ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
Marion Marc - Dzoan Mekevers

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-04-2015, 00:19   #2041
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
A planete u 7. ?
Ima tu materijala samo tako...
Jes!
Quote:
Originally Posted by makky VIdi Poruku
Hvala alea,
thalatte, s obzirom da mi se 7. kuća nastavlja u Blizancima, jel onda ja Me mogu da gledam za 1. brak ili za eventualni drugi?
Posto nisi još imala brak, lako za drugi, neka ti vladar drugog znaka bude dodatna opcija, dodatni opis itd...kad jedno ne upali, možda će drugo ha ha

Npr. Dogadjaju mi se muškarci obavezno Škorpije(barem krcata planetama), medjutim jednom Strijelac u znaku, drugi put Strelac u podznaku od 3 duže veze nije slučajno ( moja VIi.Sco/Strijela)...na šta je to ličilo sa Bikom ne moram da pričam...haha...ma bilo je ok, dok je trajalo
Jednom sam ganjala i Vodenjaka, al to bi stvarno bio extrem da je uspjelo ha ha ha

Više ne znam ni koja je tema topica, žestoki off
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-04-2015, 00:37   #2042
azraela
Obično gatalo

azraela je offline
Registrovan: Aug 2012
azraela je na dobrom putu
Standardno

Quote:
A nije Saturn toliki zlikovac Evo mene sada pati od kako je krenuo rSa. Onom mom haos u zbog rSa 90 So. Al to je sve dobro. Nekad je potrebno da umremo da bi se ponovo rodili. Evo za nas mogu da kažem da je ovaj haos bio potreban, jer onako više nije moglo da funkcioniše. Nakon ovoga će se sve ili pozitivno raspetljati po nas ili je gotovo sa starim modelom koji nikud nije vodio. I koliko god mi sad bilo teško, ja se promena ne bojim.
nemam ja nista protiv promena, ali ako mi nesto ugrozava zivot i zdravlje i samim tim egzistenciju e onda to vec nije u redu. a meni se to upravo desava time sto ne mogu da resim svoju diskus herniju, poznatu kao isijadikus, jer ako to ne resim necu moci ni da radim, ni da funkcionisem. pokusala sa kiroprakticarima, ali kod mene je toliki prolaps diska da i kada se vrati on isklizne opet i legen na isijadikuse i to obostrano. samo mi jos fali da disk pukne i izlije se u kicmeni kanal...e onda sam ebala jeza. nisu to samo bolovi, ja imam i trnjena i grceve. meni treba adekvatno lecenje koje je stopirano da bih nastavila da zivim normalno.

ono sto pokusavam da shvatim jeste dal ovaj saturn trazi resenje nekih porodicnih odnosa sa ocem. jeste mi saturn vladar sedme, ali je u 4 kuci i prestavlja i oca (alea mi je tu otvorila oci zasto sam oba roditelja videla kroz 4 kucu, ja sma gledala neptuna, a ne jupitera)..ali sad to zavisi od mene, a ja nemam hrabrosti da ga kontaktiram. ako to resim trebalo bi da se suocim sa operacijom diska, za koju vise nemam hrabrosti kao pre. plus sam se nadala nekoj savremenoj endoskopskoj operaciji, cak i ja da je platim od prodaje nekretnine, ali djavo ne spava...kod mene ne moze, nema prostora za uvodjenje mikroskopa od diska koji zjapi...i sta dalje da kazem. i kontam da je to ipak taj kvadrat jupitera i saturna u solaru, kao solarnih planeta zajedno sa tom konjukcijom sa uranom. jer glupi jupiter nema snage da iznese neke druge aspekte, nego se uhvatio sa tim kvadratom, ai natalno su u konjukciji...nek crknu i jupiter i saturn zajedno.

p.s. gde god da pogledam cini mi se da drugi svi imaju bolje natalna karte od mene.

u sledecem solaru koji nije na vidiku (2015/16) saturn staje na vrh natalne 6 kuce i ja se samo tu nadam da posto on skuplja sve da ce da prikupi taj disk, da nece da mi napravi nesto jos gore u toj konjukciji sa marsom.

Last edited by azraela; 20-04-2015 at 00:48..
Submit to Digg   Solarni horoskop Reply With Quote

Old 20-04-2015, 00:54   #2043
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Ma pusti planete i horoskope, vidi da li ima bilo kakva mogucnost, trazi resenje i ne libi se nicega. Nista i niko nije vredniji od tvog zivota i tvog zdravlja. I tako nastupi, ne zaziri ni od koga i ni od cega.

Old 20-04-2015, 01:50   #2044
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
Registrovan: Jan 2015
makky je na dobrom putu
Standardno

Slažem se s aleom. Mani se planeta i traži postoji li bilo kakav način da sve to rešiš.

Old 20-04-2015, 15:57   #2045
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
makky je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by thalatte VIdi Poruku
Posto nisi još imala brak, lako za drugi, neka ti vladar drugog znaka bude dodatna opcija, dodatni opis itd...kad jedno ne upali, možda će drugo ha ha

Npr. Dogadjaju mi se muškarci obavezno Škorpije(barem krcata planetama), medjutim jednom Strijelac u znaku, drugi put Strelac u podznaku od 3 duže veze nije slučajno ( moja VIi.Sco/Strijela)...na šta je to ličilo sa Bikom ne moram da pričam...haha...ma bilo je ok, dok je trajalo
Jednom sam ganjala i Vodenjaka, al to bi stvarno bio extrem da je uspjelo ha ha ha

Više ne znam ni koja je tema topica, žestoki off
Ja sam najpre imala posla s Vagama, jedan Lav me je gadno "ujeo za srce". A muku mučim s ovim mojim Devičanstvenim već skoro 3 godine, a inače mi Device nikada nisu bile nešto posebno interesantne, totalna je suprotnost od svih momaka koji su me ikada zanimali.

Ajde vraćamo se na temu, uglavnom u ovom njegovom solaru koji traje još svega nekoliko meseci postoji mogućnost razvoda... Videćemo.. A kako vam se čini njegov naredni solar, koji počinje u avgustu, po tom pitanju?

Old 20-04-2015, 15:58   #2046
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Sto ti njega ne pitas da li ce da se razvodi?

Old 20-04-2015, 16:16   #2047
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
makky je na dobrom putu
Standardno

Zato što ne želim da deluje kao da ga pritiskam a čini mi se da se polagano sam odlučuje upravo za to.
A i ovde se bavimo astrologijom...

I kako uopšte da tumačim Ju u konjukciji sa So (Ju je vladar Dc)?

Last edited by makky; 20-04-2015 at 16:30..

Old 21-04-2015, 15:24   #2048
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Zato što ne želim da deluje kao da ga pritiskam a čini mi se da se polagano sam odlučuje upravo za to.
A i ovde se bavimo astrologijom...

I kako uopšte da tumačim Ju u konjukciji sa So (Ju je vladar Dc)?
maca će sama na vratanca, rekoh ti. samo, ovaj retro Sa trenira strpljenje - a dokaz za to ti je moja priča..
jesam li ti ja gledala to za Ju 0 So?

Old 21-04-2015, 22:34   #2049
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
makky je na dobrom putu
Standardno

Pokušavale smo, ali nismo dokučile šta može predstavljati Ju0So

Old 22-04-2015, 16:37   #2050
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Pokušavale smo, ali nismo dokučile šta može predstavljati Ju0So
vidim da mi je poznato nešto

Old 27-04-2015, 19:43   #2051
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Da li bi mi neko mogao pogledati da li u ovom solaru mogu da ocekujem neku ozbiljnu vezu ili brak.Imam venerin povratak i cini mi se dobar solar za neka ljubavna desavanja

Astrodienst Online - Free Chart 100%

Old 02-05-2015, 23:29   #2052
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Gledala sam malo solare ženskih članova moje porodice i drugarica u godinama kad su se udavale i dobijale decu i ono što sam primetila je da se u više slučajeva ponavlja sledeće:

Sa90Mo u godini kad dobijaju decu. Ako nije Sa 90 Mo, onda je Sa 90 Ve. Ovo mi je bilo jako zanimljivo, da Sa kvadrira ove dve ženske planete, a Mo je često u izgonu ili padu (jarac ili škorpija) što je takođe zanimljivo...
Takođe, mesec je često u petom solarnom, ali ovo već znate

U godinama udaje je vladar sedme solarne u sedmoj solarnoj i tu je često venera.

Old 02-05-2015, 23:58   #2053
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
U godinama udaje je vladar sedme solarne u sedmoj solarnoj i tu je često venera.
Sve mi je ovo u trenutnom solaru koji je btw, pri kraju.

Quote:
Sa90Mo u godini kad dobijaju decu.
Takođe, mesec je često u petom solarnom, ali ovo već znate
A ovo imam u narednom... izgleda da ću ja biti (ponovo) izuzetak na ovom forumu kome ti aspekti neće delovati, jer nemam s kim... Ah da, ima jedan s kojim se naganjam i ne znam da li ću uopšte da uđem u vezu sa njim...!

Da potvrdim i ja jednim primerom: kada mi se udala sestra prošle godine, nije joj baš bio sol vladar 7 u 7 kao što si rekla ali jeste solarni ( a i natalni) vladar 7. u 5.k i radio je 0Mo ( tj. sol Sa0Mo ). Doduše sve to je bilo potpomognuto sol Ve i Pl na natalnom Dc. A ove godine kad se porodila sol Mo je u 5.natalnoj i radi konjukciju na natalni Sa, a tu je i konjukcija solarnih Mo i Sa.

Old 03-05-2015, 12:47   #2054
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Ne kvari mi teoriju :P
Ahahaha, taman pomislim da sam nešto zaključila i onda me neki forumaš pokopa hahaha.

Šalim se, naravno da ima još nekih naznaka, ali mi je Sa 90 Mo definitivno upao u oči jer nikad ne bih rekla da je u "teoriji" to tako...

P.S. U trenutnom mom solaru imam poklapanje kuća sa natalnim i rekoše mi da je u teoriji ovo dosadna godina - a otkad je počeo, ne da nije dosadna nego se konstantno nešto dešava. Promena posla - napredak na poslu, nova pozicija, lokacija, plata, brdo ljubavnih prilika, svađe sa dečkom i na kraju pre neki dan sa njim i raskid - da li je definitivan ili ne još ne znam... Toliko toga mi se dešavalo na dnevnoj bazi, da više i ne mogu da se setim. Svađe sa mamom sa kojom se u životu nisam posvađala, želja da se preselim (za sad jođ nisam) itd.

Teorija je jedno, a praksa drugo
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-05-2015, 13:44   #2055
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Ne kvari mi teoriju :P
Ahahaha, taman pomislim da sam nešto zaključila i onda me neki forumaš pokopa hahaha.

Šalim se, naravno da ima još nekih naznaka, ali mi je Sa 90 Mo definitivno upao u oči jer nikad ne bih rekla da je u "teoriji" to tako...

P.S. U trenutnom mom solaru imam poklapanje kuća sa natalnim i rekoše mi da je u teoriji ovo dosadna godina - a otkad je počeo, ne da nije dosadna nego se konstantno nešto dešava. Promena posla - napredak na poslu, nova pozicija, lokacija, plata, brdo ljubavnih prilika, svađe sa dečkom i na kraju pre neki dan sa njim i raskid - da li je definitivan ili ne još ne znam... Toliko toga mi se dešavalo na dnevnoj bazi, da više i ne mogu da se setim. Svađe sa mamom sa kojom se u životu nisam posvađala, želja da se preselim (za sad jođ nisam) itd.

Teorija je jedno, a praksa drugo
Heheh, ma ne kvarim ti teoriju, izgleda da ima tu istine, samo što na neke natale izgleda slabo šta deluje, dok je drugima dovoljan jedan-dva aspekta u solaru potpomognuta ponekim tranzitom i progresijom, kod drugih može da se zaređaju silni jaki aspekti u svim mogućim kartama predikcije-i ništa.
U slučaju moje sestre bilo je kao što si rekla, naravno uz već pomenute dodatne aspekte. Ne znam, jesi li primetila da li se to više javlja kod osoba koje i u natalu imaju kontakt meseca/venere i saturna, ili nema pravila? Kod nje je u natalu i mesec u 5.k, i ima Mo0Sa tako da je ovo baš školski primer.

Vidiš i njoj je prošle godine u solaru bilo poklapanje kuća sa natalnim i eto imala je dosta dšavanja kao i ti.

Primetila sam da kod mene izgleda deluju samo neki napeti aspekti, tipa tr ili sol Sa90/180/0 mesec natalni i sl, jer evo gledam situacije kada mi je saturn pravio trigone i sekstile na veneru i mesec, iako potpomognuti progresijama,obično nije dolazilo ni do čega konkretnog, a kamoli mogućnosti za brak.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules