ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 28-10-2011, 14:20   #151
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Registrovan: Nov 2009
wanja će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Beba977 VIdi Poruku
Nista lepo nas ne ocekuje....
a tek Vodolije..tj mene u decembru...T kvadrati ce me urnisati...Saturn,Uran u napetim aspektima sa Marsom...u decembru...ajme...
Naši sponzori
Advertisement

tranzit neptun opozicija mars
Old 28-10-2011, 15:21   #152
coca
Veštac

coca's Avatar

coca je offline
Registrovan: Oct 2011
coca je na dobrom putu
Standardno tranzit neptun opozicija mars

http://www.facebook.com/#!/pages/Ast...e/185198286248
Submit to Digg   Tranziti II dio Reply With Quote

Old 31-10-2011, 15:14   #153
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Sta mislite, koji tranziti bi mogli doneti renoviranje stana ? Ju kroz 4. ? Nesto drugo ?

Old 31-10-2011, 15:28   #154
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Ma kroz 4...isto umije da donese renoviranje i raznorazne kutare kroz kuću-stan...

Old 31-10-2011, 15:44   #155
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku
Ma kroz 4...isto umije da donese renoviranje i raznorazne kutare kroz kuću-stan...
Uh, Ma tranzitira kroz 8. , ako bi njega trebalo cekati... Jupiterko se taman vratio u moje 4., ako on ne donese renoviranje, onda cu se nacekati... On prvo treba da donese parice, a onda je sve reseno...

Old 01-11-2011, 15:39   #156
coca
Veštac

coca's Avatar

coca je offline
coca je na dobrom putu
Standardno

Jovana LG maestralno opisuje tranzite na danasnji dan

Danas, utorak, 01. Novembar 2011. >> PAZNJA! KUPIDON NA VIDIKU Strele požude kreću ka nama ....

Ako osećate zbrku u mislima, ako bez obzira na stvarnost pijete sokić i uživate u muzici, ako ste zaljubljeni u ljubav, ako Vam je puno srce, ako se osećate bar na jedan dan kao ispunjena i zadovoljna osoba….. srećan Vam ovaj dan
Kupidon nas merka i čeka trenutak do kraja dana, da nas otruje emo...cijama i zavede bar na trenutak. Hermes nas “lovi” da nam prenese laž, imunitet nam pada, snaga je u zanosu, boje jačaju, muzika prodire u uši, gubimo se na ulici, u rečima…. Ali nam je lepo. Danas je čitav svet – MED!

Danas smo puni extrema i volje ali u deficitU snage. Namerni da realizujemo svaku težnju i uspostavimo kontrolu nad sobom i okolinom. Energija se lako troši, ali i lako vraća. Ozbiljniji energetski pad, umor i malaksalost, možemo osetiti oko 9h i 19 časova i povraćaj snage oko 21. Danas smo “jesenji list” (Sunce na 8* Skorpije), danas Sunce kreće ka Acruxu i podnešćemo žrtvu, ili se osećati kao žrtveno jagnje.

Mesec se šeta sa 17* Jarca ka 0“ Vodoliji u nadi da će spojiti suprotnosti. Rezervisanost, krutost ambicioznost, veliku odgovornost, istrajnost, depresiju і melanholiju….. pa….. polako kočnice popuštaju, imamo želju za begom sa posla, pozicije…. Okretanje drugima, pogled kroz prozor, u svet. Kreće potreba za kontaktima Oko 6h Mesec će zauzeti kvintil sa Suncem noseći kreativnost, Ljubav prema pisanju, umetnosti ili će se jednostavno Vaš radio prijemnik pojačati do kraja.
Oko 13h Mesec tranzitira fixnu zvezdu Peacock i od ovog trenutna ja računam dan. Ljubav i sujeta jedan sa dugim pod ruku. Slava od bivših ljubavi, ili susret sa bivšim ljubavima (na bilo koji način). Do kraja dana mu se pridružuje i Terebellum noseći snagu i moć, osećaj uspeha u životu, promišljenost i pobedu nad sramotom. Od 13h pa do kraja dana (računajući za naše geografske prostore), Mesec će zatvoriti sextil sa Merkurom i Venerom. Danas smo omiljeni u svom okruženju. Diplomatske sposobnosti jačaju, nema grubih і netolerantnih osoba u okrućenju. Neuravnotežene situacije za trenutak staju. Insistiramo na lepim і prijatnim stvarima і ljudima. Lako izažavamo misli, sa lakoćom komuniciramo….

Danas smo “slatka, teška srca”, slatko osvetoljubivi, slatko strastveni i zanosno energični trovači. Analiziramo se i ne vidimo u pravom svetlu, samo previše brinemo. Čitavo postojanje kao da je svedeno na nesvesno i transcendentalno. Prisutna je fascinacija mističnim, idealnim, tajanstvenim i sličnim fenomenima. Naša shvatanja danas mogu biti neuskladjena sa trenutnim okolnostima.
Danas je aktivan loš instikt pri odabiru partnera, padanje u zanos, emocionalnu opijenost, prepuštanje emocijama. Lažu nas danas, stiže nam pogrešna vest…ali nama je lepo. Danas nas neko mami na emocije a zeli telesno ispunjenje. Danas počinje skrivanje.
Danas su Merkur i Venera u kvadratu sa Neptunom sa 28* Škorpije na Bunguli.

Last edited by coca; 02-11-2011 at 11:18..
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-11-2011, 15:52   #157
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by coca VIdi Poruku
Jovana LG maestralno opisuje tranzite na danasnji dan
Danas je čitav svet – MED!
Slava od bivših ljubavi, ili susret sa bivšim ljubavima (na bilo koji način).
Posetite http://www.jovanalg-astrology.com/
hahah,samo sto sam se videla sa bivsim,nekad sam ga mnogo volela i dogovorih se da popijemo kafu ove nedelje.Pitam se koji tranzit mi ovo donese?Bas mi se ulepsa dan

Old 01-11-2011, 16:03   #158
coca
Veštac

coca's Avatar

coca je offline
coca je na dobrom putu
Standardno

Bebo kod mene je vise ovaj deo...

Danas smo “slatka, teška srca”, slatko osvetoljubivi, slatko strastveni i zanosno energični trovači. Analiziramo se i ne vidimo u pravom svetlu, samo previše brinemo. Čitavo postojanje kao da je svedeno na nesvesno i transcendentalno. Prisutna je fascinacija mističnim, idealnim, tajanstvenim i sličnim fenomenima. Naša shvatanja danas mogu biti neuskladjena sa trenutnim okolnostima.
...padanje u zanos, emocionalnu opijenost, prepuštanje emocijama. Lažu nas danas, stiže nam pogrešna vest…ali nama je lepo. Danas nas neko mami na emocije a zeli telesno ispunjenje.

Old 01-11-2011, 16:24   #159
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by coca VIdi Poruku
Dosta više sa reklamiranjem.

Old 01-11-2011, 16:30   #160
cvetak
Druid

cvetak's Avatar

cvetak je offline
Registrovan: Jun 2007
cvetak je na dobrom putu
Standardno

Ja sam danas izrazito melanholicna i tuzna, ali aj da sacekam da se zavrsi dan pa da donesem zakljucak. Istina da mi se nikako ne radi

Old 01-11-2011, 16:35   #161
tanjica
Druid

tanjica's Avatar

tanjica je offline
Registrovan: Apr 2010
tanjica je na dobrom putu
Standardno

Nadala sam se mnogo vise ipolagala nade u Ju,sobzirom da mi odlicno stoji u natalu,ali ocigledno samo kilogrami i nista vise.Bar neko desavanje na faxu-nista.Lenj ovaj moj tranzit

Old 01-11-2011, 16:59   #162
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Registrovan: May 2010
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cvetak VIdi Poruku
Ja sam danas izrazito melanholicna i tuzna, ali aj da sacekam da se zavrsi dan pa da donesem zakljucak. Istina da mi se nikako ne radi
Cvetak delim tvoje raspolozenje, samo sto cu u mom slucaju sve mi se cini morati da sacekam kraj godine...nista se ne desava...trebaju mi neki tranziti od akcije...ovaj Saturn me ubi a Jupiter gnjavi - cekam da krene direktno i da se ovaj tranzitni Uran usmeri ka mom Suncu, valjda ce se tada nesto pokrenutu - najvise mislim po pitanju ljubavi jer mi to najvise nedostaje.

Old 01-11-2011, 17:13   #163
cvetak
Druid

cvetak's Avatar

cvetak je offline
cvetak je na dobrom putu
Standardno

Ja sam se nesto umorila od svega, bilo je desavanja ( Ju kroz V, a sad retro) pa Sa preko stelijuma( sad je na Pl, pa ce na Ve), mozda bas taj Sa0Pl cini da se tako osecam ( a i zbog trigona na Mo, ako Sa ima odlozeno dejstvo, ne znam) ali mi je malo muka od svega...i meni to najvise nedostaje :/

Old 01-11-2011, 17:19   #164
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Registrovan: May 2010
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cvetak VIdi Poruku
Ja sam se nesto umorila od svega, bilo je desavanja ( Ju kroz V, a sad retro) pa Sa preko stelijuma( sad je na Pl, pa ce na Ve), mozda bas taj Sa0Pl cini da se tako osecam ( a i zbog trigona na Mo, ako Sa ima odlozeno dejstvo, ne znam) ali mi je malo muka od svega...i meni to najvise nedostaje :/
Cvetak pa jel bilo ljubavnih desavanja kod tebe s obzirom na ove tranzite, a sledi ti tranzitni Saturn preko natalne Venere i to u dva navrata

Old 01-11-2011, 17:40   #165
cvetak
Druid

cvetak's Avatar

cvetak je offline
cvetak je na dobrom putu
Standardno

Pa bilo je, zato i kazem...Sa je u gotovo svakom od ( 3) sekstila koje je pravio na Ma doneo/ vratio nekog. Ali da kazem glavno desavanje u ljubavi je bilo u aprilu kada su i Sa i Me i Pl isli retro (a on nov).
Ali smo do sad vec 2 puta prekinuli (prvo u junu, pa u avgustu dok je Me opet isao retro) i opet po treci put nesto imali sad dok Ju ide retro, ali sve to sad smuckaj pa prospi Ne mogu da povezem bas sve tj sta je donelo sta jer je dota toga bilo aktivirano...

Inace kad je Ju krenuo retro i opet nagazio moje V, nekoliko povratnika se pojavilo opet u mom zivotu ali samo da podsete da jos postoje, sto se mene tice u proslosti nek i ostanu

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 4 (0 član/članova i 4 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules