ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
Marion Marc - Dzoan Mekevers

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 28-03-2017, 12:33   #2716
Jazzy
Švrća

Jazzy je offline
Registrovan: Oct 2012
Jazzy je na dobrom putu
Standardno

Ja pratim od rodjendana do rodjendana. Jedne godine mi se potrefilo u solaru da mi se ponovila natalna Ve0Ma180Pl, moralo je biti nesto vezano za ljubav u toj godini i u toj simbolici. Medjutim prolazi solar i nista. Tek u zadnjem mjesecu solara se ostvarila simbolika. Da sam gledala sledeci, gledala bih nesto deseto, odnosno sledeci solar je pokazivao kako se ta prica dalje razvijala.

Ali svima sve razlicito radi
Submit to Digg   Solarni horoskop Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-03-2017, 16:23   #2717
venerica1
Obično gatalo

venerica1 je offline
Registrovan: Feb 2012
venerica1 je na dobrom putu
Standardno

Kod mene je bukvalno na dan rodjendana poceo da deluje. Tada sam srela momka koji mi je opisan u ovom solaru i posle par dana i neki tranziti su ga pokrenuli.
Advertisement

Old 29-03-2017, 21:26   #2718
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Hvala puno na odgovorima! I ja sam mislila da pocinje negde oko mesec dana pre.

Quote:
Originally Posted by Beatrice VIdi Poruku

TigaBg, sad mi pade na pamet, ne znam da li si ti spominjala neku selidbu u inostranstvo? Kada su tako veliki dogadjaji u pitanju, ne bi me cudilo da solar malo porani, pogotovo ako si desavanja koja se vide iz starog vec istrosila.
Preselila sam se pre tri nedelje. U novom solaru mi je Mo u konjukciji sa natalnom Ve , u 9. polju što može da bude znak selidbe. Postavila samovo pitanje jer mi je tekući solar užasan po pitanju posla, pa sam mislila da se situacija neće promeniti do rođendana. Međutim, danas su me zvali za dva posla i optimizam mi se vraća

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Meni se dešavalo da mi se dogodi "očekivani događaj" bukvalno u dan kad počne solar. Nikad pre toga, ali uglavnom ceo solar proživim u prvih mesec-dva dana novog solara, a posle ništa
Glupo zvuči, znam, ali stvarno imam takvih iskustava

P.S. Na dan mog rođendana sam dobila tri ponude za posao (jedno je zapravo bio poziv na praksu). Možeš misliti mog šoka, inače me nikad niko i ne zove, a ovo je bilo u roku od 3 sata tri poziva... To je ovaj tekući solar i za sada stvarno prolazi "obojen" poslom...
Znam da mnogima solar krene ranije, meni se to do sada nije nikad desilo.
I meni se baš tako desilo danas. Poslala sam gomile prijava i ništa već dve nedelje, i onda u roku od sat vremena dobijem 3 poziva.

Možda solar počne da se ispoljava par nedelja ranije jer brze planete dodju u znak u kome su u solaru, pa stvore sličnu atmosferu kao na dan rodjendana.

Old 29-03-2017, 22:52   #2719
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

U kojoj si drzavi, TigaBG?

Old 30-03-2017, 01:44   #2720
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Registrovan: Jan 2017
Beatrice je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Međutim, danas su me zvali za dva posla i optimizam mi se vraća
To bre!

Quote:
Preselila sam se pre tri nedelje. U novom solaru mi je Mo u konjukciji sa natalnom Ve , u 9. polju što može da bude znak selidbe.
Znači i kod tebe naznaka za selidbu u novom solaru i to ni manje više nego Mo (dom) i Ve (brak, ljubav) u 9 (inostranstvo) Hvala za koristan feed.

Solar govori o dominantnoj energiji, raspoloženju tokom jedne godine, pa i sa te strane nije teško opravdati da u slučajevima kada nastane neki drastičan rez i velika promena okolnosti pri kraju trajanja solara on jednostavno prestane da važi i počne novi. Tebi je definitivno prestao da važi, tvoj rođendan je ipak baš blizu, nisam to odmah videla jer nisam odmah kliknula na kartu.

Old 30-03-2017, 20:07   #2721
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
U kojoj si drzavi, TigaBG?
U Engleskoj

Quote:
Originally Posted by Beatrice VIdi Poruku
To bre!

Znači i kod tebe naznaka za selidbu u novom solaru i to ni manje više nego Mo (dom) i Ve (brak, ljubav) u 9 (inostranstvo) Hvala za koristan feed.

Solar govori o dominantnoj energiji, raspoloženju tokom jedne godine, pa i sa te strane nije teško opravdati da u slučajevima kada nastane neki drastičan rez i velika promena okolnosti pri kraju trajanja solara on jednostavno prestane da važi i počne novi. Tebi je definitivno prestao da važi, tvoj rođendan je ipak baš blizu, nisam to odmah videla jer nisam odmah kliknula na kartu.
Meni se čini da u prošlom sola imam naznaka za selidbu ali u ovom koji nastupa za mesec dana je očigledna.
Meni se uvek činilo da mi nove stvari u životu dolaze sa novim prolećem, pa to ima smisla jer sam rođena u aprilu.

Old 31-03-2017, 18:42   #2722
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Quote:
Međutim, danas su me zvali za dva posla i optimizam mi se vraća

I meni se baš tako desilo danas. Poslala sam gomile prijava i ništa već dve nedelje, i onda u roku od sat vremena dobijem 3 poziva.

Možda solar počne da se ispoljava par nedelja ranije jer brze planete dodju u znak u kome su u solaru, pa stvore sličnu atmosferu kao na dan rodjendana.
Hahahaha bravo Tiga, super Isto sam u roku od par sati dobila tri poziva, neverovatno
Sad još samo odaberi na koju žeš stranu i eto

Old 01-04-2017, 12:44   #2723
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Možda svoj solar dočekam u inostranstvu. U pitanju je malo dalja zemlja, pa bi mi sol asc u tom slučaju padao tačno na nat asc. Ukoliko bih ostala ovde, sol asc bi bio na početku Blizanaca.

Interesantno mi je koliko lokacija može izmeniti horoskop. Naravno, neću tempirati put u odnosu na bolju postavku u solaru ali eto... zaintrigiralo me je koliko bi sve bilo drastično drugačije

Old 01-04-2017, 14:00   #2724
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

a da znaš da ljudi baš znaju otputovati s tom namerom.
odu, proslave rođendan na drugim koordinatama zbog povoljnije godišnje postavke i posle se vrate nazad.

Old 01-04-2017, 14:18   #2725
Rosalie89
Početnik

Rosalie89's Avatar

Rosalie89 je offline
Registrovan: Nov 2016
Rosalie89 je na dobrom putu
Standardno

Drage devojke, treba mi mala pomoc oko solara. Koje bi to bile naznake selidbe, ali ne u drugi grad nego samo promena u smislu selidbe ali da se ostaje u svom gradu? Negde sam nasla da se spominje uran i mars u 4 kuci, ali ima li jos pokazatelja? Takodje sam nasla da ako je Saturn u 4 kuci da je bolje ostati tj ne menjati adresu. E sad.... Sta ako je taj Sa retrogradni, u strelcu u 4 kuci, koja se nastavlja u jarcu, a tu je Pluton?Evo kako to meni zvuci onako laicki malo subjektivno a vi pogledajte kartu ispod pa me ispravite ako gresim......Meni se cini da bi to moglo da se desi, zbog oga sto je 7 kuca vecinom u ovnu, a znamo da ovan radi brzo, naglo, impulsivno, kroz brak, jer Saturn ima trigon sa marsom znaci podrzava ga,i trigon sa Uranom al me brine sto je taj Ur u 8. Ne znam vise sva sam se izgubila, ovo je za ljude koji imaju Ajnstajnovu inteligenciju, ja imam pilecu ocigledno pa ne mogu da pokopcam. AKo neko moze neka pogleda, bila bih mu zahvlna, puce mi glava )))))))

solar romeo 217 — imgbb.com

Old 01-04-2017, 14:22   #2726
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
a da znaš da ljudi baš znaju otputovati s tom namerom.
odu, proslave rođendan na drugim koordinatama zbog povoljnije godišnje postavke i posle se vrate nazad.
I, jel im se ostvari taj bolji solar?

Ne znam, nekako mi je trulo nameštanje. Dođe mi isto kao oni što tempiraju u kom znaku će da im se rodi dete

Old 01-04-2017, 14:45   #2727
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

otprilike je to isto propalo štelovanje. neke stvari naštimaš naizgled, neke nikad.
evo baš sada govorim o karmi. kako neke stvari ne možeš promeniti, ali ne znači da nije trebalo zbog nečega da se dogode. život kao uvezan tok (karma) teče bez obzira što mi ne kapiramo zašto se tako odvija. što ti je jasnije, to ćeš više živeti u balansu. kad ne razumeš stvari - delovaće otežavajuće. itd.
ali dobila sam komentar da nije tako. da je karma savršen oblik po kome treba svako da dobije svoje.
pa zašto je moje da imam kriv nos? ko je odgovoran za to? mama mi namerno prenela.
e to su karmičke/energetske stvari koje ne razumemo, pa stoga ni ne živimo harmonični red u prirodi.

Old 01-04-2017, 17:01   #2728
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Rosalie89 VIdi Poruku
Drage devojke, treba mi mala pomoc oko solara. Koje bi to bile naznake selidbe, ali ne u drugi grad nego samo promena u smislu selidbe ali da se ostaje u svom gradu? Negde sam nasla da se spominje uran i mars u 4 kuci, ali ima li jos pokazatelja? Takodje sam nasla da ako je Saturn u 4 kuci da je bolje ostati tj ne menjati adresu. E sad.... Sta ako je taj Sa retrogradni, u strelcu u 4 kuci, koja se nastavlja u jarcu, a tu je Pluton?Evo kako to meni zvuci onako laicki malo subjektivno a vi pogledajte kartu ispod pa me ispravite ako gresim......Meni se cini da bi to moglo da se desi, zbog oga sto je 7 kuca vecinom u ovnu, a znamo da ovan radi brzo, naglo, impulsivno, kroz brak, jer Saturn ima trigon sa marsom znaci podrzava ga,i trigon sa Uranom al me brine sto je taj Ur u 8. Ne znam vise sva sam se izgubila, ovo je za ljude koji imaju Ajnstajnovu inteligenciju, ja imam pilecu ocigledno pa ne mogu da pokopcam. AKo neko moze neka pogleda, bila bih mu zahvlna, puce mi glava )))))))

solar romeo 217 — imgbb.com
Mislim da svaka promena što se 4. polja i Meseca tiče, može da pokaže promenu doma

Old 01-04-2017, 19:05   #2729
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
otprilike je to isto propalo štelovanje. neke stvari naštimaš naizgled, neke nikad.
evo baš sada govorim o karmi. kako neke stvari ne možeš promeniti, ali ne znači da nije trebalo zbog nečega da se dogode. život kao uvezan tok (karma) teče bez obzira što mi ne kapiramo zašto se tako odvija. što ti je jasnije, to ćeš više živeti u balansu. kad ne razumeš stvari - delovaće otežavajuće. itd.
ali dobila sam komentar da nije tako. da je karma savršen oblik po kome treba svako da dobije svoje.
pa zašto je moje da imam kriv nos? ko je odgovoran za to? mama mi namerno prenela.
e to su karmičke/energetske stvari koje ne razumemo, pa stoga ni ne živimo harmonični red u prirodi.
Pa ne znam... mislim da neke stvari jednostavno moraju da nam se dese, pa taman da ih izbegavamo u najširem luku.Ko ne plati na mostu platiće na ćupriji.

Karmu svako definiše na svoj način, tako da se u tim definicijama možda malo gubi prava poenta i značenje. Na kraju nam ostaje samo da testiramo

Old 01-04-2017, 19:17   #2730
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

otprilike da, isto gledamo u praksi. nešto ti je "odrezano" i to je. ostatak malo modifikuješ gde svešću možeš.
a ljudi se pogube strašno zbog definicija, ne razumeju ni šta mogu ni šta ne mogu menjati.
hoćeš onda pokušati da "naštimaš" solar? ne?
strefiće te nešto, kako god.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules