ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
Marion Marc - Dzoan Mekevers

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 27-01-2017, 12:50   #2641
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Beatrice ovo je SOLAR TRUDNOĆE.
solar pocinje u septembru 1998 i traje do septembra 1999. trudnoća se dogodila verovatno negde u maju/junu 1999. jer je porođaj usledio 28. februara 2000.
trudnoća je bila uredna, nije bilo prekomerne posete lekaru (zbog naglašene 6.). žena je radila, ali 40% radnog vremena (jer je tako po zakonu bilo u toj zemlji što se tiče trudnica) tako da se ni od posla nije ubijala, a puna 6.
nije bilo neuspelih pokušaja niti muke oko začeća. sve se odigralo sasvim uredno.
AC je na MC (promena statusa), vladar je Ma koji je pri kraju 5. solarne (deca), 8.solarna je u Škorpiji (opet taj Ma) i pada na 5. natalnu.
Submit to Digg   Solarni horoskop Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-01-2017, 13:05   #2642
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Registrovan: Jan 2017
Beatrice je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
Beatrice ovo je SOLAR TRUDNOĆE.

Upravo je to ono što ja pokušavam da objasnim od svog prvog posta na ovoj temi. Nijedan astrolog nije vidovita Zorka da na osnovu preklopljene natalne i solarne prognozira trudnoću, da je 100% to a ne nešto drugo.
Jeste naglašeno da je godina važna i značaj serije 4, jasno je da ima nekakvih izmena u svakodnevnici natusa i porodičnih dešavanja, nekih novina, ali kao što rekoh uopšte nije moralo te godine doći do trudnoće. Zdravlje ženskog natusa je zaštićeno SMČ a ono što se često vidi u solarima trudnoće jeste napadnut Mesec ili povezan sa serijom 8 na bilo koji način, no tako izgledaju solari i u nekim drugim slučajevima. Kada ti dođe osoba sa ovakvim natalom prvo što treba da je pitaš jeste - kakve su promene u porodici uopšte moguće - da li je moguće da neko u porodici zatrudni ili pak da ne-daj-bože umre.

Old 27-01-2017, 13:18   #2643
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

kad ti neko dođe sa ovakvim natalom, prvo ćeš pitati da li je moguće da neko zatrudni, zato što SUMNJAŠ u to. nema vrištanja solara: beba, beba. a priznaćeš da neki solari BAŠ, ali BAŠ VRIŠTE O TRUDNOĆI.
ovde naziru se određene promene, ali ništa previše upadljivo. može da bude bilo šta na bilo kom planu, a ja bih rekla da je posao/zdravlje preokupacija. ako nije zdravlje onda pokretanje možda privatnog ili posla iz kuće. jer SERIJA 6 VRIŠTI.
I ŠIPAK! BEBA, zdrava prava. prvo pa muško!
ako gledamo one tvoje korake što si ispisala, evo onda ovo što sam ja iznad rekla: 8. na 5. AC na MC i Mesec u Škorpiji.

edit: ako te zbunjuje preklapanje natalnih i solarnih i nije u velikoj meri pouzdano za prognoze, evo ti sam solar. to je tvoj prvi korak, ka čemu je osoba okrenuta te godine. pa pogledaj aspekte unutar samog solara, reče da ih ne vidiš. pa vežbaj
solar: Screenshot_217-1-27-12-56-21-1 — Postimage.org

Last edited by rijanon; 27-01-2017 at 13:37..

Old 27-01-2017, 13:24   #2644
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Jedan primjer solara trudnoće, odnosno neki markantni aspekti iz istog;

Solarni ASC - u 5. natalnom polju (al' 6. znaku od ASC), te u konjukciji s natalnim Ve0Me

Vladar solarnog ASC - retrogradni Merkur u Blizancima (u 1. solarnom & 6. natalnom polju)

Solarni Mo egzaltiran u Biku, te u konjukciji sa natalnim IC, te u solarnom 12. polju (However, Mo je također u 5. znaku od ASC)

Solarna Ve u sjedištu u Biku, egzaktno na Plejadama, te u separativnoj konjukciji s natalnim Jupiterom.

Trudnoća je osobi bila fizički veoma lagana, ali psihički preteška. Također, porođaj se poklopio sa aplikativnom konjukcijom progresivnog Mo s natalnim Mjesecom (orbis +/-2).

the natal chart

Old 27-01-2017, 13:39   #2645
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Standardno

Quote:
kad ti neko dođe sa ovakvim natalom, prvo ćeš pitati da li je moguće da neko zatrudni, zato što SUMNJAŠ u to.
Ovo nije tačno. Ne vrišti nijedan solar baš "beba, beba". Vrišti samo ukoliko vidiš da neko ima recimo natalni Mesec u Biku u natalnom 60 sa Ve0Ju u Raku, pa vidiš da neko i inače ima predispozicije da zatrudni kada pomisli bukvalno, a onda još i u solarnom se to aktivira.
Tada vrišti, ali opet ne svakome, neće vrištati starici od 80 godina da će dobiti bebu. Mislim, previše se pokušava izigravati proroka u astrologiji, to po meni ne ide.

Šta smo rekli za natusa - ono što iz solarnog može da se vidi (mada po meni slabo šta je jasno kada se ne gledaju solar i natal odvojeno) - šifra solarnog za tu godinu je po meni - novine i porodična dešavanja.

Quote:
može da bude bilo šta na bilo kom planu, a ja bih rekla da je posao/zdravlje preokupacija. ako nije zdravlje onda pokretanje možda privatnog ili posla iz kuće. jer SERIJA 6 VRIŠTI.
I ŠIPAK! BEBA, zdrava prava. prvo pa muško!
Šestica jeste aktivirana ali po meni nije napadno aktivirana, iskustvo mi kaže da kada je SMČ u šestici zdravlje je zaštićeno, kao i sve sa simbolikom šestice. Ja i jesam više insistirala na seriji 4 jer je za aktiviranje četvorke po meni bilo više pokazatelja nego za seriju 6. Desetku nisam ni spomenula - tako da o poslu neke priče nisam ni videla kao preterano značajne, jer za to po meni ovde nije bilo ni pokazatelja. Zato sam i aktivnu šesticu gledala u smislu onog asc Ovna i aktivne 4 - dakle nekkih promena u svakodnevnici koje bi se mogle desiti i u slučaju da neko dobije sestru ili brata ili izgubi majku, ili slično. U ovom slučaju je žena dobila dete, to je u ovom slučaju bilo relevantno za novinu u krugu porodice u godini koja se vidi ja je jaka značajna iz aviona.

Old 27-01-2017, 13:41   #2646
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

eto!
pa se ti sad čik upusti u predikcije

Old 27-01-2017, 13:53   #2647
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Standardno

Quote:
eto!
pa se ti sad čik upusti u predikcije
To izvinićeš uopšte nije pod znakom pitanja kada su trudnoće u pitanju Već sam rekla na drugoj, a i na ovoj temi da oplođujem i predviđam trudnoće sa nadnaravnom efikasnošću koja moguće da nema veze sa astrologijom već sa sinhronicitetom
Ali ne igram se solarnog izaslanika i proroka, već razgovaram sa osobom da vidim da li ima 80 godina ili 15 ili 25, i gledam tranzite/direkcije/progresije i solar i za godinu unapred.

Old 27-01-2017, 13:54   #2648
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

e imam i ja jedno pitanje a sta ako u solari postoji samo mogucnosti a niko ni ne pita da li osoba ima momka/muza jer ako osoba nema decka/muza kako da zatrudni

Old 27-01-2017, 14:05   #2649
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

Beatrice pa niko nije psihički bolestan da starici od 80 i bebi od 3 godine gleda trudnoću. ta rečenica ne samo da nije nikakav argument nego je van svake pameti, pobogu! nećemo baš toliko da se pravimo budale tj. pametni, majku mu
novine u porodici mogu da budu i kupovina stana, preseljenje, dobitak sestre/brata što si navela ranije i slično.
trudnoća se zna šta se gleda prvo: naglašena serija 5 i 8 odnosno povezanost ta dva. ako to nije na prvu uočljivo onda se gledaju drugi takoreći "sitniji" pokazatelji.
i ne bih se složila, u nekim solarima jeste jasno uočljiva serija 5-8. pa zbog toga se to i uzelo kao osnovno pravilo, jer je statistički najviše solara imalo taj faktor.
recimo ovo je meni 80% trudnoća / ili je novorođenče odnedavno prisutno / fokus na decu, u svakom slučaju.
karta: Screenshot_217-1-27-13-57-56-1 — Postimage.org
ali očigledno izuzeci potvrđuju pravilo, pa sam verovatno opet omanula

Old 27-01-2017, 14:08   #2650
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by limunada VIdi Poruku
e imam i ja jedno pitanje a sta ako u solari postoji samo mogucnosti a niko ni ne pita da li osoba ima momka/muza jer ako osoba nema decka/muza kako da zatrudni
Ja upravo to hoću da poentiram. Da li će žena zatrudneti u godini sa onakvim solarom zavisi od njene životne situacije. Šta će se te godine desiti je iz solara jasno u onoj meri u kojoj može biti jasno - značaj same godine i promene u porodici. Jasno je da je simbolika serije 6 zaštićena, i jasno je da je u pitanju neki nov početak.
Na koju će to stranu otići zavisi od tranzita, progresija i njene životne situacije, nema recepta, mora se razgovarati sa osobom i gledati tranziti i solar i unapred.

Old 27-01-2017, 14:08   #2651
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

Quote:
e te su mi najjače. što su same a vide faktore za začeće. da, oplodiće vas duh sveti kao i staricu od 80!

Old 27-01-2017, 14:13   #2652
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

Quote:
i ne bih se složila, u nekim solarima jeste jasno uočljiva serija 5-8. pa zbog toga se to i uzelo kao osnovno pravilo, jer je statistički najviše solara imalo taj faktor.
recimo ovo je meni 80% trudnoća / ili je novorođenče odnedavno prisutno / fokus na decu, u svakom slučaju.

jer mora bas u kojem 8 solarna pada u 5 natalnu da to ukazuje na trudnocail acs na nat. 5
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-01-2017, 14:16   #2653
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Standardno

Quote:
Beatrice pa niko nije psihički bolestan da starici od 80 i bebi od 3 godine gleda trudnoću. ta rečenica ne samo da nije nikakav argument nego je van svake pameti, pobogu!
tačno, ali ja nisam razumela da mi iz onog solara gledamo nečiju trudnoću. Ti si pitala: šta se osobi desilo te godine, a ja sam ti rekla šta ja vidim da se desilo - promene u porodici i šlus, rekla sam ti i na šta tipujem - na proširenje porodice ili pak na njeno smanjenje, novi početak.
Da sam sa tom osobom razgovarala ja bih je ispitala - do kakvih promena u vezi sa serijom 4 može da dođe u njenom slučaju. Ja zapravo uopšte ne znam šta ti misliš da je promašeno u odnosu na moje tumačenje solara osobe za koju za početak ne znam ni da li je muško ili žensko, ok godine sam mogla da pogodim.

EDIT - i za početak, išla sam baš step by step bez navođenja na bilo koju vodenicu, iako sam na pet mest aspomenula da neke stvari koje bih gledala u solaru nisam gledala jer ih obavezno prvo gledam odvojeno.

Old 27-01-2017, 14:18   #2654
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Standardno

Quote:
jer mora bas u kojem 8 solarna pada u 5 natalnu da to ukazuje na trudnocail acs na nat. 5
Ne mora. Sve može ali pojedinačno ništa ne mora.

Old 27-01-2017, 14:32   #2655
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Beatrice VIdi Poruku
tačno, ali ja nisam razumela da mi iz onog solara gledamo nečiju trudnoću. Ti si pitala: šta se osobi desilo te godine, a ja sam ti rekla šta ja vidim da se desilo - promene u porodici i šlus, rekla sam ti i na šta tipujem - na proširenje porodice ili pak na njeno smanjenje, novi početak.
Da sam sa tom osobom razgovarala ja bih je ispitala - do kakvih promena u vezi sa serijom 4 može da dođe u njenom slučaju. Ja zapravo uopšte ne znam šta ti misliš da je promašeno u odnosu na moje tumačenje solara osobe za koju za početak ne znam ni da li je muško ili žensko, ok godine sam mogla da pogodim.
pa ja ne umem lepo da vidim bebe, a nekoliko članica + jedan astrolog mi je rekao da obratim pažnju na 2017. u smislu zaj. života ili bebe. stoga sam pitala kako se to gleda, pa da vidim za sebe. ti si bila tako zlatna pa si objasnila po koracima kako ti gledaš (i naglašavaš da pogađaš), pa sam ja otvorila solar žene koja je dobila dva sina pre 17 i 13 godina. znači ne gledamo u pasulj, planete i ne gatamo na slepo u budućnost, nego se događaj desio i ZASIGURNO tu mora biti ČISTA RAČUNICA. i interesovali su me komentari, da vidim koliko se zaista nešto vidi i da li iko tu može bebu da vidi, a ne promene, novine. jer promena je (a naročito Ovan AC/MC, a vladar Ma u 2. natalnoj, i puna 6. ) natusova inicijativa/borba za zdravlje ili karijeru i šlus. a dala sam naknadno i sam solar pa da ga vidiš odvojeno.
jer da sam rekla da je solar trudnoće, svi bismo našli faktore (ono sto sam i ja kasnije našla: AC na MC, 8 na 5 itd) i svi bismo bili "oplođivači".
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules