ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Zatvori Temu

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 26-08-2006, 15:26   #31
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

uspavana
evo da te obavestim(mada sam sigurna da ti vec znas) saturn je na 16 1' 12''...znaci stigao kod nas.mada ti mene malo ohrabri,ja mislim da sam bila ok,pa mozda i dodje neka nagradica...eheh
ali razmisljam koliko sada u stvari traje ta konjukcija,odnosno na kom stepenu treba da bude da bismo rekle "eto otisao je"?.Da li je i ovde tolerancija 10 stepeni( lele)?
pa onda gledam tranzite,dolazi do 25 step,pa postaje retro i stize opet do nas,ali do 18step,ja mislim da cemo da odahnemo tek posle toga,negde u avgustu sled. god...aaaaaaa
ah,da i koja sam bre ja mala maca za tebe,pa on jedino sto ima trigon sa NE,i sekstil sa PL
Naši sponzori
Advertisement

Old 26-08-2006, 15:27   #32
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
uspavana je na dobrom putu
Standardno

Hhahha, sto se mace tice, bas zato, meni Sa0Sa pokreće milion aspekata, na to sam mislila.
A što se tiče tog perioda, znači sledeće sam samo čula i nadam se da nije bila samo uteha-da je najteže dok Sa ide ka n. Sa a kad stigne do istog sledi olakšanje, iskreno se nadam.
A ti ga još čekaš,hehe,joj Skorpijice ja mislim da se konjukcija već dešava, mislim ipak 16 je 16,heh, ALI znamo i da Sa zna da odlozi mnogo toga...
Sigurna sam da smo smešne nekima koji ''nas čitaju'' ali kad bi znala koliko mi bude lakše kad se isku(c)kamo o ovom Sa povratku ... ali kucaćemo se još...

Old 26-08-2006, 15:33   #33
Aurora
Obično gatalo

Aurora's Avatar

Aurora je offline
Aurora je na dobrom putu
Standardno

LJudi, sta mislite, sta bi se moglo desiti kad u novembru tranzitni Jupiter i Venera budu u egz. konjukciji sa mojim asc.?? Posto mi je Venera vladar 6. i 7. kuce ili cu se zapostili ili cu se udati, samo nemam za koga, a i jos studiram,mada ne bi bilo lose da pocnem malo da radim

''Ljudi se češće trude da steknu materijalno, a ne duhovno bogatstvo, mada je sasvim sigurno da našu sreću čini ono što jesmo, a ne ono što imamo''
Submit to Digg   Tranziti

Old 26-08-2006, 15:33   #34
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
uspavana je na dobrom putu
Standardno

Aurora,
Mislim da si vec jednom postavila ovo pitanje ali ja nisam smela tek olako da kazem: ej,draga, udajes nam se! Ali kad spominjes mislim da se to vrlo lako moze desiti.Nemas za koga?Mozda je to period kada ce se on pojaviti.Pl nam odlazi u 11. u Vagu...A onda tvoja Venerica je R tako da se mozda pojavi neko koga vec znas?
Proveri gde ce ti biti t. Ma u tom trenutku,trebalo bi da bude malo iza Ve,moguca konjukcija.Onda znaci u 12. sto nas opet dovodi do Pl.A tu nam je i Ur-iznenada?A kazes i Mo?Maybe baby???
Ma u svakom slucaju bice to veoma povoljan period za tebe, znam samo da ces se jako lepo osecati!
kisss

Old 26-08-2006, 15:34   #35
Aurora
Obično gatalo

Aurora's Avatar

Aurora je offline
Aurora je na dobrom putu
Standardno

Hvala uspavana!
Pa eto cekam taj fini period, znam da ce tako biti sigurna sam! Izmedju ostalog vjerovatno cu se i ugojiti - Venera i Jupiter donose uzivanja svih vrsta, a posto volim da jedem bice i to...ili mozda budem trudna, neee... mislim ne bih jos...

Zeljno sam iscekivala tranzit Saturna preko Venere u Lavu i pratila dogadjaje u zivotima mojih prijateljica. Cekam i dalje, jer nekima se nista nije ni dogodilo, bar ne nesto znacajno. Jedino sto sam do sad uocila da im je ovaj tranzit donio jesu zdravstveni problemi - uglavnom zenski organi. Samo jednoj vidim djelovanje - stalno joj se javljaju bivsi momci, a sa svojim dragim je maksimalno ucvrstila odnos tako da vec ne mogu da izdrze jedno bez drugog - sto nekada i donosi ovaj aspekt- nevjerovatno vezivanje. Kakva su vasa iskustva??

''Ljudi se češće trude da steknu materijalno, a ne duhovno bogatstvo, mada je sasvim sigurno da našu sreću čini ono što jesmo, a ne ono što imamo''

Old 26-08-2006, 15:41   #36
TrilianSi
Moderator

TrilianSi's Avatar

TrilianSi je offline
TrilianSi je na dobrom putu
Standardno

Evo za one koji "pesace" , bice im od koristi

Sunce se krece prosecno 1* na dan ( od 57' do 1*1');
Mesec se krece od 11*47' do 15*12';
Merkur 2*, uspori na minute kada se sprema da promeni pravac ( nekada i tri puta godisnje);
Venera prosecno 1*, kao i Merkur, uspori pri promeni pravca ( retrogradno se ne krece vise od jednog puta godisnje, a nekih godina uopste nema retro kretanje);
Mars prosecno se krece 30' do 40' dnevno... i on uspori kada promeni pravac ( priblizno svake druge godine);
Jupiter se dnevno krece oko 14' , cesto i manje (retrogradno se krece jednom godisnje);
Saturn nikada vise od 7' dnevno ( i on se retrogradno krece jednom godisnje);
Uran se dnevno krece 2' do 5' ( retrogradno se krece vise od pet meseci godisnje);
Neptun i Pluton dnevno nikada vise od 2';

I jos ovo da dodam...
Merkur obidje jednom oko Sunca za 88 dana;
Veneri treba 224,5 dana;
Marsu 22 meseca;
Jupiteru treba 12 godina za jedan obilazak;
Saturnu je potrebno od 28 do 30 godina
Uran za 84 godine;
Neptunu treba preko 165 godina;
Pluton za oko 248 godina ( ali ne znam da li o njemu treba sada uopste pisati );

"Gledajte u budućnost...sastaćemo se... vi i ja... tamo..."

Old 19-09-2006, 02:24   #37
moonstruck
Prijatelj foruma

moonstruck's Avatar

moonstruck je offline
Registrovan: Sep 2006
moonstruck je na dobrom putu
Standardno

Devojke, s obzirom da vidim da volite da pratite tranzite, (volim i ja...al' kako sam pocetnik jos se ne snalazim najbolje u tumacenju istih )...a na par mesta videh da neko pita "Gde je sada......" ....Evo vam male preporuke od mane- Na adresi http://www.zaytsev.com/downloads.html imate jedan mali ali jako lep i koristan pogram...ZET8.... Ja sam prosto odusevljena njime!
Nakon nekih osnovnih podesavanja moze da uradi svasta
A eto, vezano za tranzite, ima opciju-Dynamics of Time...gde bukvalno mozete da pratite kretanje planeta iz minuta u minut (normalno ima opcije-da pomera 1h napred nazad,jedan mesec,godinu...)...a ako vas nesto brzo zanima-tipa: Kada ce JU da bude na mojoj Veneri...jednostavno misem "uhvatite" JU i pomerite ga do venere....u Prozoricu eto datuma
Ima i dobre "spiskove" zvezda,asterolida,virtualnih objekata... Izgled neba, galaksije....
Ma, super je! Probajte ga-mislim da se necete pokajati...

...Prave reci kao zvezde padnu same,po svom nikne jogunasti beli krin,
nekad trazis poentu na kraju drame - a poentu krije prvi cin...

…VTBDUN…

Old 04-10-2006, 04:23   #38
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

moj brat treba da izda knjigu,pa me pita kada je pravo vreme da je ponudi izdavackoj kuci,pa mene sada zanima koju kucu da pogledam? da li 3kucu? i koje planete osim jupitera i merkura? mozda jos saturn zbog trajnosti..

Old 05-10-2006, 15:55   #39
princgora
Prijatelj foruma

princgora's Avatar

princgora je offline
princgora je na dobrom putu
Standardno

Meni trenutno Saturn tranzitira preko natalnog Merkura ,u egzaktnoj konjukciji su.
Odrazilo se ne znam zasto,na moju verbalnu komunikaciju,ZAPLICEM JEZIKOM,CAK ZAMUCKUJEM U GOVORU.Nije dobro vec par meseci,ali zamuckivanje je vrhunac.
Hvala Bogu da mi lakse ide pisanje,mada ppri kucanju otkucam dva ista slova.
Nadam se da ce uskoro proci,ovo je uzasno,stidim se ,pomislice ljudi da imam neku govornu manu.
Hvala Bogu da su to samo trenutci,kad bih tako govorila ceo dan ne bih iz kuce izlazla.

MOON,
Veruj mi da mi nekad ne da ni govoriti.Imam utisak da mi je glas na dnu stomaka,a ujutru mi je najteze.Prosto mi je to tesko,jer imam mali pritisak i tada najgore funkcionisem.Pa i moj natalni Merkur u Lavu je 22'om stepenu koji je stepen Jarca-opet Saturn.
Cekamo da prodje,ja zaista verujem u Silentium est aurem-cutanje je zlato,ali je strasno kada moras da cutis jer se bojis da ces pogresiti.

Htela sam samo da ilustrujem tranzit Saturna i ostalima koji to trenutno ne prozivljavaju.

AUT CESAR ,AUT NIHIL!

Last edited by Vojvotkinja; 08-11-2010 at 00:05..
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-10-2006, 00:56   #40
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

moram samo nesto da pitam,jer stalno pratim kretanje planeta,a malo sam zbunjena oko orbisa istih...pa ovako,kao sto svi znate moj saturn je na 16*lava,trenutno je na 22*...stize do 25* i onda krece retro sve do 18*,kada opet postaje direktan(ne znam kako sam sada to objasnila)
moje pitanje je;da li ce se opet osecati njegovo dejstvo,jer je ipak blizu mom 16*..znaci kada krene retro?

e pa onda dzabe meni sto sam konacno docekala da mi jupiter izadje na asc,kad je ovo "ometalo" od saturna tu

Last edited by Merkur; 19-01-2008 at 21:14..

Old 12-10-2006, 15:21   #41
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Da dodam, mozda olaksa jos nekome, ja sam u nekoj potrazi za tranzitnim Saturnom, pa nadjoh ovo.

Tranziti
Tranzit se javlja kad planet koji se kreće u svojoj orbiti tijekom našeg života stvara aspekt sa planetom, Suncem, Mjesecom ili vrhom neke kuće u našem natalnom horoskopu. Također, kažemo da tranzitira kućom kad prolazi kroz nju. Za predviđanje događaja astrolozi se služe tranzitima, progresijama, direkcijama.
Tranziti pokazuju vremena koja su podesna za određena djelovnja a nepodesna za druga. Oni znače i događaje i psihološka zbivanja i promjene.

Najteže kombinacije:
Sunce-Saturn, Sunce-Uran (opozicija i kvadrat), Sunce-Neptun, Mjesec-Mars, Mjesec-Saturn, Mjesec-Uran, Mjesec-Neptun, Mjesec-Pluton, Merkur-Neptun, Venera-Neptun, Mars-Saturn, Mars-Uran, Mars-Neptun, Mars-Pluton, Jupiter-Saturn, Saturn-Uran, Saturn-Neptun, Saturn-Pluton, Uran-Neptun
Najlakši tranziti:
Sunce-Mjesec, Sunce-Merkur, Sunce-Venera, Sunce-Jupiter, Venera-Mars, Venera-Jupiter, Mars-Jupiter.
Priroda aspekata (za tranzite no naravno i općenito):
KONJUKCIJA: Jedinstvo i savršeno zajedništvo. Broj početaka. Nema polarizacije i sukoba načela. No ako je riječ o konjukciji dvaju planeta koje nije lako kombinirati rezulat nije lak, jedinstvo je teško. Neke konjukcije se u tranzitu ponašaju poput opozicija i kvadrata a neke poput sekstila i trigona.
OPOZICIJA: Broj polarnosti, sukob načela. To je simbol ja i ti, međudjelovanja jastva i drugih bez kojeg nema svijesti.
TRIGON: Simbolizira rješenje polarnosti i sukoba putem posrednika. Također je stanje ravnoteže. Aktivnost vezana s trigonom je niz komplementarnih procesa koji se uravnotežuju. Simbol kreativnog tijeka koji ne nailazi na otpor i u skladu je s univerzalnom energijom.
KVADRAT: Nestabilnost i dinamička promjena. Ego svijest i ideja materijalne stvarnosti. Povezan sa Saturnom. Situacija gdje postoji otpor nekoj sili a ona se mora dokazati protiv materijalnog univerzuma.
SEKSTIL: Stanje ravnoteže ali služi oštrenju i povećanju svijesti za što je potrebna određena inicijativa. Ne može se ostati pasivnim spram sekstila kako se može spram trigona. To je aktivnost unutar stanja ravnoteže te je sekstil vezan sa mogućnostima.

Tranziti Sunca
Tranzit Sunca ima veliki utjecaj na fizičku vitalnost i zdravlje. Psihološki Sunce vlada osnovnim nagonom postojanja. Kad tranzitirajuće Sunce aflicira natalne planete mogu se očekivati krize radi sukoba volja. Možda ćete biti izazvani da se zauzmete za sebe i svoja prava. Područje koje je aspektirano tranzitirajućim Suncem je područje gdje se morate izraziti. Tranzitirajuće Sunce općenito se tiče muškaraca i autoriteta. Aflikcije tranzitirajućeg Sunca mogu značiti probleme s autoritetom ili muškarcima. Sunce je i okidač za tranzite vanjskih planeta.
Tranziti Mjeseca
Blag tranzit jer je Mjesec vrlo brz. Znači promjenu raspoloženja, i prolazne osjećaje. Često ni niste svjesni njegova utjecaja jer se mogu pojaviti u nesvjesnom. No premda učinci nisu vidljivi vama, drugi ih primjećuju. Kad tranzitira po određenoj kući znači da biste tom području života trebali obratiti pozornost. Kad planirate društvene događaje izbjegavajte noći kad Mjesec ozbiljno aflicira određene planete.
Tranziti Merkura
Nije jak tranzit ali dok tranzitira po kućama i planetama pokazuje pomak mentalnog fokusa i pozornosti. Pokazuje i vrstu komunikacije koju ćete imati tijekom godine s ljudima. Ponekad je pokazatelj kratkih putovanja koja ozbiljno ne mijenjaju svakodnevnu rutinu. Gustoća komunikacije s drugima povećava se kad je Merkur aktivan u horoskopu. Merkur obično intenzivira dnevnu rutinu, ne narušava je. Kao dio osvještavanja vlastitith mentalnih procesa i načina komunikacije dobro je pratiti tranzite Merkura.
Traniziti Venere
Ne traju dulje od jednog dana ali su vrlo ugodni. Tranzit Venere ne znači nužno pozitivno djelovanje. Obično znači da će vam neke stvari biti privučene, što je proces u kojemu ste vi pasivni. Venera vlada sponatnom moći privlačnosti između dva entiteta koji zajedno stvaraju višu i složeniju cjelinu. To se uvijek ne dogodi tijekom njezina tranzita. Ponekad stvara pasivno čekanje da se nešto dogodi samo od sebe ili samougađanje luksuzom i nemogućnost da se izdrže neugodni uslovi. Najviše je ispoljenje Venere ljubav a vlada i kreativnošću. Venera je društveni planet i najugodniji je učinak njezina tranzita što donosi sretne društvene prilike. Najbolje je uživati u zabavama tijekom Venerinih tranzita. Premda Venera vlada ljubavlju njezini su tranziti prekratki da bi donijeli ljubavnu vezu, no unutar postojećih odnosa donose ugodne trenutke. I prijateljstva su ugodnija tijekom njezinih tranzita. Dobri su i za novčana pitanja.
Tranziti Marsa
Označavaju dane kad smo posebno puni energije i vitalnosti. Najbolje je usmjeriti energiju toga tranzita u puno rada (tad neće uzrokovati svađe i sukobe s drugima). Negativna strana Marsa se često manifestira kad nema oduška za njegovu energiju. Kad Mars aspektira neku planetu u horoskopu to će područje života biti energizirano. Kad tranzitira Veneru tražit ćete fizičku ljubav. Kad tranzitira Merkur tražite mentalnu aktivnost. Kad Mars tranzitira planet ego poriv će uključiti energiju tog planeta. Pokušat ćete etablirati svoju individualnost spram drugih kroz pitanja povezana s tim planetom. To može dovesti do sukoba s drugima ako energija postane previše snažnom ili naiđe na snažan otpor od drugih. Jedina opasnost Marsovih tranzita je kod potisnutih i frustriranih ego energija kad se manifestira kao nesretni slučaj, posebno opekotina i vatra. Valja naučiti izraziti i otpustiti bijes i ogorčenje.
Jupiterovi tranziti su ugodni i vrlo korisni. Život teče lakše i što god činili ispada kako ste željeli. Na najtemeljnijoj razini Jupiter označava osobno posezanje prema van da bi se usvojilo više i više univerzuma i doživjelo ga unutar sebe. To je planet rasta i povećanja. Na trivijalnoj razini Jupiter može ponekad nešto uvećati i učiniti grandioznim ili pretjeranim. Učinak Jupiterove energije može varirati od toga da se udebljate do širenja svijesti i uma.. Jupiter vlada zakonima i legalnim sustavom. Mogući su dakle problemi sa zakonom. Kuća po kojoj Jupiter tranzitira pokazuje područje života u kojem pokušavate rasti i sredstva kojima to želite ostvariti. Rast može biti neophodan, onaj kojim postajete mudriji i uspješniji ili patološki – pokušavate postići previše ili otići predaleko. Uvijek se osigurajte uz Jupiterove tranzite da ne pretjerate. Planeti kojima Jupiter tranzitira pokazuju energije koje rade skladno i ostvaruju vaše ciljeve.
Jedan od najvežnijih planeta za ispitivanje tranzita, jer predstavlja način kako vidite i doživljavate univerzum kako ste ga strukturirali. Lokacija tranzitirajućeg Saturna pokazuje dio života koji se propituje i testira. Kuća u kojoj je Saturn je područje najveće napetosti gdje morate usmjeriti najviše pozornosti. Planeti koje aspektira tranzitirajući Saturn pokazuju energije u važem životu koje su izazvane i obrasce ponašanja koje treba propitati.
Mnogi doživaljavaju Saturn kao potpuno izvanjsku silu koja je van kontrole. Često se Saturnov tranzit doima kao proizvod sudbine, često neugodne sudbine. No Saturn je način kako vi programirate univerzum na najdubljoj razini. Tako energija tranzitirajućeg Saturna nikad nije potpuno izvanjska. Depresija, tuga, fizički i emotivni gubici znak su da niste dobro prilagođeni kućama i znakovima kojima vlada Saturn. No to su normalni odgovori.
Označavaju neobične događaje, uznemirujuće, iznenadne i neočekivane. Ovo su neugodni tranziti jedino ako niste voljni napraviti promjenu. Uran izaziva rigidne strukture, on donosi nove vrijednosti, nove mogućnosti. Ako postoji prevelika vezanost za rutinu Uran će je skršiti.
Može biti konfuzan i zamagljujući utjecaj, pod kojim ljudi često vjeruju u ono što nije istina. Neptun ima utjecaj da niječe ego, te se možete osjetiti obeshrabreni, i nevrijedni. Može vas navesti na čin samožrtvovanja i nesebičnost. Može vas izložiti krajnje prekrasnom i idealnom utjecaju. Neptun djeluej protiv čvrstih Saturnovih struktura. Utjecaj Neptuna ovisi o stanju svijesti.
Tranzit Plutona često počinje destrukcijom strukture; zatim stvara novu. Utjecaj Plutona je snažan i grub, ponekad okrutan. Tipičan je utjecaj Plutona propadanje na jednoj razini i novi život koji slijedi. Plutonski tranzit može značiti da u vaš život dolazi osoba koja će vam transformirati život, prema dobrom ili lošem. Ili simbolizira događaj koji će napraviti isto. Pluton vlada i energijama unutar vas koje vode promjeni. Vlada smrću i regeneracijom. Znači i ozbiljne borbe za moć radi promjena u područjima kojima tranzitira Pluton. Kad Pluton stigne u neku kuću znači da je to područje života spremno za radikalnu promjenu. Ne samo da trebate biti otvoreni za promjenu koju donosi Pluton, trebate sudjelovati u izgradnji koja će nakon rušenja uslijediti.

Lara

Old 13-10-2006, 10:53   #42
magdalena
Obično gatalo

magdalena's Avatar

magdalena je offline
magdalena je na dobrom putu
Standardno

Evo sta je god mene vec duze aktuelno: Ne90Ur i Ur180Sa... nisam jedina, znam. aktivira 2,3 i 9. ;ade, za 2. mi je jasno - Ne i Ur, nemam dinara, ali ne znam sta je sa 3. i 9, kako bi se to sve ogledalo?

Old 13-10-2006, 16:29   #43
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
destiny je na dobrom putu
Standardno

magdo, mozda malo konfuzije u komunikaciji ili pak odlaganje, poteskoce u kretanju (mislim na putovanja, posete rodjacima i sl); sukob inovacija i tradicije, modernog i antike, promene i statike; mada to je dug period (tranzita), tako da ne verujem da ce jako osetiti (osim u egzaktnom polozaju)...

meni je Sunce na Plutonu; Pluton na Neptunu, a Neptun na Mesecu (lancano se poredjali ),pa tako formiraju dva lepa sekstila i jedan trigon (1., 3. i 5. kuca), mozda se i desi da svojom energijom uspem da uspostavim zanimljivu komunikaciju sa nekim romanticnim deckicem... sto bi bilo idealno, ali pre ce biti aktivacija na polju hobija (sto i jeste, jedna poveca aktivnost na polju igre , mog folklora)...bitno da radi!

jubac

magdo, samo malo vise obratiti paznju, znas ono dva put meri jednom... ,samo sto ovde moze da bude slucaj i PET puta meri... a ako naidje neki momcic za kolce, zovem te, pa zajedno da djuskamo ...
sco,da znas, i meni bas znaci kad citam kako tranziti reaguju na druge; ja ti mogu dati primer sa Neptunom, koji je vec poduzi period na mom natalnom Mesecu (iz V kuce, u Vodoliji), i znam da ne mogu da prekinem sa iluzijama o jednom slatkisu, ma 26h dnevno, samo on u glavi, a sve pusti snovi, doduse, mozda to i bude na javi, cim se Neptun makne, ali ajde videcemo, u svakom slucaju, pojacava i kreativnost, internet, drustvo...

ajde jubim vas
mozda

Nikad neces odrasti mali veseljace...

Last edited by Vojvotkinja; 08-11-2010 at 00:06..

Old 14-10-2006, 03:12   #44
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

sudbinice,pa uskoro ce ti jupiter napraviti 60* sa vrhom pete kuce,pa neces vise samo da"mastas"

Old 14-10-2006, 11:11   #45
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

ja samo ne mogu da ukapiram koji je to tranzit donio iznenadnu smrt mog djeda kojeg sam obozhavala, a koji je preminuo 29.01.2006.godine, tj. pochetkom godine.gledala sam i moj proshli solar (da mozhda tamo nema neshto), ali nikako nijesam mogla da uochim, ako se uopshte mozhe vidjeti u solaru.Jest' da sam mogla i za mnogo ljepshe tranzite da pitam, ali me bash ovo zainteresovalo.Znam da je tranzit Saturna preko Plutona posebno tezhak da donosi i te smrtne sluchajeve, lomove...ali to kod mene nije (josh uvijek ) bio sluchaj, jer mislim da je Saturn pochetkom godine tranzitirao trecim poljem, a Pluton je u shestom(natalnom)...Mozhda ovaj tranzit Saturna kroz trece polje (rodbina) ima veze sa tim, mada mislim da je on bio na kraju treceg polja (sad je vec u cetvrtom chini mi se ) ...Nadam se da sam jasno formulisala pitanje...
Advertisement

Zatvori Temu

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules