ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
Marion Marc - Dzoan Mekevers

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 10-03-2008, 19:04   #151
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Registrovan: Jan 2008
Lotosov cvet je na dobrom putu
Shimso, napisala si:

Sad pogledajte koje se planete poklapaju ~ one će biti najviše naglašene.

I plan : najbitniji, jer ističe moguća dešavanja u toku godine [naročito ako neka planeta iz I plana u solaru se poklapa sa natalnom planetom, a pak natalna planeta ima neke aspekte koji ukazuju na neki mogući dogadjaj ~ ondak je sigurno da će se taj dogadjaj i desiti...]

A ja neznalica te mucim...izvini...
Kod mene je u I planu dosta planeta, ali se ni jedna egzaktno ne poklapa u solaru i natalu!
Npr:solarni Saturn u XII u Devici, a natalni Saturn u XII u blizancima ili
solarni Uran u VII u Ribama i natalni Uran u V u Vagi...itd
Ove planete su dovoljan pokazatelj za neki dogadjaj ili ne?
Submit to Digg   Solarni horoskop Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

re: nisam mislila na to "poklapanje"
Old 10-03-2008, 19:14   #152
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Exclamation re: nisam mislila na to "poklapanje"

Quote:
Originally Posted by Pandora1974 VIdi Poruku
Shimso, napisala si:

Sad pogledajte koje se planete poklapaju ~ one će biti najviše naglašene.

I plan : najbitniji, jer ističe moguća dešavanja u toku godine [naročito ako neka planeta iz I plana u solaru se poklapa sa natalnom planetom, a pak natalna planeta ima neke aspekte koji ukazuju na neki mogući dogadjaj ~ ondak je sigurno da će se taj dogadjaj i desiti...]

A ja neznalica te mucim...izvini...
Kod mene je u I planu dosta planeta, ali se ni jedna egzaktno ne poklapa u solaru i natalu!
Npr:solarni Saturn u XII u Devici, a natalni Saturn u XII u blizancima ili
solarni Uran u VII u Ribama i natalni Uran u V u Vagi...itd
Ove planete su dovoljan pokazatelj za neki dogadjaj ili ne?

Mislila sam na "poklapanje" što se tiče neke planete koja je istaknuta ~ na primer ~ kod mene je istaknuta Venera kako solarna tako i natalna ~ ne računajući da mi je to "Venerin povratak" ~ pa kad pogledam njene asp. iz natala i uporedim ih sa aspektima iz solara ~ dobijem izvesnu priču o mogućim dešavanjima ~ koja se čak i dešavaju, iako ih ja negiram sve vreme... ili pak Mesec mi je i solarni i natalni u III planu ~ ja nisam planirala i imala sam to u opciji "jednom ako bude" a nikako za ovu godinu, ali eto ~ desilo se jer solarni Mesec mi čačka vrh IX polja, kojim inače u natalu vlada natalni Mesec, pa još dodatno mi sklapa 120° sa natal Uran O° Asc' i nalazi se na samm vrhu solarnog II polja ~ ja sam "postala iznenadni vlasnik " i to ne baš oduševljeni ~ jer isti taj natal Mesec ima 90° sa Neptunom [vl.Vp.] a solarni Mesec ima apl.90° sa Suncem i O° solar Mars [bila sam jako ljuta što mi se to tako neplanirano desilo]

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

Old 10-03-2008, 19:32   #153
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Standardno

Shimso, ako sam te razumela dobro, treba da proverim aspekte u solaru, ako se ono poklapaju kao u natalu...to znaci da ce se nesto verovatno desiti?!
A to sto ti se neplanski desilo , je bas lepo...verovatno kvari neke tvoje planove, ali sta je tu je...Evo, ja se dobrovoljno prijavljujem u slobodno vreme da cuvam bebu, kada se rodi..Imam dosta iskustva, moja sestra je rodila troje dece, tako da sam ja bila dezurna bebisiterka..

RE: držim te za reč za bebisitovanje
Old 10-03-2008, 19:49   #154
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Talking RE: držim te za reč za bebisitovanje

Quote:
Shimso, ako sam te razumela dobro, treba da proverim aspekte u solaru, ako se ono poklapaju kao u natalu...to znaci da ce se nesto verovatno desiti?!
A to sto ti se neplanski desilo , je bas lepo...verovatno kvari neke tvoje planove, ali sta je tu je...Evo, ja se dobrovoljno prijavljujem u slobodno vreme da cuvam bebu, kada se rodi..Imam dosta iskustva, moja sestra je rodila troje dece, tako da sam ja bila dezurna bebisiterka..
Upravo tako ~ ako natalna planeta ima te i te aspekte koju ukazuju sigurno na neki dogadjaj koji se desio / se dešava , ondak ako se to isto / slično ponovi u solaru ~ eto mogućeg [ne]radosnog dogadjaja. Ja planirala da otvorim astro-školu, kad eto, otvaram jaslice

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

Old 10-03-2008, 20:10   #155
Sirena
Obično gatalo

Sirena's Avatar

Sirena je offline
Registrovan: Sep 2006
Sirena je na dobrom putu
Standardno

Kod mene je u solaru Ve u skorpiji u XI kuci, i pravi sve dobre aspekte, po svemu sudeci I'm in the middle of internet love koliko god da zvuci apsurdno, a pored toga tranzitni Ju je presao preko Merkura natalno u XI a Me je vladar 5 tako da jos jedan dokaz, koji je ujedno i pokretac price, a solar je slika i prillika sleda te price...

Prizeljkujem najlepsi moguci realni rasplet....

Old 10-03-2008, 20:18   #156
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Shimso, mozda je bolje da otvoris astro-jaslice. Bebe mama sa sajta u jaslice, a mame sa tobom u astro skolu. Mozda mozes da pokupis i ponekog tatu u svoje astro druzenje. Tako da ces jednim udarcem ubiti dve muve, svi ce biti srecni i zadovoljni, pogotovo ti (jer ces se osecati korisnom i doci ces do novca, registruj preduzece za vise delatnosti, placas pausalan porez, nemoj da kupujes fiskalnu kasu...zezni i ti ovu kvazidrzavu, bar na sitno...kad su ONI iz skupstine vec pokupili kajmak...
Nadam se da sam te nasmejala svojim fix idejama, a da mi ne bi moderatori izbrisali poruku, posto sam izasla iz topica, da ti kazem da mi se od aspekata u natalu i solaru skoro nista ne poklapa, samo par manje bitnih po mojoj proceni...
Tako da cu morati da dobro zagrejem stolicu...
Da te ne zamaram vise, pozdravljam te i zelim ti svako dobro.
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-03-2008, 20:48   #157
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Arrow

Quote:
Shimso, mozda je bolje da otvoris astro-jaslice. Bebe mama sa sajta u jaslice, a mame sa tobom u astro skolu. Mozda mozes da pokupis i ponekog tatu u svoje astro druzenje. Tako da ces jednim udarcem ubiti dve muve, svi ce biti srecni i zadovoljni, pogotovo ti (jer ces se osecati korisnom i doci ces do novca, registruj preduzece za vise delatnosti, placas pausalan porez, nemoj da kupujes fiskalnu kasu...zezni i ti ovu kvazidrzavu, bar na sitno...kad su ONI iz skupstine vec pokupili kajmak...
Nadam se da sam te nasmejala svojim fix idejama, a da mi ne bi moderatori izbrisali poruku, posto sam izasla iz topica, da ti kazem da mi se od aspekata u natalu i solaru skoro nista ne poklapa, samo par manje bitnih po mojoj proceni...
Tako da cu morati da dobro zagrejem stolicu...
Da te ne zamaram vise, pozdravljam te i zelim ti svako dobro.
Ja kao moderator nećem da ti diram post, ali ne znam za druge
A što se tiče saveta ~ vladar nat.X polja mi je upravo Sunce koje je u II planu ~ posao mi nije najglavnija tema... a s druge strane, solar Mc mi je skoro isti kao natal Desc ~ pa još povratak vladara ~ u I planu ~ a meni iskreno i nije do "pronalaženja" potencijalnog Desc' ~ meni je natalna Venera u praznom hodu ~ pa samim tim i nisam preterano opsednuta idejom da se udajem, a u solaru Venera sklapa jedan jedini aspekt i to 120° sa Plutonom ~ težim ka transformaciji u ljubavi ~ a to mu dodje transformacija od devojke za zabavu [Venera u Lavu] ka budućoj [pomalo hipohondričnoj] mami [kad Venera udje u Devicu iz praznog hoda i posle sklapanja tog 120°] A i dodatno, direkcije i progresije mi nisu naklonjene ni poslu, a ni tako da u suštini i ne mislim o tim "sitnicama koje život čine"

da još jednom napomenem...
Old 10-03-2008, 21:46   #158
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Exclamation da još jednom napomenem...

Kao što vidite, tumačenje solarnog mora da ide "ruku pod ruku" sa natalnim čartom ~ tj. desiće se dogadjaji samo ako se pojavljuju u natalnom čartu pa se na neki način "slagalicom" uklapaju u solarac

~ ALI ~ ne zaboravite i na :

1. direkcije [ 1° = 1 godina starosti ]
2. i progresije [ kretanje progresivnog Meseca ~ 1 dan u Efemeridama za 1 starosnu godinu ]
3. a ko želi da ide u detalje ~ može i lunarni da koristi
4. kao i solarno+mesečni čart , jer nam i oni svi "u kompletu" daju dodatnu sliku mogućih dešavanja u toku godine

Tek kad sve ovo obuhvatite u analizi svog godišnjeg, tek onda sagledavši celu sliku se ili radujte ili paničite, ok ?

Old 10-03-2008, 22:58   #159

karma's Avatar

karma je offline
Registrovan: May 2007
karma je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
Upravo tako ~ ako natalna planeta ima te i te aspekte koju ukazuju sigurno na neki dogadjaj koji se desio / se dešava , ondak ako se to isto / slično ponovi u solaru ~ eto mogućeg [ne]radosnog dogadjaja. Ja planirala da otvorim astro-školu, kad eto, otvaram jaslice
Mila ja gledam, no, nije mi sasvim jasno, recimo, meni je u ovogodišnjem solaru venera 0 saturn, kao i u natalu no događa se u 11 kućia u natalu u 9, i mjesec mi je 0 sa pl, inače u natalu 40*, sol. mo 120* ve, ako računam širi orbis od 12 za mo, bilo bi u natalu....no što da očekujem, ono što piše u solaru ili natalu?!kme

Old 10-03-2008, 23:10   #160
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

al i ovo mi nije jasno sto si navela o direkciji kod mene su malo problem
meni u solari aktiviraju kao u natalu a u direkciji mi nista ne aktivira samo so 180 ju.cvor i ac 60 sa marsom sta bi onda trebalo ako i solari sta pise nece se desiti i sta da onda ocekujem ako mi ne aktivira i dir. ama bas ne kuzim

Old 11-03-2008, 00:00   #161
Dorijana
Obično gatalo

Dorijana's Avatar

Dorijana je offline
Registrovan: Apr 2007
Dorijana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by karma VIdi Poruku
Mila ja gledam, no, nije mi sasvim jasno, recimo, meni je u ovogodišnjem solaru venera 0 saturn, kao i u natalu no događa se u 11 kućia u natalu u 9, i mjesec mi je 0 sa pl, inače u natalu 40*, sol. mo 120* ve, ako računam širi orbis od 12 za mo, bilo bi u natalu....no što da očekujem, ono što piše u solaru ili natalu?!kme
Ja samo da se javim dok Shmisha ne odgovori...(volem moj Mo u Ovnu,al nijednu recenicu ne pocinjem bez ja )..elem, da se vrnem na temu...koliko ja iscitah, a citam ovih dana o solarima ko luda...solar pruza mogucnost da se realizuju potencijali iz natala...ako je lagan aspekt u solaru realizacija ce ici bez vecih problema, mada moze da dovede i do nedostatka akcije...tezi aspekti ce pogurati aktivnosti i realizaciju...ako te ne mrzi da sacekas cu prijavim za godinu dana..meni ove godine Ma180Pl, natalno imam Ma120Pl...pa cekam da vidim sta ce da bidne...

E da, i sto se solara tice ne gleda se kazu orbis siri od 3-5*, i to samo 60,90,120,180 i 0.

Old 11-03-2008, 00:07   #162

karma's Avatar

karma je offline
Registrovan: May 2007
karma je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Dorijana VIdi Poruku
Ja samo da se javim dok Shmisha ne odgovori...(volem moj Mo u Ovnu,al nijednu recenicu ne pocinjem bez ja )..elem, da se vrnem na temu...koliko ja iscitah, a citam ovih dana o solarima ko luda...solar pruza mogucnost da se realizuju potencijali iz natala...ako je lagan aspekt u solaru realizacija ce ici bez vecih problema, mada moze da dovede i do nedostatka akcije...tezi aspekti ce pogurati aktivnosti i realizaciju...ako te ne mrzi da sacekas cu prijavim za godinu dana..meni ove godine Ma180Pl, natalno imam Ma120Pl...pa cekam da vidim sta ce da bidne...

E da, i sto se solara tice ne gleda se kazu orbis siri od 3-5*, i to samo 60,90,120,180 i 0.
aha, Dorijanice, hvala ti....neka tvog mo u ovnu, samo se ti javi onda ću ja prije javiti tebi jer meni ovaj solar završava za 4 mj. i nisam sigurna što mi je donio, heheh...znam za solarne orbise, mislila sam na one natalne....znači kvadrati guraju i opozicije, pih ma ova konjukcija sa-ve me zanimaaaaa

Old 11-03-2008, 00:44   #163
Dorijana
Obično gatalo

Dorijana's Avatar

Dorijana je offline
Dorijana je na dobrom putu
Standardno

Daleko bilo da konjukcija ne radi ...ne nadjoh ti solar da pogledam di sta pocinje od solarnih kuca, ali ja bih pravo da ti kazem gledala tu konjukciju kroz vladarstva...znaci I,IV i VIII...pa sad vidi da li se nesto od simbolike uklapa...jos mi mnogo mutna voda, slabo plivam...

Old 11-03-2008, 10:34   #164
swarovska
Obično gatalo

swarovska je offline
Registrovan: Jun 2007
swarovska je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Sirena VIdi Poruku
Kod mene je u solaru Ve u skorpiji u XI kuci, i pravi sve dobre aspekte, po svemu sudeci I'm in the middle of internet love koliko god da zvuci apsurdno, a pored toga tranzitni Ju je presao preko Merkura natalno u XI a Me je vladar 5 tako da jos jedan dokaz, koji je ujedno i pokretac price, a solar je slika i prillika sleda te price...

Prizeljkujem najlepsi moguci realni rasplet....
pa da budem iskrena i ja ocekujem da moje piskaranje konacno dobije oblik..ja jako reagujem na tranzit jupiter 180 venera pod takvim tranzitom sam i muza upoznala a kada se to ponovilo doduse u pitanju je januar 2007 ponovo sam preko neta upoznala jednog sa kojim i dan danas pisem ali nema sanse za susret za sada..pa sad..videcemo sto bi rekli oli je taj oli nije

Old 11-03-2008, 11:52   #165
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
saandraa je na dobrom putu
Standardno

Prvi plan tranzitnog MESECA

Kod ovog polozaja Solarnog MO osoba je okruzena emotivnom uznemirenoscu.Obzirom da snazno reaguje na ovakvo dejstvo neposredne okoline ,osoba se prilagodjava promenljivim,nestabilnim okolnostima sveta u kome zivi.Promenljivi uslovi traze od osobe da se prilagodjava novim situacijama,tako da ce godina liciti na godinu prilagodjavanja neizvesnom nacinu zivljenja.
Ne rastu samo apetiti,ukljucujuci i seksualne,vec ovi ljudi pokazuju intezivne zelje i znacajnu emotivnu silinu u svim svojim aktivnostima.Dozivljaj i osecanja dominiraju ovim periodom.
Mesec u prvom planu je jedan od retkih faktora koji cini ljude hiperosetljivim na astroloske tonove koji trenutno uticu na njihov zivot.Takvi ljudi su jako ranjivi,osetljivi i lako ih je zavesti.Reaguju spontano,otvarajuci put za impulse koji poticu od preosetljive prirode njihovih zelja.
U korenu svih lunarnih manifestacija leze potrebe koje svi mi nosimo u sebi.Kada je solarni MO u prvom planu,mi ili odgovaramo takvim potrebama nekoga iz nase okoline ,ili primamo neciju ljubav,podrsku,paznju.U oba slucaja naglasena je potreba za pripadnoscu ili spajanje sa drugom osobom.Emotivna sigurnost je primamljiva naknada koja je cesto ukorenjena u senzualnom i neposrednom dodiru sa voljenom osobom.Paznja od strane prijatelja ,porodice ili drustva je samo varijacija istog principa.

( Prvi plan= planete na uglovima 12/1,3/4,6/7,9/10 kuce)

Tranzitni MESEC u pozadini

Osim ako ME,UR ili NE ne zauzimaju prvi plan solarnog povratka ,period ce biti relativno miran i stabilan.Emotivne antene osobe su uvucene ,tako da osecanje prema spoljnom svetu ne prekida i ne remeti svakodnevni zivot.Emotivno ucestvovanje osobe u situacijama iz okoline i sa ljudima je svedeno na minimum.
Onemogucavajuci suprotne manifestacije planeta prvog plana,MO iz pozadine ukazuje na relativno stabilan ,uhodan,sredjen zivot,sa vrlo malo napora.Primarna paznja se moze pokloniti licnim stvarima,jer je mala verovatnoca da ce se osoba uplesti u zbrku okolnosti spoljasnjeg sveta.

( pozadina= planete na uglu 2/3 ,5/6 , 8/9 ,11/12 kuce )

Prvi plan tranzitnog MERKURA

Tranzitni ME oznacava radoznalost,zelju za ucenjem,obazrivost
ljudi koje okruzuju osobu.Ovo je samo jos jedan nacin da se kaze da tranzitni ME ,u sadejstvu sa natalnim planetama osobe,predstavlja potrebu osobe da prenosi svoje ideje,oglasava ih,podeli neku informaciju ili se izrazi na neki drugi nacin prema drugoj osobi.Kada tranzitni ME zauzima prvi plan Solarnog povratka onda ovakve potrebe zauzimaju prvi
plan svesti osobe.
Solarni ME oznacava godinu u kojoj ce se osoba najbolje izrazavati.Ako je dobro aspektovan,na primer JU ideje ce biti prihvacene i
reakcija ce biti odgovarajuca.Ukoliko su tradicionalno,,lose,,planete u
konfiguraciji sa ME onda ce izgovorene ideje naici na suprotne reakcije.
Ovo medjutim ne menja njihovu zelju za izrazavanjem.
ME ,,vlada ,,putovanjima .Dominatni ME cesto ukazuje na putovanje .On pomaze i inicira poslovnost,aktivne okolnosti uz brze promene,pokrete,zivost i stalnu razmenu informacija.Ta brzina moze biti
prednost,ukoliko se osoba ne izgubi u tolikom kretanju.
U sredishtu paznje solarnog ME je, ne samo poslovnost,vec svet biznisa.Bar u periodu od jedne godine ,osoba je orijentisana ka komercijalnim aktivnostima.Osoba je puna ideja i pokazuje organizatorske sposobnosti.Aspekti ME mnogo govore o tome koliko je uspesan neki poduhvat i u kom smeru ga treba okrenuti.
I na kraju,tranzitni ME u neposrednom prvom planu solarnog povratka pruza mogucnost za dalji razvoj intelektualnih i komunikativnih osobina ,kroz ucenje ili kroz samostalne napore.Osoba ce biti zaokupljena svetom na intelektualnom nivou.Medjutim mogu se javiti problemi ukoliko intelekt potiskuje osecanja.Osoba ce se identifikovati sa svojim idejama i najverovatnije se neraskidivo vezati za njih.

Tranzitni MERKUR u pozadini

Izgleda da vas ,u ovom periodu ,bas niko ne slusa !Izrazavanje je blokirano nepostojanjem uma da vas cuje ili oka da vidi vasu zelju za komuniciranjem.Ovaj period obelezava vrlo malo otvorenih aktivnosti /osim ako se drugacije ne pokaze prema drugim faktorima prvog plana/.
Ovaj period karakterisu licna razmisljanja.Moze se prepustiti i meditacijama ukoliko drugi faktori podrzavaju ovu ideju.

Prvi plan tranzitne VENERE

Ovo bi trebala da bude najprijatnija godina koju osoba dozivljava,pod uslovom da VE nije preostro aspektovana.Osnovno znacenje tranzitne VE je primanje paznje i ljubavi u raznim oblicima.Zajednicki imenitelj ovih manifestacija osecanja ljubavi,paznje i prijateljstva kojima je osoba okruzena,su osecanja obicno izrazena na prijatan i harmonican nacin.
Ovo podrazumeva da ce osoba biti u stanju da privuce paznju i ljubav drugih.Osobe koje imaju solarnu VE u prvom planu su izrazito sarmantne,ubedljive i prijatne.Ovo ukazuje na ljubav prema drustvenom zivotu i jak osecaj za drugarstvo.
Komplikovane situacije nastaju kada je ,na primer,tranzitna VE prvog plana u konfiguraciji sa natalnim SA.Naglasen natalni SA oznacava da osoba drzi svoja osecanja pod kocnicom i da je potpuno svesna toga.Ovo izaziva ponasanja sklona prezivljavanju kao sto je sklonost posesivnosti.U takvim slucajevima ,osoba uopste nije privlacna.Uprkos tome ,prijatelji i porodica su skloni da pruze podrsku i ljubav.Ocigledno osoba ,koliko god da izgleda gruba ,jos uvek ima prostora u sebi za ljubav.
U osnovi ,takva osoba tezi ka lepom,pre nego ruznom.Okolina je prijatna i skladna.Zivot karakterise blagost.Poverenje raste,s obzirom da se svet posmatra kao ,u sustini,sigurno mesto za zivot.Moze se preuzeti i rizik ranjivosti bez verovatnoce da ce nas svet izdati ,izneveriti.
Preovladjuju tipicne okolnosti za VE.Osoba ce biti popularna i aktivnija.Tu su drugi da se brinu o njoj ili da se pazljivo odnose ako joj ne ide.Pokloni se ili dobijaju ili razmenjuju iako se odnose samo na venerijanske osobine ako su znaci ljubavi.Aspekti VE ce potanko objasniti kako se ovi drustveni kontakti dozivljavaju.
Drugi aspekti odrazavaju erotska i romanticna interesovanja kod osobe.Za vreme trajanja ovog solarnog povratka ,osoba ce se jako dobro osecati u bliskim vezama,sa prijateljima, romanticno itd.Ljubavne veze su ceste ,posebno kada je VE u izlasku ili zalasku u prvom planu.
Bioloske funkcije izbijaju u prvi plan.Na primer kod osoba u pravim godinama,iznenadna zelja za decom.Okrenute fizickom,takve osobe ce se uljuljkivati senzualnim uzivanjem naustrab svakodnevnih,zivotnih i prakticnih preokupacija.

Tranzitna VENERA u pozadini

Zabavljati se i biti zabavan - sigurno nisu prioritet ove godine.Drustvene aktivnosti su svedene na minimum.Nove veze koje se ostvare ostace na nivou neobaveznog,osim ukoliko drugi polozaji solarnog povratka ne ukazu na ozbiljnu vezu.U periodu stresa ,ono ,,nesto umirujuce,,nije dovoljno da izbrise osecanje teskobe.

SOLARNA2011/2012

Last edited by TrilianSi; 11-03-2008 at 16:03..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules