ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 05-09-2011, 19:32   #31
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
kapiram te... gledam vec neko vreme tvoj solar i razmishljam shta je poshlo naopako.... on do dushe josh nije gotov, tako da promene tek mogu da se dese. narochito sa Sa0Pl i Pl u 12. kuci...
nekako mi se chini kao da cesh morati da "dotaknesh dno", kako bi se posle uzdigl iznad svega i kako bi dobila neki "mushkiji" pristup poslu i svemu, sa manje emocija. a poshto si malo usporeni dupli Jarac, onda te duze lomi... mada vala i mene lomilo godinama..... zato sam sada jacha nego ikad... eto, to je pozitivna strana priche.
izvuci cesh se, samo prihvati promene i neminovnosti. morash da verujesh u sebe i da ce sve biti dobro! a hoce, sigurna sam!
Davno sam ja na dnu ali sada je došlo do usta ...

Quote:
Originally Posted by tatjanaj VIdi Poruku
Andjelika, jarcevi nikada ne doticu dno, jer nikad ni ne lete previse. Sto ce reci, oni oduvek u sebi imaju malo jacu dozu muskosti i od rodjenja su hrabri i jaki, sto neko stekne tek sa 35. Nema potrebe spustati jarca, zna on dobro koliko treba da se digne, jer ima urodjen osecaj za meru On je taj koji treba da spusta one koji previsoko lete. Zato je i rodjen. A saturn, kao sto znamo, predstavlja vaznu kariku naseg sistema. Jarac nam je tu da probudi u svakom malo tog saturna, kako bi naucili najstariju mudrost zivota. Ali, mnogi nisu u stanju da cuju, shvate i prihvate tu mudrost. Bar ne odmah. I zato razumem Sladjanu u potpunosti. Ali, ne brini Sladjo. Sve uvek dodje na svoje
Može Jarac da pade jako nisko-ja lično sam primer ... nemojte na mene da se ugledate ni slučajno, nisam dobra.

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
tatjana, mislim da je kod Sladjane sada malo Uran u igri i da treba da se opusti i da mu se prepusti, a ne da se grchevito drzi karte koja vodi u propast.[B]
[/B]
Ja sam se jako opustila zbog tog Urana i verovala i zato ću sada sve da platim duplo.

Quote:
Originally Posted by NOVICSLAVICA VIdi Poruku
Ajde da proverimo knjiske zapise koji kazu da Mars trigon Venera znaci ljubav bez obzira iz koje kuce dolazi i koji je znak u pitanju . Mars ce krajem decembra i pocetkom 2012-te kontaktirati tvoju Venerua a ti isprati to.
Vladar 10-te Pluton dosao ti je u 1-vu sto u prevodu znaci da mozes da radis ono sto ti zelis . Cak i taj Mars sto ce 8 meseci biti u devici a suvladar je tvog MC daje dobre signale na tvoju prvu kucu 120*.
Neke promenu imidz [osisaju se ,ofarbaju i sl.]kad se napravi 120* Mars Venera ti nemoj uzivati u sebi nego se aktiviraj na emotivnom planu. Pozz i svako dobro ....cujemo se posle N God.
Taj PL je dugo tu u 1 kući ali nema nikakvih promena , pogotovo ne imidža jer to ne želim da menjam, lepa sam sa svojom smeđom dugom kosom, samo da je još duža ...

A šta da radim do Nove godine ?! jako sam usamljena i tužna, to sam odbijala već mesecima da kažem prvo sebi a sada i drugima, i ovde...
Sada ne znam šta ću sa sobom i gde ću a sama ne mogu više da se borim ni malo. dosta mi je toga u životu, stalno sve sama - nikada podrške ni iz porodice a ne od nekog drugog, prijatelja više ni nemam jer svi glume nešto, momak će me ostaviti jer me mrzi jer sam za sve kriva - to osećam . Na poslu mi izgleda sleduje otkaz .
Ja Novu godinu neću lepo dočekati a sada je septembar ko će dočekati decembar, daleko mi je to ...kakva ljubav pa ja grozna da bi me neko voleo...

Ne mogu više u 4 zida a ne znam više kome da se obratim za pomoć

Last edited by sladjana; 05-09-2011 at 20:26..
Submit to Digg   Tranziti II dio Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-09-2011, 19:40   #32
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Zavisi od natala Sladjo, ali ne bi trebalo da padnes nisko, jer ti saturn nikad ne dozvoljava da previsoko poletis. Licno, umem da dozivim nepravdu, zbog saturna u 12, ali u isto vreme znam... da sam cista, i to me raduje

Old 05-09-2011, 20:30   #33
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by tatjanaj VIdi Poruku
Zavisi od natala Sladjo, ali ne bi trebalo da padnes nisko, jer ti saturn nikad ne dozvoljava da previsoko poletis. Licno, umem da dozivim nepravdu, zbog saturna u 12, ali u isto vreme znam... da sam cista, i to me raduje
Moj Sa nije dobro postavljen jer je 29 stepen a u uknještenoj kući/znaku. Ja nikada nisam letal , samo stojim čvrsto na zemlji...samo često padnem jako duboko , na dno i zbog 29 stepena sve je teže i biće teže ustati, pomoviti ono dobro što bi trebalo da imam i što sam mislila da zaslužujem. Stalno me nešto kažnjava , pogotovo sada kroz 9 kuću -moj ego, nikada nije bio ugroženiji nego sada. A sam PL stiže na Asc gde vlada taj SA - ima da me samelje a ne promeni kako drugi kažu ...

Tvoj Sa ima trigone i zato mirno spavaš. A sada još u 1 kući tranzitira- tebi daje mogućnost ...

Last edited by sladjana; 05-09-2011 at 20:46..

Old 05-09-2011, 21:33   #34
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Moj Sa nije dobro postavljen jer je 29 stepen a u uknještenoj kući/znaku. Ja nikada nisam letal , samo stojim čvrsto na zemlji...samo često padnem jako duboko , na dno i zbog 29 stepena sve je teže i biće teže ustati, pomoviti ono dobro što bi trebalo da imam i što sam mislila da zaslužujem. Stalno me nešto kažnjava , pogotovo sada kroz 9 kuću -moj ego, nikada nije bio ugroženiji nego sada. A sam PL stiže na Asc gde vlada taj SA - ima da me samelje a ne promeni kako drugi kažu ...

Tvoj Sa ima trigone i zato mirno spavaš. A sada još u 1 kući tranzitira- tebi daje mogućnost ...
Tvoj saturn mozda jeste na 29. stepenu, ali je odlicno postavljen aspektima ka merkuru i jupiteru. Tu je izlaz. I u miru. Samo budi mirna i sve ce proci. Ne izazivaj, ne proklinji, cini dobro, oprosti sebi i drugima za sve lose sto je, ako je ucinjeno, i cuti. Preguraces ti to, ne sumnjam u tebe

Old 09-09-2011, 01:05   #35
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Registrovan: Mar 2009
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

SLADJANA -Ti si moja sosa i volim te ja .
A imas Veneru u jarcu i ti si stara cekalica.
Neces bofl robu vec cekas onog pravog.
Ja se iskreno nadam da ce ti na emotivnom planu bolje biti . Mars iz device ce vec nesto smisliti izanalizirati podvuci crtu i iiii bice podvriskivana Ja tetka matora..ju ju ju a nasi tamburasi onako na mikrofon -pesma za Jovicu...cu..cu cu [znas onaj eho ja umrem od smeha kad to cujem .]

Old 09-09-2011, 15:27   #36
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by NOVICSLAVICA VIdi Poruku
SLADJANA -Ti si moja sosa i volim te ja .
A imas Veneru u jarcu i ti si stara cekalica.
Neces bofl robu vec cekas onog pravog.
Ja se iskreno nadam da ce ti na emotivnom planu bolje biti . Mars iz device ce vec nesto smisliti izanalizirati podvuci crtu i iiii bice podvriskivana Ja tetka matora..ju ju ju a nasi tamburasi onako na mikrofon -pesma za Jovicu...cu..cu cu [znas onaj eho ja umrem od smeha kad to cujem .]
Mars iz Device !?ne razumem...Ma je sada u Raku ...U deviji je tek tamo posle 10 novembra !!!

A sosa nisam (ne volim etiketiranje, setim se onih glupi viceva ) , niti slusam tamburase pa nemama pojma za tu pesmu !

Nece biti bolje, vec samo gore...
Jer previse retro planeta ima sada i u narednom periodu , to je puno za mene ...jer i sam los natal pa jos i lose tranziiti .

Last edited by sladjana; 09-09-2011 at 19:28..

Old 12-09-2011, 13:53   #37
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Primetila sam da dosta gledate tranzite planeta na Vertex. Kako ga uopšte osećate?
Ja sam pratila tranzite na moj natalni Vertex u 7. kući u Biku, i nisam uočila ništa posebno.

Old 23-09-2011, 22:01   #38
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Šta to mene trenutno može tako slamati ? Osim marsa nema teških tranzita... ne razumijem... Da nije zbog točke joda koju mars obuhvaća?

Old 23-09-2011, 22:44   #39
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Registrovan: May 2010
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Kod mene ne znam koji je tranzit uticao da se osecam bas bezveze , ali tako mi je na emotivnom planu.
Jos mi tranzitni Mars krece preko sve cetiri planete u VII polju....
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-09-2011, 22:48   #40
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Lav jarac biti će to mars, preko vladara tvojeg asc.

Old 23-09-2011, 22:55   #41
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Registrovan: May 2010
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Lav jarac biti će to mars, preko vladara tvojeg asc.
Da,moguce.
A kad bude jos krenuo da tranzitira preko ovih ostalih planeta ko zna sta ce biti....pa jos posle kroz VIII polje kad bude krenuo kroz Devicu tamo-vamo ...
bas ce izgleda da me prodrma taj Mars , samo se pitam kako?

Old 24-09-2011, 02:26   #42
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Quote:
Šta to mene trenutno može tako slamati ? Osim marsa nema teških tranzita... ne razumijem... Da nije zbog točke joda koju mars obuhvaća?
Tranzirni Sa u prvoj kući.

Old 24-09-2011, 02:42   #43
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Jeste. Sada mi se čini da kada je bio na južnom čvoru bilo mi je lakše :/ jedino ako i u dobrim aspektima može stvoriti uzbunu... radi sekstil na samog sebe

Old 24-09-2011, 02:44   #44
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Quote:
Jeste. Sada mi se čini da kada je bio na južnom čvoru bilo mi je lakše :/ jedino ako i u dobrim aspektima može stvoriti uzbunu... radi sekstil na samog sebe
A kako je bilo dok je pravio 120 na Ve i Mo, sa samog Asc?

Old 24-09-2011, 02:48   #45
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
A kako je bilo dok je pravio 120 na Ve i Mo, sa samog Asc?
Tu sam se preporodila. Kako se približavao asc, imala sam osjećaj da sam se probudila iz zimskog sna. A i pokrenulo se puno stvari vezane za posao (mc rak) koje su do onda stajale na mjestu...

Slutim da bi mogao biti i mars.
Radi opoziciju na vladara asc., a tu se nalazi i ta tzv.točka t-kvadrata. Pa kvadrat na mars i pluton, koji su ionako u opoziciji... još jedan t kvadrat.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules