ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
Marion Marc - Dzoan Mekevers

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 28-11-2017, 20:52   #2836
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Imala sam ja Mo0Mo u solaru od pre dve godine i - ništa Mislim ništa specijalno na temu emocija, bila sam u nekoj bezveznoj vezi, nit planirala udaju nit trudnoću. Doduše, moj Mo je u jarcu
Hvala na podijeljenom iskustvu.
Nešto se ne sjećam da sam imala ovakav položaj MO u solaru, pa mi bilo zanimljivo.

Pošto su tema solari, a neke članice su pokazale zanimanje za solare u kojima je došlo do trudnoće, možda bih mogla da iskopam par primjera, ako nekoga zanima.
Mada, postoji i ova tema

Trudnoce i porodjaji
Submit to Digg   Solarni horoskop Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-11-2017, 21:13   #2837
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

ma Lahi će da se uda. već je u vezi, kupovala nameštaj da žive zajedno itd.
a taj solar joj je upečatljiv i počeo je. u njemu ima Ve i Ma povratak, a Ma i Ve su vladari natalne ose AC-DC, a solarna osa je MC-IC.
treba pogledati i direkcije pa da se zaokruži priča.
biriboza je lepo rekla: Ve povratak ne mora otići uvek na flert i nove romanse. Ve simboliše sve užitke i dobitke, poklone.
zavisi kakva je natalno i u kojoj smo fazi života.

ja sam bila sama kada sam 2010/2011 imala Ve povratak, tada sam imala 24 godine i upoznala sam sadašnjeg momka. Ve mi je u aspektima sa natalnim vladarima 5.kuće, a imala sam i neke progresije tada.
nekoliko godina kasnije, ušli smo u vezu. za vreme Sa povratka. a kod mene natalno je sve "usporeno i kasni" vezano za ljubav.
pomoglo je što je dispozitor Sa povratka bio tranz.Jupiter u Devici na mom nat.Mo.
i progr.Mo je menjao znak.
dosta se stvari "poklopilo", tj. kockice su počele da se slažu polako jedna po jedna dok nije stiglo dovde gde smo sad.
ovo mi je i prva i najveća ljubav i ozbiljnija veza.
do sada se sve završavalo na propalom flertu koji se više puta ponavljao, a ovo je veza koja jako sporo se razvija. čak toliko sporo da nekad deluje da se gasi.
eto, summa summarum kad pogledam šta se događalo od poslednjeg Ve povratka na ovamo.
Marsov nisam ispratila.
a isto ne znam da li sam imala i kada Mo 0 Mo.
što se beba tiče, čitala sam i ovde temu i inače teoriju, a i solare trudnoće. 100 natala - 100 slučajeva, kao i uvek.
meni npr. solar koji kreće u junu 2018. ima naznaka, ali ne znam da li je za bebu.
u svakom slučaju biće nešto.
ali prvo da se završi ovaj u potpisu.

Old 28-11-2017, 21:21   #2838
JupiterGirl
Veštac

JupiterGirl's Avatar

JupiterGirl je offline
Registrovan: Sep 2015
JupiterGirl će postati poznat uskoro
Standardno

Aaaaaa Lahi je znaci vec pecena hehe.
Sto se tice Ve povratka, meni je obicno djelovao na ljubavna polja iako ne vlada njima (vladar je 4. i 9), ali ja zahvalno prihvatam sve forme dobitaka

Old 29-11-2017, 00:13   #2839
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Ja se nadam da će mi moj venerin povratak sad doneti neku ljubav/vezu. Bilo bi lepo

Old 29-11-2017, 18:40   #2840
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by JupiterGirl VIdi Poruku
Je li poceo taj solar Lahi? Moj pocinje za 10ak dana pa praticemo.
Jeste jeste, otvorila sam i novu temu sa solarom još u oktobru kad mi je bio rođendan. Mada tad forum nije bio aktivan pa nije ni čudo što si propustila...
(evo je tema: Lahadima - NOVI SOLAR 2017/2018)

Quote:
Originally Posted by JupiterGirl VIdi Poruku
To ne bi bilo lose Biriboza. Bas smo Andji juce 'nagadjale' na temu trudnoce pa bi bilo dobro vidjeti primjere solara gdje se trudnoca ustvari dogodila.
Staviću i ja primere mojih drugarica koje su dobile decu. Kod mnogih je Mo zapravo bio u izgonu ili padu, i u lošem aspektu sa saturom, pa ti vidi. Kod najbolje drugarice je bio u konjukciji sa uranom i ona jeste neplanirano ostala trudna tada.
Evo i mamin solar u godini kad je ostala trudna sa mnom - natalni Sa joj je kvadrirao solarni Mo u lavu...

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
ma Lahi će da se uda. već je u vezi, kupovala nameštaj da žive zajedno itd.
a taj solar joj je upečatljiv i počeo je. u njemu ima Ve i Ma povratak, a Ma i Ve su vladari natalne ose AC-DC, a solarna osa je MC-IC.
treba pogledati i direkcije pa da se zaokruži priča.
biriboza je lepo rekla: Ve povratak ne mora otići uvek na flert i nove romanse. Ve simboliše sve užitke i dobitke, poklone.
zavisi kakva je natalno i u kojoj smo fazi života.

što se beba tiče, čitala sam i ovde temu i inače teoriju, a i solare trudnoće. 100 natala - 100 slučajeva, kao i uvek.
Ne planira Lahi da se udaje makar ne još, ne dam se tako lako hahaha.

Inače si u pravu za solare trudnoće, imam isti utisak da je 100 različitih slučajeva.

Old 29-11-2017, 19:03   #2841
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Kod mnogih je Mo zapravo bio u izgonu ili padu, i u lošem aspektu sa saturom, pa ti vidi.
Evo i mamin solar u godini kad je ostala trudna sa mnom - natalni Sa joj je kvadrirao solarni Mo u lavu...

Ne planira Lahi da se udaje makar ne još, ne dam se tako lako hahaha.

Inače si u pravu za solare trudnoće, imam isti utisak da je 100 različitih slučajeva.
pa mojne ovo da mi pričaš molim te.
vidi moj solar
Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
šta sad ja ovde da zakevim, jel? imam i taj aspekt Meseca i Saturna, opozicija u solaru. i to su oba u sedištu i na solarnoj osi IC-MC.
znam za Pluton da često umeša prste u začeće, npr. ide preko ACa ili tako. ali za Sa sa Mo nisam znala. meni to vuče na teže začeće ili jako sitan plod. sićušna jako bebica.

a taman imam neke druge planove za 2018!
e jebemte živote, pa kad sam cmizdrila za partnerom i bebom - bila sam sama i suva ko pustinja! sad sam se taman stabilizovala kao nezavisna, jaka i srećna - e sad će pelene da me ukenjaju!
jao karmo!
uzdam se u ovo : 100 natala - 100 slučajeva.

udala se ili ne, tj. htela ili ne - upečatljiv je solar i za tako nešto, a momka imaš, pa ti vidi.

Old 30-11-2017, 15:25   #2842
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Registrovan: Nov 2014
Andjelijaa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
Ja se nadam da će mi moj venerin povratak sad doneti neku ljubav/vezu. Bilo bi lepo
Ja ga imam u solaru koji pocinje sad u januaru,mada mi je ovaj solar doneo lepu vezu od letos ,ako ti znaci iskuckacu ti aspekte.

Sad imam Ju povratak,ezg.je na natalnom Jupiteru i doneo mi je bonus na platu.Tranzitira III poljem i pravi egz.sekstil sa nat.Venerom pa otud pare verovatno.

Ri ovo ti je solar za 18/19?

I ti imas Venerin povratak.Iako pricas o samostalnosti trebala bi da budes u novom solaru usmerena na ljubav -asc u I i povratak Venere.
tR.asc je egz.na vrhu X pa moze doci do promene tvog statusa.
Ima ovaj solar smisla kad je u pitanju trudnoca,asc u I,tr.asc na vrhu X,Ve po vratak,tr.VIII u V,Jupiter koji ide kroz V.Em u Skorpiji,tr.Pluton pada u nat.VII i pravi konj.sa nat.Ma.
Moze doci do neke vrste borbe/sukoba zbog neke tvoje nesigurnosti ili toga da mislis da ti nisi jos uvek spremna za to.Tako mi izgleda.Ma u VIII bi moglo da donese to da on vise potencira na tome nego ti.
Zanima me Ceres gde je?

Last edited by Andjelijaa; 30-11-2017 at 15:36..

Old 30-11-2017, 15:42   #2843
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Jel moze neko da pogleda sta mi stoji u solaru koji pocinje za mesec dana.Ima li kakvih promena

Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

.. .
Old 30-11-2017, 15:50   #2844
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno .. .

Evo I mog solara, mozda nekome bude zanimljiv, ova tema je aktuelnija nego kad pojedinacno postavljamo solare

Old 30-11-2017, 15:57   #2845
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
Jel moze neko da pogleda sta mi stoji u solaru koji pocinje za mesec dana.Ima li kakvih promena

Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
Nas dve zajedno cekamo novi solar Sa ovim tr.Saturnom preko citavog niza planeta sigurno nije lako.
Mogao bi da ti donese promene na licnom nivou,neku vrstu odgovornosti,drugaciji pogled na neke stvari,u konj.sa Venerom bi mogao da ti donese starijeg ili ozbiljnijeg partnera.Ne znam da li ga imas? Ipak ti je Ve vladar nat.5
Bas pravog predstavnika Jarca mogla bi da pocnes malo i da stedis i da se stisnes sa parama,Sa ti je svakako vladar II ali i da ih ulazes u sebe.

konj.Ju i Ma ti aktivira nat.Saturn pa je moguce da tog muskarca vec poznajes ili ste bili nekad zajedno/postojale emocije.Mozda i prijatelj.

Old 30-11-2017, 16:07   #2846
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andjelijaa VIdi Poruku
Nas dve zajedno cekamo novi solar Sa ovim tr.Saturnom preko citavog niza planeta sigurno nije lako.
Mogao bi da ti donese promene na licnom nivou,neku vrstu odgovornosti,drugaciji pogled na neke stvari,u konj.sa Venerom bi mogao da ti donese starijeg ili ozbiljnijeg partnera.Ne znam da li ga imas? Ipak ti je Ve vladar nat.5
Bas pravog predstavnika Jarca mogla bi da pocnes malo i da stedis i da se stisnes sa parama,Sa ti je svakako vladar II ali i da ih ulazes u sebe.

konj.Ju i Ma ti aktivira nat.Saturn pa je moguce da tog muskarca vec poznajes ili ste bili nekad zajedno/postojale emocije.Mozda i prijatelj.
Da, za manje od mesec dana mi pocinje novi solar. Jao,meni svi kazu, tj. vecina da to moze biti i neki bivsi momak jer mi je vladar 7 polja retro Merkur u jarcu. Taj neko ce imati osobine jarca. Taj solarni Ma u 7 kuci je meni i vladar solarnog asc. Meni je zanimljiva ova konjukcija solarne Ve,Sa i So koji padaju na natalno So u jarcu u 1 kuci. I solarni Mo koji je na solarnom asc a natalnom ic i vlada 4,5 a natalnom 8 kucom

Old 30-11-2017, 16:16   #2847
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
Da, za manje od mesec dana mi pocinje novi solar. Jao,meni svi kazu, tj. vecina da to moze biti i neki bivsi momak jer mi je vladar 7 polja retro Merkur u jarcu. Taj neko ce imati osobine jarca. Taj solarni Ma u 7 kuci je meni i vladar solarnog asc. Meni je zanimljiva ova konjukcija solarne Ve,Sa i So koji padaju na natalno So u jarcu u 1 kuci. I solarni Mo koji je na solarnom asc a natalnom ic i vlada 4,5 a natalnom 8 kucom
konj.Sa/Ve je bliza Neptunu pa je moguce da je to nesto sto se krilo ili ce se kriti iz nekog razloga na pocetku.
i tr.Merkur ti aktivira nat.Ur koji vlada 3 poljem pa je moguce da se radi o nekom ko je u tvojoj blizini/komsiluku.

Old 30-11-2017, 16:24   #2848
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Quote:
konj.Sa/Ve je bliza Neptunu pa je moguce da je to nesto sto se krilo ili ce se kriti iz nekog razloga na pocetku.
i tr.Merkur ti aktivira nat.Ur koji vlada 3 poljem pa je moguce da se radi o nekom ko je u tvojoj blizini/komsiluku.
a da,jeste, ja sam i zaboravila da vidim da je ta konjukcija Ve,Sa,So blizu natalnog Ne.Malopre sam to videla pa sam onda videla da si i ti to spomenula. Taj solarni Ma i Ju mi prave sekstil sa vladarem 7 polja a vidim i da mi ta solarna Ve pravi 60Pl.
Ovaj solarni Mo mi kvadrira tu konjukciju

Old 30-11-2017, 17:08   #2849
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

Quote:

Ri ovo ti je solar za 18/19?

I ti imas Venerin povratak.Iako pricas o samostalnosti trebala bi da budes u novom solaru usmerena na ljubav -asc u I i povratak Venere.
tR.asc je egz.na vrhu X pa moze doci do promene tvog statusa.
Ima ovaj solar smisla kad je u pitanju trudnoca,asc u I,tr.asc na vrhu X,Ve po vratak,tr.VIII u V,Jupiter koji ide kroz V.Em u Skorpiji,tr.Pluton pada u nat.VII i pravi konj.sa nat.Ma.
Moze doci do neke vrste borbe/sukoba zbog neke tvoje nesigurnosti ili toga da mislis da ti nisi jos uvek spremna za to.Tako mi izgleda.Ma u VIII bi moglo da donese to da on vise potencira na tome nego ti.
Zanima me Ceres gde je?
ma da. to je za jun 2018.
trenutno sam konačno posložila neke stvari i ljude u životu, i vodim svoj život tamo gde ja želim i na način da sam ja njime ispunjena i srećna. šta da kažem, sazrelo se skroz. ipak se Sa povratak završava, mada imam ja i velike promene u direkcijama.
još mi jedino nedostaje da mi veza uzme neki stabilniji kurs. za ovoliko godina koliko se vučemo, bilo je 1 napred - 2 nazad.
malo se zaozbiljilo tokom egzaktnog Sa 0 nat.Sa. i bilo je tu promena progr. Meseca, pa tr.Ju na nat.Mo itd.
ali i u trenutnom solaru (u potpisu) je mrtva tačka. stojimo u mestu, jer smo se svađali pre početka solara i evo ovih 6 meseci se ne mrdamo. imam još 6 meseci da to sredim ili da ostane tako.
volela bih da od juna 2018. i novog solara se to ipak učvrsti. imam taj Ve povratak, a i u direkcijama Ve menja znak.
kad bi mi veza uzela miran tok, mogla bih još više da se okrenem napretku u profesionalnom smislu, to je vezano opet za 5. polje.
tako da ne očekujem bebu, nego bih više napredak u vezi i u umetnosti.
ali... gledajući trenutni solar i naredni 18/19 - većina mi je rekla da će biti ljubav i / ili beba u 2018/2019. jer se taj scenario sa bebom na leto logično uklapa kad mi se u ovom solaru vidi jako partnerstvo sa punom 7.solarnom. sve je to logično, znam. ALI ..
ne znam zašto me trudnoća plaši, a uvek sam je tako želela.
ne znam ni sama. velike su šanse da to bude iznenadna trudnoća (meni), a da se on obraduje. jer je ranije uvek on znao to indirektno da potegne (kad nam je lepo i kad napredujemo.). kad se zakočimo, vratimo se 5 godina unazad.
stavila sam i Ceres 18/19: Imgur: The most awesome images on the Internet
edit:
a da smejurija bude veća - progresivni Mesec mi je u Škorpiji i tr.Ju ga gazi u 5.natalnoj.

Last edited by rijanon; 30-11-2017 at 17:26..

Old 30-11-2017, 17:59   #2850
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Rijanon, vidim ja da ćeš ti da postaneš mama uskoro hahaha. Obično to tako bude, kad nešto baš baš želimo, ono se nikako ne ostvaruje, a kad nas boli uvo - bum, odmah se desi

Inače sam sad skontala da je meni u ovom solaru Mo u škorpiji, na natalnom Pl!? I pravi konjukcije sa Ju i Me. Uopšte nisam obratila pažnju na to, sve sam se nešto fokusirala na simboliku 10-te kuće koja mi je naglašena u ovom solaru, ali u smislu POSLA, a ne nekog ličnog napretka... Ko o čemu, ja o poslu hahaha.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules