ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
nastavak

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 24-11-2012, 21:59   #751
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Sve dok ti Sa bude u 10k imas sanse za brak.Kada izadje iz 10k i udje u 11k,tada mislim da su sanse manje.

Nemoj Ju gledati u tranzitu.Vec gledaj solare pa ako ti je 5k u 5k to bi kao trebalo da bude dete ili solarni Asc u 5k i jos svi pokazatelji za decu.

Sladjo,gledaj i sada da ti opet opisujem partnera napisala bih potpuno isto kao ovo gore.Uvek mislim isto..
Taj tvoj (sadasnji) je totalno opisan kroz Raka tvog na Dc-u,znaci on je vezan za porodicu,decu,majku i td,tipican primer tog porodicnog coveka.Ali to je neka vrsta "posesivne" vezanosti,pa mislim da se on nece razvesti od zene,to ce biti problem.
A mana astrologije je ta,sto u nasoj karti mogu da se opisu tako bitne veze i partneri,a da do braka nikad ne dodje sto je slucaj sa mojom kartom.
Malo mi sad neprijatno kako ovo zvuci da sam te nesto lagala (kad nisam) ali ako hoces da slusas sve sjajno imas onu Ivanum,ona je meni sve pisala sjajno i bajno kao brak dete u 2013,da bi kada sam se isporovocirala napisala tacno ono sto je mislila u prvom momentu.
A meni vidi kakva je 2013 zavrsicu u nekoj bolnici 100%...
Ja ti vise necu nista pisati u ovom kontekstu,najverovatnije ces ti da budes ceo zivot sa ovim,jer ti je lepo sa njim,ali kazem ti da propustas mnogo bitne stvari u zivotu dok on ima sve i jos tebe pored toga.
Za vazne promene u zivotu potrebno je vise pokazateja, to stalno ponavljam.
Meni je vazan Sa i samo SA jer sam se to uverila vise puta .

Prioriteti se sa godinama menjaju a da li ja nesto propustam ne verujem jer za svoje postupe ne kajem , mozda pogresim ali teram dalje .
Da imam jos 2 zivota , isti put bi izabrala jer znam da sam sa svim lepim i manje lepim trenucima, situacijama izasla bolja osoba ....

A zivim zivot sada a ne 2013 godinu .
Ne mislim da si me lagala, vec postaje sa komentari zavisno od tvog raspolozenja , tako izgleda.
Ne shvatam te lose, a ni ozbiljno .

A ako vec gledamo Tranzite za godinu dana imacu Sa0Ur i Me0Sa , kao Sa120Ur i Me120Mo
Solar poklapanje vaznih osa ali Sa nema nikakavih aspekata, orbis 3 od Mc ....
Ali o tome cemo kada dodje vreme, nisam jos ni ovaj ispucala ...

Ako se moj partner vidi u natalu kao partner onda ce to i biti zar ne ? ili se mozda necemo ni udati ali ni toga nema u natalu ako gledamo realno.
Submit to Digg   Saturnovi tranziti Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-11-2012, 00:34   #752
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku

Ako se moj partner vidi u natalu kao partner onda ce to i biti zar ne ? ili se mozda necemo ni udati ali ni toga nema u natalu ako gledamo realno.
po cemu vidis da toga nema u natalu, ajko me to zanima? ajde napisi kad vec tvrdis, please. . . koji su to pokazatelji da nema udaje?

Old 25-11-2012, 00:42   #753
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mia VIdi Poruku
po cemu vidis da toga nema u natalu, ajko me to zanima? ajde napisi kad vec tvrdis, please. . . koji su to pokazatelji da nema udaje?
Nije tema ....
Mogu samo da napisem da se najmanje brakova desilo kada je Tranzitni Sa bio u Devici.

Tako da se moze povezati da Sa u Devici moze biti jedan od pokazatelja usedelistva ali naravno aspekti i sama kuca gde se nalazi Sa tj Devica je jako vazno , verovatno da je Sa sam vladar 7 kuce , da se nalazi u Devici i sve to u samoj 7 kuci, 12 ,.... , uknjestenost ....ima simbolike velike .

Last edited by sladjana; 25-11-2012 at 00:52..

Old 25-11-2012, 00:45   #754
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

Quote:
Nije tema ....
Mogu samo da naposem da se najmanje brakova desilo kada je Tranzitni Sa bio u Devici.

Tako da se moze povezati da Sa u Devici moze biti jedan od pokazatelja usedelistva ali naravno aspekti i sama kuca gde se nalazi Sa tj Devica je jako vazno , verovatno da je Sa sam vladar 7 kuce , da se nalazi u Devici i sve to u samoj 7 kuci, 12 ,.... , uknjestenost ....ima simbolike velike .
tvoj Sa je na 29 lava tako pise u tvojoj karti. . . bar ovoj koju si okacila na forum,
a meni je bas dosta ljudi reklo da ukljestenost bas suprotno zanci mnostvo, a ne nedostatak. . . i dalje ne vidim gde je u tvoj karti to sto si napisala pokazano, a kao sto i sama znas treba ti bar tri pokazatelja
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-11-2012, 00:57   #755
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
tvoj Sa je na 29 lava tako pise u tvojoj karti. . . bar ovoj koju si okacila na forum,
a meni je bas dosta ljudi reklo da ukljestenost bas suprotno zanci mnostvo, a ne nedostatak. . . i dalje ne vidim gde je u tvoj karti to sto si napisala pokazano, a kao sto i sama znas treba ti bar tri pokazatelja
Pa toga i nema u mom natalu .....niti u Ageninom ....

Mislim da se moja Devica otkljucala prelaskom Sa a Urana preko Riba gde se nalazi Mo kao vladar 7 kuce .

ps ukljestenost jeste mana , nedostatak zavisno od kuce i planeta, znaka ....generalno za 7 polje donosi rani ili dosta kasniji brak .

Old 25-11-2012, 01:00   #756
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

Quote:
Pa toga i nema u mom natalu .....niti u Ageninom ....

Mislim da se moja Devica otkljucala prelaskom Sa a Urana preko Riba gde se nalazi Mo kao vladar 7 kuce .

ps ukljestenost jeste mana , nedostatak zavisno od kuce i planeta, znaka ....generalno za 7 polje donosi rani ili dosta kasniji brak .
draga ja se slaazem da je ukljestenost mana
normalan covek treba da ima jedan brak. . ni vise nimanje. . . ostalo nosi cimanje i patnju. . .

ti si napisala da se neces udati za tog tvog jer udaje nema u tvojoj karti, zato sam te pitala da mi objasnis kako to vidis

Old 25-11-2012, 01:03   #757
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
draga ja se slaazem da je ukljestenost mana
normalan covek treba da ima jedan brak. . ni vise nimanje. . . ostalo nosi cimanje i patnju. . .

ti si napisala da se neces udati za tog tvog jer udaje nema u tvojoj karti, zato sam te pitala da mi objasnis kako to vidis
Ma ne nisam dobro srocila recenicu ....nema kod mene pokazatelja za ne udaju ...

Mislim da je Sa tebi isto okljucao Lava pa sada dolazi period cekanja .
Slicna nam natalna , bice da cekamo jos godinu dana jer ce tada Sa biti meni na Ur i 120 MO a tebi na MO ....

Old 25-11-2012, 01:14   #758
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

sta mislite,da li bi meni taj eventualni brak pre mogao doneti Sa0Ur i istovremeno Sa120Ma,sto ce biti za dve godine...ili cu ipak da napravim neku glupost nekom uranovskom opozicijom kroz VII na planete u I polju? (sve pod uslovom da bude braka uopste i to u nekoj blizoj buducnosti )

Old 25-11-2012, 01:22   #759
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by caramaja3008 VIdi Poruku
sta mislite,da li bi meni taj eventualni brak pre mogao doneti Sa0Ur i istovremeno Sa120Ma,sto ce biti za dve godine...ili cu ipak da napravim neku glupost nekom uranovskom opozicijom kroz VII na planete u I polju? (sve pod uslovom da bude braka uopste i to u nekoj blizoj buducnosti )
Moguce kasnije ,kada i Ju bude u raku tj u tvojoj 10 kuci .
Mislim da ce tada i Sa120Ma , Sa0Ur ...

Kako stojis sa novcem ovih dana od kada je Sa u tvojoj 2 kuci ?

Old 25-11-2012, 01:27   #760
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Moguce kasnije ,kada i Ju bude u raku tj u tvojoj 10 kuci .
Mislim da ce tada i Sa120Ma , Sa0Ur ...

Kako stojis sa novcem ovih dana od kada je Sa u tvojoj 2 kuci ?
tako sam i mislila...a meni konkretne dogadjaje donose uglavnom 0,90 i 180
ne radim trenutno,tako da-ni iz dzepa,ni u dzep, a nikakve ni aspekte ne pravi sem sextila sa So a to bas ni ne osecam....

Old 25-11-2012, 01:28   #761
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

Quote:
Ma ne nisam dobro srocila recenicu ....nema kod mene pokazatelja za ne udaju ...

Mislim da je Sa tebi isto okljucao Lava pa sada dolazi period cekanja .
Slicna nam natalna , bice da cekamo jos godinu dana jer ce tada Sa biti meni na Ur i 120 MO a tebi na MO ....
e ok, ma zbunila si me totalno, bas zato sto ni ja ne vidim da ima neki razlog da se ne udas
ma retro merkic mrsi koncice. . .
ne znam da li je otkljucano, ali da cekam cekam. . .

Old 25-11-2012, 15:44   #762
swana
Obično gatalo

swana's Avatar

swana je offline
Registrovan: Feb 2012
swana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Nije tema ....
Mogu samo da napisem da se najmanje brakova desilo kada je Tranzitni Sa bio u Devici.

Moram reagirati jer imam Sa u Djevici i to još u 12 kući i neudana sam...

Znam jednu stariju osobu također sa Sa u Djevici koja je neudana, s tim da je njezin Sa u prvoj kući, podznak Djevica.

No, ako pogledam svoju generaciju, od 30-tak djevojaka sa Sa u Vir, samo ih se manje od trećine nije još udala. Ali imaju vremena, nisu u nekim poznim godinama. Tako da nije sve tako crno...

Old 25-11-2012, 16:07   #763
Mimi82
Veštac

Mimi82's Avatar

Mimi82 je offline
Registrovan: Jan 2011
Mimi82 je na dobrom putu
Standardno

Ja jos uvek ne vidim nista od Sa u sedmu kuci Pa hoce li se nesto desiti, da nesto mrdne od mesto...

Old 25-11-2012, 17:42   #764
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by swana VIdi Poruku
Moram reagirati jer imam Sa u Djevici i to još u 12 kući i neudana sam...

Znam jednu stariju osobu također sa Sa u Djevici koja je neudana, s tim da je njezin Sa u prvoj kući, podznak Djevica.

No, ako pogledam svoju generaciju, od 30-tak djevojaka sa Sa u Vir, samo ih se manje od trećine nije još udala. Ali imaju vremena, nisu u nekim poznim godinama. Tako da nije sve tako crno...
Tvoj Sa pravi dobre aspekte.
Kroz Skorpiju ce ti doneti novac ako se bavis tudjim novcem, nekretninama .
ALi isto tako mozes biti lake ruke i sav novac potrositi ili postati sebicna za druge , stedeti previse ....

Ipak je za ne udaju potrebno vise od samog Sa u Devici ....takodje i Mo u Devici daje veoma cesto ne mogucnost potomstva ....simbolika je velika .

Old 25-11-2012, 17:53   #765
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Sladjo,sta mislis za osobu kojoj je Ve na 29.stepenu vodolije u kvadratu sa Uranom,a Desc u ribama,Ve0Ma-Ve u vodoliji,Ma u ribama...

Moze li i to da bude pokazatelj da se osoba nece udavati...Imam drugaricu sa tim aspektuima,i bas joj,zasad,-ide-lose...Vladar Asc joj je neaspektovani Merkur u 4.kuci...Znam da je neaspektovana planeta cesto i dobra,ali meni to malo lici da jej dovoljna samoj sebi...
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules