ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-07-2017, 17:07   #196
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Registrovan: Apr 2012
AnchyMs5 je na dobrom putu
Standardno

Minorne su za duhovni razvoj. Za pracenje dogadjaja nisu.
Submit to Digg   Tercijarne progresije Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-08-2017, 20:21   #197
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Ono sto bih ja uzela u obzir jeste da ce ti misli biti fokusirane na neke nove ideje koje ces zeleti da unapredis, sloboda nova u izrazavanju jer je So vladar druge - sloboda. Ako se uzme u obzir da je to slika mladog meseca u trecoj, znaci sebi ces postaviti neki cilj vezano za komunikacije, ucenje, kroz neki svoj sistem vrednosti koji zelis da ima svoj tok, kretanje, ali u samom startu neces znati koji je nacin za ostvarenje tih ciljeva. Dodatno zbog dualnosti ovog meseca koji uvek predstavlja ''nacin'' dolazenja do cilja, sto So jeste-cilj. Obzirom da ti je ovo vladar asc i u sebi nosi i Me i Ve, ovo se tice tebe licno u izrazu kroz simboliku treceg polja, cak spremnost i razmisljanje da u to ulazes, kroz kupovinu neke literature, finansiranje kracih puteva u tom cilju, ipak je to vladar druge kuce u trecoj natalnoj. Nesto novo pocinje ali nema nacina, samo cilj i volja da se do toga stigne. Zacetak faze. Sve ovo trebalo bi da uveze simboliku svakodnevnice, posla, pruzanja usluga, jer je u devici... Mada, zbog kvadrata sa natalnim So nije iskljuceno ni da finansiranje bude u nekom smislu tajno, da se cuti o tome, natalno So kvadrira sve ovo iz 12. Ovo moze cak zbog dispozicije VE i Me da bude i pitanje nekog poklona od strane neke uticajne osobe sa posla koja ti moze biti podrska, birne osobe iz svakodnevnice, rodbine ili nekih koji su ti ''sluge'' - devica, ali nacin je ostao skriven ovde i ti kao zena koja nosi dualitet. Dodatno je ovo opis nekog skrivanja zbog opozicije sa Jupijem, reklo bi se u nekom smislu malo neceg van prihvatljiv normi ophodjenja. Mozda cak i sve to se bude odnosilo na finansijske i moralne gubitke zbog nekog od bliskih osoba. Cutanje ili gubitak nekog novca kao sled dogadjaja. Osecaj da se krenulo sa ciljem nekim u neki rad, pruzanje usluga ... ali na kraju nema nacina, pa se to svede na neki osecaj moralnog ili finansijskog kraha - opozicija Jupi. Borba prakticnog i milosrdnog. Tako bih ja ovo opisala. I kao borbu unutar tebe same, jer mislim da ce to sve usloviti neka burna reakcija sa ovom postavkom ostalih aktera u karti. Medi ovo deluje da je tvoja neka iznenadna situacija na poslu, nova, gde ces zbog urana koji to kvadrira zeleti da pokazes neki vid samovolje, bunta ... da radis na svoj nacin, a nacina bas i nema, samo volje da radis kako ti hoces. Ili situacija prosto koja moze inspirisati sve to, a iznenadna, mozda cak i neka ekscentricnost kolega. Kako je mlad mesec slika i tajne zene, sto bi to ovde bila ti kao Mo, ali kroz simboliku trece, tvoje ime, nije iskljuceno cak da to bude tvoj pseudonim, drugo ime- simbolika trece, koje ce biti skrivanje dela dualnosti same price. Obezvredjivanje ljudkog, gradjanskog a u vezi sa idejama, analizom, radom kroz pisanje, komunikacije.... devica trece.... Nemam celu kartu ovde da ispratim sve, ali bar tok mozes da pratis pa sama uvezes ako te inspirise. pozz
pošto sam ovo davno pisala, sad mi je već So u Vagi u minornim progresijama, pa ta konjukcija So 0 Mo u Devici koji si analizirala poprilično lepo, ima veze. jeste početak nove faze u smislu 3. kuće/pisanja, komunikacije i slično. za sada je to samo moj plan. a potreban je baš dug put i dosta vremena dok ne realizujem sve što sam zamislila. i potrebni su mi ljudi na položaju (taj Jupiter), koje trenutno okupljam. još smo udaljeni, pa odatle ta razapetost/opozicija. nisam se još sa svima dogovorila, niti je pao ugovor, pa stoga to još nije sa Jupijeve strane utemeljeno, da ne kažem nije legalno.
od juna je rekoh minorno progr.So u Vagi, pa su ugovori, dogovori i partnerstva sada sve izvesniji.
mada bih trebala staviti kartu trenutnih minornih progresija, pa da govorimo o sadašnjem stanju, ali mrzi me da se bakćem s kartama. dugo nisam bila ovde, pa mi je opalo interesovanje za karte. odgovaram samo ljudima koji su vidim bili ljubazni da blenu u moje karte od ranije.
hvala ti.

P.S generalno u životu česta sam meta tračeva i ogovaranja.
natalno AC u Rak, vladar Mesec u Devici u 3.kući 180 Jupiter kao vladar MC i u bliskom aspektu sa MC. to je klasična slika rušenja mene i mog ugleda rečima.
za dobrim konjem ...

Old 24-08-2017, 13:07   #198
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Samo napred! Uzivaj! pozz Hvala za feedback, kada budes tu pisemo se. pozz

Last edited by Natasarijana; 25-08-2017 at 00:48..

Old 25-08-2017, 20:16   #199
milupino
Druid

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

...minorna venera i merkur mi u ribama pa se raspade od potrebe za ljubavlju ,ali me izvlaci jupiter u blizancima...mesec prolazi kroz prvo u vagi i trenutno u sekstilu sa nat suncem
tercijarna venera blizu natalnog marsa...jupiter u ovnu i to mi je jedan izlaz, a mars u strelcu ...istinu i pravdu nadje u ovim mutnim emocijama...mesec i merkur u vodoliji...(bilo je usmereno na jednu duplu vodoliju)

inace su minorne ono sto mislimo ,a emocije su tercijarne..koje privlace dogadjaje...na to dodati tranzite ...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules