ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

pozz
Old 16-04-2018, 14:26   #211
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno pozz

Quote:
Originally Posted by gligorova VIdi Poruku
Zaspala sam sinoc
Ve r je umetnuta u 6k, pa red je nesto i da je pokrene. Ocekujem da ce taj trigon sa tranzitnim Sa doneti nesto pozitivno, ali malo me plasi to sto istovremeno radi 90 sa Pl (to mi nekako deluje strasno).
Radim na fakultetu politickih nauka u oblasti diplomatije i medjunarodnih organizacija i uglavnom sam proevropski nastrojena, pa mi se Japan nekako ne uklapa.
A na koji nacin dolazis do tih drzava, gradova? Prema stepenu na kojem se nalazi neka planeta ili?
Posto tercijalne progresije nisu bas obecavajuce po pitanju emocija, postavicu na drugoj temi direkcije i sekundarne progresije pa da vidimo sta oni kazu po tom pitanju. Iskreno, ocekivala sam da ce tranzitni Ju kroz moju 7k doneti nekoga, ali za sada nista ozbiljno. Mada, ostalo mu je jos malo da se seta kroz polje braka, pa mozda iznenadi na kraju. Najvise sam ocekivala dok se motao oko nat Ur, jer u natalu prave 180, ali nista...
Hvala ti puno Natasarijana. Volela bih da odem na neke casove astrologije, ali ovde u Skoplju bas nema gde.
Ovde smo gledali terc. progresije, to sam tumacila. Vezano za zemlje imas astrogeografiju. Ovan ti je Danska, germanske zemlje, Japan... pronadji i na mrezi imas dosta tekstova oko toga, prema znacima. Tebi ce jako vazna biti 47. godina ovako odokativno, ali je vladar 7. u 6. kuci, retro venera koja ima dostojanstvo, posredno kroz posao neko pokretanje, ali imas vladar asc, u kvadratu sa vladarom 7. kuce. So jako u domicilu koje ima 150 sa Mo koje ti vlada 4. kucom.... ja bih rekla da ce biti neka tajna veza... zauzet covek, korist neka kao pozadina svega.

Last edited by Natasarijana; 16-04-2018 at 14:34.. Reason: nepotpuno
Submit to Digg   Tercijarne progresije Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-04-2018, 15:53   #212
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Registrovan: Dec 2014
gligorova je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Ovde smo gledali terc. progresije, to sam tumacila. Vezano za zemlje imas astrogeografiju. Ovan ti je Danska, germanske zemlje, Japan... pronadji i na mrezi imas dosta tekstova oko toga, prema znacima. Tebi ce jako vazna biti 47. godina ovako odokativno, ali je vladar 7. u 6. kuci, retro venera koja ima dostojanstvo, posredno kroz posao neko pokretanje, ali imas vladar asc, u kvadratu sa vladarom 7. kuce. So jako u domicilu koje ima 150 sa Mo koje ti vlada 4. kucom.... ja bih rekla da ce biti neka tajna veza... zauzet covek, korist neka kao pozadina svega.
Potrazicu nesto da procitam oko astrogeografije. Nikada mi to do sada nije privuklo paznju.
Tajna veza vec postoi, mada je na izmaku. Nije zauzet, ali je puno mladji od mene, pa ja nikada nisam htela da se zna o nama. Znaju jedino moji najbolji prijatelji. To traje vec 2,5 godina, ali zadnjih meseci je ljubav pocela da bledi. Na startu sam mislila da zbog razlike u godinama veza nece izdrzati ni mesec dana, ali oduzilo se. Kako god bilo to ce se zavrsiti.
Idem sada na dugoj temi da postavim progresivne karte kako ne bi ovde otisla previse van teme.

solar: http://tinypic.com/m/k2zdpz/2

pozz
Old 16-04-2018, 15:58   #213
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno pozz

Quote:
Originally Posted by gligorova VIdi Poruku
Potrazicu nesto da procitam oko astrogeografije. Nikada mi to do sada nije privuklo paznju.
Tajna veza vec postoi, mada je na izmaku. Nije zauzet, ali je puno mladji od mene, pa ja nikada nisam htela da se zna o nama. Znaju jedino moji najbolji prijatelji. To traje vec 2,5 godina, ali zadnjih meseci je ljubav pocela da bledi. Na startu sam mislila da zbog razlike u godinama veza nece izdrzati ni mesec dana, ali oduzilo se. Kako god bilo to ce se zavrsiti.
Idem sada na dugoj temi da postavim progresivne karte kako ne bi ovde otisla previse van teme.
Tako sa onim pozicijama planeta u izgonu i sve ono i izgleda. Ali ono sto napisah odnosi se za period koji sam pomenula da tek sledi.

Old 16-04-2018, 16:12   #214
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Registrovan: Dec 2014
gligorova je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Tako sa onim pozicijama planeta u izgonu i sve ono i izgleda. Ali ono sto napisah odnosi se za period koji sam pomenula da tek sledi.
Shvatila sam, ali mislila sam na trenutno stanje, jer u prvom tvom odgovoru na kartu koju sam postavila, situacija je bila ista.

solar: http://tinypic.com/m/k2zdpz/2
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules