ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 19-02-2014, 00:39   #3436
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Registrovan: Jul 2008
cesarica će postati poznat uskoro
Standardno

Moguce da upoznas nekog lika kroz kraci put. On moze doci u tvoj grad, ili ti u njegov, sa prevelikim ocekivanjima. Moguce i da se skontate putem interneta, telefona. Tebi Ne krece aktivno sa maglom oko ociju a vl cetvrte i prve, devete istovremeno prave kvadrat pa ces mnoge situacije da dozivis dramaticnije nego inace, mozda se okrenes veri kao simbolu nade. Bice neophodne da neke stvari potrebe unutar same sebe rekonstruises kako bi se oslobodila nekih okova, moguce da totalno promenis sistem vrednosti vezano za muskarce kako bi npustila kvalitet u zivot. Nece to proci bez posledica ali nece ni biti tako lose, mnoge od ovih planeta natalno nemaju kontakt pa vec samo So180Ne mozes da posmatras kao aspekt polovicnog dejstva.
Submit to Digg   Tranziti II dio Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-02-2014, 00:52   #3437
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by cesarica VIdi Poruku
Moguce da upoznas nekog lika kroz kraci put. On moze doci u tvoj grad, ili ti u njegov, sa prevelikim ocekivanjima. Moguce i da se skontate putem interneta, telefona. Tebi Ne krece aktivno sa maglom oko ociju a vl cetvrte i prve, devete istovremeno prave kvadrat pa ces mnoge situacije da dozivis dramaticnije nego inace, mozda se okrenes veri kao simbolu nade. Bice neophodne da neke stvari potrebe unutar same sebe rekonstruises kako bi se oslobodila nekih okova, moguce da totalno promenis sistem vrednosti vezano za muskarce kako bi npustila kvalitet u zivot. Nece to proci bez posledica ali nece ni biti tako lose, mnoge od ovih planeta natalno nemaju kontakt pa vec samo So180Ne mozes da posmatras kao aspekt polovicnog dejstva.
s obzirom da je ovoliko planeta i aspekata u igri,nesto ce biti,ostaje da vidimo sta za ove unutrasnje promene si u pravu,one su vec uveliko pocele i mnogo se bolje osecam.... praticu sve ovo na sta si mi skrenula paznju,hvala mnogo jos jednom
p.s. ti si mi tumacila i aktuelni solar i rekla da treba da otvorim oci i da bi neki sudbinski mogao da naidje

Old 19-02-2014, 21:39   #3438
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Standardno

Da, samo je neophodno vise da se kreces, sol Mo u 12 polju kao vl prve je u sustoj suprotnosti sa aktivnim So u trecem. Kako su tranziti tema mogla bi te negativne aspekte da iskoristis i aktiviras se, dopustis da ti pridje i neko ko na prvi pogled nije tvoj tip cisto da bi videla sta ima da ponudi, nemoj biti kategoricna pri stupanju u poznanstvo, sam Sa tranzitom po drugom polju moze da utice na promenu sistema vrednosti, iskoristi sanse. Ovi tranziti mogu da ti donesu i kontakt putem interneta, ako si aktivna po tom pitanju.

Old 19-02-2014, 21:59   #3439
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Standardno

Quote:
Da, samo je neophodno vise da se kreces, sol Mo u 12 polju kao vl prve je u sustoj suprotnosti sa aktivnim So u trecem. Kako su tranziti tema mogla bi te negativne aspekte da iskoristis i aktiviras se, dopustis da ti pridje i neko ko na prvi pogled nije tvoj tip cisto da bi videla sta ima da ponudi, nemoj biti kategoricna pri stupanju u poznanstvo, sam Sa tranzitom po drugom polju moze da utice na promenu sistema vrednosti, iskoristi sanse. Ovi tranziti mogu da ti donesu i kontakt putem interneta, ako si aktivna po tom pitanju.
znaci da se aktiviram i da ne biram salim se...nemam ja,u sustini nekih predrasuda kad su muskarci u pitanju i svakakvim budalama dam sansu (to je taj Ma u raku) a nisam ni imuna na net-poznanstva...jedno takvo je i bilo sa tranzitom Ma preko Mo i Asc,ali je to bila neostvariva prica zbog trece osobe,njemu bliske,sa kojom sam ja nesto ranije petljala,tako da tek sad,kad se Ve oporavila i krenula direkt sam se i ja oporavila od toga...u pravu si i za Sa u 2k.-jeste mi se promenio sistem vrednosti,mada ipak moram da istaknem taj tranzit kroz 1k.(ujedno i Sa povratak)-to je zaista bilo neprocenjivo iskustvo,jako bitne lekcije na svim nivoima i tek tad sam osetila da sam postala zaista zrela (kroz 12k. je namucio i dosta bola i patnje doneo)

Old 19-02-2014, 22:13   #3440
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Standardno

Biraj kad upoznas, dok ne upoznas nemoj da odbijas kontakt. Sprema ti se Sa 120 vl sedme, lep trigon kad prodju ove zavrzlame. logicno mi je da si Sa u prvom dozivela licnije zbog obilja planeta u tom polju pa i samog vl Asc ali drugo polje mi vise baca akcenat na vrednosti pa ono propusteno u prvom nadoknadis celicenjem kroz drugo polje. Uvek dajem prednost izazovnim aspektima tako da dolazeci period nemoj da dozivljavas kao potencijalnu pretnju nego sansu da se pokrenes i promenis nesto.

Old 19-02-2014, 22:30   #3441
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Standardno

Quote:
Biraj kad upoznas, dok ne upoznas nemoj da odbijas kontakt. Sprema ti se Sa 120 vl sedme, lep trigon kad prodju ove zavrzlame. logicno mi je da si Sa u prvom dozivela licnije zbog obilja planeta u tom polju pa i samog vl Asc ali drugo polje mi vise baca akcenat na vrednosti pa ono propusteno u prvom nadoknadis celicenjem kroz drugo polje. Uvek dajem prednost izazovnim aspektima tako da dolazeci period nemoj da dozivljavas kao potencijalnu pretnju nego sansu da se pokrenes i promenis nesto.
u pravu si,izazovni aspekti donose akciju a ovi harmonicni cesto samo malo bolje raspolozenje,poneku priliku i to bude to...ostaje da vidimo sta ce da bude,ja cu svakako pratiti i pisati
hvala na savetima,potrudicu se da ih primenim

Old 21-02-2014, 00:31   #3442
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Mene ovaj tranz.Me *ebe pa me rastura.
Na mobilnom otišla pločica za napajanje,laptop mi opet ne radi(inače ovaj rx Me se nalazi tačno na Su mog računara-da,izradila sam natal mom računaru jer ga tretiram kao svoje dete ).Fen mi je crkao u rukama,pre par dana sam izgubila pasoš i ličnu kartu...i tako :/

Old 21-02-2014, 14:04   #3443
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
uran 180 uran je jedan od važnijih aspekta koji se događaju tokom života, nedavno sam baš čitala o tome, događaju se velike promjene u životu pojedinca. Chiron na sunce je najprije riječ o boli, povreda, kažu da je prisutna velika emotivna bol kod tog tranzita... ne znam što se k tebi događalo, no vjerojatno je jedno doprinijelo drugom...
tješim se pozitivnim aspektima koji će biti aktivni
je to je vazan tranzit u zivotu pojedinca, gledala sam sto se desavalo ljudima koje poznajem, neko se tada istetovirao, netko je kupio motor, jedna moja frendica koja je imala gustu kovrcavu grivu sve do struka cijeli zivot obrijala je glavu, jedna se upustila u ljubavnu aferu koja je doduse kratko trajala ali njoj to nije primjereno jer je smjerna i odana zenica posvecena svome surugu, i jos puno takvih primjera, dva covijeka koje znam su tada prvi puta postali ocevi, mene je bilo satralo valjda zato sto je u isto vrijeme taj Ur radio konjukciju sa natalnim Kironom?

Old 21-02-2014, 20:41   #3444
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Preko moba sam,pa tesko uspjevam s tim kartama,ali cini mi šeda je tebi chiron na 15 riba gdje meni sunce, tu je fik.zvjezda. Kakodozivis inace tranzit preko tog mjesta?

Old 21-02-2014, 23:36   #3445
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Preko moba sam,pa tesko uspjevam s tim kartama,ali cini mi šeda je tebi chiron na 15 riba gdje meni sunce, tu je fik.zvjezda. Kakodozivis inace tranzit preko tog mjesta?
tocno, na 15 je riba, nisam obracala paznju na tranzite brzih planeta na tu tocku, sada (stalno ponavljam nemam razloga za ovoliku paniku i stres) me razbijaju stanja koja me zele vuci od depre do ocaja (al ja se ne dam ) kada mi tranzitni Ki dolazi na Kirona, e pa ne znam jel expres lonac od njega ili od Urana, ili od Plutona, Saturna, Jupitera ili Marsa (0 prog.Ve), jel imao ikad itko ovakvu situaciju da mu je sve ali bas sve aspektirano???
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-02-2014, 00:54   #3446
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

So0Ne svima a ja mozda i drugima se spava ceo dan i juce, danas a bice i sutra, umorna ..,
Stizu nas i ilizije, mozda i po koji porok .
Dodatno bice Ve60Sa vracanje makar u mislima starim ljubavima .....

Sutra ce padati kisa, razlog da spavam, ne idem nigde prezivecu heheheheh

Old 22-02-2014, 01:22   #3447
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Prošle godine kad je Me bio retro u ribama, dobila sam kaznu za prelazak uice van pešačkog prelaza. Opet je Me retro, ali u kvadratu sa Sa koji tranziitira mojim 2. poljem i stigla je i opomena za plaćanje. A ja mislila da su me zaboravili

Old 22-02-2014, 15:10   #3448
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by kanon VIdi Poruku
tocno, na 15 je riba, nisam obracala paznju na tranzite brzih planeta na tu tocku, sada (stalno ponavljam nemam razloga za ovoliku paniku i stres) me razbijaju stanja koja me zele vuci od depre do ocaja (al ja se ne dam ) kada mi tranzitni Ki dolazi na Kirona, e pa ne znam jel expres lonac od njega ili od Urana, ili od Plutona, Saturna, Jupitera ili Marsa (0 prog.Ve), jel imao ikad itko ovakvu situaciju da mu je sve ali bas sve aspektirano???
Pa bilo meni, saturn u aspektu na t kvadrat, u isto vrijeme i uran i pluton na natal.

Ovo sada nema veze sa chironom, to je uran koji želi promjene i saturn koji koči, gubitak kontrole, teško utjecati na bilo šta, svezane ruke bi rekli.

Old 22-02-2014, 16:38   #3449
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

ja sam cele prosle nedelje imala tako malo energije da sam se pitala da li nesto ozbiljno sa mnom nije u redu. . . tek sam danas bolje, ne znam zbog cega je to bilo tako

inace imam, imala sam, kako vec So 0 JMC

Last edited by Vojvotkinja; 22-02-2014 at 22:47..

Old 22-02-2014, 17:24   #3450
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

mene ubijaju ovi Ne0So i Sa na asc i ostala sr*nja na nebu...energija nula, stalno pospana, imunitet opao zesce, osecam to, gledam filmove i serije po celi dan, kao da ne zivim vise svoj zivot jer me mrzi da radim bilo sta, iako me cekaju obaveze da ne znam gde cu pre...ja sam pobegla u drugi svet o.O jos sam preksinoc sela i sama pila viski kolu u sobi, kolko sam nervozna bila pa da me opusti, kao najgori alkos, a do sad to nikad nisam radila... uzas...stagniram samo tako, samo zato jer ne mogu da se resim da radim nesto pametno
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 3 (0 član/članova i 3 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules