ce se to aktivirati sustinski kraj novembra, decembar mesec.

p.s. mislim da nije dobro za nebe da zivis u drugom gradu, susednom gradu iste drzave u kojoj si rodjena. Da bi tu uvek imala neke ekstremne okolnosti i da bi zdravstveno to aktiviralo tebi probleme ali i poslovno kao i neprilike sa rodbinom, komsilukom..... A kada pominjem podrsku komsiluku, rodbini i ostalo, to moze biti i da si ti pozicionirana kroz komsiluk, susedni grad , salter neki u momentu kada posao obavljas... i td. i td. Ovo ukazuje i da si uvek neko ko sazna neke informacije istrazivackim radom ili intuicijom koje aktiviraju neke intervencije ili zastrasujuce akcije i koje ostavljaju bez teksta ili se kasnije zataskavaju a sto te moze dovesti u neprilike. Tako da ces tu uvek biti na nekoj granici moralno, da li nekom pomazes, proteziras ga ili ga dovodis u nepriliku kroz pisano, dokumenta, rec, akciju.....Mars cesto da i prisustvo nekih alata ili oruzja kroz samo radno mesto.

Ja bih na tvom mestu aplicirala kroz sluzbe neke drzavnog tipa, apoteke, menjacnice, ordinacije (stomatologija, hirurgija/estetska, ginekologija), banke, osiguravajuce kuce, poste, policiju, poreske institucije... negde gde dolaze ljudi po pomoc i podrsku a gde ima i zabranjenog pristupa ujedno, sefova nekih, alata, oruzja i bezbednosnih mera. Ili nesto sto bi bilo vezano za neko pruzanje usluga od kuce vezano za humanitarne neke organizacije, pomoc raseljenim licima nekim ili zivotinjama... zbrinjavanje neko.

Visestruku simboliku pominjem jer je tebi sam signifikator profesije Me i Blizanci u vrhu 10. kuce... dodatno Ribe na vrhu 6. kuce, ne mislim da ces se samo jednom simbolikom posla baviti u toku zivota. I da ces biti u prilici da imas dvojni profesionalni izraz. To je posebno naglaseno od kada ti se aktivira brak jer ti suprug mora biti upleten u jedan profesionalni izraz.

Last edited by Natasarijana; 06-10-2018 at 02:25..

Old 06-10-2018, 15:30   #4887
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

vrlo podrobno gledas...kako god i sta god da kazes ima smisla sve...sto mi je strahota...znaci ima svega i svacega...a ja kao izgubljena...nesto meni vrlo mucno pada svaka interesna zona...bilo da je medicina ,bilo da su poslovi beznacajnog tipa,trgovina,prodaja...humanitarka jos nisam...najradje bi radila sama...ali pitanje je sta....ne volim rad sa ljudima,obavezno me pocinju iritirati i podmuklost mizernih umova...
jako sam zbunjena...imam istrazivacki um to sigurno i sve saznam jos crnje po mene ,a i po druge.....
moram jos citati ovo sto si mi pisala,bas si otisla u dubina i sirinu...

Old 07-10-2018, 21:55   #4888
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Da li tranz.Ur kada stane na vrh 5 polja moze doneti dosta mladjeg partnera.Pored toga je i tranz.Sa stao na natalno So
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-10-2018, 20:32   #4889
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
Da li tranz.Ur kada stane na vrh 5 polja moze doneti dosta mladjeg partnera.Pored toga je i tranz.Sa stao na natalno So
To je tran.saturn na so. on donosi partnera kod kojeg je veća razlika u godinama, druge vjere,stranac....
potvrđujem na svom primjeru 2x
uran može govoriti o iznenadnim susretima, neobičnom i drugačijem partneru, slobodnijem pristupu ljubavi općenito, ali i takav odnos.
Govorim o osnovnim tumačenjima jer ti je i takvo pitanje

Old 11-10-2018, 20:48   #4890
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
To je tran.saturn na so. on donosi partnera kod kojeg je veća razlika u godinama, druge vjere,stranac....
potvrđujem na svom primjeru 2x
uran može govoriti o iznenadnim susretima, neobičnom i drugačijem partneru, slobodnijem pristupu ljubavi općenito, ali i takav odnos.
Govorim o osnovnim tumačenjima jer ti je i takvo pitanje
aha onda je to u pitanju. Hvala ti na odgovoru. Znam da kada Sa stane na So donosi muskarca i neku bitnu vezu,upoznavanje sa buducim partnerom itd. ali nisam znala da to moze doneti razliku medju partnerima
Meni je Sa i dispozitor vladara 7 kuce (rMe u jarcu)
A mom decku je Sa napravio 120 sa njegovom Ve a Ur mu dosao u konjukciju sa Ve i doneo mu mene
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules