ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-05-2017, 22:12   #4831
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Registrovan: May 2017
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by wanja VIdi Poruku
Pozz Fenix,
suvladar moje 5 kuce je Mars.A vladar je Pluton.Ali jeste deo 5.kuce u Strelcu sto bi znacilo da je jednim delom i Ju vladar.
Za Mars i Veneru sam mislila u tranzitima da ce biti u oktobru u 3.polju.Inace jesu u sol na natalnom Mc.A mislis kada Jupiter u Sco kao dispoziror Marsa sol udje u 5 polje donece promenu statusa?
Ju0Mo u.prvom prelazu jeste uticao na ljubav.U igri je ex partner mada nmg njega da povezem sa Ju ipak Saturn daje bivse pa bih njemu dodelila Sa120Sa.
Kako god,meni jeste druga polovina gidine bitna zbog aktiviranja natalne postavke MoJuSa od strane Ju i Sa.
Hvala tebi na tumacenje.
Videcemo sta ce biti.Ako ne gresis onda da se spremam na vreme
Mogu da pogledam Solar a koliko umem videcemo.
Da ja gledam oba ..pisem preko teleofona pa mi malo mucenje da sve objasnim ...izvinite sto ne pisem sve
Pa da smc je vrlo bitan za ulazak osobe u tvoj zivot a on je oko Saturna vladara tvoje 7 ..dalje Jupiter kao suvladar 5 bice u 5 .Ali u svakom slucaju tranzit Plutona na tvoj dc kao spore planete bice 2018 pa bi se cak trebala spremati za svadbu .A koliko znam mars kontaknt venera u solaru su veoma bitni za ulazak u znacajnu vezu ..ima jos puno toga jupiter konj mesec i bas u vagi koja predstavlja odnose..a ti si pretstavljena isto mesecom i to je kontakt asc - 5 kuca ..Tebi su bitni pluton i on ide ka dc zatim mars u konjukciji sa venerom u solarmoj 4 a natalnom mc..I jos tvoj sol asc je jupiter u 11 ..ona je i ispunjenje zelja ...i to jos u vagi koja predstavlja odnose

Quote:
Originally Posted by Akarui VIdi Poruku
Fenix stavila sam solar 2017/2018, ima li neceg zanimljivog ovde??Mada se meni solar ne dja uopstee zbog podznaka u skorpiji, 12-te u skorpiji i meseca u raku A i nije ovde tema o solarima, pricaj mi kroz tranzite
Podznak u skorpiji to je dobro za veze ..izvini ja nisam profi treba mi solarni da bih videla. ..

Za Akaru
Ti si bas brzopletna mnogo brzo pricas i mislis sto na um to na drum pa dobro venera u ovnu pa bices mocna ratnica ahahah uzmes kada hoces i oatavis kada ti dune .Pa imaces potrebu za domom za srecom za porodicom .Za romanticnim filmovima da srecujes dom .Mozda upoznas nekog preko familije ...mozda trazis novi dom..pitaces se gde je tvoj princ ako te neko pita ajdemo ti ces reci zazeta sam uzivam ..neces zeleti da gubis vreme morace sve odmah i sada ako imas partera stalno ces da bude ljubomorna ...eto je tranzit venere u ovnu u 4

Last edited by Vojvotkinja; 19-05-2017 at 12:13..
Submit to Digg   Tranziti II dio Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-05-2017, 23:33   #4832
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Registrovan: Nov 2009
wanja će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Fenix VIdi Poruku
Da ja gledam oba ..pisem preko teleofona pa mi malo mucenje da sve objasnim ...izvinite sto ne pisem sve
Pa da smc je vrlo bitan za ulazak osobe u tvoj zivot a on je oko Saturna vladara tvoje 7 ..dalje Jupiter kao suvladar 5 bice u 5 .Ali u svakom slucaju tranzit Plutona na tvoj dc kao spore planete bice 2018 pa bi se cak trebala spremati za svadbu .A koliko znam mars kontaknt venera u solaru su veoma bitni za ulazak u znacajnu vezu ..ima jos puno toga jupiter konj mesec i bas u vagi koja predstavlja odnose..a ti si pretstavljena isto mesecom i to je kontakt asc - 5 kuca ..Tebi su bitni pluton i on ide ka dc zatim mars u konjukciji sa venerom u solarmoj 4 a natalnom mc..I jos tvoj sol asc je jupiter u 11 ..ona je i ispunjenje zelja ...i to jos u vagi koja predstavlja odnose
Taj Smc je vec tu oko mog Saturna.Bas me zanima da li je to osoba koju poznajem ili tek upoznajem?
Svi su mi rekli da je kraj godine bitan za ulazak u vezu.
Mene zanima sta ce Ur90Ma da pokrene?Bice to nekih turbulencija..
Znas li da je pas u astrologiji predstavljen Mesecom.I kada je Ju bio oko mog Mo moja kuca je "zatrudnela".Hahaha..Uskoro ce kuceee.

Old 18-05-2017, 23:39   #4833
Fenix
Početnik

Fenix's Avatar

Fenix je offline
Registrovan: May 2017
Fenix je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by wanja VIdi Poruku
Taj Smc je vec tu oko mog Saturna.Bas me zanima da li je to osoba koju poznajem ili tek upoznajem?
Svi su mi rekli da je kraj godine bitan za ulazak u vezu.
Mene zanima sta ce Ur90Ma da pokrene?Bice to nekih turbulencija..
Znas li da je pas u astrologiji predstavljen Mesecom.I kada je Ju bio oko mog Mo moja kuca je "zatrudnela".Hahaha..Uskoro ce kuceee.
Ahahahha pa mozda ces i ti uskoro mada taj uran mars kaze akcija sa budicim sex i promena statusa 😀😀😀 kakav ti je solar za 2018 ..zbog plutona koji ide u 7 ja mislkm da ima veze i sa decom

Quote:
Ahahahha pa mozda ces i ti uskoro mada taj uran mars kaze akcija sa budicim sex i promena statusa 😀😀😀 kakav ti je solar za 2018 ..zbog plutona koji ide u 7 ja mislkm da ima veze i sa decom
A juno i vertex sta rade one su biti i smc po meni

Last edited by Vojvotkinja; 19-05-2017 at 12:14..

Old 18-05-2017, 23:52   #4834
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Registrovan: Nov 2009
wanja će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Znas kako?Ur90Ma nije prijatan aspekt.Vatra/Voda..Ali mozda se odrazi na sport.Vise akcije
Sl.godine mi je Ve povratak.So0Ve0Juno u 12.polju sol.Vrh sol u 7.Ali ima do tada jooos.A i da ostanemo na temi tranzita ☺

Old 20-05-2017, 13:40   #4835
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Sjutra Sunce ulazi u blizance. Vec neko vrijeme je bez aspekata. 25.05. imamo mlad Mo u blizancima.
Merkur hita direktno kroz bika.
Jupiter je retro jos petnaest dana i krece direktno sa 13 stepena Vage a Saturn je retro u strijelcu i 120 sa Uranom u ovnu.
Oko 3. juna ce Ve i Ur napraviti egzaktnu konjukciju u ovnu - ocekuj neocekivano sa primjesom proslosti - 120 rSa u strijelcu.
Sve u svemu, vrijeme je za nove pocetke na svim poljima.

Old 20-05-2017, 18:15   #4836
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija83 VIdi Poruku
Sjutra Sunce ulazi u blizance. Vec neko vrijeme je bez aspekata.
Oko 3. juna ce Ve i Ur napraviti egzaktnu konjukciju u ovnu - ocekuj neocekivano sa primjesom proslosti - 120 rSa u strijelcu.
Sve u svemu, vrijeme je za nove pocetke na svim poljima.
So će verovatno još večeras ući u Blizance. sad je već na 29.53*, još 7 minuta i eto ga.
ovo sa tranz.Ve0Ur 120 Sa se jako tiče mene! bukvalno će mi se 10ak dana pre početka novog solara dogoditi preokret. iščekujem raznorazne vesti i rezultate sa svih strana, od ljubavi do posla. biće fotofiniš tekućeg solara.
imamo i tranz.Ma 180 Sa, čini mi se 25. maja egzaktno. oprez u pogledu besa, mržnje i slično.
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-05-2017, 11:26   #4837
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Ljudi, u narednih pola godine i duže imam takve tranzite da ne znam šta bih rekla

Neki od njih su već počeli a neki me tek čekaju, samo ću da vam ih nabrojim pa da padnete u nesvest:

Ur 90 Mo (već traje)
Pl 0 MC (takođe)
Ur 180 So (tek počeo)
Ju 90 Mo (od septembra)
Ju 0 So (isto)
Ju 0 Pl (od novembra)

Ima li ko iskustva sa ovim, trebalo bi da mi se dogodi neka promena, e sad kakva...

Old 21-05-2017, 12:47   #4838
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Ljudi, u narednih pola godine i duže imam takve tranzite da ne znam šta bih rekla

Neki od njih su već počeli a neki me tek čekaju, samo ću da vam ih nabrojim pa da padnete u nesvest:

Ur 90 Mo (već traje)
Pl 0 MC (takođe)
Ur 180 So (tek počeo)
Ju 90 Mo (od septembra)
Ju 0 So (isto)
Ju 0 Pl (od novembra)

Ima li ko iskustva sa ovim, trebalo bi da mi se dogodi neka promena, e sad kakva...
Imam ja, ali nemamo isti kvalitet planeta pa ti moje iskustvo neće značiti.

Ju i u najpovoljnijim aspektima meni donosi nesreću (ne, ovo nije pregruba reč).
Ju90Mo mi je doneo nezadovoljstvo (pisala sam pre 2 strane o tome) i sada me sa Ju90Ve jako muči.

Nisam osetila Ur90Su,Mo,Ve tako da je to bio okidač da pređem u TA vode. Ne znam svoje tačno vreme rođenja jer nisam rođena u porodilištu, ali ako je prema tatinom računanju imam egzaktno trenutno Pl na Mc i to traje već 2 meseca i sa te strane se ne dešava ništa

Tebi Ju dobar, nije nešto jak ali nije malefičan trebalo bi da ti pokrene neke stvari ako imaš podršku od ostalih predikcija, a imaš i Sa60Su, to mi deluje baš lepo. Možda ti donese neke nove/stare promene na poslu ili nekog malo zrelijeg dečka

Old 21-05-2017, 13:23   #4839
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Hvala Snupi

Pa valjda zavisi od karte, meni jupiter nije ništa specijalno postavljen u karti, još je vladar 8 i 12-te, malefičnih kuća, ali meni njegovi tranziti donose lepe stvari, čak i kad su kvadrati u pitanju. Takva su mi iskustva s njim do sada... (pisala sam, da ne davim, kad god mi jupiter kvadrira merkur - povećaju mi platu Me je vladar 2. i 6.).

Što se tiče transsaturna, u danu kad je Ur direktno kvadrirao moj MC, firma mi je otišla u stečaj, ostadoh bez posla. Evo, Pl je sada tu i kad je došao na MC - zaposlila sam se i stvarno sam zadovoljna (da ne baksuziram). Dobila sam posao na kom u nekom smislu "imam moć", i dosta toga se pitam, ali imam i veliku odgovornost pa ne znam gde mi je glava... To su mi neka iskustva do sada...

Jao daj bože to za dečka, samo se nadam da će biti ZRELIJI duhovno, a ne po godinama Ne smetaju mi ni godine, dokle god nije klinac "u duši"
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 2 (0 član/članova i 2 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules