ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 10-03-2017, 19:08   #136
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

kad kažeš "progresirani Dejvison", misliš li na ovaj sistem koji sam opisala gore, Dejvison naših progresivnih karata?
Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
ja sam sad uradila Dejvison naših progresivnih karata.
dakle, moja progresivna karta je jedan partner. njegova progresivna karta je drugi partner. i onda Dejvison partnera.
dobila sam raspored kuća tog Dejvisona kao u mom natalu. AC Rak, DC Jarac.
tu se svakako pojavljuje poveznica sa mojim natalom, jer je (rekoh) raspored kuća isti.
solarni povratak za naš Dejvison takođe pratim, trenutno je zanimljivo: Dejvison AC je u Vagi i tu je Sunce, a u Ovnu na DCu je Jupiter. solarni povratak tog Dejvisona ima opet AC u Vagi, ali tu sad stoji Jupiter u Vagi. mala rotacija.
moj solar koji je dole u potpisu ima AC i Mo u Vagi. njegov solar koji je nedavno počeo ima AC 0 Ju 0 Mo u Vagi.
e jedino još direkcije nisam pogledala. šta savetuješ da uradim? najnormalnije uzmem Dejvison naših natala i uradim direkcije za tu godinu?
Submit to Digg   Tranziti Davisona Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-03-2017, 20:58   #137
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
Registrovan: Mar 2010
ginger je na dobrom putu
Standardno

možeš radit sve tehnike kao da gledaš natal.
progresirani davison znači davison karta pa progresije na nju. ne ovo šta si ti opisivala.

izradi davison kartu pa njen solarni povratak, progresivnu kartu, direkcije, pa tranzite

najbolje je radit na prošlim događajima-izradi sve to za recimo trenutak upoznavanja, trenutak početka veze, raskida ili što već, i uoči situciju u kartama za ključne momente.
pokazatelja mora bit sigurno.

Old 10-03-2017, 21:15   #138
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

a da, da! to jesam uglavnom sve radila. progresije i solarne povratke na Dejvison kartu sam pogledala za datum kad smo se upoznali i kad smo započeli vezu. i ima mnogo pokazatelja. evo i trenutni solar sam gore opisala i ima puno svačega.
jedino još direkcije na Dejvison nisam ispratila.

a eto otišla sam toliko daleko da čak naše dve progresivne karte spojim u Dejvison. to je očigledno suludo (ali se ja lako zanesem)

Old 11-03-2017, 13:20   #139
venerica1
Obično gatalo

venerica1 je offline
Registrovan: Feb 2012
venerica1 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ginger VIdi Poruku
možeš radit sve tehnike kao da gledaš natal.
progresirani davison znači davison karta pa progresije na nju. ne ovo šta si ti opisivala.

izradi davison kartu pa njen solarni povratak, progresivnu kartu, direkcije, pa tranzite

najbolje je radit na prošlim događajima-izradi sve to za recimo trenutak upoznavanja, trenutak početka veze, raskida ili što već, i uoči situciju u kartama za ključne momente.
pokazatelja mora bit sigurno.
Sa svim se slazem, sve sam uradila za sadasnjeg decka sa kim sam u prici i tranziti, solar i direkcije pokazuju na desavanja.

Mogu li da gledam nase posebne direkcije da li prave nesto na planete u dejvisonu?

Old 12-03-2017, 19:03   #140
Rosalie89
Početnik

Rosalie89's Avatar

Rosalie89 je offline
Registrovan: Nov 2016
Rosalie89 je na dobrom putu
Standardno

Drage moje, treba mi mala pomoc oko jednog Davisona. Ne razumem neke stvari i samo mi trebaju odgovori na neka pitanja, posto je ocigledno jedino na ovom forumu to aktuelno. Sta znaci kad je asc u jarcu, tu je i mesec, a saturn iz 12 polja samo sto nije dosao na asc? Inace nije nadam se bas mnogo lose postavljen, samo me brine sto je inace u 8 kuci u Devici i to ukljestenoj, a tu je i Sunce i Merkur. Nigde ne mogu da nadjem nesto bar sto bi mi razjasnilo ovo. Hvala unapred svakom ko odgovori.

Old 13-03-2017, 21:28   #141
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Rosalie89 VIdi Poruku
Drage moje, treba mi mala pomoc oko jednog Davisona. Ne razumem neke stvari i samo mi trebaju odgovori na neka pitanja, posto je ocigledno jedino na ovom forumu to aktuelno. Sta znaci kad je asc u jarcu, tu je i mesec, a saturn iz 12 polja samo sto nije dosao na asc? Inace nije nadam se bas mnogo lose postavljen, samo me brine sto je inace u 8 kuci u Devici i to ukljestenoj, a tu je i Sunce i Merkur. Nigde ne mogu da nadjem nesto bar sto bi mi razjasnilo ovo. Hvala unapred svakom ko odgovori.
tranz. Sa će tek za godinu dana doći na AC, to još nema nikakvog uticaja niti zbog toga treba da brineš sada.
sada ti je tema taj tranz.Sa, ali koji će na leto u retro hodu (avgust/septembar) još jednom da kvadrira So. to si imala i sredinom decembra 2016. egzaktan aspekt, pa vrati film šta vam je tada bilo. to je što se tranzita tiče.
a generalno sam Dejvison i vaša veza, čini mi se da nije baš laka, ovako na blic kad pogledam. ti si dosta privržena njemu.
da li ste u braku ili je duga veza? postoje li stvari koje ti ne znaš o njemu, o kojima ne želi da govori? u najgorem slučaju da nešto on o sebi krije ili ako i jeste rekao možda je slagao. dosta je težak i zatvoren tip, psihički napregnut, sklon kritici. umeju da te zabole njegove reči ili njegovo ćutanje.
edit: tranz. Ne već duže vreme pravi opoziciju na Sa0Me. sad je to malo popustilo. šta se dešavalo od leta 2016. do sada?
tranz. So/Me su takođe od kraja februara i sada u opoziciji sa stelijumom u Devici. kakva je situacija?
obrati pažnju kad tranz. Ju bude dirao Pl i Ma. biće promena. a i sada tranz.Ve je u opoziciji sa Pl i to će trajati još neko vreme.
dinamična vam je ova 2016/2017.

Last edited by rijanon; 13-03-2017 at 21:49..

Old 13-03-2017, 22:23   #142
Rosalie89
Početnik

Rosalie89's Avatar

Rosalie89 je offline
Standardno

Rijanon, zeno svaka ti cast! Uh ne znam odakle da pocnem. Zaintrigirala si me. Evo ovako idemo redom.Pitala si sta je bilo decembra 2016- nista posebno, po koja svadjica ali stvarno nista od posebnog znacaja.Sto se veze tice, jesam dosta sam mu privrzena, nadam se i cini mi se da je i on meni, izvini ne mogu da budem objektivna kad je on u pitanju.Veza nije laka, vidi, zajedno smo skoro 2 god, zeleli bismo, tj ja zelim i on kaze da zeli da se vencamo ali to trenutno nije izvodljivo. Zasto? Finansije, ja nemam posao trenutno on radi u drzavnoj firmi ali je u kreditu do guse, zivi sa bivsom tastom u stanu jer mu je zena umrla pre 5 god, i tast, i tasta ga je zamolila da brine o njoj i da ce mu ostaviti svoju polovinu, necu sad da te davim o drugoj polovini.Pogodila si ga u detalje, tezak je ko crna zemlja, svasta je preziveo, ali ne znam sta bi mogao da krije, mi sve pricamo jedno drugom s tim da on to radi malo sporije od mene, nekad imam taj utisak ali eto ako mozes pomozi mi ti da odredim sta bi to bilo, tj sta bi predstavljala ta tzv ukljestenost tih planeta u bas maleficnoj 8 kuci? I da umeju da zabole reci jer nekad ume da bude skot ali se vrlo brzo smiri i shvati sta je uradio. Uh sta se desavalo od leta 2016 do sada? Pa ne znam nista se bitno nije promenilo, nista sto bi ostavilo tako jak utisak, ne znam na sta tacno mislis pod tim pitanjem. i ovo zadnje, situacija je dobra sta znam ne bih da se zalim znas sta, mi smo cudan par, koskamo se skoro svaki dan, ja njega nekad i udarim, on mene nikad do sad, nije takav tip, ali sve je to zezanje, jedino sto nam se sex malo proredio ali stvarno bar sa moje strane je sve ok.I reci mi molim te sta znaci to da ce biti promena? Kakvih, mislim dobrih ili losih?I ovo za Veneru i Plutona, mi ih u sinastriji imamo u Konjukciji, pa ne znam na sta mislis. Izvini ja sam glupa ko noc za ove stvari, valjda nisam rodjena za astrologa a bas me interesuje a iskreno da ti kazem para nemam za astrologe, mnogo deru pa se mislim mozda moze neko da mi pomogne, nemoj me lose shvatiti ne trazim nikakav roman samo neka mala pomoc jer reci cu ti iskreno evo sta me konkretno zanima. kakve su nam sanse za zajednicki zivot ove god recimo? I kakve su sanse za brak? Eto. Izvini ako sam te udavila i hvala ti jos jednom od srca. Cmok

Old 13-03-2017, 23:07   #143
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

nema na čemu! ide mi gledanje ovih dana.
dakle, ove sve opozicije i kvadrati Sa/Ne na Devicu u 8. je taj kredit. i još će dobiti od tašte novac/nekretninu. vodite računa o ratama obavezno! i žirantima! da ne bude začkoljica.
ne mora da te laže! ne boj se. rekoh, to je najgori slučaj. dovoljno je što je teži i zatvoren. to je to.
a što se tiče tog statusa i promena kad tranz. Ju direktnim hodom bude dirao planete u 9/ 10. i tranz.Ve direktnim hodom pravi opoziciju iz Ovna, na planete u Vagi i taj Pl, moguće je da se tada pokrene neka priča. mada bih ja sačekala ipak jesen za neki razgovor o braku. znači kraj ove godine i sledeća. Ju će biti u Škorpiji, Sa dolazi na AC.
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-03-2017, 23:13   #144
Rosalie89
Početnik

Rosalie89's Avatar

Rosalie89 je offline
Standardno

Ne zivimo zajedno ali zelimo to. Hvala ti malo si me utesila, prepala sam se kad rece da pazim na opoziciju marsa i plutona, i na promene ne znam zasto ali kad god se spomene pluton, ja se najezim, . Znaci ipak ce biti sve ok. Hvala jos jednom ja se uplasih, pomislih da cemo puci a stvarno ga mnogo volim. Da si mi ziva i zdrava sto god.....

Old 13-03-2017, 23:18   #145
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

pošto imate dodira Ve i Pl u sinastriji, vezani su i ovde, pa još za MC, mogla bi da krene priča o braku.
još će Sa iz Jarca da udara trigon na stelijum u Devici.
tada bi on završio kredit ili ga lakše otplaćivao ili uleti nasledstvo od tašte, pa finansije neće biti problem za zaj. život.
još će Sa/Ju uticati na osu 1-7. pa ćete razmišljati o tome.
srećno!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules